Toon posts:

Win2K3 SBS: aanmaken SWRAID1 lukt niet, optie is grayed out

Pagina: 1
Acties:

Verwijderd

Topicstarter
Ik weet niet of ik nu op de goede plek een topic hier over start. maar ik zit met het volgende probleem ik heb een hp proliant 150 g2 server hier staan. Er zit standard een adaptec 320 sci controller in. Er zitten 2 keer 72 gb schijven in. Ik krijg alleen in windows de mirror functie niet aan deze optie kun je namelijk niet kiezen. Functie kun je niet aanvinken blijft grijs. Ik heb de boeken er al bij gehad dit ook precies gevolgt maar ook dit biede geen oplossing wie kan mij helpen ??

[ Voor 5% gewijzigd door Verwijderd op 11-03-2005 11:46 ]


  • -krekel-
  • Registratie: Mei 2002
  • Laatst online: 30-11-2025
heb je de disks op dynamic staan?

  • wvkreg
  • Registratie: Januari 2002
  • Laatst online: 05-03 17:30
rechtsklikken in diskmanager en zo computerbeheer.

Verwijderd

Topicstarter
Heb de oplossing inmiddels als gevonden. Maar in ieder geval bedankt voor de reactie`s

  • BalusC
  • Registratie: Oktober 2000
  • Niet online

BalusC

Carpe diem

Om te voorkomen dat je jezelf nutteloos hebt gemaakt in de database van GoT ;) zou je eens willen toelichten wat de oplossing was en hoe je tot deze oplossing was gekomen?

  • Jazzy
  • Registratie: Juni 2000
  • Laatst online: 10:55

Jazzy

Moderator SSC/PB

Moooooh!

BalusC schreef op vrijdag 11 maart 2005 @ 13:24:
Om te voorkomen dat je jezelf nutteloos hebt gemaakt in de database van GoT ;) zou je eens willen toelichten wat de oplossing was en hoe je tot deze oplossing was gekomen?
Wil jij dan even een titeledit doen? software matig -> softwarematig. :)

Exchange en Office 365 specialist. Mijn blog.


  • BalusC
  • Registratie: Oktober 2000
  • Niet online

BalusC

Carpe diem

offtopic:
Ik heb de hele titel maar aangepakt ;) Maar dit soort kleinigheidjes kun je ook gewoon via Afbeeldingslocatie: http://gathering.tweakers.net/global/templates/tweakers/images/icons/icon_hand.gif topicreports doen. Zie ook Schop een Modje richtlijnen *updated 15-06-2004*.
Pagina: 1