[SBS2003] Desktop Policy

Pagina: 1
Acties:

  • NootjesBV
  • Registratie: September 2004
  • Laatst online: 11-09-2023
Hallo,

Zit nu op stage en moet hier een SBS server installeren en configureren. Alles gaat goed, exchange, ts. Het enigste probleem is dat ik voor groepen een verschillende desktop wil hebben, bijv de seals afdeling heeft alleen het verkoop programma te gebruiken en niet het programma van de boekhouders.
Ik heb bij Group Policy's gekeken en daar stond Folder redirection en daaronder desktop. Nu heb ik het ingesteld alleen het werkt nog niet, de desktop verwijst naar de oude lokatie en niet naar het pad dat ik heb opgegeven.

Heeft iemand een oplossing of is er een script die dat kan regelen.

google/got leverde niet het gewenste resultaat.

Alvast bedankt,
NootjesBV

Verwijderd

er staat een mooie gpo howto in wos. lijkt me dat dit topic daar ook heen kan...

  • Xandrios
  • Registratie: Februari 2001
  • Laatst online: 07-04 19:56

  • aReaRe
  • Registratie: Juli 2001
  • Niet online

aReaRe

Welkom Patrick (11-02-2022) <3

Renault Mégane Estate 1.3 TCe EDC (IV) 140pk Bose (oktober 2019) met aan de trekhaak een Caravelair Antares Titanium 390 (mei 2021)


Verwijderd

De Folder redirection in SBS geldt (out of the box) voor alle gebruikers.
Af en toe kan het nodig zijn om een paar keer in en uit te loggen voordat de Clients de nieuwe folder gaan gebruiken.

Overigens zou ik niet de desktop gpo pakken, maar zou ik gewoon software installeren aan de hand vd groep icm de windows installer