Binnenkort kan ik ook eindelijk me D600 ophalen (duurt wat langer omdat ik overstap naar andere provaider), mooi is dat..
En omdat 80MB geheugen natuuurlijk niet voldoende is

ben ik eens gaan spitten wat er allemaal mogelijk is qua uitbreidings-geheugen. Ben het volgende tegen gekomen:
- TransFlash en MicroSD zijn beide geschikt voor de D600. Waarom bestaan er 2 verschillende soorten? MicroSD is eigenlijk niks meer dan de volgende generatie TransFlash-geheugen en is gewoon backwards-compatibel met TransFlash. Als je dus overweegt om het geheugen uit te breiden is MicroSD op de lange termijn een betere keus vanwege compatibiliteits kwesties. Verder is MicroSD wat sneller in het lezen en schrijven van data (tot 2 x sneller wordt beweerd).
- Beide geheugensoorten zijn niet bepaald goed leverbaar. De (nieuwe) 1GB MicroSD kaart is bij de weinige shops die hem al in het assortiment hebben opgenomen, nog niet leverbaar, maar schijnt zeer binnenkort toch eindelijk uit te komen.. (maar goed ook, deze staat namelijk op mijn verlanglijstje

)
- De prijzen vindt ik persoonlijk nog best meevallen. De 1GB variant bieden ze online al aan voor 54,- eur (Excl. verzendkosten!) 512MB heb je al voor 34,- eur.
- Er schijnen nogal wat problemen te zijn met het uitwisselen van data tussen de telefoon>PC en andersom. Als je veel gegevens tegelijk wilt overzetten zou dit het snelste gaan door een flashcard reader/writer te gebruiken i.c.m. de meegeleverde SD-Card adapter. (heb hier zelf nog geen ervaring mee, deze info vond ik ergens op internet)
Bronnen:
D600 en Sandisk 1GB MicroSD card info
Verkooppunt 1
Verkooppunt 2
En nu maar hopen dat ik binnenkort ook met deze beauty kan spelen..
Use the Search Luke...