Toon posts:

[XP] Windows update "kan niet downloaden"*

Pagina: 1
Acties:

Verwijderd

Topicstarter
Beste tweakers,

Ik heb afgelopen zaterdag een nieuwe computer gekocht:

Asus SLI Delux
AMD +3200 s939
XFX 6800 GT
WinXp home SP1

nu wil ik windows updaten en ik krijg steeds dat de eerste kleine update niet gedownload kan worden.

a fijn dan niet maar nu wil ik wel is een benchmark draaien dus ik heb 3dmark 05 gedownload en daar heb ik DirectX 9.0 c voor nodig deze was niet geleverd bij mijn videokaart. dus ik ben naar de Microsoft website gegaan om hem te downloaden maar zodra ik op het punt aan kom om hem te downloaden geeft hij aan dat de pagina niet weergeven kan worden.

dit vindt ik heel vreemd als ik aan vrienden vraag of zij het is kunnen proberen te downloaden want hun kunnen het schijnbaar wel. mijn internet verbinding is stabiel en nog nooit geen update problemen gehad met een van de computers.


off topic:

als ik 3dmark 2003 probeer te draaien krijg ik de volgende fout:
'Direct3D initalization failed' en kan hem dan niet starten.

als ik bij de eigenschappen kijk van mijn kaart zie ik ook nergens een vinkje staan om Direct3D aan te zetten ipv OpenGL waar hij dan schijnbaar op staat. of heb ik dit fout.

kan iemand mij helpen wil namelijk wel is zien wat dit beestje aan kan.

alvast bedankt

  • Crash
  • Registratie: Oktober 2001
  • Laatst online: 22:44
Dit heeft totaal niets te maken met games dus je topic staat hier verkeerd. Daarom verplaats ik je topic naar WOS :) Jij hebt een probleem met zowat je hele systeem, namelijk met het updaten van Windows, het installeren van DirectX en schijnbaar ook het correct installeren van je videokaart drivers. Wat betreft de fout die je krijgt bij het draaien van 3DMark2003, dit ligt aan het feit dat of DirectX niet up to date is (versie 9 dus), ofwel dat je je videokaart drivers niet correct geïnstalleerd hebt.

  • leon1e
  • Registratie: December 2000
  • Laatst online: 21:15
Nog even een kleine titel edit, zodat het iets duidelijker is.

Heb je: Windows Operated Systems - FAQ al eens doorgelezen?

[ Voor 44% gewijzigd door leon1e op 07-03-2005 22:27 ]


Verwijderd

Topicstarter
heb het geprobeerd maar het werkt niet.

dit is de eerste download die hij wil gaan doen maar hij kan niet geinstalleerd worden:

Afbeeldingslocatie: http://img224.exs.cx/img224/4706/fout2vf.jpg

  • elevator
  • Registratie: December 2001
  • Niet online

elevator

Officieel moto fan :)

Kijk eens in je Windows directory naar een bestand dat heet "Windows Update.log" of "WindowsUpdate.log" - kan je daar iets nuttigs in vinden?

(helemaal hier posten hoeft niet - als je het graag wilt delen zet het dan even op een website)

  • comvidnet
  • Registratie: December 2001
  • Laatst online: 30-11-2021
Die dingen zijn nodig om updates automatisch door windows te laten ophalen. Probeer het is via windowsupdate.microsoft.com misschien werkt het via die weg wel.

Specs: Abit NF7-S, AMD Athlon XP 2500+@3200+, ZalMan CNPS 6000Cu, Corsair 2x 256MB dual channel DRR RAM, ASUS Geforce 2TI64 MB DDRAM.

Pagina: 1