[ Ervaringen ] HP Photosmart M407

Pagina: 1
Acties:

  • -Thunder-
  • Registratie: Februari 2004
  • Laatst online: 06-10-2024

-Thunder-

Freude ahm fahren.

Topicstarter
Dag mede tweakers !

Ik heb nu eens goed zitten nadenken en camera's zitten bekijken en dit maal kwam ik uit op de HP Photosmart M407, ik ben benieuwd of iemand ervaringen er mee heeft want ik kan er niet veel over vinden kwa ervaringen.

HP Photosmart M407 digitale camera en cameradock (L1842A)


Front Side
Afbeeldingslocatie: http://h10010.www1.hp.com/wwpc/images/emea/l1842a_190x170.jpg

Back Side
Afbeeldingslocatie: http://pricewatch.letsgodigital.nl/images/producten/735/specs/HP_M407_back.jpg



Specificaties
Mega Pixel 4.23
Lenssysteem 18x total zoom (3x optical/6x digital); 6.0 to 18 mm focal length; approximately 40 to 111 mm (35 mm equivalent); f/2.9 to f/4.9 (wide), f/4.8 to f/8.0 (telephoto)
Zoombereik 18x (3x optical/6x digital)
Beeldscherm 4.6 cm (1.8 in) diagonal display size colour LCD; (557 x 234 = 130338 dots)
Witbalans Auto (default), sun, shade, tungsten, fluorescent
Mechanische sluiter 2 to 1/2000 sec
Belichtingsinstelling Centre weighted auto exposure metering (AE)
Belichtingscorrectie +/- 2.0 EV in 1/2 steps
Flits Auto (default)/On/Off, red-eye reduction, night
Mate van blootstelling aan licht Auto (default), ISO 100, 200, 400


Meer info over de camera valt hier te vinden.

Prijs op centralpoint.nl =
€147.85 (excl BTW)
€175.94 (incl BTW)


Ben erg benieuwd naar de reacties :7

Blij Met Wilco


  • -Thunder-
  • Registratie: Februari 2004
  • Laatst online: 06-10-2024

-Thunder-

Freude ahm fahren.

Topicstarter
Bedankt !

Maar ik ben genoeg info tegen gekomen opzich maar ik was benieuwd naar ervaringen en foto's die door die camera zijn geschoten :)

Blij Met Wilco


  • -Thunder-
  • Registratie: Februari 2004
  • Laatst online: 06-10-2024

-Thunder-

Freude ahm fahren.

Topicstarter
Bump :)

Niet meer reacties er op ? :'(

[ Voor 4% gewijzigd door -Thunder- op 08-03-2005 18:30 ]

Blij Met Wilco


  • -Thunder-
  • Registratie: Februari 2004
  • Laatst online: 06-10-2024

-Thunder-

Freude ahm fahren.

Topicstarter
Weer ruim 24 uur voorbij en nog steeds niet meer mensen die me meer kunnen vertellen over deze camera :cry:

Blij Met Wilco


  • FaceDown
  • Registratie: Juni 2003
  • Laatst online: 20-01 23:41

FaceDown

Storende factor.

Waarom voor HP gaan als je Canon kunt kiezen vraag ik me dan af..

Groetjes, FaceDown.


  • guillaumemay
  • Registratie: Mei 2002
  • Laatst online: 04-12-2025
Er is echt heel weinig te vinden van deze camera. Lijkt me op zich wel een leuk cameraatje. HP is eindelijk afgestapt van die gigantische eerdere modellen naar deze compactere en leuker uitziende cameraatjes. De nieuwe HP camera's schijnen ook een heel erg gebruikersvriendelijke interface te hebben, zodat je alles lekker snel kan vinden en instellingen kan veranderen. Hoe gemakkelijker je overweg kan met de diverse instellingen van je camera, hoe sneller je volgens mij leert fotograferen.

Ook heeft hun R-series, de R607 en de R707 een ingebouwde rode ogen verwijderaar. Dan kun je de rode ogen via de camera zelf verwijderen, nadat je de foto genomen hebt. Handig, zeker voor een compacte camera waarbij de kans op rode ogen heel groot is. De M407 heeft die functie niet, maar je kan dat alsnog later met de pc doen.

Maar goed, misschien is de Canon A400 ook een optie? maakt ook leuke foto's en zit volgens mij in dezelfde prijsklasse. Alleen 2.2x optische zoom ipv 3 en 1 megapixel minder. Het is maar wat je zelf met de camera wilt doen. Je mag denk ik geen wonderen verwachten van de camera, maar voor een beginnende digifotograaf is het een leuke camera om mee te starten.
Pagina: 1