[MCE 2005] Hoe andere geluidstrack bij DVD kiezen

Pagina: 1
Acties:

  • Witte
  • Registratie: Februari 2000
  • Laatst online: 29-01 15:02
Als ik in MCE een DVD aan het kijken ben, hoe kan ik dan een andere geluidstrack kiezen (bijvoorbeeld DTS) of een andere ondertitel?
Het gaat hier om DVD's zonder een menu.

Op mijn stand-alone DVD-speler druk ik op 'audio' of 'subtitle' op de afstandsbediening, maar die knoppen zitten niet op de afstandsbediening van de mediacenter.

Ik kan natuurlijk gewoon in XP met PowerDVD de DVD afspelen en dan met de rechtermuisknop een en ander kiezen, maar dit is natuulijk niet echt fraai.

Houdoe


  • Witte
  • Registratie: Februari 2000
  • Laatst online: 29-01 15:02
*** schop ***

Houdoe


  • W1LL3M
  • Registratie: Augustus 2001
  • Laatst online: 16:55

W1LL3M

⭐⭐⭐⭐⭐

in MCE kun je alleen kiezen voor een default audio track (meestal Title Default) en een default subtitle language (Dutch). Tijdens de film kun je niet switchen voor zover ik weet, maar misschien kun je naar settings gaan tijdens het afspelen en dan de default audio track veranderen.