JBL SCS 200.5 en 5.1 versterker

Pagina: 1
Acties:
  • 139 views sinds 30-01-2008

  • herminator
  • Registratie: Augustus 2000
  • Niet online
Ik zit te kijken naar dit setje http://www.bestekeus.nl/s...info.php/products_id/8770

Ik kom er niet uit hoe dit aangesloten gaat worden op mijn versterker. Er zit een sufwoofer audio out poort op mijn versterker. Wordt hieraan de subwoofer op aangesloten en de speakers weer aan de subwoofer? Of kunnen die speakers ook direct aan de versterker aangesloten worden aan de speaker uitgangen.

De versterker heeft aardig wat opties en hier zou ik wel gebruik van willen maken. Dit is een STR-DE245

Verder heb ik dus ook een 5.1 kaart in mijn computer. Waarschijnlijk moet ik de kabels hiervan echt als 5.1 aansluiten op de versterker om ook 5.1 geluid eruit te krijgen? Op het moment heb ik dit niet (Dus gewoon een kabeltje van computer naar versterker in de cd-in poort) en als ik die 5.1 aanzet op de versterker wordt het geluid wel verdeeld. Dus op dit punt is het mij ook onduidelijk.

Ik heb die set dus nog niet vandaar dat ik het even vooraf vraag voordat ik de winkel in stap. Ik heb ook geen ervaring met het aansluiten van die sets. (In de zin van wat zijn de mogelijkheden)

[ Voor 3% gewijzigd door herminator op 28-02-2005 13:20 ]

I'll be back


  • JvS
  • Registratie: Februari 2000
  • Laatst online: 23:14

JvS

Ik heb hem zelf ook

Dat soort sets wordt gewoon geleverd om aangesloten te worden op een versterker en in de handleiding staat hoe het moet.

je hoeft niet voor elk hifi apparaat te vragen of je er dan wel gebruik van kan maken, dat spul is namelijk gemaakt om op elkaar aangesloten te worden.

4x APsystems DS3; 4x495Wp OZO/WNW 10° ; 4x460Wp OZO/WNW 10°; Totaal 3820Wp


Dit topic is gesloten.