Toon posts:

[js/flash] flash animatie over JS dropdownmenu

Pagina: 1
Acties:

Verwijderd

Topicstarter
Hey,

In n site heb ik een javascript dropdownmenu staan. Nu gaat dat drop down menu over een flash animatie heen. Het probleem is dat die flash animatie over het menu valt waardoor dat niet meer te zien is.

Ik heb al verscheidene dingen geprobeerd met de z-index via css maar dat werkt niet. Weet iemand misschien een oplossing of een oorzaak waar dit aan ligt? Alvast bedankt.

Groeten

  • sys64738
  • Registratie: Oktober 2002
  • Laatst online: 10:21

sys64738

Moderator Foto & Video

Press play on tape

Dropdowns zijn altijd een nachtmerrie.... ze trekken zich inderdaad niks aan van z-index instellingen en crossen overal overheen.

De oplossing die ik altijd gebruik, is het dropdowntje in een div plaatsen en die div hiden als ie in de weg zit.

Flickr | Photography 101: Skills > Patience > Gear


  • BtM909
  • Registratie: Juni 2000
  • Niet online

BtM909

Watch out Guys...

sys64738 schreef op vrijdag 18 februari 2005 @ 10:02:
Dropdowns zijn altijd een nachtmerrie.... ze trekken zich inderdaad niks aan van z-index instellingen en crossen overal overheen.

De oplossing die ik altijd gebruik, is het dropdowntje in een div plaatsen en die div hiden als ie in de weg zit.
ehhh... Voortaan even beter lezen :? Het is bij TS juist andersom ;)

Er zijn trouwens wel oplossingen voor: [google=show layer over flash]
Zoals hier: http://www.aplus.co.yu/wc...lash-files-or-drop-downs/

[ Voor 17% gewijzigd door BtM909 op 18-02-2005 10:07 ]

Ace of Base vs Charli XCX - All That She Boom Claps (RMT) | Clean Bandit vs Galantis - I'd Rather Be You (RMT)
You've moved up on my notch-list. You have 1 notch
I have a black belt in Kung Flu.


Verwijderd

Topicstarter
joww het is al gelukt, was echt mega simpel:

http://www.macromedia.com...ase/index.cfm?id=tn_14201

bedankt voor de tips.

Groetjes