Met een vochtig (Maar schoon...lees: Ongebruikt

) wattenstaafje (gewoon een paar druppels water erop en het overtollige water eraf schudden),
weinig druk uitoefenen!!! en droog maken met een wattenstaafje, het beste kun je ook even het wattenstaafje iets losser maken door er licht aan te trekken.
Als je toch bezig bent kun je ook even de geleiders smeren met een teflon houdend smeermiddel.
Wat ook nog weleens voorkomt is dat er speling zit op het asje van het motortje dat de spindel aandrijft, reparatie daarvan is bijna niet te doen, wel kun je er een nieuw motortje in zetten (Vaak, maar zeker niet altijd, kun je dat voelen).
Een paar andere dingen die je ook nog kunt doen is het verzwaren van het loopwerk en behuizing, mute-transistoren verwijderen, afschermen van een paar IC's...etc.
Lees anders de modificaties van Doug Blackburn eens:
Deel 1
Deel 2
Yep, ik heb er ook een, en hij werkt nog naar volle tevredenheid (Heb er wel een goedkope Medion speler bij gekocht om AVI, MP3 enzo af te spelen).
**EDIT** @Shuriken: Ik weet niet hoe het met huidige spelers van Pioneer zit, maar zoals bij bijna ieder merk zit er weleens een verrotte serie tussen, zo zijn/waren de oude DVD-105F Slot-in drives zeer gewild, en kun je de nieuwere DVD-120 Slot-in drive wel bagger noemen.
[
Voor 10% gewijzigd door
KILLorBE op 25-02-2005 16:06
]