url geblokkeerd

Pagina: 1
Acties:
  • 35 views sinds 30-01-2008

  • Licko
  • Registratie: Mei 2004
  • Laatst online: 10:02
DangeR, ik en een paar irl maten van ons spelen vaak een spel op school, castlequest2 (dno of iemand dat kent)
anyways, de url is: http://cq2.mct.nu/

nu heeft de systeembeheerder, Toon, op de een of andere manier die url geblokkeerd. Als we het intypen en op enter drukken, komen we niet op de normale game site, maar gaan we direct naar de pagina van onze school (startpagina).
Ik weet dat Toon ook al veel sites heeft geblokkeerd waar je kon chatten. Je kan bijv niet naar Ilse om te chatten (oid), je kan bijv ook geen mirc downloaden omdat je niet op die pagina kan komen. Volgens mij zijn die sites geblokkeerd omdat daar het woord chat in voor komt (oid).
Anyways, die block kon je altijd omzijlen door in cmd tasklist tevoorschijn te toveren en dan terminater.exe te killen. Zo kon je wel op sites met chat shit ed.
Nou werkt dit niet meer bij de castlequest url. Ik kan terminator.exe wel uitzetten, maar dat is niet hetgene wat de url blokkeert. We willen da spel spelen, iemand hier suggesties?
Er zijn andere verdachte processes :D maar als we die willen killen krijgen we toegang geweigerd. Misschien moet dit helemaal niet via die tasklist tho, ik heb er verder geen verstand van. Zouden we dit alleen kunnen fixen met password van een systeembeheerder of rechten van een administrator ofzo?

iemand een oplossing?

  • Korakal
  • Registratie: Oktober 2001
  • Laatst online: 12-02 13:21

Korakal

Up up up!

De policy heeft daar wel een oplossing voor:
Het algemeen beleid #security

Dit soort verzoeken zien we hier liever niet.

Dit topic is gesloten.