Toon posts:

Soort van calculator

Pagina: 1
Acties:
  • 37 views sinds 30-01-2008

Verwijderd

Topicstarter
maar dan wat uitgebreider...

ben bezig met een site en wil een calculator maken net zoeen als te vinden is op de site van trafford. Dit is een boekenwinkel waar je je eigen boek kunt laten drukken. De calculator op hun site kan een berekening maken van hoeveel het boek zal gaan kosten (aantal pagina's, kaft, kleur, etc)

link: trafford calculator

het probleem is dat mijn kennis van javascript niet echt groot is...

het hele html gedeelte is makkelijk, maar het .js gedeelte, daar blijf ik dus hangen. Ik moet wanneer een radiobutton wordt geselecteerd, doorgaan naar een volgende optie en de geselecteerde optie moet tijdelijk worden opgeslagen om later bij de berekening betrokken te kunnen worden.


iemand die mij kan helpen???

[ Voor 4% gewijzigd door Verwijderd op 15-02-2005 16:30 ]


  • Rowanov
  • Registratie: Februari 2004
  • Niet online

Rowanov

Kop eens wat anders...

Even zoeken op google leverde veel op, deze is misschien wel bruikbaar:
http://forums.devshed.com/t1009/s.html

[ Voor 3% gewijzigd door Rowanov op 15-02-2005 17:34 ]


  • Zoefff
  • Registratie: September 2001
  • Laatst online: 13-05 10:16

Zoefff

❤ 

Los van het feit dat dit een beetje op een ordinaire scriptrequest lijkt, kan je dit niet beter met een server-side oplossing doen?

Neem bijvoorbeeld een taal als PHP, volgens mij is dit veel makkelijker op te lossen met PHP dan met JS, bovendien is PHP (imho) makkelijker te leren dan JS, als je van beiden nog geen kennis hebt :)


FotoblogWerkaandemuur.nlMoestuincursus.nlTwitter


Verwijderd

Topicstarter
idd.. PHP was ik ook al aan het denken ja...

javascript heeft me nooit echt goed gelegen, maar wilde een poging wagen :)

  • Zoefff
  • Registratie: September 2001
  • Laatst online: 13-05 10:16

Zoefff

❤ 

Naast het feit dat PHP me in deze situatie makkelijker lijkt, levert JS in dit geval volgens mij ook meer dataverkeer op, omdat je alle opties moet "downloaden", terwijl je er maar een beperkt aantal gebruikt. Niet dat het wereldschokkend zal zijn, het zal hoogstens een paar kb schelen, maar toch :P


FotoblogWerkaandemuur.nlMoestuincursus.nlTwitter


  • HyperioN
  • Registratie: April 2003
  • Laatst online: 25-04 09:11
Bedenk wel dat je met PHP dus niet "realtime" dingen kunt ophalen/berekenen.
Wil je de waarden uit het document ophalen zul je eerst moeten posten om vervolgens verder te kunnen gaan.

  • djluc
  • Registratie: Oktober 2002
  • Laatst online: 18:37
Wat is precies je probleem? Wat voor calculator wil je bijvoorbeeld maken?

  • Pelle
  • Registratie: Januari 2001
  • Laatst online: 14-05 03:07

Pelle

🚴‍♂️

Scriptrequests doen we hier niet aan :)
Pagina: 1

Dit topic is gesloten.