1 S-ATA aansluiten met raid of 3e IDE schijf?

Pagina: 1
Acties:

  • Sjoerd666
  • Registratie: Maart 2003
  • Laatst online: 24-02 06:24

Sjoerd666

www.rhd.demon.nl

Topicstarter
hallo,

op een hoop moederborden kan je een hdd aansluiten als Third IDE drive of hem als raid gebruiken. Bij third IDE heb je geen gezeik met drivers (press F6...) maar nu had ik dit eens op een p4p800 geprobeerd en toen haperde dvd's als de tyfus en dat deden ze niet als tie op raid stond. echter mn raid gaf weer conflicten met geluid blabla om gek van te worden.

maar wat is nu het beste om te kiezen als je op een schijf alleen windows installed (sata) en dr nog een PATA bij hebt hangen, windows moet op de SATA

A. via Raid
B. Als third / Fourth IDE drive
C. geen idee

Als u er zeker van bent welke de beste is wat zijn dan critical settings waar je op moet letten?

mijn dank is groot _/-\o_

Verwijderd

Als je gewoon de SATA schijf als eerst laat booten is er toch geen probleem? Bij asus borden is het wel wat zoeken (maar eenmaal je weet waar het staat is dat probleem ook weer opgelost :))

Ik zou dus zeker voor het 3rd 4th gebruiken. RAID is enkel interessant als je RAID 0 of 1 wil gebruiken