Winfax 10.0 pro -> faxen via 2 lijnen

Pagina: 1
Acties:

  • Broken
  • Registratie: Maart 2004
  • Laatst online: 13-08 14:53
Om mijn stage hebben ze een probleem met het faxprogramma winfax 10.0 pro en ik mag dit gaan uitzoeken. Het probleem is al volgt:

- Winfax stopt op willekeurig tijden met senden / receive. De enige optie die we dan hebben is de pc waar winfax op staat opnieuw op te starten. Het grote probleem hiermee is dat er faxen verloren kunnen gaan.

We hebben al verschillende modems geprobeert, maar hebben allemaal het zelfde probleem. De tijd waarop het gebeurt is ook willekeurig.

Nu hebben we nog een hele mooie tron modem staan die 2 lijnen heeft. Maar ik krijg deze niet zo geconfigureert dat hij 1 lijn voor het zende gebruikt en de ander voor ontvangen.

Ik ben al dik een week aan het zoeken naar een oplossing via:

- got
- google
- news groepen

Ik heb dus uiteindelijk 2 vragen:

- Is het mogelijk om het zenden en ontvagen op te splitsen via 2 lijnen?
- Zoja, Hoedan ??

Misschien heeft iemand hier ook ervaring mee.

Met vriendelijk groet,

Caspar

P.s. Als de infomatie niet genoeg is of niet duidelijk genoeg is. Laat het me weten!

Systeem :

windows xp
winfax pro 10.0
sitecom modem of een tron modem

edit:


Ik heb ondertussen uitgevonden dat het mogelijk is via 2 lijnen. Maar dit is alleen als 2 modems hebt, de pc die wij gebruiken heeft 1 com poort :X

[ Voor 8% gewijzigd door Broken op 14-02-2005 10:28 ]

01101000 01100101 01101100 01110000


  • JohnD
  • Registratie: December 2001
  • Laatst online: 22-08 21:00

JohnD

Bernd

Je kan gewoon een PCI kaartje met extra com poort bijprikken. Ik neem aan dat winfax gewoon de com poorten aanspreekt maw het modem hoeft niet geïnstalleerd te zijn. (Daarom kan je ook niet gebruik maken van een 2e lijn op een modem)

Fear thy name as hell awakens
FKA SunStorms_Sletje


  • Broken
  • Registratie: Maart 2004
  • Laatst online: 13-08 14:53
Ohke bedankt voor je reactie.

Ik was er al bang voor. Dan moet idd. gaan kijken voor extra com op een kaartje.

01101000 01100101 01101100 01110000


  • Hispanic
  • Registratie: Oktober 2004
  • Laatst online: 15-07-2025
De situatie die je hierboven beschrijft komt omdat er op de client pc's Servicepack 2 is geinstalleerd. Servicepack 2 heeft een aantal nieuwe security maatregelen waardoor Winfax NIET meer werkt.

Automatic Receive doet het even als je hem aanzet, maar op onwillekeurige momenten stopt deze er mee.

Er is wel een oplossing maar die staat nog nergens goed gedocumenteerd, op de Symantec site, (support, product solutions) vind je een paar documenten over Winfax die je op de goede weg wijzen.