Een paar zaken op een rij zetten....
Nou ja, eigenlijk zou ik je dan precies datgenen moeten aanraden wat modjes ons altijd aanraden, namelijk : doe eens een search
Ik wilde wat weten over de registratie, en heb vanmiddag heel wat postings hier doorgelezen die over dat onderwerp gingen.
Bijvoorbeeld: De één zegt: je mag XP maar op 1 pc installeren, de ander is daar mee oneens.
De één zegt: je kunt probleemloos een OEM-versie op meerdere pc's installeren, want die versies hebben een universele code. De ander is het daar weer mee oneens.
Je zou denken dat produktregistratie iets is waar geen verwarring over kan ontstaan, maar schijnbaar is dat niet zo.
En mijn opinie, of liever gezegd ervaring? Die is maar weinig. Ik heb zelf een OEM-versie gekocht destijds. Die is inmiddels 2x op dezelfde pc geïnstalleerd (dat is dus volgens de regels), en ook nog is hij daarna op een laptop gezet. Geen probleem, aanmelden ging prima, updates komen netjes binnen.
Dank voor je link naar ms, maar ik ben nauwelijks in staat om dit soort pagina's in het Engels te lezen, helaas gaat mijn talenkennis daar niet ver genoeg in. Maar daar zal het verhaal van ms in staan, en ik heb toch sterk de indruk dat die afwijkt met de "gebruikerservaringen", en dan bedoel ik niet versies met een crack of zo. Nee, gewoon, legale versies.