Toon posts:

Duron800 met MSI K7T Pro2 begeeft het na ->

Pagina: 1
Acties:

Verwijderd

Topicstarter
Heb vandaag m'n nieuwe pc binnen gekregen, moest alleen nog alles installen enzow (gebouwt had ik al). Ik ga dus even fijn de bios in om m'n onboard sound e.d uit te schakelen. A fijn na een paar kleine wijzingen (weet helaas niet meer welke) wil ik m'n pc even booten om daarna winME te gaan installeren.

Zet de pc aan en hij doet helemaal noppes, op het beeldscherm komt te staan "Not Connected" o.i.d, ik denk dus bij mezelf van : WTF!

Denken jullie dat ik m'n processor verbrand heb of dat er iets anders aan de hand is, als er iets anders aan de hand is: hoe krijg ik m'n pc weer normaal?

Alvast bedankt :9

Verwijderd

Topicstarter
Heb net de kap eraf gehaald en de cooling werkt nog steeds gewoon, of de proc eronder het ook nog doet ik nog maar de vraag.

Verwijderd

Heb je hem al geunlocked, zo ja
troubles

zo nee terug sturen (proc)

maar probeer eerst eens gewoon de standaard waarden van de mobo.

Zelf werkte mijn systeempie gelijk ook met sound geactiveerd en soundcard geinstalleerd.

MSI k7t pro 2a 650@950 met standaard cooler

Verwijderd

Topicstarter
Ga maandag maar eens terug naar de locale pc boer waar ik die Duron gehaald heb. Zeg gewoon dat hij er opeens mee kapte, gelukkig had ik hem nog niet geunlocked

Pffew! :P