Toon posts:

Hulp nodig bij maken IP Nummeringplan

Pagina: 1
Acties:
  • 62 views sinds 30-01-2008

Verwijderd

Topicstarter
Kan iemand mij helpen met uitleg van een IP Nummeringplan. graag een uitleg en een voorbeeld. ik heb online en op de gathering zelf zitten zoeken maar ik kan er te weinig over vinden. kan iemand mij helpen?

- het ip-netwerk-adres is 10.0.0.0 en het subnetmasker is 255.255.255.0
- access points, nemtwerk printers, fax-servers en de A1 plotters hebben hun eigen ip adres.
- de ICT-beheerder zal regelmatig vanaf zijn werkplek in de serverruimte naar de servers, werkstations en access points pingen om de TCP/IP verbinding te controleren. kies voor elke host een functionele host-naam die de ICT-beeerder gemakkelijk kan onthouden.
- elk werkstation heeft een vast IP adres.

ik wil graag uitleg met waarom, niet alleen dat het zo moet, want daar leer ik helemaal niets van. ja dit is een opdracht voor school, maar wil wel graag weten hoe het moet zodat ik het de volgende keer gewoon zelf kan zonder hulp.

aan alle mierenneukers: ga niet zo zeuren om een spelfout. en ja andere mensen zijn minder goed, respecteer hun ook eens. iedereen is laag begonnen dus doe normaal tegen mij als newbie.

p.s. ik ben slecht met woorden en ik kan daardoor asociaal overkomen, dit is niet mijn bedoeling.

  • dennismaus
  • Registratie: November 2003
  • Laatst online: 17:55
Om te beginnen mierenneuken dat is ook een vak.

Je kan kiezen uit 10.0.0.0 tot 10.0.0.255 vanwege het feit dat je een subnet hebt van 255.255.255.0 daar geef je aan dat alleen de laatste te wijzigen is.

En voor server neem je een ruime reeks van een 10 tot 20 adressen voor eventuele uitbreding. En de rest neem je voor je werk stations.

Zo heb ik je wel een klein stukje op weg geholpen denk ik zo.

  • Rolfie
  • Registratie: Oktober 2003
  • Laatst online: 20:03
Wat ik mis is over hoeveel machines hebben we het?
Wat zijn de eisen waaraan het moet voldoen?
Gaat het netwerk nog verder groeien?
Zijn er bepaalde doel stellingen die gehaald moeten worden voor bv veiligheid?

Verwijderd

Tsja, dit is toch echt de bedoeling niet van dit forum.

Dit topic is gesloten.