Check alle échte Black Friday-deals Ook zo moe van nepaanbiedingen? Wij laten alleen échte deals zien
Toon posts:

[Bug] Foutmelding voor lege post, terwijl er wel tekst staat

Pagina: 1
Acties:
  • 147 views sinds 30-01-2008

Verwijderd

Topicstarter
Hoi,

De volgende post, geprobeerd te plaatsen in het DJ topic in AV, resulteerde in de foutmelding dat ik een post zonder inhoud probeerde te plaatsen:

-------------------------


Lees:
Verwijderd schreef op woensdag 02 februari 2005 @ 15:04:
[...]


Weet je het zeker dat het bij Thomann zo lang gaat duren, want ik heb de mijne namelijk al meer dan een week geleden besteld, en nog steeds niets ontvangen. En die gasten reageren ook niet echt op de mailtjes die je verstuurd naar ze.
Dat is dus 2 maanden wachten. :)
Sorry there is nothing left... The Cards are sold out, but we let rebuild at the factory... That´s why we have to wait


Für weitere Fragen stehe ich Ihnen gerne zur Verfügung.

Mit freundlichen Grooves :-)

Eddie

[snip]

Thanks for the info!

There are no returned Maya's or something like that? 2 months of waiting is quite long ;)

Thanks,
Jan

[snip]

Hi there,
the Maya 44 usb will be available at the end of march. The shipping costs to
the netherlands are 8 Euro per Supply.

I hope that will help you further...

Kind Regards

  • crisp
  • Registratie: Februari 2000
  • Laatst online: 00:38

crisp

Devver

Pixelated

tsja, maar je kan het hier blijkbaar wel posten :?

Intentionally left blank


Verwijderd

Topicstarter
Als je de versies van mijn post in AV bekijkt Verwijderd in "How to Become a DJ... deel XII" dan zie je dat ik eerst maar een woord heb gepost en daarna de rest. Geen idee hoe het komt maar ik heb het wel 4 keer geprobeerd... :?

Verwijderd

Topicstarter
[snip]

Raar, nu werkt het wel :? :/

[ Voor 96% gewijzigd door Verwijderd op 03-02-2005 21:42 ]


  • crisp
  • Registratie: Februari 2000
  • Laatst online: 00:38

crisp

Devver

Pixelated

Dit soort dingen kunnen volgens mij alleen voorkomen op het moment dat er een raar teken in je post voorkomt (meestal veroorzaakt door copy-paste uit bijvoorbeeld MS Word oid) in samenwerking met bepaalde browsers (zoals IE).
Welke browser gebruik jij?

Intentionally left blank


Verwijderd

Topicstarter
MSIE 6.0.2800.1106

De tekst is overigens wel uit een Outlook mail gekopieerd, dus wb rare tekens zou dat wel kunnen kloppen (gore HTML mail... :/ ).

  • crisp
  • Registratie: Februari 2000
  • Laatst online: 00:38

crisp

Devver

Pixelated

Ik moest overigens hieraan denken: [rml][ IE] Form met unicode: IE vergeet elements te submitten[/rml]

Ik zal eens een kleine testcase maken

[ Voor 51% gewijzigd door crisp op 03-02-2005 22:13 ]

Intentionally left blank


  • crisp
  • Registratie: Februari 2000
  • Laatst online: 00:38

crisp

Devver

Pixelated

http://allcrispy.com/meuk/ie_unicode_bug.php

bug confirmed; zelfs een niet aangevinkte checkbox kan de bug in IE dus triggeren. Overigens speelt dit dus alleen in de oude template, de nieuwe heeft geen enctype in het form staan waardoor de IE-bug ook niet optreed.

Edit: lokaal fixed overigens, aangezien we toch geen fileuploads in posts ondersteunen heb ik de enctype uit het form gehaald.

[ Voor 20% gewijzigd door crisp op 03-02-2005 23:06 ]

Intentionally left blank


  • crisp
  • Registratie: Februari 2000
  • Laatst online: 00:38

crisp

Devver

Pixelated

en inmiddels online :)

Intentionally left blank

Pagina: 1

Dit topic is gesloten.