Toon posts:

eqs moederbord

Pagina: 1
Acties:
  • 29 views sinds 30-01-2008

Verwijderd

Topicstarter
hallo allemaal op dit forum...

ben een algehele noob op dit gebied dus mocht deze vraag wat plastisch overkomen mijn welgemeende excuses:

is het merk EQS voor moederborden een beetje okay,
heb een modelletje gezien waar een ati radion 9200 grafische kaart op zit geinstalleerd,
kan ik hier probleemloos een andere kaart naast zetten later?

heeft iemand ervaringen met EQS?

alvast bedankt!

  • Atlas
  • Registratie: Mei 2002
  • Niet online

Atlas

Ik flits niet meer terug!

Nog nooooooit van gehoord :X
En de pricewatch ook niet: http://www.tweakers.net/p...ricewatch&Cat2=&Query=eqs

Tja de site ziet er wel betrouwbaar uit: http://www.eqscomputers.com/. Maar ik zou persoonlijk wat meer geld uitgeven voor een A-merk :)

Join the dark side, we have cookies :)
You need only two tools. WD-40 and duct tape. If it doesn't move and it should, use WD-40. If it moves and shouldn't, use the tape.


  • BalusC
  • Registratie: Oktober 2000
  • Niet online

BalusC

Carpe diem

Ik heb nog nooit gehoord van EQS .. Bedoel je niet gewoon ECS?
Zie ook Google: [google=eqs mainboard]
Bedoelde je: ecs mainboard
Je mag jezelf gerust certifiëren als een "n00b", daar hebben we geen problemen mee. Maar het probleem is dat je totaal geen inzet toont en zelf op vooronderzoek gaat. We kunnen namelijk op geen enkele manier uit de topicstart afleiden of je zelf ook maar iets hebt uitgezocht en samengevat. En dat is dus niet de bedoeling hier op GoT :)

Ik zou zeggen, klik terug naar de [faq]registratievoorwaarden[/] en neem deze alsnog aandachtig door. Zo krijg je een beter idee van wat wij hier op GoT van de gebruikers verwachten ;)


Over het plaatsen van een extra videokaart naast een onboard videokaart: dit kan gewoon :) Dat staat normaliter ook in de handleiding van het mobo.

[ Voor 18% gewijzigd door BalusC op 03-02-2005 11:45 ]


Dit topic is gesloten.