Toon posts:

Gene6 webadmin werkt niet

Pagina: 1
Acties:

Verwijderd

Topicstarter
Hallo Allemaal,

Ik heb even een vraagje, hoe bereik ik mijn webadmin van mijn gene6 ftp server? FTP server werkt perfect, alleen krijg de webadmin niet aan de praat, via localhost krijg ik wel het inlogscherm, maar als ik via een laptop met inbelaccount probeer bij deze webadmin module te komen geeft hij aan in IE dat ik geen toegang heb, met de fout HTTP 404.

wat doe ik verkeerd?

  • Thralas
  • Registratie: December 2002
  • Laatst online: 08-05 10:26
De juiste port even forwarden in je router setup (80)?
Of je firewall.

[ Voor 14% gewijzigd door Thralas op 30-01-2005 23:10 ]


Verwijderd

Topicstarter
daarna is het gewoon http://62.xxx.xxx.xxx ?

  • Sietse
  • Registratie: Januari 2004
  • Laatst online: 07-05 12:03
Als het om poort 80 gaat wel, anders dus http://jouwip:poort. :)

Verwijderd

Topicstarter
hij weigert het nog steeds, via localhost werkt het dus perfect, in de dir. van gene6 ftp heb ik de cmod van de www dir. alle rechten gegeven.

in de hoofddirectory bevindt zich een snelkoppeling naar localhost deze heeft de benaming index.html.

Je zou zelf even kunnen kijken op http://62.194.234.14

met andere woorden, blijf de error houden

  • Pogostokje
  • Registratie: September 2001
  • Laatst online: 08-05 14:25

Pogostokje

* twiet *

Ik krijg een 403, dat is iets heel anders dan een 404.

Een 403 wil zeggen dat je niet MAG, maar wel zou kunnen. Staat er niet ergens een security regel dat zegt dat je niet zondermeer van elk adres kan connecten? Dat is redelijk normaal, omwille van de beveiliging. Pas na expliciet vrijgeven kan je van buitenaf er ook bij.
in de hoofddirectory bevindt zich een snelkoppeling naar localhost deze heeft de benaming index.html.
Deze zin snap ik trouwens niet. Koppeling naar localhost? Jouw localhost is toch niet de mijne? ;)

[ Voor 26% gewijzigd door Pogostokje op 31-01-2005 23:37 ]

... ook ik heb soms per ongeluk gelijk.

Pagina: 1