[SUB] Van 2 ovale speakers een sub maken

Pagina: 1
Acties:

  • FireFoz
  • Registratie: Juni 2001
  • Laatst online: 03-01 01:51
Situatie: Auto afgekeurd, nieuwe auto gekocht, zitten al 4 speakers in, kan voor die nieuwe auto geen hoedeplank maken ivm rare-vorm. Heb nu geen geld voor een andere setup, dus wil met de apparatuur die ik over heb wat gaan doen.

Ik heb dus 2x 40 rms over, 2x 100rms 6x9 van JBL, 1x infinity 5004RA. Nou zit ik er aan te denken om van die 2x 6x9 JBL's een gesloten passieve sub te gaan maken van een 18 mm mdf behuizing icm met de versterker.

Ik heb geen idee of dit gaat klinken en of dit uberhaupt een kans van slagen heeft. Kan iemand me hier iets over vertellen? Hoe groot zou de kast bijv moeten zijn?

Ik heb al het een en ander zelf proberen uit te zoeken maar kan niks vinden over 6x9 speakers waarvan een sub is gemaakt. In het programmaatje WinISD staan mijn speakers ook niet.

Ik weet dat het geen goede speakers zijn om een sub van te maken, maar ik heb echt geen geld meer om nieuwe spullen te kopen... die € 15 voor een mdf plaat kan nog wel maar dan houd het op.

Leef lekker in het nu, er is niks anders


  • JT
  • Registratie: November 2000
  • Laatst online: 12:19

JT

VETAK y0

Resultaat = 0,0. Die speakers zijn gemaakt voor free air en hebben een grooooote kist nodig wil je wat bereiken. Een kist die potentieel je hele achterbak in beslag neemt. Kansloze onderneming, laat het zo.

3600wp@115° oost | 825wp panels/750wp inv@13°/115° oost | 1475wp panels/1250wp inv@27°/205° graden zuid
Ecodan warmtepomp
Repo's: HA-Solar-control | HA-heatpump-planning | NR-HueTapDial-NextLevel


  • teacher
  • Registratie: September 2001
  • Laatst online: 18:58

teacher

Frontpage Admin / Global Moderator

Dysgaf!

Als je dan geen hoedenplank kan maken of kan verbouwen zou je een kick panel kunnen overwegen...

Wise enough to play the fool


  • FireFoz
  • Registratie: Juni 2001
  • Laatst online: 03-01 01:51
Goed, dat idee is dus van de baan :)
Nou heb ik net dus voor 10 euro een originele hoedenplank gekocht op de sloop. Deze past dus precies in mijn auto. Hij is vrij stevig, ik denk dat ie 2 ovale speakers wel kan houden. Probleem is alleen meer hoe ik ze vast krijg, aangezien ie maar 4-5mm dik is... (kunstof)
Kan dr wel schroeven vanaf de bovenkant doorheen doen maar ik wou de stof eigenlijk heel laten zodat potentiele inbrekers niks bijzonders zien zitten :)

-edit-
net ff lopen schuren met een boormachine met een staalborstel er op maar dat schoot niet echt op zeg :P

Het is gemaakt van glasvezel volgensmij...

[ Voor 15% gewijzigd door FireFoz op 31-01-2005 18:46 ]

Leef lekker in het nu, er is niks anders