Toon posts:

Brakke 6600GT?

Pagina: 1
Acties:

Verwijderd

Topicstarter
Ik heb al een week of twee mijn tweede Leadtek 6600 GT omdat de eerste kapot was. De kaart die ik nu heb is de oude versie (dus met ronde stalen koelert). Alles werkte goed en stabiel tot gisteren. Sacred en NFSU gaven aan de onderkant van het scherm vreemde balken en artifacts. Mooi kut dus. Doom 3 was ook drama :| . Ineens doen Sacred en NFSU het weer gewoon, hoe ik de kaart op zn flikker geef, het draait mooi en stabiel :o Doom 3 echter geeft nog steeds zeer veel problemen. Heb ondertussen de nieuweste driver binnengehaald via Guru3d en dit geeft geen verbetering.

Ik dus zoeken op Tweakers voor een oplossing. Kwam zeer veel topics tegen en daar gaat het artifactsverhaal allen op bij hoge temperaturen. Mijn kaart wordt maximaal zo'n 42 graden en standaard is ie iets van 37. Lijkt me wel goed verder. Wat is er nu aan de hand? Waarom draait op dit moment alleen Doom 3 kut en Halflife 2, Sacred en NFSU goed?

Hier ff wat meer specs:
Qtek 400 watt voeding (voltages zijn prima)
Amd xp 2200+
768 mb ram
Leadtek 6600 GT oude versie

P.S. Windows heb ik niet opnieuw geïnstalleerd. Was ook noet nodig want alles heeft 2 weken prima gedraaid zonder shit 8)

  • UltraR-pc
  • Registratie: April 2004
  • Laatst online: 26-02-2024
hmmm, tja. Voltages kunnen dan misschien wel goed zijn. Maar de Qtec 400 Watt is toch echt zo'n beetje de meest brakke voeding die er bestaat. Zeker kan ik het natuurlijk vanaf hier niet weten, maar ik zou toch maar eens een nieuwe voeding uitproberen van een A-merk als Antec, Tagan, Zalman of A-open.

  • PilatuS
  • Registratie: September 2002
  • Niet online
een 2200+ is voor doom 3 wel een beetje weinig, zelf had ik eerst een 1800@2000 en nu een 2600@3000, nu loopt doom 3 super vloeiend, tewijl het eerst bijna onspeelbaar was

Verwijderd

ja Q-tec is nog erger dan de Sweex voeding.. koop een tagan enermax zalman coolermaster of een ander goed A-merk... en met voldoende output.. 450 wat bijvoorbeeld.. kun je er nog eens een xtra casefan hardeschijf of procc in proppe.....


Het zou natuurlijk ook een warmte probleem kunnen zijn, dat de vidkaart te warm word en dus fouten gaat geven ... open je kast eens en voel een VOORZICHTIG!!!! ... dan kom je al weer een beetje verder

succes

Verwijderd

Maximaal 42 graden klopt waarschijnlijk niet. Maar als je een game afsluit is de temp binnen een paar seconden enorm gezakt. Je kan beter even alt-tab doen tijdens het spelen van een grafisch intensief spel.

Verwijderd

of met rivatuner een grafiek laten maken

Verwijderd

Topicstarter
Hee mensen bedankt voor de reacties. Het probleem is al opgelost. Het lag em aan Doom3, ik draai hem nu op high detail en heb er de patch overheen gehaald en nu zijn die vage, brakke modellen goed en de artifacts zijn ook weg :o

De kaart wordt maar 42 graden en de voltages van me Qtek zijn ook echt goed hoor, wijken maar maximaal 2 à 3 procent af. Mijn Qtek doet et dus goed, niet dat ik nu wil zeggen dat het een goed merk is hoor.. ;)
Pagina: 1