Toon posts:

[PHP] gebruikershosting enzo

Pagina: 1
Acties:
  • 41 views sinds 30-01-2008

Verwijderd

Topicstarter
hoi

nou een lang lul verhaal getypt te hebben begreep ik niets meer van mijn eigen verhaal dus hier ff opnieuw:


ik heb domein en draai zelf de hosting
windows xp pro
apache2 met php

map structuur van apache:
apache
-htdocs
--forum
-users
--user1
---docs

www.domein.nl verwijst naar htdocs
forum.domein.nl naar forum
www.domein.nl/~user1 naar user1/docs

kan ik nou ook user1.domein.nl aanmaken? Het liefst dynamisch want ik wil voor mijn club gaan hosten. Probleem is dan wel dat forum.domein.nl voorrang heeft en dus niet naar de userdir wordt doorverwezen.


Een 2e wat ik wil vragen is hoe ik in php dan een registratie pagina kan maken waar de gebruikeraccount wordt aangemaakt


mvg,
Edwin

  • Janoz
  • Registratie: Oktober 2000
  • Laatst online: 23-08 10:39

Janoz

Moderator Devschuur®

!litemod

Dit heeft niks met PHP te maken, maar alles met Apache. Ik gooi 'm daarom maar even richting Software Algemeen

Ken Thompson's famous line from V6 UNIX is equaly applicable to this post:
'You are not expected to understand this'


  • kamerplant
  • Registratie: Juli 2001
  • Niet online

🌞🍃


Verwijderd

Topicstarter
Oh sorry dat ik verkeerd heb gepost, dacht omdat mijn 2e vraag wel met php te maken had dat het wel goed was. vandaar.


Ik heb forum.domein.nl daar al mee gedaan, maar die mass vhost snap ik niet echt

http://httpd.apache.org/docs/vhosts/mass.html
Die link had ik al doorgelezen maar ik snap er niet echt veel van... Zou je een voorbeeld kunnen geven? en %0 betekent dat de user ofzo?

[ Voor 21% gewijzigd door Verwijderd op 28-01-2005 16:35 ]


Verwijderd

dacht omdat mijn 2e vraag wel met php te maken had dat het wel goed was. vandaar.
Ja en das een script-request en al helemaal te strengste verboden :P

Verwijderd

Topicstarter
Verwijderd schreef op vrijdag 28 januari 2005 @ 16:35:
[...]


Ja en das een script-request en al helemaal te strengste verboden :P
oh, bedoelde het niet als script request hoor. Wil het helemaal zelf maken maar heb geen idee hoe het werkt namelijk.

Verwijderd

Dan moet je gaan lezen.....

  • Spider.007
  • Registratie: December 2000
  • Niet online

Spider.007

* Tetragrammaton

Verwijderd schreef op vrijdag 28 januari 2005 @ 16:33:

Ik heb forum.domein.nl daar al mee gedaan, maar die mass vhost snap ik niet echt
Nog een keer doorlezen dan totdat je het wel begrijpt; of leg even uit wat je niet begrijpt
http://httpd.apache.org/docs/vhosts/mass.html
Die link had ik al doorgelezen maar ik snap er niet echt veel van... Zou je een voorbeeld kunnen geven? en %0 betekent dat de user ofzo?
Wederom; waarom begrijp je er niet veel van? Er staan toch gewoon voorbeelden bijgenoemt? Is een kwestie van kopie-pasten en kijken of het werkt lijkt me? Dit is allemaal gewoon handleiding werk :)

Met betrekking tot die tweede vraag zit je in Programming & Webscripting inderdaad goed; alleen is daar een duidelijke policy over het zelf schrijven van scripts :) Verder hoeven
mvg,
Edwin
nog steeds niet onder je post; we groeten elkaar continu :)

---
Prozium - The great nepenthe. Opiate of our masses. Glue of our great society. Salve and salvation, it has delivered us from pathos, from sorrow, the deepest chasms of melancholy and hate

Pagina: 1

Dit topic is gesloten.