Check alle échte Black Friday-deals Ook zo moe van nepaanbiedingen? Wij laten alleen échte deals zien
Toon posts:

[virus] Virus? toetsenbord aanslagen en rariteiten

Pagina: 1
Acties:

Verwijderd

Topicstarter
Ik heb hier een pc staan waarbij voor mij onverklaarbare dingen bij gebeuren, die pc is overigens niet van mij dus ik weet niet wat ermee gebeurd is.

Ik heb de pc net geformateerd en voorzien van een verse win2k, voorheen winMe.

Er gebeuren allerlei onverklaarbare dingen zoals rare schermen en er komt zo maar een uitvoeren box en daar tiept ie dan iets van %compspec% /e:4096 /k debug>null in.
Daarnaast begint de pc speaker ook te piepen alsof er teveel toetsenbord aanslagen binnenkomen.

Ik dacht zelf een virus maar het lijkt me sterk dat die er na een format nog op staat. Daarnaast misschien een rotte ps2 poort maar dan zou er geen hele zin getypt worden.

Iemand een idee? Ik heb al gegoogled enz maar zonder resultaat. Virusscanner oid installeren is onmogelijk met dit gekloot

  • pasta
  • Registratie: September 2002
  • Laatst online: 12-01 14:16

pasta

Ondertitel

Als de PC ondertussen weer aangesloten is op het netwerk heb je wel grote kans dat je weer infected bent. Volgende keer eerst een goede virusscanner installeren en even updaten voor je online gaat. Daarnaast ook je Windows up-to-date maken voor je online gaat. :)

Signature


Verwijderd

Topicstarter
er is nog geen netwerkverbinding gemaakt of met internet. Dus daar kan het ook niet aan liggen.
Ten einde raad

Verwijderd

Misschien wat illegale software installed incl malware?

Verwijderd

Topicstarter
De pc heeft een verse installatie van Win2k, en ik had net matrox videokaartdrivers geinstalleerd. Dus ik geloof niet dat er malware oid op kan komen door mijn doen.