Toon posts:

[MCE2004/2005] Een paar vraagjes

Pagina: 1
Acties:
  • 22 views sinds 30-01-2008

Verwijderd

Topicstarter
Hallo,

Ik overweeg om binnekort een HTPC te gaan bouwen met een 200gb hdd en een Nederlandse XPMCE om zo voortaan televisie programma's op te gaan nemen. Ik heb alleen een paar vraagjes:

1. Welke tv-kaarten worden allemaal ondersteund? Ik kan dit nergens vinden, ik wil gaan voor de Hauppauge WinTV GO2, maar werkt ie wel?

2. Welke Mediacenter is in het Nederlands, Ik hoorde dat MCE2005 alleen nog maar in het Engels beschikbaar is.

3. Is een 200gb hdd genoeg? En hoeveel uur kan ik daar op opnemen?

4. Heeft WinXP MCE nl ook al die vervelende activation crap?

  • elevator
  • Registratie: December 2001
  • Niet online

elevator

Officieel moto fan :)

junglist24,

Hoewel ik de insteek van je topic wel snap, is dit niet de bedoeling op GoT :)

Ten eerste is het zo dat er eigenlijk best wel goed terug te vinden is welke tvkaarten met MCE werken (click levert aardig wat kaarten op), en zo zijn de andere vragen ook wel te beantwoorden.

Daarnaast is het niet wenselijk dat je op deze manier een groot aantal vragen over MCE dumped - er is ondertussen al behoorlijk wat informatie over MCE te vinden, en ik vermoed dat je daar wel een en ander mee moet kunnen beantwoorden :)

Dit topic is gesloten.