[Ringtones via sms via internet]

Pagina: 1
Acties:

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • mycosis
  • Registratie: November 2001
  • Laatst online: 24-04 22:08

mycosis

--------------

Topicstarter
Ik wil graag ringtones aanbieden op mijn internet site over m'n bandje zodat de fans ook hun favoriete band horen als ze gebeld worden. Het omzetten van midi files naar rtttl is het probleem niet echt volgens mij. (Hoewel rtttl volgens mij alleen geschikt is voor monotone ringtones, en ik wil natuurlijk polyfone aanbieden) Maar het versturen van die files via sms via internet... Hoe werkt dat. De ringtone bedrijfjes schieten als paddestoelen uit de grond, dus zo moeilijk moet het toch niet zijn?

Heeft er iemand tips over goedkope diensten/providers?
Hoe duur zou zoiets uberhaupt zijn?
Wat is het verschil tussen bijvoorbeeld Nokia en Siemens Ringtones?

Alvast bedankt he.

Acties:
  • 0 Henk 'm!

Anoniem: 37691

Wat je wel kan doen is contact opnemen met KPN of een andere provider en informeren naar de mogelijkheden van een "Large Account". Hier zijn uiteraard kosten aan verbonden. Met deze opstelling kan je via een TCP/SMPP/UCP verbinding berichten sturen.

Ook kan je er voor kiezen om een echte GSM aan een server te hangen met een datakabel. En dan een programmatje schrijven wat sms'jes kan versturen via de telefoon. Ook kan dit als je een 56k modem hebt geloof ik ook gedaan worden.

GoT Search - "sms server"

[ Voor 16% gewijzigd door Anoniem: 37691 op 24-01-2005 21:59 ]