Check alle échte Black Friday-deals Ook zo moe van nepaanbiedingen? Wij laten alleen échte deals zien
Toon posts:

Far Cry 2 installeert niet

Pagina: 1
Acties:

Verwijderd

Topicstarter
Beste lezer,

Pas een nieuwe PC gekocht. Met daarin een Intel Qaud-processor.
Door de actie van Intel en Ubisoft, kreeg ik hier dus een gratis spel Far Cry2 bij.

Eindelijk spel binnen, wilt die niet goed installeren.
Al is die installatie voltooid is, staat die vervolgens een uur op "Updating VC++ running".
Uur wachten werd ik het zat en afgesloten.
Ge-uninstalled en opnieuw geinstalleerd. Wederom zelfde probleem.
Vervolgens gedrukt op "Play Far Cry 2" vanaf de autorun en hij geeft vervolgens de melding.
d3dx9_38.dll niet gevonden. Zelf heb ik Vista met directx 10.
Uiteindelijk op www.dll.com gezocht. Echter werd ik hier opgescheept met een of andere registrybooster.
Uitgevoerd, maar had ook geen nut. Ben zelf ook niet zo technish 8)7 . Dus HELP!! ;(

Systeem:
Intel Quad-core Q8200 2,33 ghz
Nvidia 9800 GTX+ 512mb
4gb ram ddr2
msi moederbord

Kan iemand mij helpen.
Bvd, Maarten

Verwijderd

Als je wat rondgoogled zul je merken dat veel mensen dit probleem hebben met de installatie van FarCry 2. Zelf heb ik ook sinds kort een nieuwe PC met QuadCore (Q6700) en een GTX260 videokaart en ook ik kreeg er FarCry 2 bij.
Na installatie bleef deze ook hangen op de door jou genoemde melding. Na wat rondgoogelen heb ik van de website van Microsoft de Visual C++ Runtime 5 gedownload. Er stond bij mij op de PC al een Visual C++ Runtime 5 geïnstalleerd, maar die heb ik verwijderd en de gedownloade vervolgens geïnstalleerd, daarna verliep de installatie van FarCry 2 probleemloos.

Hopelijk lukt het jou nu ook.

Verwijderd

Topicstarter
Hartelijk dank, ga het gelijk proberen.

Verwijderd

Topicstarter
Uhm, ben zelf niet zo'n held.
Wat moet ik verwijderen en waar?
En wat is de link die ik moet gebruiken om opnieuw te installeren.

Verwijderd

Verwijderd schreef op zaterdag 07 maart 2009 @ 20:52:
Uhm, ben zelf niet zo'n held.
Wat moet ik verwijderen en waar?
En wat is de link die ik moet gebruiken om opnieuw te installeren.
bij mij staat het simpelweg bij start - configuratie scherm - programma's - een programma verwijderen. Daar naar beneden scrollen en "microsoft visual c++ 2005" verwijderen.

Verwijderd

Via onderstaande zoekopdracht heb ik de Visual C++ Runtime gedownload (eerste hit).

http://www.google.nl/search?as_q=&hl=nl&num=100&btnG=Google+zoeken&as_epq=visual+c%2B%2B+runtime&as_oq=&as_eq=&lr=&cr=&as_ft=i&as_filetype=&as_qdr=all&as_occt=any&as_dt=i&as_sitesearch=&as_rights=&safe=images

Of er al iets van Visual C++ Runtime op je computer geïnstalleerd staat kun je controleren via Configuratiescherm > Programma's en onderdelen. Mocht daar niets staan, dan hoef je uiteraard ook niets te verwijderen en volstaat het om de gedownloade versie te installeren.

Verwijderd

Topicstarter
Gegeven hit geïnstalleerd. Echter kan ik Microsoft Visual C++ niet terug vinden in mijn programma onderdelen. Ik behoud dan ook nog steeds dezelfde installatie fouten.
Pagina: 1