[BulletProof] Server werkt niet

Pagina: 1
Acties:
  • 119 views sinds 30-01-2008
  • Reageer

Acties:
  • 0 Henk 'm!

Anoniem: 82825

Topicstarter
Hallo,

Ik heb BulletProof FTP Server v2.21 geinstalleerd op een win2k sp4 bakje. Ik heb internet via een Alcatel ADSL-modem, en heb ZoneAlarm geinstalleerd. Ik heb BP ftp alle rechten gegeven bij ZoneAlarm. Binnen mijn netwerk kan ik wel inloggen op de ftp (gewoon in IE invullen: ftp://192.168.0.1 etc), maar als ik een vriend laat inloggen via mijn ip adres, dus ftp://213.10.137.215 en dan naam+wachtwoord, dan gebeurd er niks. Ook BP logt helemaal niks.

Waar kan dit aan liggen? BP verkeerd ingesteld? Of ZoneAlarm? Of moet ik nog portmappen in mijn modem oid? Staat port 21 standaard dicht voor ftp servers ofzo? :?

bvd

Acties:
  • 0 Henk 'm!

Anoniem: 63179

Blocked je isp misschien poort 21? Probeer eens je Server op bv poort 1001 of 35353 :Y)

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Joen
  • Registratie: Juli 2003
  • Laatst online: 25-06 13:21
Heb je een SpeedTouch 510i?
Dan ff Poort 21 TCP en poort 20 UDP mappen naar je PC met de FTP server op de zelfde poorten.

Naar buiten gaande connecties worden standaard toegestaan, maar naar binnengaande conncties moet je in bepaalde gevallen zelf portmappen.

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • LeonM
  • Registratie: Oktober 2001
  • Laatst online: 27-04 16:51
Je moet op je modem de inkomende port 21 forwarden naar het ip van je pc. Lees de het grote portmappingsverhaal eens.

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Korakal
  • Registratie: Oktober 2001
  • Laatst online: 16-07 12:44

Korakal

Up up up!

Het Grote Poortmappingsverhaal
Die bedoelt LeonM :)

Deze vraag had ook beter in Network Troubleshooting kunnen staan :)

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Rafe
  • Registratie: Mei 2002
  • Laatst online: 27-06 13:12
Move naar Network Troubleshooting, zal waarschijnlijk een poortmappingsprobleem zijn :)

Acties:
  • 0 Henk 'm!

Anoniem: 35417

Zie Korakal :)

Dit is in principe basic-networking, er zijn dus ook al diverse guides en FAQ's voor geschreven. Blader dit eens door: FAQ Network Troubleshooting.

Als je problemen hebt met 't portmappen zoals voorgesteld in Het Grote Poortmappingsverhaal kun je bijvoorbeeld dit topic eens doorlopen, er staan erg veel handige tips in: FTP + Router. Met de search zijn meer topics zoals die te vinden :)

Succes :Y)

Acties:
  • 0 Henk 'm!

Anoniem: 35417

Heropend op verzoek, we gaan weer door :)

Acties:
  • 0 Henk 'm!

Anoniem: 82825

Topicstarter
Mijn firewall heb ik vrijwel meteen gedisabled, zodat dat sowieso geen problemen kon geven.

Aanvankelijk dacht ik dat ik niet met poortmappen te maken zou krijgen, omdat BulletProof niet achter een router zit. Ik wist niet dat in de modem ook poorten kon forwarden
Ik heb poort 21 tcp geforward naar de netwerkkaart waar de modem op zit aangesloten (10.0.0.150). Mijn andere netwerkkaart is voor de LAN (vast ip: 192.168.0.1).

Ik heb het getest via http://www.web2ftp.com/ en ook verschillende vrienden laten proberen (gewoon via IE).

Still nothing.

Behalve port 21 tcp heb ik ook 21 udp en 20 tcp en udp geprobeerd door te linken. Had allemaal geen zin... Ook heb ik een range geprobeerd (1024 en 1025 tcp) maar dat hielp ook niks. Ja, af en toe een time-out.

Mijn provider is Planet, weet iemand of die soms uit veiligheid poort 21 heeft afgesloten voor dit soort dingen?
Is er iemand die BulletProof draaiend heeft achter een Alcatel? (ja, het is een SpeedTouch 510)


offtopic:
Bedankt :)

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Pearl
  • Registratie: September 2002
  • Laatst online: 11:39
Ik heb 'm wel draaiend achter een Freesco bak, moest wel de ip forwarden en idd poort 21 doormappen ( met een andere dyn. poort werkt hij ook ) voordat BPS werkte.
Misschien kun je hier wat mee.

Een specialist weet alles van niks en een generalist weet niks van alles.


Acties:
  • 0 Henk 'm!

Anoniem: 82825

Topicstarter
Ik heb mijn internet op deze manier:

ISP ---> Alcatel Modem ---> P166 (server) ---> Switch ---> Clients (winXP SP1)

Ik heb nu op een client BulletProof Server geinstalleerd (dat had ik al gedaan voordat ik het op de server had gedaan), en guess what?!?

Het werkt!!!

Ik snapper niks van, want in de modem heb ik port 21 gemapt naat de server, en in de server heb ik niet gemapt naar een andere client. Doet ICS kennerlijk zelf automatisch??? :?

Probleem is eigenlijk dat ik van mijn P166 een ftpserver wou maken, omdat die sowieso al 24/7 aanstaat. Maarja, zo is ook wel ok :+

Thnx for all the help!
Pagina: 1