Hoofdcategorieën
Device Settings
Topicacties

Windows Update MS08-067 sloopt netwerk shares

Pagina: 1

Reageer Nieuw Topic
Gisteren heeft Microsoft de windows update MS08-067 uitgebracht om een kritieke bug te fixen.
Het enige probleem is dat na deze update mijn netwerk dus lam is gelegd. Ik kan niet meer op de workgroup komen (volgens Windows heb ik daar geen rechten voor) en voordat hij de workgroup heeft gevonden, zijn we ook al een minuut verder (erg sloom, ging daarvoor altijd direct).

Network shares zijn niet meer via de computernaam bereikbaar, maar alleen via IP adres. En dat is dus een regelrecht drama. In huis staan 7 pc's (4x Windows XP, 1x Windows Vista en 2x Windows 2000). Alle pc's hebben dit probleem na het installeren van de patch gekregen. Op IP connecten gaat goed, maar de workgroup en de computernaam shares werken niet meer. :(

Ik zou dit eigenlijk zo snel mogelijk gefixt willen hebben, maar na diverse GoT searches, google searches en bladeren door de MS site heeft toe nu toe niets opgeleverd. Dus als iemand mij uit de brand kan helpen ben ik diegene eeuwig (nouja, lang :P ) dankbaar :)
 
Berichten: 5
Reg. datum: 17 januari 2008

Dit heb ik ook maar had het al voor de recente security update.

Ik gaf mijn Fritzbox de schuld, maar heb het nog niet kunnen oplossen.

Kan pingen, browswn via ip adressen gaat okk, maar mijn workgroup wordt niet herkend.

Weet je zeker dat de recente update de kwaaie piet is

Fred
 
BOFH in Opleiding
Berichten: 3.559
Reg. datum: 05 december 2007

Die Update past iets aan aan de windows firewall wat je even kan nakijken.
Tevens kan je ook even kijken of de service nog wel draait van het file sharen.
Is dit trouwens speciefiek op 1 machine op is dat op alle machines naar alle machines of xp naar xp of 2k naar 2k?

#BSMFH on irc.tweakers.net

Pagina: 1



VNU Media logo Hosted by True

© 1998 - 2012 Tweakers.net B.V. - Alle rechten voorbehouden - Contact - Jouw privacy - Algemene Voorwaarden

Uitgever van:

Website van het jaar 2011