quote:
Als je je modem op bridged heb staan, dan staat zijn router functie dus uit. En krijgt het apparaat wat aan de modem hangt het internet ip(van telfort), zie je 2de plaatje. Dus als je je modem aan je router hangt, en je router een automatische ip laat krijgen op de wan poort, zou deze een internet ip moeten krijgen. momenteel is je modem dus een doorgeef luik, zonder enige intelligentie.
Ik weet niet of er nog een andere manier is, maar de makkelijkste manier om weer in je modem te kunnen komen is; je modem resetten naar fabrieks instellingen. Dit doe je door met een paperclip of iets dergelijks de reset button van je modem in te houden. Ik dacht dat je hem een seconde of 5 moet indrukken, maar dit staat gewoon in de gebruiksaanwijzing.
Hierna moet je het ip van de modem wel weer naar een ander adres zetten dan de 192.168.1.x, anders heb je dezelfde problemen al je eerst had.
Ook heb je nu het probleem dat je 2 routers achter elkaar hebt, hierdoor moet zoou je internet/ping wat langzamer kunnen zijn, omdat het 2 keer gerouteer gerouteerd moet worden binnen je netwerk. En als je poorten wilt open zetten, moet je dat 2 keer doen, 1 keer op je modem naar je router, en 1 keer op je router naar de desbetrefende pc/server.