Hoofdcategorieën
Topicacties

geen juiste kloon resolutie/ bureaublad op lcd

Pagina: 1

Reageer Nieuw Topic
Berichten: 109
Reg. datum: 03 november 2007

Ik heb net lang gezocht naar een antwoord op mijn vraag hier op het forum en met google, maar kan niet niet vinden..
Ik heb nu mijn 32 inch samsung (res. 1366x768 720p lcd) aangesloten op mijn pc dmv een HDMI<>DVI kabel. Alles werkt prima op dual view, maar ik wil graag ook mijn bureaublad zichtbaar op mijn LCD scherm en wil dus de optie kloon gebruiken..

De maximale resolutie van mijn tft is echter 1280x1024. Mijn HDTV wil deze resolutie blijkbaar niet pakken, want ik krijg allemaal bewegende strepen door het beeld. De resolutie 1024x768 werkt weer wel prima, maar dit vind ik te groot voor gebruik van mijn PC.

Een oplossing zou dus kunnen zijn om een proggramma als ultramon te gebruiken om verschillende resoluties in te stellen. Is er echter ook een goed alternatief hiervoor? (freeware?)

Zijn er nog andere mogelijkheden?
 

Acties: [view][quote]


Door: BtM909
Moderator WEB/GFX/DTE
( o Y o )
Berichten: 18.686
Reg. datum: 08 juni 2000

Ik ken een hele goede gratis kloon, maar kan niet op de naam komen :'(

Deze twee zijn iets minder qua functionaliteit (vergeleken met UltraMon), maar wellicht heb je er wat aan:

http://www.binaryfortress.com/displayfusion/
http://www.mediachance.com/free/multimon.htm

Girls with an ass like this, don't talk to guys with a face like yours
You've moved up on my notch-list. You now have 1 notch...
Hell Yeah, ik heb FoOL z'n ondertitel weer gestolen (maar dan mooier :D)

Pagina: 1



VNU Media logo Powered by True

© 1998 - 2008 Tweakers.net - Alle rechten voorbehouden

Uitgever van: