Gathering of Tweakers

Quicksearch
PSN-id: JDM8, origineel he?
Berichten: 1028
Reg. datum: 26 februari 2008

quote:
Die klikken dus aan de verkeerde kant :p

@alexanderB, nu je één kabeltje hebt, kun je daar dan even een foto van maken? Het werkt een beetje verwarrend namelijk om een foto van de verkeerde kabel in je OP te hebben (omdat veel mensen die niet lezen) ;)

jdm8 wijzigde dit bericht 12-05-2008 15:02 (26%)

 
nope, dr zijn idd mensen die niet lezen.. ik verwacht em morgen met de post... :)

De dag dat Microsoft iets maakt dat niet zuigt is de dag dat ze stofzuigers gaan maken!

Nog steeds gek op anime.

Een goede casemodder zorgt ervoor dat er weinig spanning op sata kabels komen. En dat ze dus niet los kunnen schieten.
Lukraak erin steken en dan spanning in kabel groot maken is gewoon dom.

Maar als je 2 clipjes wil, hoe maak je boel weer los als kabel dicht op elkaar zitten? Ja, dan zit je met de kabel dat vast zit. Daarom is er maar aan 1 kant metalen clip, zodat je los kunt halen!
Een sata stekker met clipjes aan dunne zijkanten heb ik nog niet gezien.

Opvouwbare DDRmat - Nieuwsgierig?

de stekkers zitten op een rijtje achter elkaar (zie overzichtsfoto) dus je kan er altijd bij aan de zijkanten.
nou, ik geloof niet dat iemand ze verder gezien heeft.. lijmen it is then (met drupje rubberachtige lijm, dan ist later weer lost te pulken ;))
en die kabels staan niet onder noemenswaardige spanning, buiten hun eigen "veerkracht" en dat is dus al genoeg om die dingen er spontaan / bij trillingen eruit te laten vallen.

De dag dat Microsoft iets maakt dat niet zuigt is de dag dat ze stofzuigers gaan maken!

Berichten: 20
Reg. datum: 12 augustus 2004

Ik weet niet of de TS vandaag ook nog last heeft van de landelijke KPN storing of dat de post nog niet binnen is; ik ben in ieder geval wel geinteresseerd in een plaatje van die connectors die je nu hebt of wilde hebben.

Ik heb zelf een Asus A7N8X-E Deluxe. Daar zitten ook SATA kabels bij zonder clipjes. Ik vermoed dat mijn RAID 1 errors, die ik nu al bij twee setjes schijven heb gehad, veroorzaakt zijn door de kabels. Echt zeker weet ik het niet, de software bij de Silicon Image 3112 controller blinkt niet echt uit in duidelijkheid bij het geven van foutmeldingen...

Als ik het goed begrijp gaan het nieuwe model kabels bij mij, net zoals bij TS niet passen (met de clipjes wel te verstaan)?
 
Ambitious........ but rubbish

quote:
biomass schreef op woensdag 14 mei 2008 @ 14:11:


Als ik het goed begrijp gaan het nieuwe model kabels bij mij, net zoals bij TS niet passen (met de clipjes wel te verstaan)?
Gaan wel passen, maar ze klikken niet vast.
Berichten: 27
Reg. datum: 15 oktober 2004

Ik heb net kabels met clipjes binnen gekregen, ze passen perfect in m'n western digital schijven, maar gaan niet in m'n mobo (asus m3a32) ;(

De sata aansluitingen zijn niet hoog genoeg.

http://www.hardwarezone.com.au/img/data/articles/2008/2502/asus_sata.jpg

ook zonder clipjes passen ze niet goed :(

ArisB wijzigde dit bericht 13-06-2008 17:35 (7%)

 
Athlon 64 X2 6000+@2,4TB RAID5
Berichten: 3553
Reg. datum: 08 september 2003

Hoezo zijn de S-ATA aansluitingen niet hoog genoeg? Ik heb ook S-ATA kabels met metalen klipjes die zitten bevestigd op een RAID controller welke de S-ATA poorten op dezelfde wijse heeft zitten als jouw moederbord. (afgaande op de foto) Ik heb dezelfde kabels welke nFo toond, overigens ook bij dezlefde leverancier vandaan gehaald.
Berichten: 27
Reg. datum: 15 oktober 2004

ze zeggen gewoon geen klik, het lijkt alsof ze er niet helemaal ingaan en de boven kant buigt omhoog.
 
Ambitious........ but rubbish

Klopt, die zelfde S-ATA connectoren heb ik op de Asus Maximus II Formula die hier ligt. Daar de S-ATA kabels met clips induwen zorgt ervoor dat de S-ATA connectoren gewoon verbuigen. 2 onder elkaar erin duwen is zelfs bijna onmogelijk. Echt een zeer rare constructie van Asus.


© 1998-2008 Tweakers.net BV - Based on React - Hosted by True - Served by Aphaea

© 1998-2008 Tweakers.net BV - Based on React - Hosted by True - Served by Aphaea

[RSS][XML]

Update Tracker

Active Topics
Active Topics
Frontpage Nieuws
Frontpage Nieuws