Gathering of Tweakers

Quicksearch
quote:
speurder schreef op zondag 03 februari 2008 @ 19:59:
zijn hier mensen die ervaring hebben met SE development kit en SE device explorer en bluetooth internet???
Ik heb eindelijk alle software aan de praat gekregen, maar het lukt nu nog niet goed om de internet verbinding van de PC te laten doorsluizen via BT naar de K800i. Wel is opera mini geinstalleerd op k800i en in device explorer zie ik telefoon en alle applicaties. Maar het internet op de gsm loopt steeds vast en dan kan ik alleen nog maar de gsm resetten... Ik doe iets fout maar wat?
Misschien heb ik een foute BT stick (namelijk van blue soleil geloof ik....)?
Ik snap er helemaal niks van, heb een BT dongle gevonden(die van mij is ook blue soleil 8)7), het is BT 1.2, maar volgens die handleiding, moet het dan ook wel lukken, maar begrijp dr helemaal niks van.
Hoe moet ik die PAN verbinding maken, gebeurt dat van de pc uit, of doe ik dat via m'n mobiel?
En hoe maak je verbinding via die device explorer, dat lukt me al niet eens? :X
 
Berichten: 23
Reg. datum: 09 november 2007

Wat mot je nou met zoiets?
Tevens is het zo dat u geen WMP op het toestel kan zetten. WMP is een programma dat alleen voor Windows computers beschikbaar zijn. De link die u gestuurd heeft maakt gebruikt van de WMP of van WINAMP. Beide programma's zijn programma die op een computer geinstalleerd kunnen worden. Het feit is dus dat deze stream alleen geschik zijn om te openen vanuit een computer.

Wat u zult moeten doen is een stream zoeken die het 3GPP protocol ondersteund.......
 
quote:
Nixweerd schreef op vrijdag 08 februari 2008 @ 20:41:
[...]


Ik snap er helemaal niks van, heb een BT dongle gevonden(die van mij is ook blue soleil 8)7), het is BT 1.2, maar volgens die handleiding, moet het dan ook wel lukken, maar begrijp dr helemaal niks van.
Hoe moet ik die PAN verbinding maken, gebeurt dat van de pc uit, of doe ik dat via m'n mobiel?
En hoe maak je verbinding via die device explorer, dat lukt me al niet eens? :X
Je moet eerst connect proxy uitvoeren en bij settings de juiste poort selecteren. Zie biij je windows BT scherm welke poort je gebruikt. Het lukte mij eerst ook niet, maar paar keer proberen en toen makate hij contact.
Ik kon de gsm toen vinden in device explorer.
Goed het lijstje volgen wat hier http://home.versatel.nl/s...rnetten_met_je_mobiel.htm staat.
Maar goed, veel verder ben ik ook nog niet.
 
Ik heb nu verbinding, eerst wilde dat BT programma niet meewerken, dus was de mobiel niet via een virtuele com poort verbonden. Maar nu is dat wel gelukt, maar loopt me mobiel zo'n beetje vast, alleen als ik opera mini opstart, doet ie na een tijdje niet meer zoveel
Bij test 2/2 stopt/hangt ie.

Ik kan wel via dat bluesoleil een PAN verbinding maken, maar volgens mij gaat de internet verbinding dan via de gprs van de telefoon, ipv andersom. en als ik die internetinstellingen van het mobiel instel op die bluetooth verbinding en dan internet opstart, krijg ik op m'n laptop wel te zien dat er een PAN verbinding is, maar verder gebeurt er niks op het mobiel, het scherm blijft maar aan het laden, terwijl er niet veel data overgestuurd wordt
 
De combinatie met BlueSoleil en PAN is niet geweldig, ik heb liever stabiele Widcomm drivers.
Ik zie dat mensen 2 verschillende dingen proberen, via device explorer kan wel met de K800i maar dit is eigenlijk bedoeld voor gsm's waar geen bluetooth PAN op zit.
PAN werkt helaas ook niet zo goed, ik moest best vaak een verbinding tot stand brengen en verbreken voor m'n pc op de K800i zichtbaar werd bij de data accounts.
Is dit eenmaal gelukt dan gaat het elke keer goed.
Bedenk dat PAN 2 kanten op werkt, start je PAN op de K800i dan maak je gebruik van breedband internet van je pc.
Als de pc een PAN verbinding maakt met de K800i dan wordt de K800i de internet verbinding voor de pc, ook als er al een werkende LAN is ;)
Dit is handig als je met een laptop onderweg wilt internetten maar het is minder fijn als je thuis (onbedoeld) de hele avond via de K800i aan het internetten bent met je pc :z
Afternaft

Ik heb het nergens terug kunnen vinden, maar is het ook mogelijk om tonen bij sms-berichten op te laten lopen? Dit kan wel bij inkomende gesprekken. Sinds kort heb ik een hele knappe tone, maar het is nogal vervelend als er een volbloed V12 in één keer uit je foon komt tetteren :o

Wie weet of dit kan?

Strijd tegen ziektes, sluit je nu aan bij Team MAD!

ik heb de pc wel zichtbaar bij de data accounts, maar als ik dan verbinding maak met de pc, het internet probeer op te gaan, gebeurt er niks. Hij opent heel even de browser en ik kan zien dat de BT heel even wordt gebruikt, maar dan sluit ie de browser automatisch weer af en ben ik niks verder. :?

Nixweerd wijzigde dit bericht 11-02-2008 20:17 (30%)

 
BT internet:
ik blijf het probleem houden dat wanneer ik operamini start op pc, hij wel start op gsm, maar als ik iets aanklik, blijft hij hangen terwijl hij probeert te verbinden. ik kan alleen nog de telefoon uitzetten. Iemand een oplossing hiervoor? Zo heb ik nog niks aan internet op mobiel, alleen dat 'ie crasht...
 
Bij mij loopt ie ook vast, hij doet 2 tests of zoiets, de 1e gaat wel goed, maar die 2e duurt of heel lang, of de mobiel loopt vast net als jij hebt. Ik moet het mobiel dan ook uit en weer aanzetten om er wat mee te doen. Als ik tijdens die 2e test de verbinding verbreek, hoef ik hem niet opnieuw op te starten, dus hij zit niet echt vast, maar ik krijg het BT internet ook niet voor elkaar :S
 
Mijn k800 is er gewoon helemaal mee gestopt. Ik had hem uitgezet bij een musical en kreeg hem daarna niet meer aan. De hele nacht in de oplader gehad leverde ook niets op. Hij doet gewoon helemaal niets meer.
Heeft iemand anders dit weleens gehad? En zo ja, hoe heb je dat opgelost?
 
quote:
speurder schreef op dinsdag 12 februari 2008 @ 21:46:
BT internet:
ik blijf het probleem houden dat wanneer ik operamini start op pc, hij wel start op gsm, maar als ik iets aanklik, blijft hij hangen terwijl hij probeert te verbinden. ik kan alleen nog de telefoon uitzetten. Iemand een oplossing hiervoor? Zo heb ik nog niks aan internet op mobiel, alleen dat 'ie crasht...
Heb je toevallig de automatische toetsblokkering aanstaan? Ik kom er net achter dat als ik die aan heb staan en deze er op gaat in opera mini, ik m'n mobiel niet eerder meer aan de praat krijg dan dat ik de connectie verbreek vanaf de pc kant.
Ik heb nu alleen nog het probleem dat als ik 1 site heb aangeklikt in de browser (nu.nl in mijn geval) ik daarna niet verder kan klikken, dan krijg ik te zien dat ie verbinding wil maken, maar verder niks doet. :S
 
Nee, ik heb geen autom. toetsblokkering aanstaan.
En ik kan inderdaad 1 scherm verder na het starten van opera, bijv. naar nu.nl, en dan nog evt. iets uitvergroten op die pagina, maar daar houdt het ook mee op. In die tijd kruip ik dan net zo snel naar de PC.

Nog iets anders: ik heb nu via prepaidkaartje hi een weekendje gratis geinternet. Maar het viel me toch tegen: ook al lukt het internet wel, het duurt erg lang voor dat je een pagina hebt ingetypt of je moet alles eerst programmeren in favorieten, maar dat duurt ook lang. Het gaat ook best traag. Downloaden lukt ook niet goed, maar dat komt misschien door de actie van hi dat dat weer niet lukt. en streaming kan ook niet bij deze actie, dus dat heb ik niet kunnen testen.

Via de bekende wegen heb ik nu wel heel veel spelletjes gedownloaded en ik wil zelf nog wat java appl. maken als ik een beetje wegwijs kan worden met Java. En dan gewoon alles van de PC naar de telefoon zenden, dus geen internet op telefoon want ook al zou het goed werken met BT, ik verwacht er geen wonderen van...
 
internet via BT valt mij ook nog wel een beetje tegen, ik kan maar een paar meter van mijn laptop weg en de verbinding is weg, kan ik net zo goed gewoon achter m'n pc gaan zitten. Ik moet eigenlijk BT 2.0 hebben, is iets groter bereik, mja...

En dat gratis internet van hi heb ik ook ja, dat is best leuk om uit te proberen, het is zelfs mogelijk om zo te msnen. Ik heb dit trouwens eerst uitgeprobeerd op de standaardbrowser van sony ericsson en die voelt me nog net iets natuurlijker aan dan opera mini. Bij opera mini is het verder wel handig dat je eerst een klein overzichtje krijgt van de site.
Streaming heb ik ook nog niet geprobeerd. Ik vind het internet zo snel genoeg voor de dingen wat je wilt doen via je mobiel. want zware (grote) bestanden wil je toch niet via je mobiel downloaden. Alhoewel pdfjes nog wel een x kan, met die pdf reader voor die k800 erbij :)

Het is trouwens ook mogelijk om via de k800i gewoon te msnen, moet je naar www.live.nl gaan en daar kan je dan de messenger aanklikken :p
 
Berichten: 23
Reg. datum: 09 november 2007

Het is trouwens niet mogelijk om via de k800i gewoon naar internetradio te luisteren....
 
Ik ga me maar eens op java storten, zijn er al mensen die inmiddels zelf software kunnen maken mbv programma's?
 
quote:
bbgt schreef op maandag 18 februari 2008 @ 10:08:
Het is trouwens niet mogelijk om via de k800i gewoon naar internetradio te luisteren....
Want?

Met de site wap.tunim.fm had ik geen problemen hoor.

T-mobile pit
 
Berichten: 23
Reg. datum: 09 november 2007

Ja maar een internet/webradio naar mijn eigen keuze kan helaas niet.
 
Canona

Mijn K750i doet 't nog perfect, maar omdat ik een nieuw abonnement af wil sluiten is een nieuwe telefoon natuurlijk nooit verkeerd. Ik heb niet veel eisen, alleen moet er een goede camera in zitten (gebruik ik vaak voor m'n opleiding) en de batterijduur moet goed zijn, k750i doet 't met gemak een week. Nu heb ik mijn oog laten vallen op zo'n K800i, en 't is wel ongeveer wat ik zoek, alleen hij is zo dik? Dat klepje op de achterkant lijkt me echt heel irritant, nog erger dan die van een K750i :P

Ik lees ook dat de dikte van de telefoon 18mm is, da's inclusief dat klepje...? (Denk het niet namelijk).

30D | 350D | 18-50 | 50 | 85 | 70-200

quote:
Cyclonist schreef op dinsdag 19 februari 2008 @ 17:52:
Ik lees ook dat de dikte van de telefoon 18mm is, da's inclusief dat klepje...? (Denk het niet namelijk).
Ik heb het geprobeerd na te meten met een centimeter lint, heb geen geo of lineaal bij de hand. Het lijkt me idd zonder klepje, bij het klepje komt er 3 of 4 mm bij. Het klepje is idd irritant, niet vanwege de dikte maar omdat het af en toe vanzelf open gaat als je de phone uit je zak haalt. Voor een telefoon maakt ie wel prima foto's. De batterij duur hangt erg af van of je umts aan of uit hebt staan.
 
Hallo mensen,

Even een vraagje ik sta op het punt om de k800i te kopen.
Ik vraag me alleen af of dit na een dik jaar van release nog steeds een goede keus is of dat ik nu misschien beter een andere kan nemen. Camera en Mp3 zijn een pré!
Dit is misschien een beetje off-topic maar goed scheelt weer een nieuw topic.

Iets wat wel on-topic is is het volgende:

Zaklamp functie, rode lamp aan voorkant
Zaklamp functie, dislay wit

Heeft iemand dit al getest.. zo ja werkt het echt? Want buiten de camera en mp3 vind ik een zaklamp ook wel belangrijk :p.

Hoop zo snel mogelijk iets te horen ;)

Oja Cyclonist :p we zitten een beetje in hetzelfde stadium lijkt het

beh: Enermax ECA3050 Chakra; mb: Asus M2N-SLI Deluxe; graf: XFX NVIDIA GeForce 7950 GT 512MB DDR3; Proc: AMD Athlon 64 X2 Dual Core 5200+ (2.6ghz); Voeding: Asus Atlas A-55GA (550 Watt); Int.Geh.: Kingston HyperX 2Gb DDR2-800

Canona

Gezellig ;)

Verder ben ik ook nog aan het kijken voor een K810i (iets praktischer qua afmetingen / camera-schuifje, verder hetzelfde) en een Samsung D900i. Ik heb nog even de tijd, abonnement loopt pas in juni af. Ik heb begrepen dat er tegen die tijd weer een nieuwe reeks SonyEricsson camera's aankomen, dus het is wellicht het wachten waard :)

30D | 350D | 18-50 | 50 | 85 | 70-200

Als ik nu zou moeten kiezen zou ik voor de k810i gaan, een kameraad heeft deze. Ik heb de k800i en de k810i ziet er gewoon hartstikke lijp uit, eerst vond ik die ronde knoppen niks, maar dat valt me toch niks tegen.

Trouwens die zaklamp programma's voor de k800i werken ook op de k810i en het werkt perfect, voor mij iig. :)

Als het kwa prijs niet veel uitmaakt zou ik voor de k810i gaan. Omdat er net iets nieuwere techniek inzit, al is de camera volgens mij hetzelfde.

Kwa dikte is de k810i ook iets dunner en is het klepje beter weggewerkt, zodat deze niet zo snel open gaat.

Wat vinden jullie van de k850i dan, dit is de nog nieuwere versie, met een 5 megapixel camera?
Ik heb hem wel eens gezien, het is wel een leuke telefoon, maar ik mis het pookje, een mobiel met een pookje heeft een dikke pré bij mij. :P


edit: ohja, als je toch zolang moet wachten, zou ik nog even wachten met uitzoeken, aangezien er net die nieuwe mobieltjes zijn aangekondigd. En misschien is een smartphone dan wel veel goedkoper geworden, dus een beter alternatief.

Nixweerd wijzigde dit bericht 20-02-2008 00:03 (12%)

 
Blueflame core:

Zaklampfunctie: er is een progje te downloaden (torch) waarmee het rode lampje achter als zaklamp gebruikt kan worden maar die is dan wel steeds aan tot je het progje uitzet. De xenonflitser is niet als zaklmap te gebruiken, althans ik heb het nog nergens gevonden.
Een wit scherm is wel makkelijk voor elkaar te krijgen als je zelf niet gaat internetten met mobiel. gewoon bij internetinstellingen een andere povider kiezen (van je pc bijvoorbeeld) , en als je dan het meest linksje knopje indrukt, dat is internet, heb je meteen een wit scherm want hij kan dan geen verbinding maken... blijft paar seconden wit en dan weer terug in hoofdscherm.

Camera is erg goed, mp3 ligt eraan wat je gewend bent en wat je eisen zijn.
Ik heb het toestel nu een maand en het is echt heel uitgebreid. via getjar.com is er veel te downloaden.
voor de prijs die je er nu voor betlaalt (onder de 200 euro) is het een goed toestel vind ik zelf.
Het uiterlijk is niet geweldig, dat is een van de weinige minpuntjes. en het klepje, maar daar moet je gewoon rekening mee houden, kwestie van wennen.
 
surfende bloemen bijten niet

quote:
Cyclonist schreef op dinsdag 19 februari 2008 @ 17:52:
Ik heb niet veel eisen, alleen moet er een goede camera in zitten (gebruik ik vaak voor m'n opleiding) en de batterijduur moet goed zijn, k750i doet 't met gemak een week.
Ik ben zelf van de K750 naar de K800 gegaan. Hij is iets onhandiger qua formaat (het klepje is eigenlijk een kleine achteruitgang t.o.v. de K750). Fotokwaliteit is een stuk beter, behalve, ironisch genoeg, met slecht licht. D.w.z. de eerste reeks K750's (na een half jaar zijn ze van sensor veranderd), zoals ik ook had, presteerde een stuk beter bij weinig licht (minder ruis, meer gevoeligheid). (De nieuwere reeks K750's is daarentegen weer slechter en hoe je dat te weten komt...erm...). Daarbij komt dat het een zekere mate van voorkeur is of je liever LED verlichting gebruikt of Xenon flits. Zelf heb ik liever LED: dat geeft natuurlijker licht (liefst gebruik ik géén flits of bijlichting) en de Xenon zorgt er wel voor dat je méér licht hebt, maar maakt de foto's nóg blauwiger.

Overwegend zijn de foto's dus beter. Maar als ik jou was zou ik er eens een goed checken naast je K750: elke nieuwe generatie SE's is weer zó'n stuk slicker... de interface, de rendering van de fonts, etcetera, de K800 is duidelijk nieuwer en daardoor een stuk meer... eh... suave :P

Ben er nog steeds erg tevreden mee... maar kijk inmiddels wel met een schuin oog naar de nieuwe modellen, eindelijk platte toestellen met >3mp AF :)

PowerFlower wijzigde dit bericht 19-02-2008 22:49 (10%)

 
Canona

Bedankt voor de reacties, zal nog eens nader onderzoek gaan doen ;)

Deze is trouwens de opvolger van de W880i, ook net nieuw:

http://www.unwiredview.com/wp-content/uploads/2007/10/sony-ericsson-w890-walkman-review-pics-1.jpg
Ziet er erg goed uit, maar nog vrij prijzig bij een 1-jarig abonnement.. O-)

30D | 350D | 18-50 | 50 | 85 | 70-200



© 1998-2008 Tweakers.net BV - Based on React - Hosted by True - Served by Astraeus

© 1998-2008 Tweakers.net BV - Based on React - Hosted by True - Served by Astraeus

[RSS][XML]

Update Tracker

Active Topics
Active Topics
Frontpage Nieuws
Frontpage Nieuws