Anoniem: 51388

Topicstarter
Wederom een topic over een tot nog toe onbekend spelertje hier op GoT. Wederom gespot door Ojjorz _/-\o_. Uiteraard is het ook ditmaal een product van Koreaanse makelij. Wat dat betreft niets nieuws onder de zon dus.

De IOPS MFP-3xx zal leverbaar zijn in vier smaakjes:

- MFP-312 (128mb) *edit* deze is dus metalic grijs
- MFP-325 (256mb) *edit* en dan is deze dus wit |:( (White pearl)
- MFP-350 (512mb) en is de zwarte uitvoering
- MFP-390 (1024mb) en is de metalic zilver uitvoering

Wat kunnen we verwachten van dit technische juweeltje?

- 31.0 x 79.5 x 15.0 mm
- WMA, MP3 en OGG support (MP3 (8~320 Kbps) en WMA (5~192 Kbps))
- Eerste mp3-speler met een 32bit CPU
- 128Mbit SDRAM Flash geheugen (was nodig in combinatie met de CPU)
- Area color (Oranje & Blauw) & 16 toons grijs OLED display (96 x 64). De Oled wordt net als de gehele speler sterk spiegelend wanneer deze niet in gebruik is, wat een waar geintegreerd effect geeft.
- USB plug die tevens 180 graden kan draaien, zodat hij altijd wel past in je pc (ook mogelijkheid tot gebruik van kabel en USB1.1)
- Line-in (kabel wordt meegeleverd en directe encoding in MP3 en WMA)
- 5 bands equaliser en diverse (fully customisable) presets aanwezig.
- SRS WOW, Trubass en Focus aanwezig.
- Li-Ion batterij met bijgeleverde lader voor stopcontact.
- Een output van 2x13mW
- Eerste speler die ik gezien heb met een heus klokje die loopt als spelertje ook nog uitstaat. Tevens ook alarm functie en stopwatch met het klokje!
- Cresyn oordopjes (zelfde als bij iAudio) meegeleverd.
- Uiteraard de "standaard" features van tegenwoordig, zoals voice recording, FM tuner, etc.

Eigenlijk doe ik de speler nog wat te kort met deze korte featureslijst. Echter, zou ik alles noemen, dan zou het een lange en vooral nutteloze opsomming worden.

Goed, het moment van de plaatjes is aangebroken.

http://www.iops.co.kr/shop_file/B-390-1GB-1.jpg
http://javascript.new21.org/review/image/content01.JPG
http://javascript.new21.org/review/image/usbopening02.JPG
http://data.betanews.net/pthumb/1072007651/1072013442.jpg
http://data.betanews.net/pthumb/1070514039/1070525580.jpg

http://data.betanews.net/pthumb/1073825318/1073827420.jpg
http://data.betanews.net/pthumb/1073825318/1073831198.jpg

Wat gaat 'ie kosten en wanneer is 'ie leverbaar?

De IOPS zal door mmport (www.mmport.nl) leverbaar zijn op 30-01-2004. We kennen echter mmport allemaal al langer dan vandaag wat betreft leveringsdata (iAudio 4 anyone?) en ook ditmaal schijnen er nog licensing problemen te zijn. Hij is echter al te koop in Frankrijk en Belgie, dus het zal wel goed komen.

De 256mb versie kost dan 199,00 euro en de 512mb slechts 249,00 euro.
Van de andere spelers is nog niets bekend.

Kortom, het lijkt me een waardige concurrent voor de iAudio 4 en ik ben benieuwd hoe de geluidskwaliteit zich gaat verhouden tot de iAudio 4. Ik denk dat het interessant wordt om te zien hoe het SRS werkt op de speler en dit in combinatie met de nieuwe CPU zou weleens een beter effect kunne opleveren dan de combinatie van een iAudio4 met BBE sound.

Post hier dus al je vragen en reacties en laten we er weer een mooi topicje van maken, net als bij het iAudio 4 topic!

[Voor 4% gewijzigd door Anoniem: 51388 op 22-01-2004 19:16. Reden: Kleurtjes van spelers 8)7]


  • Ojjorz
  • Registratie: December 2003
  • Niet online

Ojjorz

De oude man die alles kan

Prachtige speler, maar ik heb hem dan ook niet voor niets gespot. Volgens mijn Koreaanse vrienden op school is deze speler het eerste kunststukje van een stel techneuten die bij Sony en Samsung hun ontslag hebben genomen. Ze waren ontevreden hoe beide merken tegen de MP3-markt aankeken en hebben met zijn 8en een nieuw bedrijf opgericht. Uitkomst: een prachtspeler met alle mogelijke functies (OGG af-fabriek!!)

  • McBBvB
  • Registratie: December 2003
  • Laatst online: 24-02-2020
ik wil een IAUDIO 4 kopen maar ik heb van mp3spelers.nl gehoord dat die misschien wordt uitgesteld naar maart |:( dus als dat echt zo is dan wordt het dees :*) ik denk dat het dan de 512 mb versie wordt, ik vind alleen wel de achterkant een beetje plastic achtig eruit zien

  • MaDLiVe
  • Registratie: November 2000
  • Laatst online: 23-03 13:18

MaDLiVe

.-Observer-.

OLED :9

Woei tof spelertje zeg voor dat geld.

{\/}/-\[) [_[ \/(-© - Turn off your mind, relax and float downstream. Volg mijn disease outbreak detective en andere geweldige Avonturen


  • McBBvB
  • Registratie: December 2003
  • Laatst online: 24-02-2020
Anoniem: 51388 schreef op 21 januari 2004 @ 17:21:
- Eerste mp3-speler met een 32bit CPU
wat is 32 bit CPU, en wat wordt dan beter??
Anoniem: 51388 schreef op 21 januari 2004 @ 17:21:- 128Mbit SDRAM Flash geheugen (was nodig in combinatie met de CPU)
zelfde vraag, wat wordt hier beter??
Anoniem: 51388 schreef op 21 januari 2004 @ 17:21:- Area color (Oranje & Blauw) & 16 toons grijs OLED display (96 x 64). De Oled wordt net als de gehele speler sterk spiegelend wanneer deze niet in gebruik is, wat een waar geintegreerd effect geeft.
wat is OLED??

Anoniem: 87506

WOW! Serieus ongelooflijk mooi spelertje!
Ik wacht nog maar ff dus, totdat deze beschikbaar is!:D

ik heb nog meer plaatjes kunnen vinden..

http://product.mpmate.com/mp3p/iops/img/20.jpg
http://product.mpmate.com/mp3p/iops/img/1.jpg
http://product.mpmate.com/mp3p/iops/img/9.jpg
http://product.mpmate.com/mp3p/iops/img/15.jpg
http://product.mpmate.com/mp3p/iops/img/2.jpg


> http://bbs.mpmate.com/view.php?id=powergallery&no=44

[Voor 8% gewijzigd door Anoniem: 87506 op 21-01-2004 18:13]


  • McBBvB
  • Registratie: December 2003
  • Laatst online: 24-02-2020
ik vind alleen de site wel een beetje onduidelijk.... www.iops.co.kr

EDIT: ik denk dat de IAUDIO 4 maar pech heeft, het wordt denk dees, en dan de 512 mb versie, voor prikkie meer twee keer zoveel capaciteit, en ik vind de achterkant van de 256 mb (dus de witte) nogal lelijk en plastic achtig eruit zien....

[Voor 65% gewijzigd door McBBvB op 21-01-2004 18:20]


  • Ojjorz
  • Registratie: December 2003
  • Niet online

Ojjorz

De oude man die alles kan

De site is onduidelijk omdat hij in het koreaans is ;) Maar ik heb de web-master gemaild en die kon mij vertellen dat de engelse site waarschijnlijk vanaf 1 maart in de lucht is. Daarvoor is het dus gewoon een kwestie van een beetje ronddolen en hopen dat je weer een goede link bereikt :) Helaas moet je voor de downloads enzo inloggen en heb nog niet ondekt hoe dat moet in het koreaans, dat zal ik binnenkort op school vragen.

Achterkant doet inderdaad een beetje plastic aan, het design had van mij iets chiqer gemogen, maar daar staan dan wel verschrikkelijk veel voordelen tegenover. Bijvoorbeeld 512MB voor 250 euro! En dat verschrikkelijk mooie scherm :9~

  • Blue-Bird
  • Registratie: Juli 2000
  • Laatst online: 08:00
Er staat niets over de levensduur van de accu. Ik ben benieuwd hoelang deze meegaat, vooral door de zwaardere cpu en het beeldscherm.
[edit]
Voor 15 uur lang genieten is een Li-ion accu ingebouwd, en deze is binnen 2-3 uur al weer opgeladen via de USB-poort of bijgeleverde lader.
Volgens de site van MMport.
Wel netjes dus, ondanks het scherm.

[Voor 47% gewijzigd door Blue-Bird op 21-01-2004 19:50]


  • Ojjorz
  • Registratie: December 2003
  • Niet online

Ojjorz

De oude man die alles kan

volgens reviews gaat hij 20 uur mee, volgens de site 15 uur 8)7 Als ik IOPS was zou ik dit eerst even veranderen ;) Dat is dus wel continuous playback, dat wil zeggen met wat spelen en skippen erbij zon 12 á 13 uur. Ik vind het redelijk, maar het mooie is dat je er een oplader bij krijgt. Die zou je dus mee kunnen nemen op vakantie, als je geen USB-poort bij de hand hebt (via USB laad hij ook op).

*edit* Je was mij voor :)

[Voor 4% gewijzigd door Ojjorz op 21-01-2004 19:53]


  • the_Omniscient
  • Registratie: Oktober 2002
  • Laatst online: 08-12-2022

the_Omniscient

Geen oplossing zonder probleem

Koreanen kunnen er wat van, mooi spelertje. Leuk dat hij al in de planning voor de NL'se markt zit, gaat gelukkig ook steeds sneller (vroeger wachtte je tot je een ons woog, op spelers zoals de CW-300).

Zal niet teveel offtopic dralen (dat is annoying voor de TS en Ojjorz), maar er komen nog wel wat OLED-spelertjes aan. De nieuwe Monolith ziet er imho ook zeer behoorlijk uit. De Neo WD-E3000 mag er ook zijn.

Ben benieuwd of de de door Ojjorz aangehaalde filsofie van Iops gaat aanslaan. Het is altijd aardig om een stel enthousiastelingen aan een "speler van het volk" te zien werken (kijk eens naar de X-Clef HD-500, die prima is aangeslagen en goed ondersteund wordt vanuit dat verre Aziatische landje).

Hoog outputvolume ook, voor een flashbased spelerke (danzkij die ingebouwde accu), en tja... Ogg-support. Need I say more :9~

Gaat wel goedkomen, mits men de firmware in orde maakt/houdt. OLED/Ogg/Line-in encoding... het zijn toch functionaliteiten waar je soms tegen problemen aanloopt, puur vanwege de noviteit ervan. Maar hulde dat men het allemaal in zo'n slick doosje weet te pompen.

Schrijveralijeren | Hier stond een wijze sig


  • M@cer
  • Registratie: Augustus 2000
  • Nu online
Ik was deze ook tegengekomen in mijn zoektocht de laatste dagen en vondt het naast de Iaudio4 wel wat hebben. Kon er alleen weinig over vinden op Google en GOT.

Blij dat er een topic is geopend, denk dat dit een serieuze kanshebber is als de Iaudio4 nog lang duurt.

Iemand een link naar een (leesbare) review van dit spelertje? En waar is ie te koop in België en Frankrijk?

[Voor 19% gewijzigd door M@cer op 21-01-2004 20:51]

Shut up Legs, keep moving...... - https://www.strava.com/athletes/505504 / www.eigenwijzetriathlon.nl
Lane assist uit op je VAG EV? Purmerend Stuur een DM.


Anoniem: 51388

Topicstarter
McBBvB schreef op 21 januari 2004 @ 18:08:
[...]


wat is 32 bit CPU, en wat wordt dan beter??


[...]


zelfde vraag, wat wordt hier beter??
Volgens mijn Babelfish translation is met name de efficiency een stuk hoger en zijn er daardoor dingen mogelijk zoals een playlist (onderwijl zoeken naar een ander nummer terwijl je dus een ander nummer afspeelt!). Verder is de loading time een stuk korter en zijn en als ik het goed begrijp mooiere effecten overheen te halen. Dit laatste onder voorbehoud overigens. Ergens tussen de regels door staat ook nog iets met OGG genoemd. Vermoedelijk wilden ze een hele snelle OGG speler en kwamen ze dus op deze chipset terecht.

Waarom dan het ram? Simpel, dit was nodig om de 32bit CPU tot zijn recht te laten komen. Een andere reden is er simpelweg niet om het dure SDRAM te gebruiken :).

Zie het als de 64bit CPU trend in normaal computerland. Gebouwd voor efficiency en snelheid, maar of het nog volledig tot zijn recht komt is maar de vraag. Ik hoop eigenlijk dat het een betere geluidskwaliteit met zich meebrengt, maar dan belanden we weer in de never ending discussion of hardware decoding (a la cw300) nou beter is dan software decoding (a la iRiver)..

Tja wat rest verder nog gezegd te worden. Sorrie dat ik de playtime vergeten was te vermelden |:(. Ik zit zelf nog steeds te twijfelen tussen de iAudio en deze. Zolang de iAudio in februari leverbaar is, wordt dat dan nog een moeilijke keuze, maar ik heb het idee dat het SRS van dit spelertje een stuk beter is dan het BBE van iaudio...
Macer schreef op 21 januari 2004 @ 20:35:
Ik was deze ook tegengekomen in mijn zoektocht de laatste dagen en vondt het naast de Iaudio4 wel wat hebben. Kon er alleen weinig over vinden op Google en GOT.

Blij dat er een topic is geopend, denk dat dit een serieuze kanshebber is als de Iaudio4 nog lang duurt.

Iemand een link naar een (leesbare) review van dit spelertje? En waar is ie te koop in België en Frankrijk?
Ja er is nog weinig over te vinden, maar dat was ook zo met de iAudio 4 voordat het topic op GoT geopend werd. Het spelertje kwam in een spiraaltje terecht en het topic groeide, dus laten we hopen dat men ook wereldwijd belangstelling gaat tonen voor dit beestje.

Een leesbare review is moeilijk te vinden. Ik heb verschillende reviews doorgespit in het Koreans m.b.v. Babelfish, maar ik kan je zeggen dat je daar echt niet vrolijk van wordt :X. De vertalingen zijn brak en je kan slechts tussen de regels door opmaken dat ze wel laaiend enthousiast zijn. Kortom, men neme www.google.com, tikt daar dan IOPS MFP-3 (review) in en translate er op lost via babelfish.av.com.
Meer valt er helaas niet te melden :'(
McBBvB schreef op 21 januari 2004 @ 17:37:
ik wil een IAUDIO 4 kopen maar ik heb van mp3spelers.nl gehoord dat die misschien wordt uitgesteld naar maart |:( dus als dat echt zo is dan wordt het dees :*) ik denk dat het dan de 512 mb versie wordt, ik vind alleen wel de achterkant een beetje plastic achtig eruit zien
Woops, bijna vergeten. De iAudio 4 is ook van plastic aan de achterkant denk ik en zo ziet het er dan ook uit. Dit vind ik een van de weinige hekelpunten aan de iAudio. http://mp3.zol.com.cn/2003/1107/images/107402.jpg
Een url i.v.m. modemusers en topic layout behoud (pfiew, wat een woord :'().
Die ingangen zijn zo vervelend afgewerkt |:(
Maar dat is persoonlijk.

Overigens een leuk detail waar ik op terecht kwam toen ik dit plaatje zocht: binnenkort JetAudio 6 en support voor 32bit mp3 processing en BBE.

"32bit Audio Processing *
jetAudio processes output of MP3/OGG files as 32bit precision. (32bit output may not work on some sound cards) "

"BBE MP and BBE ViVA Sound Effect *
BBE MP improves brilliance and clarity of music, and BBE ViVA creates an authentic and exciting 3D sound effect from stereo speakers "

[suggestief] Zou de iAudio 4 dan ook 32bit processing hebben, omdat het ook het BBE systeem bevat wat nu toegevoegd wordt? [/suggestief]

In dat geval wordt het weer moeilijker :X

[Voor 48% gewijzigd door Anoniem: 51388 op 21-01-2004 21:07. Reden: Geen zin om een dubbelpost te maken :P]


  • M@cer
  • Registratie: Augustus 2000
  • Nu online
Check hier het mechanisme van de USB poort (denk ik iets te groot om in het topic te plakken voor modemers)

http://211.233.73.135/shop_file/metal-180-2.gif

Dit ziet er echt geweldig uit

[Voor 42% gewijzigd door M@cer op 21-01-2004 21:02]

Shut up Legs, keep moving...... - https://www.strava.com/athletes/505504 / www.eigenwijzetriathlon.nl
Lane assist uit op je VAG EV? Purmerend Stuur een DM.


  • McBBvB
  • Registratie: December 2003
  • Laatst online: 24-02-2020
ik heb besloten :*) als de IAUDIO 4 gewoon in februari komt wordt het de IAUDIO 4 en als die zoals mp3spelers suggereert in maart pas komt wordt het de IOPS MFP 350

Anoniem: 51388

Topicstarter
McBBvB schreef op 21 januari 2004 @ 21:27:
ik heb besloten :*) als de IAUDIO 4 gewoon in februari komt wordt het de IAUDIO 4 en als die zoals mp3spelers suggereert in maart pas komt wordt het de IOPS MFP 350
Beter komt de iAudio 4 dan in februari, want dan hebben we wat vergelijkingsmateriaal >:)

  • Irby
  • Registratie: November 2001
  • Laatst online: 09:41
Hmm, ik vraag me af of dit een goede kwaliteit mp3speler is. M'n broertje had een half jaar geleden ook een relatief goedkope mp3speler gekocht (Duex XP), en niets dan problemen ermee. En dan ook nog eens een internetwinkel die probeert de garantie af te schuiven, hopeloos... Ik ben dus, zoals jullie misschien kunnen begrijpen, een beetje huiverig om een nieuwe mp3-speler te kopen waar nog vrijwel niets over bekend is, al moet ik zeggen, deze mp3speler ziet er wel erg mooi uit :)

11 x 270wp / 10 x 300wp, All electric


Anoniem: 51388

Topicstarter
I.R. Butcher schreef op 21 januari 2004 @ 22:01:
Hmm, ik vraag me af of dit een goede kwaliteit mp3speler is. M'n broertje had een half jaar geleden ook een relatief goedkope mp3speler gekocht (Duex XP), en niets dan problemen ermee. En dan ook nog eens een internetwinkel die probeert de garantie af te schuiven, hopeloos... Ik ben dus, zoals jullie misschien kunnen begrijpen, een beetje huiverig om een nieuwe mp3-speler te kopen waar nog vrijwel niets over bekend is, al moet ik zeggen, deze mp3speler ziet er wel erg mooi uit :)
Hmm ja ik snap je punt, het is en blijft een gok. Echter hebben ze wel redelijk wat om hiermee de markt op te komen en ik denk dat je het spelertje onrecht aandoet deze te vergelijken met een MSI Megastick, Mobiblu, dus laat staan een Duex XP.

Maar je punt blijft staan, niemand weet hoe het spelertje kwalitatief is, maar in Korea zijn ze er in ieder geval enthousiast over, for what it's worth..

  • Irby
  • Registratie: November 2001
  • Laatst online: 09:41
Anoniem: 51388 schreef op 21 januari 2004 @ 22:05:
[...]


Hmm ja ik snap je punt, het is en blijft een gok. Echter hebben ze wel redelijk wat om hiermee de markt op te komen en ik denk dat je het spelertje onrecht aandoet deze te vergelijken met een MSI Megastick, Mobiblu, dus laat staan een Duex XP.

Maar je punt blijft staan, niemand weet hoe het spelertje kwalitatief is, maar in Korea zijn ze er in ieder geval enthousiast over, for what it's worth..
Wat betreft het vergelijken met een Duex XP heb je gelijk, dat gaat erg ver (wie wil zijn mp3-speler nu met een Duex XP vergelijken :P). Maar, als je prestaties en betrouwbaarheid net zo zijn als het uiterlijk, dan _/-\o_

11 x 270wp / 10 x 300wp, All electric


Anoniem: 51388

Topicstarter
Kleine update op de Jetaudio 6.0
Ik heb een 6.0 Plus te pakken gekregen en ik moet zeggen dat ik blij ben dat ik dit eerst gehoord heb. Het BBE sound is echt ongelooflijk lelijk. Waar SRS een toevoeging is van het geluid, is BBE eerder een mismaakt grapje voor de audiofiel.

Het verschil tussen 32bit en 16bit is vooral te merken in snelheid en features. Zo kan met 32bit decoding het een en ander toegepast worden, zoals auto volume levels. Eerlijk gezegd is dat ook niet echt boeiend.

Ik hoop dat dit BBE niet het BBE is van de iAudio 4, want als dat wel het geval is, is mijn keuze snel gemaakt..

  • Ojjorz
  • Registratie: December 2003
  • Niet online

Ojjorz

De oude man die alles kan

Even ter illustratie over de populariteit van deze speler:

Hij staat in Korea in de top 10 van meest verkochte spelers (512MB versie). Nou zijn koreanen redelijk gadget gek en zullen er dus vele 'impuls aankopen' bij zitten, niet iedereen zal alleen maar voor het uiterlijk gevallen zijn. Ik blijf positief.

@omniscient:

De monolith heb ik inderdaad ook gezien, prachtig is het geborstelde aluminium van de behuizing, maar het schermpje leek mij erg klein. Voor de rest heb ik van de importeur van de IOPS mogen geloven dat de Monolith pas in mei (!!) komt.

P.S.

Hier nog wat mooie foto's van het userboard van IOPS:

http://www.iops.co.kr/hom...age=1&keyword=&fld=&mode=

http://www.iops.co.kr/hom...age=1&keyword=&fld=&mode=

http://www.iops.co.kr/hom...age=1&keyword=&fld=&mode= (TIP!!)

[Voor 31% gewijzigd door Ojjorz op 21-01-2004 23:43]


  • Irby
  • Registratie: November 2001
  • Laatst online: 09:41
Wordt deze mp3-speler nog ergens anders als alleen bij mmport geleverd? Ik heb hem nog nergens anders gezien.

11 x 270wp / 10 x 300wp, All electric


  • M@cer
  • Registratie: Augustus 2000
  • Nu online
Als ie daar in de top 10 staat zal dat toch wel wat zeggen.. Als het een speler is van slechte kwaliteit zal dat toch ook binnen de korste keren bekend zijn en had ie nooit in de top 10 verschenen.

Het valt me trouwens op dat ie in korea net zo duur is als de Iaudio4.

Shut up Legs, keep moving...... - https://www.strava.com/athletes/505504 / www.eigenwijzetriathlon.nl
Lane assist uit op je VAG EV? Purmerend Stuur een DM.


Anoniem: 84907

:9~ Dit spelertje is GRUWELIJK MOOI! :9~

Het heeft alles wat ik van een mp3speler verwacht. Ik hem zeker halen.

  • M@cer
  • Registratie: Augustus 2000
  • Nu online
Heb net een mailtje gestuurd naar MMport.nl met de vraag of ze de 30ste gaan halen. Dat moeten ze nu ondertussen toch wel weten (een week voor release)

Shut up Legs, keep moving...... - https://www.strava.com/athletes/505504 / www.eigenwijzetriathlon.nl
Lane assist uit op je VAG EV? Purmerend Stuur een DM.


  • sjaakaq
  • Registratie: September 2003
  • Laatst online: 11-10-2021

sjaakaq

It might get loud

Zo dat schermpje is wel :9~
- Eerste speler die ik gezien heb met een heus klokje die loopt als spelertje ook nog uitstaat. Tevens ook alarm functie en stopwatch met het klokje!
iPod ;)

Tja ik heb nu eenmaal behoeft aan minstens 10gb ruimte voor m'n muziek maar anders wist ik het wel! Dat schermpje is geiler dan de draaischijf van de ipod!

leoaq.fm // Jeune Loop


  • LordLynx
  • Registratie: September 2001
  • Laatst online: 21-03 15:59
Erg mooi spelertje, ik wil er in Hong Kong eentje mee gaan nemen over 3 weken, zou deze daar dan al verkrijgbaar zijn?

En weet iemand of er ook zo'n bandje voor om je bovenarm voor te krijgen is (voor tijdens het sporten)?

  • M@cer
  • Registratie: Augustus 2000
  • Nu online
Die krijg je er volgens mmport.nl bij en hij zou eind van deze maand in NL verkrijgbaar zijn dus ik neem aan ook in Hong Kong

Shut up Legs, keep moving...... - https://www.strava.com/athletes/505504 / www.eigenwijzetriathlon.nl
Lane assist uit op je VAG EV? Purmerend Stuur een DM.


  • McBBvB
  • Registratie: December 2003
  • Laatst online: 24-02-2020
Anoniem: 51388 schreef op 21 januari 2004 @ 22:43:
Kleine update op de Jetaudio 6.0
Ik heb een 6.0 Plus te pakken gekregen en ik moet zeggen dat ik blij ben dat ik dit eerst gehoord heb. Het BBE sound is echt ongelooflijk lelijk. Waar SRS een toevoeging is van het geluid, is BBE eerder een mismaakt grapje voor de audiofiel.

Het verschil tussen 32bit en 16bit is vooral te merken in snelheid en features. Zo kan met 32bit decoding het een en ander toegepast worden, zoals auto volume levels. Eerlijk gezegd is dat ook niet echt boeiend.

Ik hoop dat dit BBE niet het BBE is van de iAudio 4, want als dat wel het geval is, is mijn keuze snel gemaakt..
ik denk dat je hoop tevergeefs is, want op jetaudio zal de BBE echt niet veel anders zijn dan op de mp3speler...

  • McBBvB
  • Registratie: December 2003
  • Laatst online: 24-02-2020
Ojjorz schreef op 21 januari 2004 @ 23:21:
Even ter illustratie over de populariteit van deze speler:

Hij staat in Korea in de top 10 van meest verkochte spelers (512MB versie). Nou zijn koreanen redelijk gadget gek en zullen er dus vele 'impuls aankopen' bij zitten, niet iedereen zal alleen maar voor het uiterlijk gevallen zijn. Ik blijf positief
waar heb je dat vandaan, want ik wil die top 10 wel is zien, is even kijken naar wat voor moois niet voor mij weggelegd is ;)

  • McBBvB
  • Registratie: December 2003
  • Laatst online: 24-02-2020
ik ga is even die site van hun uitspitten en proberen in te kunnen loggen, maar echt goed ben ik niet in dat taaltje :?

EDIT: het lukt niet :) je moet een nummer geven van je mp3 speler en ja die heb ik niet...

[Voor 29% gewijzigd door McBBvB op 22-01-2004 16:51]


  • McBBvB
  • Registratie: December 2003
  • Laatst online: 24-02-2020
http://www.cjmall.com/prd...jsp?item_code=2003818592#

als je hier in het bewegende scherm kijkt zie je op een gegeven moment ook een rode versie...weet iemand hoeveel mb die is?

http://www.iriver.com/com...p_title=iFP-599T%20Player

en hier staat: 7. Displays up to 40 color frames, kan je um instellen op 40 verschillende kleuren of heeft het display 40 kleuren ineen?

EDIT: ik zag dat de radio een sn van 80 heeft!!! :*)

[Voor 7% gewijzigd door McBBvB op 22-01-2004 18:33]


Anoniem: 51388

Topicstarter
leokennis schreef op 22 januari 2004 @ 09:59:
Zo dat schermpje is wel :9~


[...]

iPod ;)

Tja ik heb nu eenmaal behoeft aan minstens 10gb ruimte voor m'n muziek maar anders wist ik het wel! Dat schermpje is geiler dan de draaischijf van de ipod!
Jups, my bad, ik bedoelde "Eerste FLASH speler ...", maar de reden waarom dat de uiteindelijke post niet gered heeft, moet ik je schuldig blijven. :P
McBBvB schreef op 22 januari 2004 @ 18:13:
http://www.cjmall.com/prd...jsp?item_code=2003818592#

als je hier in het bewegende scherm kijkt zie je op een gegeven moment ook een rode versie...weet iemand hoeveel mb die is?
Nee, geen idee, sorrie. Maar zoals al in TS stond, ben ik niet helemaal zeker van de kleuren. Kleuren onder voorbehoud dus.
McBBvB schreef op 22 januari 2004 @ 18:13:
http://www.iriver.com/com...p_title=iFP-599T%20Player

en hier staat: 7. Displays up to 40 color frames, kan je um instellen op 40 verschillende kleuren of heeft het display 40 kleuren ineen?
Voor zover ik weet niet, maar de persoon doelt denk ik op de mogelijkheden voor displaypictures, die je moeiteloos op je IOPS kan zetten. Sterker nog, met de bijgeleverde software kun je al je plaatjes / foto's / etc resizen voor optimaal formaat op je display!
McBBvB schreef op 22 januari 2004 @ 18:13:
EDIT: ik zag dat de radio een sn van 80 heeft!!! :*)
Ja, leuk dat je dat even aanhaalt. Ojjorz had het me ook al gezegd, hoewel mmport daar gewoon de standaard waarde heeft staan. Ik kon het alleen nergens terugvinden, maar als je even de bron zou kunnen toelichten, graag!

Verder nog een kleine update op de JetAudio 6. Het bleek dat de speler eerst opnieuw opgestart moest worden met 32bit modus om deze te activeren. Helaas is mijn SbLive een van de vele geluidskaarten die dit niet pikt en dus decodeert hij geen ene moer. Het verschil in 32bit moet dus nog maar echt blijken. De snellere seektime verklaar ik dan maar met het feit dat JetAudio efficienter werkt dan Winamp 5 :).

BBE blijft een ruk optie overigens :'(

  • McBBvB
  • Registratie: December 2003
  • Laatst online: 24-02-2020
Anoniem: 51388 schreef op 22 januari 2004 @ 19:09:ja, leuk dat je dat even aanhaalt. Ojjorz had het me ook al gezegd, hoewel mmport daar gewoon de standaard waarde heeft staan. Ik kon het alleen nergens terugvinden, maar als je even de bron zou kunnen toelichten, graag!
staat gewoon op hun eigen site, ik kan geen super koreaans maar kan een paar dingen er wel van oppikken :)

EDIT:

Put in the photograph of the lover grandly in the MP3 and confirm, The animation back all screen it is identical with the actual screen
and expression it does as a favor, 40 colours . Also, Continuous frame operational expression hour about lower it returns
the frame most quickly with quick CPU efficiency.(Frame for rate control possibility)

oftewel plaatjes!!! dat heb je toch nog niet echt op andere mp3 spelers??

[Voor 34% gewijzigd door McBBvB op 22-01-2004 19:36]


Anoniem: 51388

Topicstarter
Oftewel, dat zei ik net oooooook :D. Lees maar ff een postje up...
Is inderdaad wel luxe, maar ik kan me niet voorstellen dat het nog nooit eerder gedaan is op een mp3speler?

  • M@cer
  • Registratie: Augustus 2000
  • Nu online
Heb een mailtje terug gehad van MMPort en ze verwachten hem nog steeds aan het eind van de maand.

Shut up Legs, keep moving...... - https://www.strava.com/athletes/505504 / www.eigenwijzetriathlon.nl
Lane assist uit op je VAG EV? Purmerend Stuur een DM.


  • McBBvB
  • Registratie: December 2003
  • Laatst online: 24-02-2020
Anoniem: 51388 schreef op 22 januari 2004 @ 19:40:
Oftewel, dat zei ik net oooooook :D. Lees maar ff een postje up...
Is inderdaad wel luxe, maar ik kan me niet voorstellen dat het nog nooit eerder gedaan is op een mp3speler?
sorry :X ;)

EDIT: valt me op dat ik vooral plaatjes van de witte (256 mb) zie terwijl ik dat de minst mooie vind...

[Voor 16% gewijzigd door McBBvB op 22-01-2004 20:58]


  • Ojjorz
  • Registratie: December 2003
  • Niet online

Ojjorz

De oude man die alles kan

http://www.mpsale.co.kr/asx/0010-00107-250.asx

Hier een filmpje van de speler. Ik moest hem wel 5/6 keer opnieuw laden, dus niet klagen als hij het niet doet. Filmpje doet het erg slecht, maar ik wilde het jullie toch niet onthouden

  • M@cer
  • Registratie: Augustus 2000
  • Nu online
Mooi filmpje... Ik ben er nu bijna zeker van dat ik deze ga kopen volgende maand..

Shut up Legs, keep moving...... - https://www.strava.com/athletes/505504 / www.eigenwijzetriathlon.nl
Lane assist uit op je VAG EV? Purmerend Stuur een DM.


  • Shyne
  • Registratie: December 2002
  • Laatst online: 10-03 17:57
Gaaf hoor :9~

Hoop dat ie ook om je nek te hangen is :7

  • McBBvB
  • Registratie: December 2003
  • Laatst online: 24-02-2020
ik zit echt te twijfelen tussen deze en de IAUDIO 4...en ik moet snel zijn anders heb ik er geen oplader en batterijen bij...

[Voor 67% gewijzigd door McBBvB op 23-01-2004 18:39]


  • Shyne
  • Registratie: December 2002
  • Laatst online: 10-03 17:57
Die moek hebben _/-\o_

Anoniem: 51388

Topicstarter
*edit* was bedoeld voor iAudio 4 topic

[Voor 97% gewijzigd door Anoniem: 51388 op 23-01-2004 23:12]


  • McBBvB
  • Registratie: December 2003
  • Laatst online: 24-02-2020
eej ojjorz, ik hoorde dat jij de IOPS ging kopen, mag ik misschien weten wat bij jou de doorslag gaf?

  • Ojjorz
  • Registratie: December 2003
  • Niet online

Ojjorz

De oude man die alles kan

Ik moet zeggen: de prijs.
Ik had eerst een Iaudio CW300 waar ik erg over te spreken ben. Helaas was deze na 2 weken intensief gebruik gestolen. Ik ging dus op zoek naar een kwalitatief gelijke speler. Mijn voorkeur ging eerst uit naar de Iaudio4 (vanwege mijn ervaringen met Iaudio) maar de tegenstrijdige berichten over geluidskwaliteit, het uitstel van levering én de prijs hebben mij doen zoeken naar een andere speler.
Via een koreaanse site kwam ik erachter dat top-techneuten van Samsung en Sony een high-end speler wilden neerzetten.
Dit bleek dus de IOPS te zijn die via mmport in nederland leverbaar zou zijn. De specificaties spreken mij erg aan: kleiner en lichter dan mijn CW300, gebruik van SRS WoW en natuurlijk de prijs. 11 euro meer voor 256 MB meer dan de Iaudio4.

Anoniem: 84907

McBBvB schreef op 25 januari 2004 @ 17:22:
eej ojjorz, ik hoorde dat jij de IOPS ging kopen, mag ik misschien weten wat bij jou de doorslag gaf?
Vergeet mij niet :)!! :P

Ik ga hem ook kopen :9 , alleen twijfel tussen de 256/512mb versie.

Anoniem: 103840

Allen,

Ik zit ook al een paar weken flink rond te speuren naar een goeie mp3-speler, maar nu ik al deze reacties lees denk ik wel dat dit hem wordt.

Ik ben alleen niet zo'n hele techneut, vandaar nog 1 vraagje

Wat is de makkelijkste en misschien zelfs beste manier om gewoon van je cd's goeie mp3tjes te maken? Via je pc? met een goede encoder? wordt zoiets bijgeleverd of moet ik via de bekende weg zoals Kazaa of emule naar een goede encoder zoeken?

Is het met deze speler ook mogelijk om via je stereo een mp3tje op te nemen? Dus dat je de iops aansluit om een uitgang van je cd-speler?

Dan nog een laatste vraag

Heeft iemand ervaring met mmport.nl? Is het bedrijf te vertrouwen? Ik ben altijd wat voorzichtig met kopen via internet, maar ja als je moet wachten totdat bijvoorbeeld mediamarkt iets leuks heeft, dan kan je nog wel een tijdje wachten

mzzlKevin

  • McBBvB
  • Registratie: December 2003
  • Laatst online: 24-02-2020
Anoniem: 103840 schreef op 25 januari 2004 @ 20:01:
Allen,

Ik zit ook al een paar weken flink rond te speuren naar een goeie mp3-speler, maar nu ik al deze reacties lees denk ik wel dat dit hem wordt.

Ik ben alleen niet zo'n hele techneut, vandaar nog 1 vraagje

Wat is de makkelijkste en misschien zelfs beste manier om gewoon van je cd's goeie mp3tjes te maken? Via je pc? met een goede encoder? wordt zoiets bijgeleverd of moet ik via de bekende weg zoals Kazaa of emule naar een goede encoder zoeken?

Is het met deze speler ook mogelijk om via je stereo een mp3tje op te nemen? Dus dat je de iops aansluit om een uitgang van je cd-speler?

Dan nog een laatste vraag

Heeft iemand ervaring met mmport.nl? Is het bedrijf te vertrouwen? Ik ben altijd wat voorzichtig met kopen via internet, maar ja als je moet wachten totdat bijvoorbeeld mediamarkt iets leuks heeft, dan kan je nog wel een tijdje wachten

mzzlKevin
je krijgt er een line in gratis bij, dus als accessoires. je kan het zo overzetten, maar je kan ze ook gewoon met wmp 9 als wma op je pc zetten en dan overzetten naar mp3 als je dat wilt...maar er zijn ook gewoon programmatjes. het is maar net wat jij wilt.

en over mmport.nl ik heb er nog nooit wat gekocht maar wat ik heb gehoord is het een betrouwbaar bedrijf en mp3 spelers(de echt goede) zijn meestal niet in de winkel te koop, de laatste tijd alleen de irivers...
Anoniem: 84907 schreef op 25 januari 2004 @ 18:19:
[...]


Vergeet mij niet :)!! :P

Ik ga hem ook kopen :9 , alleen twijfel tussen de 256/512mb versie.
ik zou de 512mb versie nemen, niet alleen door de prijs maar ook omdat ik dat witte lelijk vind, ik vind de zwarte versie veel mooier...
Ojjorz schreef op 25 januari 2004 @ 17:46:
Ik moet zeggen: de prijs.
Ik had eerst een Iaudio CW300 waar ik erg over te spreken ben. Helaas was deze na 2 weken intensief gebruik gestolen. Ik ging dus op zoek naar een kwalitatief gelijke speler. Mijn voorkeur ging eerst uit naar de Iaudio4 (vanwege mijn ervaringen met Iaudio) maar de tegenstrijdige berichten over geluidskwaliteit, het uitstel van levering én de prijs hebben mij doen zoeken naar een andere speler.
Via een koreaanse site kwam ik erachter dat top-techneuten van Samsung en Sony een high-end speler wilden neerzetten.
Dit bleek dus de IOPS te zijn die via mmport in nederland leverbaar zou zijn. De specificaties spreken mij erg aan: kleiner en lichter dan mijn CW300, gebruik van SRS WoW en natuurlijk de prijs. 11 euro meer voor 256 MB meer dan de Iaudio4.
oke bedankt :)

[Voor 33% gewijzigd door McBBvB op 25-01-2004 20:23]


Anoniem: 102793

Wat me overegens opvalt is dat de IAudio 4 een veel groter display heeft dan de iops.

En volgens mij is dat wel veel fijner om een groot display te hebben.

En wat ook wel leuk is, is dat de IAudio 4 een multi color schermpje heeft.
En dat is natuurlijk best vet.

Fototje van de IAudio 4 met meerdere kleuren

Dus dan ga ik buiten de geluidskwaliteit ook nog twijfelen aan het gebruiksgemak.
Want wat ik ook wel fijn zou vinden als ik hem gewoon ook in me auto kan gebruiken.. en dan is het wel fijn als er een beetje groot scherm op zit.

Anoniem: 103848

Ik heb nu een dikke maand alles bekeken en gelezen omtrent flash-mp3 spelers. Ik kwam een tijdje geleden tot de conclusie dat het de iaudio (eerst 300 toen 400) moest worden. Heb toen voor het eerst de iops gezien (via dit forum , daavoor thx), toen alles nog eens goed op een rijtje gezet en vervolgens besloten dat er geen enkele reden is om niet de iops te kopen (512mb). Kwalitatief moet deze speler minstens gelijkwaardig zijn aan de iaudio (muv. behuizing misschien) en met name de prijs geeft dan toch wel de doorslag. Daarbij zijn er nog een aantal zaken waardoor de iops waarschijnlijk handiger is!! Ik hoop alleen dat er niet dezelfde leveringsproblemen gaan ontstaan als bij de iaudio4, want ik wil 'm echt zo snel mogelijk hebben (al besteld dus!)
Overigens heb ik in principe alle vertrouwen in internetbedrijven: heb daar veel ervaring mee (ook met kleinere bedrijfjes) en nog nooit problemen ondervonden.
En heb links en rechts gelezen dat mmport een betrouwbaar bedrijf is, dus dat geloven we dan maar!!

Anoniem: 84907

Weet iemand eigenlijk waar deze speler nog meer te koop is behalve mmport?

  • McBBvB
  • Registratie: December 2003
  • Laatst online: 24-02-2020
Anoniem: 103848 schreef op 25 januari 2004 @ 21:05:
Daarbij zijn er nog een aantal zaken waardoor de iops waarschijnlijk handiger is!!
wat voor zaken dan als ik vragen mag?

  • McBBvB
  • Registratie: December 2003
  • Laatst online: 24-02-2020
Anoniem: 84907 schreef op 25 januari 2004 @ 21:15:
Weet iemand eigenlijk waar deze speler nog meer te koop is behalve mmport?
nog nergens, mp3spelers verkoopt um voorlopig nog niet omdat IOPS bijvoorbeeld geen engelse site heeft...

Anoniem: 51388

Topicstarter
Anoniem: 103848 schreef op 25 januari 2004 @ 21:05:
Kwalitatief moet deze speler minstens gelijkwaardig zijn aan de iaudio (muv. behuizing misschien) en met name de prijs geeft dan toch wel de doorslag. Daarbij zijn er nog een aantal zaken waardoor de iops waarschijnlijk handiger is!!
Waar baseer jij op dat de IOPS van minstens even hoge kwaliteit is als de iAudio 4? Ik wil de IOPS niet onderuit halen hoor. Integendeel, ook ik overweeg dit spelertje te kopen. Echter is de geluidkwaliteit iets waar veel dubio over is ontstaan en ik zie dan ook geen reden om te stellen dat de IOPS gelijkwaardig geluid gaat leveren.

Tuurlijk zullen beide spelers een goede geluidskwaliteit geven, dat ben ik zondermeer met je eens. De een prefereert het SRS systeem, de ander het BBE systeem. Persoonlijk voel ik op het moment meer voor het geluid van een iAudio, mede doordat ze zich zo sterk hebben neergezet met de cw300 en met wat pijn en moeite het BBE nu een stuk beter klinkt dan SRS WoW & trubass hier, maar dat zegt uiteraard niets.

Waar ik bang voor ben is dat dit een soort van iRiver wordt. Persoonlijk vind ik de iRiver serie dof klinken, ondanks de foefjes die er zijn om het geluid op te poetsen. Ook heb ik van meerdere mensen die een iBead met SRS WoW hebben gehoord dat het niet zoveel uitmaakt, dus ook daarvoor hoef ik niet perse meer een IOPS.
De 32bits mode van de IOPS biedt hoop though..

Laat ik het anders zo formuleren: de enige reden voor mij om een IOPS aan te schaffen is de prijs. Deze is gewoon erg scherp en dat kunnen ze IOPS niet afnemen. Mits de levering van de iAudio 4 wel in februari plaatsvindt uiteraard, anders is daar de tweede reden.

Maar goed, de tijd zal uitwijzen hoe de verhoudingen liggen. Ik verwacht geen grote verschillen tussen de spelers, dus je ziet in beide gevallen goed. En zoals het er nu naar uitziet koopt ojjorz een IOPS en ik een iAudio 4 (volgende maand gok ik? :P), dus dan komen we er nog weleens op terug met een head-to-head compare tussen deze twee (en met een gestolen :/ cw300 in ons achterhoofd). Ik ben alleen bang dat iedereen er dan al zo ongeveer eentje heeft :9

*edit* McBBvB, daar hebben ze een *edit* knopje voor. _/-\o_ Danku! O+

Anoniem: 103848

Alle gegevens vergelijkend (vermogen, signaal/ruis verhouding en ook het koptelefoontje) zou de geluiskwaliteit (en dat is toch wel het belangrijkste) gelijkwaardig moeten zijn. Daarbij lees ik links en rechts twijfels over het nieuwe BBE-systeem van de iaudio4. Ik vind de directe usb aantsluiting een belangrijk voordeel (niet steeds het kabeltje zoeken) en vooral ook de line in, die ontbreekt op de cw-300. Verder zijn het de toe te voegen schermafbeelding en de klokfunctie aardige extra's. Tenslotte vind ik 'm (van de goede kant weliswaar) ook mooier dan de iaudio.....

  • Ojjorz
  • Registratie: December 2003
  • Niet online

Ojjorz

De oude man die alles kan

Anoniem: 103848 schreef op 25 januari 2004 @ 23:55:
Alle gegevens vergelijkend (vermogen, signaal/ruis verhouding en ook het koptelefoontje) zou de geluiskwaliteit (en dat is toch wel het belangrijkste) gelijkwaardig moeten zijn.
Dit hoeft niet per se waar te zijn, er zijn legio spelers op de markt die ongeveer dezelfde specs hebben en zeer zeker niet het geluidsniveau halen van een Iaudio. Wat mij mede over de streep heeft getrokken zijn de ervaren makers achter dit product en de negatieve reacties van Iaudio-leden over de Iaudio4. Daarnaast neem ik de populariteit van de IOPS en de positieve reacties op deze speler op het Iriver-forum. Daarnaast vind ik de 11 euro extra voor 256MB meer erg zwaar wegen, in mijn CW300 gebruik bereikte ik toch enigsinds een vervelende grens dat ik dingen moest deleten om nieuwe er op te kunnen zetten, met 512MB is dit voor mij onoverkombaar. Als de Iaudio4 toch enigsinds mooier geluid zou mogen geven zal ik dat jammer vinden, maar spijt zal ik denk ik nooit krijgen van de IOPS.

Anoniem: 103840

Vandaag toch nog even gekeken op MMport en wat valt mij op

levertijd is verplaatst naar 03-02-04 en de prijs is opeens 20 Euro duurder geworden voor de 512 dan, 269 ipv 249 zoals eerder vermeld.

Valt me tegen van MMport

Is het niet mogelijk om zoiets via het buitenland te bestellen, misschien frankrijk of belgie aangezien hij daar al te koop is??

  • McBBvB
  • Registratie: December 2003
  • Laatst online: 24-02-2020
ja en de 256 mb versie is nu ook 220 euro geworden, en ik zou dees alleen 512 mb kopen want die witte ziet er niet uit vind ik, dan heeft mmport.nl dus voor mijn keuze gemaakt :)

EDIT: ik ga ze even een mailtje sturen, ik zeg dat ik hem gister ontdekt had, vandaag wilde bestellen maar tot mijn verbazing zag dat de prijs een stuk hoger is komen te liggen...kijken wat ze daarmee doen

[Voor 60% gewijzigd door McBBvB op 26-01-2004 15:21]


Anoniem: 103840

zet mijn naam er ook onder!!! haha ben benieuwd wat ze antwoorden

  • M@cer
  • Registratie: Augustus 2000
  • Nu online
Hier nog een... Misschien even wijzen op het topic..

Shut up Legs, keep moving...... - https://www.strava.com/athletes/505504 / www.eigenwijzetriathlon.nl
Lane assist uit op je VAG EV? Purmerend Stuur een DM.


  • McBBvB
  • Registratie: December 2003
  • Laatst online: 24-02-2020
:*) :*) :*) :*) :*) nou nou het is gelukt!!!!!!! ik heb geen mail terug maar toen ik net ging kijken was er ineens een introductie prijs die ik voorstelde :)

EDIT:

beste mmport,

een paar dagen geleden heb ik mijn verjaardag gevierd en van het geld wil ik graag een mp3 speler kopen. gister ging ik rondkijken op jullie site en had mijn oog laten vallen op de IOPS MFP-350 512mb van 249 euro. ik heb er een nachtje overgeslapen en vandaag wilde ik de speler gaan bestellen. toen ik de speler wilde bestellen zag ik tot mijn verbazing dat de release datum is veranderd (wat ik niet zo erg vind) maar OOK de prijs. de prijs is nu 269 euro!! hier had ik niet op gerekend en ik vind dit ook teveel geld voor een mp3 speler...ik denk ook dat veel andere mensen erzo over denken. misschien is de 249 euro iets voor een introductie prijs? en waarom is de prijs van deze speler zo omhoog gegaan?

alvast bedankt en ik hoop dat jullie goed nadenken over de prijs.

MVG,

antwoord:

L.S.

De releasedatum is veranderd, vanwege een kleine vertraging, ze komen nu net na het weekend bij ons binnen. De 249 euro hebben wij inmiddels als aanbieding in ons systeem staan, deze is geldig tot 3 februari als introductie.

Met vriendelijke groet,

Sales Support

MMPORT

[Voor 78% gewijzigd door McBBvB op 26-01-2004 15:36]


  • Ojjorz
  • Registratie: December 2003
  • Niet online

Ojjorz

De oude man die alles kan

Betekent dit ook dat jij hem besteld hebt? Ik ben namelijk zeer benieuwd hoe mensen deze speler ervaren. Volgens de importeur heeft mmport.nl waarschijnlijk alleen recht op deze speler. Iriver heel vele problemen gehad met malafide winkels die hun 'hoogwaardige' producten niet waardig waren. Ik hoop dat er wel iets van concurentie gaat komen hoewel de bekendste winkels volgens mij toch prijsafspraken maken :(

  • Shyne
  • Registratie: December 2002
  • Laatst online: 10-03 17:57
leuke aanbieding
zijn der al ander shops die hem verkopen :?
hoeveel rembours moet je eik bij die shop betalen :?

[Voor 31% gewijzigd door Shyne op 26-01-2004 16:17]


  • McBBvB
  • Registratie: December 2003
  • Laatst online: 24-02-2020
Ojjorz schreef op 26 januari 2004 @ 16:02:
Betekent dit ook dat jij hem besteld hebt? Ik ben namelijk zeer benieuwd hoe mensen deze speler ervaren. Volgens de importeur heeft mmport.nl waarschijnlijk alleen recht op deze speler. Iriver heel vele problemen gehad met malafide winkels die hun 'hoogwaardige' producten niet waardig waren. Ik hoop dat er wel iets van concurentie gaat komen hoewel de bekendste winkels volgens mij toch prijsafspraken maken :(
hoezo wil je dat er concurrentie komt?? veel zullen de prijzen niet dalen door wat je zei de prijsafspraken, ik weet wel dat mp3pspelers um niet verkoopt vanwege bijv. dat de site alleen koreaans is en volgens hun dus via grijze import komt, ze zijn bijvoorbeeld bang dat er geen goede firmware komt enzo...voor de rest verkoopt geen enkele winkel de speler nog...

ik heb de speler nog niet besteld dat doe ik 1 of 2 dagen voordat het 3 februari is zodat ik alles nog een beetje kan aankijken
Shyne schreef op 26 januari 2004 @ 16:15:
leuke aanbieding
zijn der al ander shops die hem verkopen :?
hoeveel rembours moet je eik bij die shop betalen :?
1. zie hierboven
2. staat gewoon op hun site dus als je even de moeite had genomen om te kijken...maar alle prijzen zijn inclusief, dus belasting en rembours enzo zit er al bij inbegrepen

[Voor 21% gewijzigd door McBBvB op 26-01-2004 16:29]


  • Shyne
  • Registratie: December 2002
  • Laatst online: 10-03 17:57
het is wel usb 1.1 zie ik :|
das wel erg jammer :{

Anoniem: 84907

McBBvB schreef op 26 januari 2004 @ 15:20:
:*) :*) :*) :*) :*) nou nou het is gelukt!!!!!!! ik heb geen mail terug maar toen ik net ging kijken was er ineens een introductie prijs die ik voorstelde :)

EDIT:

beste mmport,

een paar dagen geleden heb ik mijn verjaardag gevierd en van het geld wil ik graag een mp3 speler kopen. gister ging ik rondkijken op jullie site en had mijn oog laten vallen op de IOPS MFP-350 512mb van 249 euro. ik heb er een nachtje overgeslapen en vandaag wilde ik de speler gaan bestellen. toen ik de speler wilde bestellen zag ik tot mijn verbazing dat de release datum is veranderd (wat ik niet zo erg vind) maar OOK de prijs. de prijs is nu 269 euro!! hier had ik niet op gerekend en ik vind dit ook teveel geld voor een mp3 speler...ik denk ook dat veel andere mensen erzo over denken. misschien is de 249 euro iets voor een introductie prijs? en waarom is de prijs van deze speler zo omhoog gegaan?

alvast bedankt en ik hoop dat jullie goed nadenken over de prijs.

MVG,

antwoord:

L.S.

De releasedatum is veranderd, vanwege een kleine vertraging, ze komen nu net na het weekend bij ons binnen. De 249 euro hebben wij inmiddels als aanbieding in ons systeem staan, deze is geldig tot 3 februari als introductie.

Met vriendelijke groet,

Sales Support

MMPORT
LOL LOL LOL LOL LOL LOL :*) :*)

Ik heb precies zo een email vertuurd!!! :P :P
Met het zelfde antwoord!

  • McBBvB
  • Registratie: December 2003
  • Laatst online: 24-02-2020
weet iemand al hoe het zit met de site van IOPS, komt er ook een engelse site, ik dacht dat ik dat een keer gehoord had, en zo ja wanneer dan. ik heb al 2 mailtjes gestuurd maar nog steeds niks ontvangen...

  • Ojjorz
  • Registratie: December 2003
  • Niet online

Ojjorz

De oude man die alles kan

de web-master heeft mij 1 maart verteld, maar ik denk sneller aangezien ze nu alle buttons al van een engelse link hebben voorzien

  • McBBvB
  • Registratie: December 2003
  • Laatst online: 24-02-2020
Ojjorz schreef op 26 januari 2004 @ 20:02:
de web-master heeft mij 1 maart verteld, maar ik denk sneller aangezien ze nu alle buttons al van een engelse link hebben voorzien
oke, bedankt, hopen dat het snel klaar is... :)

  • McBBvB
  • Registratie: December 2003
  • Laatst online: 24-02-2020
ik zag op de iops site dat je als je 256 mb over 251 mb kan beschikken!! er is dus maar 6 mb gebruikt, dat vind ik best weinig...wat gebruikt is he ;)

  • Ojjorz
  • Registratie: December 2003
  • Niet online

Ojjorz

De oude man die alles kan

256 - 251 is toch 5? ;)

Anoniem: 45027

einstein >:)

  • McBBvB
  • Registratie: December 2003
  • Laatst online: 24-02-2020
godver zo ga ik nooit me eindexamen halen :P maar aangezien je twijfelt...je hebt gelijk :)


maar damn hoe kreeg ik dat voor elkaar.... :?

  • STIMPPYYY
  • Registratie: December 2001
  • Laatst online: 08:26
isssie uit ?! :? :X :9~

  • McBBvB
  • Registratie: December 2003
  • Laatst online: 24-02-2020
kan jij zelf zoeken......*hint mode* www.mmport.nl *hint mode*

  • MaiorDomus
  • Registratie: Maart 2003
  • Laatst online: 24-02 18:09
Product is leverbaar vanaf:
03-02-2004

deze is dus ook weer uitgesteld net als de iAudio 4 ;)

  • STIMPPYYY
  • Registratie: December 2001
  • Laatst online: 08:26
ok :) thnx sorry ben niet zo bekend op het gebied met mp3 spelers, site's enzo :)

  • McBBvB
  • Registratie: December 2003
  • Laatst online: 24-02-2020
STIMPPYYY schreef op 31 januari 2004 @ 14:03:
ok :) thnx sorry ben niet zo bekend op het gebied met mp3 spelers, site's enzo :)
tis al goed :P maar omdat je niet zo bekend bent, dit is voorlopig ook de enige winkel die deze speler gaat verkopen, dus om de release in de gaten te houden hoef je alleen die site in de gaten te houden...

  • Ojjorz
  • Registratie: December 2003
  • Niet online

Ojjorz

De oude man die alles kan

Hoop niet dat het weer zon Iaudio4 drama wordt. Ik heb toch pas genoeg geld rond 1 maart (na mijn B-day en de wintersport) maar toch, de zekerheid gaat er dan wel een beetje af :(

Anoniem: 103840

Vandaag heb ik toch besloten om hem te bestellen bij mmport

dus jullie kunnen snel een uitgebreide review krijgen, hoop natuurlijk niet dat de release uitgesteld wordt, zoals ik hoorde over de iaudio

Aangezien ik ook nog niet zo mega bekend ben met de mp3 shit heb ik nog wat vraagjes, hoop dat iemand erop wil reageren

Ik ben nu natuurlijk al wat mp3's aan het verzamelen, maar als ik van mn bestaande cd's mp3's wil maken hoe gaat dat het makkelijkst?

Of zal ik er gewoon wma's van maken via mediaplayer of is het geluidsverschil erg groot tussen mp3 en wma?

En is het aan te raden om andere oordopjes erbij te kopen??

  • El Cid
  • Registratie: September 2003
  • Niet online
Anoniem: 103840 schreef op 31 januari 2004 @ 18:47:
Vandaag heb ik toch besloten om hem te bestellen bij mmport

dus jullie kunnen snel een uitgebreide review krijgen, hoop natuurlijk niet dat de release uitgesteld wordt, zoals ik hoorde over de iaudio

Aangezien ik ook nog niet zo mega bekend ben met de mp3 shit heb ik nog wat vraagjes, hoop dat iemand erop wil reageren

Ik ben nu natuurlijk al wat mp3's aan het verzamelen, maar als ik van mn bestaande cd's mp3's wil maken hoe gaat dat het makkelijkst?

Of zal ik er gewoon wma's van maken via mediaplayer of is het geluidsverschil erg groot tussen mp3 en wma?

En is het aan te raden om andere oordopjes erbij te kopen??
Het is niet de makkelijkste manier, maar ik doe het zo:

Eerst audio van cd naar wav op harde schijf rippen met EAC http://www.exactaudiocopy.de

Daarna in mp3 encoden met Winlame http://winlame.sourceforge.net

Wma is vooral goed op hele lage bitrates, zodra je wat betere geluidskwaliteit wilt kun je beter mp3 pakken omdat je bestanden dan nog redelijk klein blijven.
Volgens mij zijn de oordopjes van de IOPS al redelijk goed. Kan altijd nog achteraf.

  • Ojjorz
  • Registratie: December 2003
  • Niet online

Ojjorz

De oude man die alles kan

Jetaudio (www.jetaudio.com) convert heel gemakkelijk naar mp3. Voor wma zou je gewoon via mediaplayer kunnen doen. wma geeft inderdaad een geluidsverlies ten opzichte van mp3, maar het voordeel is dan wel weer dat ze kleiner zijn, waardoor er meer mp3's op je speler kunnen.

Nieuwe oordopjes lijkt me op het eerst gezicht niet nodig aangezien er Cresyn oordopjes bij geleverd worden. Uit eigen ervaring vind ik die veel prettiger en mooier geluid geven dan de Sennheiser oordopjes die in dezelfde categorie vallen. Tuurlijk zijn er betere oordopjes, en die zijn ook zeker de moeite waard, maar goede vervanging begint pas bij een euro of 40. Kijk dus zelf of je dat de moeite waard vindt!

Anoniem: 103840

Ik heb net jetaudio gedownload, maar kan alleen als output kiezen uit:

APE
FLAC
OGG
Realmedia
WAV

Hoe kom ik dan aan mp3? Oude man?

  • McBBvB
  • Registratie: December 2003
  • Laatst online: 24-02-2020
Anoniem: 103840 schreef op 01 februari 2004 @ 00:59:
Ik heb net jetaudio gedownload, maar kan alleen als output kiezen uit:

APE
FLAC
OGG
Realmedia
WAV

Hoe kom ik dan aan mp3? Oude man?
dan heb je een oude versie, ik heb de nieuwste en daar staat mp3 en ook mp3pro op. dat is versie JetAudio Premiere v6 0 0 3224...

Anoniem: 86453

Ahhhh, was ik er net helmaal zeker van dat ik de Creative Muvo2 zou gaan kopen, zie ik dit apparaat. waar ikzelf niet uit kan komen is toch:

1. waarom zou ik voor hetzelfde geld een 512 mp3speler kopen wanneer ik er ook eentje van 1500 kan kopen.
2. Is Usb 1.1 echt zon groot nadeel, ( weet dat het theorethisch een nadeel is, maar 512 Mb is toch niet zo groot, en zal maar eens in de zoveel tijd voorkomen dat je hem ineenkeer helemaal volgooit denk ik, ( heb ik hier mijn eigen vraag al beantwoord, of heb ik fout geantwoord en waarom dan wel?? )

Wat wel weer een erg groot pluspunt is, dat het een USB pen is en dat je dus geen kabel nodig hebt.

Maar nadeel:
Usb 1.1
Te weinig geheugen ( denk ik ) ik was met de Creative namelijk van plan om al mijn Jay-Z albums erop te zetten en dan nog genoeg ruimte overhouden voor ander muziek)
Ingebouwde Accu ( ookal maken ze het een beetje goed met de bijgeleverde adapter, maar alsnog is het een minpunt.)

Maarjah, als jullie nog punten hebben om juist voor deze tegaan en inet voor de Creative, dan zou ik dat graag horen, ( ik kijk ook een beetje nara de Iaudio maar behalve het uiterlijk trekt me niet zoveel van die Mp3speler, weet niet waarom, gewoon gevoel)

  • MaiorDomus
  • Registratie: Maart 2003
  • Laatst online: 24-02 18:09
Anoniem: 86453 schreef op 01 februari 2004 @ 13:46:
1. waarom zou ik voor hetzelfde geld een 512 mp3speler kopen wanneer ik er ook eentje van 1500 kan kopen.
2. Is Usb 1.1 echt zon groot nadeel, ( weet dat het theorethisch een nadeel is, maar 512 Mb is toch niet zo groot, en zal maar eens in de zoveel tijd voorkomen dat je hem ineenkeer helemaal volgooit denk ik, ( heb ik hier mijn eigen vraag al beantwoord, of heb ik fout geantwoord en waarom dan wel?? )
1. Omdat er geen beweegbare delen in zitten (handig voor als je hem gebruikt onder het sporten... en hij is gewoon kleiner... naja.. het scheelt niet veel maar toch kleiner.
2. Je hebt je vraag wat mij betreft goed beantwoord ;) Heel misscien kan je de albums er wel op kwijt... alhoewel... ik weet niet hoeveel albums hij precies gemaakt heeft... ik houd niet zo van hiphop namelijk ;)

Anoniem: 51388

Topicstarter
grom dubbelpost..

[Voor 103% gewijzigd door Anoniem: 51388 op 02-02-2004 14:06. Reden: dubbel]


Anoniem: 51388

Topicstarter
Anoniem: 86453 schreef op 01 februari 2004 @ 13:46:Ahhhh, was ik er net helmaal zeker van dat ik de Creative Muvo2 zou gaan kopen, zie ik dit apparaat. waar ikzelf niet uit kan komen is toch:

1. waarom zou ik voor hetzelfde geld een 512 mp3speler kopen wanneer ik er ook eentje van 1500 kan kopen.
Beweegbare delen en het feit dat de MuVo2 niet sterk de nadruk legt op geluidskwaliteit
Anoniem: 86453 schreef op 01 februari 2004 @ 13:46:
Maarjah, als jullie nog punten hebben om juist voor deze tegaan en inet voor de Creative, dan zou ik dat graag horen, ( ik kijk ook een beetje nara de Iaudio maar behalve het uiterlijk trekt me niet zoveel van die Mp3speler, weet niet waarom, gewoon gevoel)
De geluidskwaliteit, de grootte, de standaard bijgeleverde oordopjes die veel beter zijn.

Toch zou ik graag willen weten waarom je het idee hebt dat een iAudio 4 slechter zou zijn. Twijfel je aan het geluid? Overigens zou ik hem ook niet aanraden in 512mb, omdat hij gewoon erg duur is :D.

  • McBBvB
  • Registratie: December 2003
  • Laatst online: 24-02-2020
voor de dudes die deze speler willen kopen, vandaag is ongeveer de laatste dag dat je nog korting krijgt, dus vergooi je geld en bestel snel ;) (of koop gewoon een IAUDIO 4 O-) :*) :P ;))

Anoniem: 103840

Toch heb ik weer een kleine vraag

Wat is het voordeel van OGG-Vorbis?? Dit is ook een compressietechniek maar wat is het verschil dan tussen mp3 en wma? Wat is trouwens tussen de laatste 2 het grootste verschil?

Ik hoop dat een van jullie me met deze vraag uit de brand kan helpen

thnx

  • McBBvB
  • Registratie: December 2003
  • Laatst online: 24-02-2020
Anoniem: 103840 schreef op 02 februari 2004 @ 16:37:
Toch heb ik weer een kleine vraag

Wat is het voordeel van OGG-Vorbis?? Dit is ook een compressietechniek maar wat is het verschil dan tussen mp3 en wma? Wat is trouwens tussen de laatste 2 het grootste verschil?

Ik hoop dat een van jullie me met deze vraag uit de brand kan helpen

thnx
naja ik ben geen brandweer maar ik kan het proberen ;)

het verschil tussen wma en mp3 is de grootte. een wma bestand is kleiner dan een mp3 bestand.
wat het voordeel van OGG is weet ik eerlijk gezegd ook niet, ik heb redelijk wat nummers op me computer staan waarvan er 1 OGG, om te kijken wat er nou zo verschilt :) en ik merk niks...

  • Ojjorz
  • Registratie: December 2003
  • Niet online

Ojjorz

De oude man die alles kan

WMA is kleiner maar heeft een mindere geluidskwaliteit dan MP3. Wil je dezelfde geluidskwaliteit bereiken dan ben je nog evenveel MB's kwijt. Bij OGG echter, kan je met hetzelfde aantal MB's een betere geluidskwaliteit bereiken. Óf natuurlijk voor dezelfde geluidskwaliteit minder MB's

Anoniem: 84907

De knoop is doorgehakt! Ik heb hem besteld :D!

Ik zal zo snel mogelijk mijn ervaringen posten(als het ten minste niet weer uitgsteld wordt :P).

  • debilio
  • Registratie: Februari 2004
  • Laatst online: 07-12-2017
Hey
In het eerste bericht van dit forum wordt gezegd dat die al te koop is in Frankrijk en België. Weet er iemand juist waar in België??? Ik ben namelijk van België en wil de iops mfp-350 kopen maar weet niet waar!
En weet er iemand of mmport.nl naar het buitenland verzenden??? Ik heb mmport.nl een mail gestuurd maar geen antwoord gekregen!
Ook zou ik nog willen vragen of iemand goeie sites kent waarin er informatie over de iops te vinden is, liefst niet in het Koreaans :P Ik vind dat je wel héél weinig over de speler kan vinden op het net wat vrij lastig is :( Wel veel foto's op de Koreaanse website (ik heb wat zitten puzzelen tot ik er op ben uitgekomen).

Dadaaa

  • Stimp
  • Registratie: Februari 2002
  • Laatst online: 23-02-2022
http://www.mmport.nl/?doc...info&sub=betaalinformatie hier staat dat mmport gewoon naar het buitenland verzend (als je vooruit betaald :)).

Ik heb m trouwens ook besteld.. nu maar hopen dat ze hem morgen binnekrijgen..

Anoniem: 86453

Okey ikheb hem ook besteld :P

nu maar hopen dat ik hem binnen een week heb :9~

en even Offtopic: Jay-Z heeft 8 Albums waarvan 1 nog een dubbelalbum is ook, Is denk ik wel een getal waar je respect voor moet hebben, hij heeft in 96 zijn eerst cd uitgebracht, de man is echt een Levende Legende. ( ookal valt dat hier in Nederland mee)

  • Ojjorz
  • Registratie: December 2003
  • Niet online

Ojjorz

De oude man die alles kan

offtopic:
Ik denk niet dat de meerderheid op het forum deze mening deelt ;)

ontopic:

Krijgen wij van de mensen die hem besteld hebben een mooie review? (in 1 topic bitte anders worden de operators bozig ;))

  • McBBvB
  • Registratie: December 2003
  • Laatst online: 24-02-2020
Anoniem: 86453 schreef op 02 februari 2004 @ 20:04:
Okey ikheb hem ook besteld :P

nu maar hopen dat ik hem binnen een week heb :9~

en even Offtopic: Jay-Z heeft 8 Albums waarvan 1 nog een dubbelalbum is ook, Is denk ik wel een getal waar je respect voor moet hebben, hij heeft in 96 zijn eerst cd uitgebracht, de man is echt een Levende Legende. ( ookal valt dat hier in Nederland mee)
en die dubbel cd is nog de beste ook _/-\o_ THE BLUEPRINT 2, pracht cd ;)

Anoniem: 86453

Ojjorz schreef op 02 februari 2004 @ 20:08:
offtopic:
Ik denk niet dat de meerderheid op het forum deze mening deelt ;)

ontopic:

Krijgen wij van de mensen die hem besteld hebben een mooie review? (in 1 topic bitte anders worden de operators bozig ;))
Ik weet dat het in Nederland wel meevalt en vooral GoT , Maar deze man heeft echt iets ongelooflijks gepresteerd, Album na Album weer Kwaliteit, en dan ook nog eens Elk jaar een album uitbrengen. Je hoeft de man niet goed te vinden , maar hij verdient wel respect voor hetgene wat hij gepresteerd heeft, In amerika krijgt hij dit zeker, hij wordt daar dan ook gezien als Beste Rapper Aller tijden. Ja zelfs groter dan 2 Pac is hij daar. Zoals hij zelf al zegt:

Hove is a Legend and i tell you why, Everybody wants to be Hove and Hove is still Alive. ( voor degene die hem niet begrijpen, Legendes zijn meestal Dood ;) )

Ontopic: Ik ga zeker een review schrijven, alleen dan nog uitgebreider dan mijn Mpio FL100 Review.
Pagina: 1 2 3 ... 9 Laatste


Tweakers maakt gebruik van cookies

Tweakers plaatst functionele en analytische cookies voor het functioneren van de website en het verbeteren van de website-ervaring. Deze cookies zijn noodzakelijk. Om op Tweakers relevantere advertenties te tonen en om ingesloten content van derden te tonen (bijvoorbeeld video's), vragen we je toestemming. Via ingesloten content kunnen derde partijen diensten leveren en verbeteren, bezoekersstatistieken bijhouden, gepersonaliseerde content tonen, gerichte advertenties tonen en gebruikersprofielen opbouwen. Hiervoor worden apparaatgegevens, IP-adres, geolocatie en surfgedrag vastgelegd.

Meer informatie vind je in ons cookiebeleid.

Sluiten

Toestemming beheren

Hieronder kun je per doeleinde of partij toestemming geven of intrekken. Meer informatie vind je in ons cookiebeleid.

Functioneel en analytisch

Deze cookies zijn noodzakelijk voor het functioneren van de website en het verbeteren van de website-ervaring. Klik op het informatie-icoon voor meer informatie. Meer details

janee

    Relevantere advertenties

    Dit beperkt het aantal keer dat dezelfde advertentie getoond wordt (frequency capping) en maakt het mogelijk om binnen Tweakers contextuele advertenties te tonen op basis van pagina's die je hebt bezocht. Meer details

    Tweakers genereert een willekeurige unieke code als identifier. Deze data wordt niet gedeeld met adverteerders of andere derde partijen en je kunt niet buiten Tweakers gevolgd worden. Indien je bent ingelogd, wordt deze identifier gekoppeld aan je account. Indien je niet bent ingelogd, wordt deze identifier gekoppeld aan je sessie die maximaal 4 maanden actief blijft. Je kunt deze toestemming te allen tijde intrekken.

    Ingesloten content van derden

    Deze cookies kunnen door derde partijen geplaatst worden via ingesloten content. Klik op het informatie-icoon voor meer informatie over de verwerkingsdoeleinden. Meer details

    janee