Toon posts:

[bots] Cryptocurrency automatisch handelen

Pagina: 1
Acties:

  • bek
  • Registratie: Juli 2010
  • Laatst online: 04-01 08:51
Matched: discord

Crypto bots

Er zijn heel erg veel aanbieders van crypto bots. Let op dat je aan een betrouwbare partij je API om te handelen geeft.

NL community Discord: https://discord.gg/g55yuPHU
NL community Telegram: https://t.me/+Sh3H86oeRu7UZWQM

3Commas
3Commas biedt de mogelijkheid drie dagen gratis een pro abonnement te proberen. Je kan dan je bot testen door schaduw te draaien zonder daadwerkelijke inleg: paper trading.
Na afloop van de testperiode krijg je het Free Plan. Je kan daarmee gratis één DCA bot en één Smarttrade blijven draaien.
Website: https://3commas.io

Tools om onderhoud aan bots te automatiseren:
https://github.com/MarcDrexler of https://marc-drexler.de/bot-manager/
Al je bots en deals in één overzicht: https://www.3c-tools.com/

YouTube:
The Trading Parrot
Trade Alts
BackTest
Moonin Papa

ProfitTrailer
Wordt besproken in een apart topic: [Tradingbots] ProfitTrailer - ervaringen en resultaten.

BOTS
Werd besproken in een, inmiddels gesloten, topic: BOTS by RevenYOU - geautomatiseerd beleggen - ervaringen?
Website: https://bots.io

Zenbot
Website: https://github.com/DeviaVir/zenbot

Gekko bot
Website: https://gekko-bot.com
Fork GreenGekko

Margin
Website: https://margin.de

Cryptohopper
Website: https://www.cryptohopper.com

UpBots
Portaal voor trading interfaces.
Website: https://upbots.com/
Login: https://demo.upbots.com/login
IEO geweest op FTX/bitmax

Integratie met Binance, FTX.
Gelist op FTX, Serum, Uniswap.
Staking ondersteund onchain (upbots) en FTX.

Roadmap: https://upbots.gitbook.io/upbots/about/roadmap

GSMG
Website: https://gsmg.io
Onofficiële NL community Telegram: https://t.me/gsmgmarkets

Pionex
Website: https://www.pionex.com
6 gratis gridbots.
Transactiekosten 0.05%
NL community Telegram: https://t.me/pionexnl

Programmeer je eigen bot!
Dan hoef je je API niet uit handen te geven.

Waarin handelt de bot?

Je kan zelf pairs kiezen waarin de bot handelt.
Let daarbij op. Sluit pairs uit die nooit de winst kunnen behalen die je voor ogen hebt.
Een voorbeeld is de fiat coins onderling.
BUSD Pairs:
EUR/BUSB
USDC/BUSD
TUSD/BUSD
AUD/BUSD
GBP/BUSD

USDT Pairs:
BUSD/USDT
TUSD/USDT
USDC/USDT
PAXG/USDT

BTC Pairs:
RENBTC/BTC
WBTC/BTC
etc.

Daarnaast moet je overwegen of je de bot ook in leveraged tokens wil laten handelen. De hefboom herken je door DOWN of UP achter de coin naam.

Performance van de coins: https://bitgur.com/performance

Stategieën

Common sense opzet bot in de markt:
Bull --> Long bot (lage deviation, minder SO's, veel pairs)
Sideways --> Grid bot
Bear --> Short bot

DCA spreadsheet van @Ben.Hahlen :
https://1drv.ms/x/s!At-Rf14MZ9p9k94OvnKtPDLrK7qXew?e=EccsTd

Using GRID bot to get you out of bad DCA bot deal: https://coda.io/@tjuh1/recovery-grids

API, Webhook, Pine script

Let op dat je de mogelijkheid tot opnemen en transferen van je saldo uit zet in je API. De API moet de mogelijkheid geven om te kunnen handelen. Whitelist niet enkel je eigen IP-adres, want dan block je de servers van de bot.
python wrapper voor Binance

Algoritmen, signals

r/algotrading en de bijbehorende wiki
https://www.tradingview.com/symbols/BTCBUSD/technicals/

Analyse van de bot

3Commas bot :
https://www.3cstats.com
https://www.3ctrades.com/
https://www.reddit.com/r/...ion_tool_for_the_3commas/

Tools

Tradingview
Bot funding calculator (goede source vinden zonder auteursrechten)

Begrippen en afko's

BO Base Order
SO Safety Order
SL Stop Loss
QFL Quickfingers Luc
Trailing

Disclaimer

Let op:
Een bot kan verlies draaien. Dit kan verschillende oorzaken hebben: een market order wordt geplaatst als de prijs snel daalt (komt vooral voor bij trailing), een shitcoin wordt op de piek aangekocht, tijdens een zwarte zwaan blijven er buy signalen afgegeven worden etc.
Investeer nooit meer geld dan je bereid bent te missen en mogelijk te verliezen! Zorg dat er geen einddatum is wanneer je je inleg terug geboekt moet hebben naar fiat om bijvoorbeeld je vaste lasten te betalen.
Gebruik altijd paper trading om je bot te testen, als je daar de mogelijkheid toe hebt.

Hoe verleidelijk het ook is: post nooit de waarde van je portefeuille, hoeveel winst je op een dag hebt, wat voor aantal je van een bepaalde cryptocurrency hebt, etc. Je weet nooit wie er met welke intenties meeleest. Wil je toch laten zien hoe goed je de bot hebt ingesteld benoem dan de instellingen en het behaalde percentage.

[Voor 218% gewijzigd door bek op 14-12-2022 11:59. Reden: Discord]


  • bek
  • Registratie: Juli 2010
  • Laatst online: 04-01 08:51
Matched: discord
ChrisSmoKe schreef op zaterdag 17 april 2021 @ 11:27:
Jammer dat het topic van Bots.io is dicht is om een achterlijke reden.
Is hun Discord kanaal bedoeld als vervanging?

  • ChrisSmoKe
  • Registratie: September 2009
  • Laatst online: 29-04-2021
Matched: discord
bek schreef op zaterdag 17 april 2021 @ 11:33:
[...]

Is hun Discord kanaal bedoeld als vervanging?
Geen idee 🤷‍♂️

Acties:
  • 0Henk 'm!

  • argon007
  • Registratie: April 2011
  • Laatst online: 24-03 14:11
Matched: discord
Geduld en genoeg SO's. De dip perfect opgevangen:
https://discord.com/chann...755340/842795267496738848

Acties:
  • +6Henk 'm!

  • Ben.Hahlen
  • Registratie: December 2003
  • Laatst online: 24-03 16:53
Matched: discord
....ik heb de notifications van Telegram gemute, want ik werd op een gegeven moment gek van het aantal pingetjes ( en dat hielp ook niet met niet kijken :P).
Overigens geeft hij bij mij meldingen op Telegram als een deal gestart wordt en als er een TP Trade wordt aangepast, dus dat helpt ook niet.
Hebben jullie dan alleen de "Deal finished notification" aanstaan?

Mijn top pairs (van de "nieuwe" bot), van hoog naar laag:
  1. DOGE
  2. KSM
  3. DOT
  4. BCH
  5. SOL
Deze heeft pas 3 dagen gedraaid, overigens, met (op dit moment) 9 deals actief.

Bij de vorige iteratie van de bot is het:
  1. DOGE
  2. SOL
  3. XRP
  4. LINK
  5. LTC

Ik kan niet bij die link komen, moet ik voor inloggen :)
erique2011 schreef op vrijdag 14 mei 2021 @ 15:08:
Ik zie dat veel mensen met een klein aantal SO's werkt. Dat kan werken als de markt heel groen is. De afgelopen tijd schommelt het flink en moet je flinke dips kunnen opvangen. Het heet niet voor niets een DCA bot :) om weer binnen een zo korte tijd uit een red bag te komen wil je zo gunstig mogelijke average hebben.

Met 3 SO's is mijn ervaring dat dat te weinig is. Ik gebruik nu minimaal 15 SO's en een price deviation van ca. 2%. Dit betekent over het algemeen dat je tot 30-35% dips naar beneden kan middelen.

Bijkomend voordeel is dat het vaak veel gunstiger uitpakt als er een dip is geweest en je een grotere positie hebt. Als de markt weer opleeft en je winst pakt is dat meer dan als je 1 of 2 SO's hebt gevuld, zeker bij lage BO/SO's.

Met de wetenschap van nu is mijn huidige strategie: een aantal single bots op top coins en een aantal composite bots met verschillende categories, bijv. PoS coins die het waard zijn om evt. langer vast te houden mocht de prijsontwikkeling tegen zitten. Min. 15SO's, SOS ± 2-2.4%.
Dat wil ik ook, maar daar moet ik nog even voor doorsparen :)
Amargedon schreef op donderdag 13 mei 2021 @ 16:37:
[...]

Zeker geïnteresseerd in een documentje! Ben zelf een aantal dagen in de natuur en eruit, maar bedacht me ook al dat ik een dergelijke iets wilde gaan maken.
DCA Excelletje
In principe hoef je alleen maar de "Values" aan te passen in linker tabel en dan rolt er rechts alles uit :)
Stefan H schreef op vrijdag 14 mei 2021 @ 15:20:
Mijn bot heeft als startconditie ult 15min 49. Dit is redelijk strak, maar naar mijn mening is de koers dan al zodanig gedaald (uitzonderingen daargelaten) dat hij niet extreem veel verder gaat zakken. Het aantal SO's heb ik op 2 staan. Op dit moment staat mijn 'slechtste' pair op -2%, dat vind ik nog wel te overzien.
Dat is nog iets waar ik nog even naar ga kijken met mijn bot. Die staat nu op ULT 15min 60, maar daar gaat veel meestal ook naar beneden eerst. Even kijken of het naar 49 zetten helpt.

Blog


Acties:
  • +3Henk 'm!

  • argon007
  • Registratie: April 2011
  • Laatst online: 24-03 14:11
Matched: discord
anandus schreef op vrijdag 11 juni 2021 @ 17:05:
[...]

Wat is een flag en waar heb je die info vandaan? (vroeg hij nieuwsgierig)
Dit noem ik flags:

Een plotse verhoging van de munt met x%. Dit komt in alle markten voor en daar kan je soms mooi op inspelen. In bovenstaande markt gebeurde dit dus daarnet 2 x na elkaar.

Ik heb een bot draaien die zo'n vreemde acties logt op Discord:

  • EpicTurbo
  • Registratie: Juni 2018
  • Laatst online: 25-02 03:21
Matched: discord
** Spam -> Discord is niet toegestaan. **

[Voor 113% gewijzigd door Taro op 30-07-2021 09:19]


Acties:
  • +2Henk 'm!

  • anandus
  • Registratie: Februari 2001
  • Niet online
Matched: discord
JPtjeeNL schreef op vrijdag 30 juli 2021 @ 17:29:
[...]

Ziet er goed uit! Waar heb je die scripts gescoord? Via Google of zoeken in het topic kan ik ze helaas niet vinden. Thanks!
Via de discord (oa in #strategy-collection). Het is een levendige community en er wordt echt *constant* aan de scripts geknutseld dat het een beetje onoverzichtelijk wordt. Iedereen forkt er ook maar op los lijkt wel :P

Ik ben wel gestopt met testen omdat binance vond dat ik ze aan het ddossen was :+ Het lijkt erop dat 4 á 5 concurrent bots wel een beetje de max is (het kan ook meer, maar dan moet je het aantal berichten per seconde verlagen wat natuurlijk de effectiviteit van de bots niet ten goede komt).

Een aantal op discord genoemde strategieën kan je hier vinden:
https://github.com/freqtr...ster/user_data/strategies
https://github.com/i1ya/freqtrade-strategies

Maar voor de latest en greatest (en untested :P ) moet je op de discord zijn :)

De populairste scripts van wat ik zo lees zijn NostalgiaForInfinity (in allerlei smaken), BigZ, CombinedBinHClucAndMADV9, SMAOffsetProtect en Elliot

[Voor 7% gewijzigd door anandus op 30-07-2021 22:48]


Acties:
  • 0Henk 'm!
  • Pinned

  • anandus
  • Registratie: Februari 2001
  • Niet online
Matched: discord
Voor de liefhebbers. Op de Discord van FT heeft iemand een stukje code gedeeld waarmee je mbv pycw in de 3C-API kan hooken.

Dan kan je de buy-signals van je FT-strategie gebruiken om een buy te starten in 3C.
Python:
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
def confirm_trade_entry(self, pair: str, order_type: str, amount: float, rate: float,
                            time_in_force: str, current_time: datetime, **kwargs) -> bool:

        coin, currency = pair.split('/')

        p3cw = Py3CW(
            key='........',
            secret='............',
        )

        p3cw.request(
            entity='bots',
            action='start_new_deal',
            action_id='12312313',
            payload={
                "bot_id": 12312313,
                "pair": f"{currency}_{coin}",
            },
        )
        PairLocks.lock_pair(
            pair=pair,
            until=datetime.now(timezone.utc) + timedelta(minutes=5),
            reason="Send 3c buy order"
        )

        return False  # we don't want to keep the trade in freqtrade db
Ikzelf heb eerder ook met zoiets gestoeid, maar het was niet heel succesvol. Zal even kijken of dit beter werkt (al heb ik mijn vraagtekens).

[Voor 7% gewijzigd door anandus op 04-11-2021 17:22]


  • Remy!!!!
  • Registratie: Augustus 2006
  • Laatst online: 14:22
Matched: discord
Al een tijdje niet meer gepost, maar ben de laatste tijden wat actiever op Discord.
Maar daar had iemand een compound script geplaatst die behoorlijk goed werkt.
Iedere keer als er een deal wordt gesloten dan kan het script zelf de bot aanpassen om de BO/SO op te hogen aan de hand van de winst.
Het enige nadeel van nu is dat hij alleen goed werkt met een VS van 1, maar verder is dit gewoon slapend compounden en rijk worden _/-\o_

  • celshof
  • Registratie: December 2009
  • Laatst online: 01:20
Matched: discord
Remy!!!! schreef op donderdag 11 november 2021 @ 21:52:
Al een tijdje niet meer gepost, maar ben de laatste tijden wat actiever op Discord.
Maar daar had iemand een compound script geplaatst die behoorlijk goed werkt.
Iedere keer als er een deal wordt gesloten dan kan het script zelf de bot aanpassen om de BO/SO op te hogen aan de hand van de winst.
Het enige nadeel van nu is dat hij alleen goed werkt met een VS van 1, maar verder is dit gewoon slapend compounden en rijk worden _/-\o_
Dat ziet er leuk uit!

  • celshof
  • Registratie: December 2009
  • Laatst online: 01:20
Matched: discord
Remy!!!! schreef op donderdag 11 november 2021 @ 21:52:
Al een tijdje niet meer gepost, maar ben de laatste tijden wat actiever op Discord.
Maar daar had iemand een compound script geplaatst die behoorlijk goed werkt.
Iedere keer als er een deal wordt gesloten dan kan het script zelf de bot aanpassen om de BO/SO op te hogen aan de hand van de winst.
Het enige nadeel van nu is dat hij alleen goed werkt met een VS van 1, maar verder is dit gewoon slapend compounden en rijk worden _/-\o_
Even wat resultaat. Ik heb de compound bot aangezet en elk uur wordt er netjes gecontroleerd wat mijn winst is geweest en of er iets opgehoogd moet worden. In 2 dagen ben ik van €10 naar €10,20 gestegen met BO/SO

  • douwe.nl
  • Registratie: September 2012
  • Laatst online: 24-03 11:11
Matched: discord
Remy!!!! schreef op donderdag 11 november 2021 @ 21:52:
Al een tijdje niet meer gepost, maar ben de laatste tijden wat actiever op Discord.
Maar daar had iemand een compound script geplaatst die behoorlijk goed werkt.
Iedere keer als er een deal wordt gesloten dan kan het script zelf de bot aanpassen om de BO/SO op te hogen aan de hand van de winst.
Het enige nadeel van nu is dat hij alleen goed werkt met een VS van 1, maar verder is dit gewoon slapend compounden en rijk worden _/-\o_
Gaaf, daar ga ik binnenkort even in duiken.. heb nog wat accounts nodig en ken Python enkel van naam :P

Mn bots doen het prima nog overigens. Grid is net wel uit de onderkant gelopen (staat op 60Kbtc) maar heeft wel netjes de dip gekocht, als hij nou niet verder zakt vind ik het best anders misschien beetje aanpassen... DCA staan aardig in de min nu al 2 dagen maar tot nu toe geen paniek. Al met al een 20% winst over 3 maanden ongeveer.

  • perejoseph
  • Registratie: December 2007
  • Laatst online: 24-03 17:00
Matched: discord
douwe.nl schreef op zondag 21 november 2021 @ 21:19:
Mijn bots staan ook weer in de plus. DCA loopt met 3 deals tegelijk steeds, een staat er nog in de min maar de andere 2 pruttelen lekker verder. Grid bot heb ik niet aangepast, btc kruipt weer naar de 60k waar de ondergrens ligt bij mij dus wacht het rustig af.

De compound bot van GitHub in een vriend van me mee bezig, volgende week even zitten en bespreken.

We hebben een 5 jaar stoppen met werken plan/ doel. Ambitieus maar je moet ergens een stip aan de horizon zette toch :)
Het staat je vrij om in de Discord hierover te discussiëren ;)

  • douwe.nl
  • Registratie: September 2012
  • Laatst online: 24-03 11:11
Matched: discord
perejoseph schreef op zondag 21 november 2021 @ 23:15:
[...]

Het staat je vrij om in de Discord hierover te discussiëren ;)
Zal ik naar kijken, sowieso goed om met eens gezinden te sparren. Met een 3 maanden oude baby heb ik op het moment weinig tijd helaas. Een collega kan al stoppen, we gaan binnenkort een kop koffie drinken, hij wil prima uitleggen wat hij doet en waarom hij welke keuzes maakt.

  • marcello14
  • Registratie: April 2012
  • Laatst online: 17-03 16:45
Matched: discord
Potame schreef op woensdag 24 november 2021 @ 19:27:
[...]

Ik ben net sinds gisteren begonnen met 3commas en ik dacht al dat ik er totaal niks van bakte... ben dus niet de enige :D
Ben wel benieuwd naar hoe de ervaren mensen hun bots nu hebben staan
No worries.
Geef jezelf een jaar, stop er niet gelijk te veel in en leer en probeer. Denk dat de meeste mensen hier het zo geleerd hebben.
Ik kan je sowieso adviseren om deze Discord te joinen.
Hier vind je ook meerdere bot setups terug voor 3commas, waaronder die van @Remy!!!!

[Voor 6% gewijzigd door marcello14 op 25-11-2021 11:26]


  • anandus
  • Registratie: Februari 2001
  • Niet online
Matched: discord
marcello14 schreef op donderdag 25 november 2021 @ 11:25:
[...]


No worries.
Geef jezelf een jaar, stop er niet gelijk te veel in en leer en probeer.Denk dat de meeste mensen hier het zo geleerd hebben.
Ik kan je sowieso adviseren om deze Discord te joinen. Hier vind je ook meerdere bot setups terug voor 3commas, waaronder die van @Remy!!!!
Linkje naar de Discord?

  • marcello14
  • Registratie: April 2012
  • Laatst online: 17-03 16:45
Matched: discord
Zag het net. Is aangepast in de originele post.

  • Remy!!!!
  • Registratie: Augustus 2006
  • Laatst online: 14:22
Matched: discord
Zie m'n signature ;)

  • celshof
  • Registratie: December 2009
  • Laatst online: 01:20
Matched: discord
marcello14 schreef op donderdag 25 november 2021 @ 11:25:
[...]


No worries.
Geef jezelf een jaar, stop er niet gelijk te veel in en leer en probeer. Denk dat de meeste mensen hier het zo geleerd hebben.
Ik kan je sowieso adviseren om deze Discord te joinen.
Hier vind je ook meerdere bot setups terug voor 3commas, waaronder die van @Remy!!!!
Kan het kloppen dat een admin/mod eerst iets moet doen (na verificatie) voordat je de kanalen ziet?

Over de 3commas galaxy bot: die loopt nu goed bij mij en heeft sinds gisteren al 120 succesvolle deals weten te sluiten, met een totale winst van €36.

edit: settings zijn uiteraard niet van de bot. Maar wel de 15 paren die elk uur worden gechecked.

[Voor 6% gewijzigd door celshof op 25-11-2021 14:42]


  • Potame
  • Registratie: Maart 2006
  • Laatst online: 23-02 06:54
Matched: discord
marcello14 schreef op donderdag 25 november 2021 @ 11:25:
[...]


No worries.
Geef jezelf een jaar, stop er niet gelijk te veel in en leer en probeer. Denk dat de meeste mensen hier het zo geleerd hebben.
Ik kan je sowieso adviseren om deze Discord te joinen.
Hier vind je ook meerdere bot setups terug voor 3commas, waaronder die van @Remy!!!!
Ik heb echt nog nooit wat met Discord gedaan, en ik kom er dus ook niet in. Zal vast iets niet goed doen :D

Ryzen 3700X, RX5700, 16gb ram


  • Remy!!!!
  • Registratie: Augustus 2006
  • Laatst online: 14:22
Matched: discord
Potame schreef op donderdag 25 november 2021 @ 20:24:
[...]

Ik heb echt nog nooit wat met Discord gedaan, en ik kom er dus ook niet in. Zal vast iets niet goed doen :D
Stuur anders maar even een privé bericht via Discord.

  • perejoseph
  • Registratie: December 2007
  • Laatst online: 24-03 17:00
Matched: discord
enira schreef op maandag 29 november 2021 @ 14:35:
[...]


Klein schopje.. Iemand die me dit kan uitleggen, of zelfs @perejoseph ?
Zelf ken ik niets van gridbots :p.
Ondertussen zijn we ook al enkele iteraties verder met de software.


Je kan altijd informeren in de discord
@Remy!!!! en ik (toonvd) zijn daar vrij actief. Er zijn nog andere tweakers ook aanwezig.

  • anandus
  • Registratie: Februari 2001
  • Niet online
Matched: discord
Einde van de maand, dus tijd om de balans op te maken. Het was een uitdagend maandje, maar wel met veel nuttige informatie. Ik heb meer aan negatieve maanden dan aan positieve maanden om te zien wat wel en niet goed werkt, en welke elementen ik moet finetunen.

Met iets minder dan 30% winst wel een van de mindere maanden van de afgelopen tijd.



Gebruikte strategieën deze maand: NFIv7, NFI7.7.2, NFIX, Combined_NFIv7_SMA, MultiMA_TSL, NostalgiaForInfinityV5MultiOffsetAndHO, NFIX_BB_RPB en BB_RPB_TSL
Ik draai op Binance, Kucoin en Huobi, quote is BUSD of USDT. BUSD is limit buy, de rest is allemaal market.

Aardig wat botjes. Sommige zijn greedy, anderen conservatief.
Diverse protections, redelijke hoge max trades en een uitgebreide blacklist (wordt elke nacht dynamisch opnieuw berekend via backtests).

Mijn insteek is dat minder verlies belangrijker is dan meer winst.
Het is geen DCA, maar met stoplosses, dus je maakt geheid verlies op trades (denk gemiddeld 70% winstgevend, 30% verliesgevend?)

Ik zie regelmatig mensen dingen posten (op de freqtrade-discord) met 50%+ of 100%+ winst in een paar weken, maar ik durf dat niet aan :P Ben te bang dat bij een flinke dip of een crash ik teveel geld kwijt zou raken. Ik ben wel tevreden zo.

  • douwe.nl
  • Registratie: September 2012
  • Laatst online: 24-03 11:11
Matched: discord
Ik heb me gisteren aangemeld op discord.

Zou graag eens sparren hoe ik relatief safe een bot kan instellen, welke mechanismen men gebruikt en waar ze bots op draaien (3commas/ zelf geprogrammeerd enz) aangezien ik volledig noob ben maar wel de enorme potentie zie wil ik er werk van maken om structureel compound te gaan draaien voor 5 jaar met als doel te stoppen met werken.

Ik zie enorme percentages (30% vind ik al enorm) waarbij ik direct denk hoe kan zoiets structureel en vooral safe zijn. met 8-10 ben ik al heel blij namelijk maar als meer kan is dat uiteraard zeer welkom :P

@anandus programmeer jij zelf of gebruik je de beschikbare bots op de verschillende exchanges?
crypto-mdk schreef op dinsdag 30 november 2021 @ 09:48:
[...]

Met RSI < 70 koop je alles wat los en vast zit. RSI onder de 40 zou mij geschikter lijken om een laag koopmoment te zoeken.
Ik heb op 3commas een bot met 3 pairs draaien, heb 70 gekozen omdat de pieken daar grotendeels boven vallen maar eigenlijk moet ik dat met elke kooi afzonderlijk bepalen denk ik?

Ik heb een gratis account dus kan maar een DCA bot draaien, als ik een bot per pair kan aanzetten kan ik wel specifieke RSI bepalen.

[Voor 36% gewijzigd door douwe.nl op 30-11-2021 10:33]


  • anandus
  • Registratie: Februari 2001
  • Niet online
Matched: discord
Raven schreef op zaterdag 4 december 2021 @ 10:37:
... en 3commas bot nr 2 deed het welgeteld 1 dag goed om daarna ook flink de min in te gaan :/ , bij de eerste nog altijd geen verbetering :|
Bij mij is het ook drama, het heeft vannacht stoplosses geregend bij mij _o-
Begint nu weer wat terug te krabbelen, gelukkig.

Ik zag op de Freqtrade-discord dat er een glitch op Kucoin was met CTSI, waardoor er dit soort stoplosses zijn gebeurd :o :X :o
Kucoin: Sold CTSI/USDT (#57)
Profit: -99.89% (loss: -178.26 USDT / -177.76 USD)
Buy Tag: 58
Sell Reason: stop_loss
Duration: 0:31:37 (31.6 min)
https://trade.kucoin.com/trade/CTSI-USDT

Gelukkig niet bij mij, pfff.

[Voor 3% gewijzigd door anandus op 04-12-2021 10:46]


  • Remy!!!!
  • Registratie: Augustus 2006
  • Laatst online: 14:22
Matched: discord
Raven schreef op zaterdag 4 december 2021 @ 11:39:
[...]

Bestaande presets, die volgens de grafieken wel goed zouden werken. Maar dan wel aantal deals aangepast naar mijn budget en om grote verliezen te voorkomen, de base order size op het minimale.

https://3commas.io/bots/7...ed_show?secret=7f68723d35
https://3commas.io/bots/5...ed_show?secret=d386a8314a
De bestaande presets ben ik niet zo'n fan van, de meeste zijn erg riskant naar mijn idee.
Even wat tips met betrekking tot je huidige bots:
- 'Open new trade asap' is een erg riskante naar mijn idee, tenzij je zeker weet de een bepaalde munt de komende paar uur hard omhoog gaat. Anders blijft hij maar deals openen, en dat kan dus ook op de top zijn.
Als je ASAP gebruikt zal je naar mijn idee het goed moeten kunnen afvangen met veel SO's. Nu staat hij ingesteld op 9 SO's, dat lijkt veel maar met 'Price deviation' op 1% en 'Safety order step scale' op 1 vang je maar tot 9% op. Dat is bij ASAP naar mijn idee veels te weinig (tenzij je de Volume Scale op 2 oid zet).

- 'Trading View, Cumulative, Buy' ben ik verder niet bekend mee, maar 1SO lijkt mij wel erg weinig.

Als ik je een tip mag geven, kijk eens op het Bot Trading Group NL Discord kanaal, en probeer eens een paar van de veel gebruikte setups die daar staan (Bakker, Schobi e.d.).
Die zijn allemaal veel/goed getest, en kunnen vaak best goed overweg met dipjes zoals vandaag (vooral de Schobi variant).

  • Ronald0202
  • Registratie: December 2021
  • Laatst online: 11-01-2022
Matched: discord
Gebruikt iemand ook hier de bot van https://crypto.capitalise.ai/

En is er een Nederlandse discord?
Ben een beetje aan het proberen.. :-)

Acties:
  • +1Henk 'm!

  • Bigf00t
  • Registratie: Oktober 2003
  • Laatst online: 25-03 23:22
Matched: discord
douwe.nl schreef op zondag 2 januari 2022 @ 13:40:
Heeft iemand een bot draaien op Lunarcrush signals?

Ik wil er graag een instellen maar zie gewoon niet hoe je dit moet instellen... Youtube helpt ook niet, wordt over gepraat hoe goed het wel niet is maar het daadwerkelijk koppelen met je 3C bot kan ik niet vinden...

Wie o wie :)
Zie https://github.com/cyberjunky/3commas-cyber-bots voor het juiste script.

Deze scripts worden in het Discord kanaal veel meer besproken, dus als je serieus met 3Commas bots aan de slag wil kun je daar heel veel reeds besproken informatie terugvinden en natuurlijk vragen stellen mocht het nog niet helemaal duidelijk zijn :)

Er is nu onder andere ook een CoinMarketCap top X script, waar ik erg tevreden over ben d:)b

Acties:
  • +8Henk 'm!

  • Remy!!!!
  • Registratie: Augustus 2006
  • Laatst online: 14:22
Matched: discord
De laatste tijd ben ik weinig hier actief (ben meer op TG/Discord actief), maar de afgelopen weken ben ik druk geweest met diverse bot instellingen te testen voor de huidige want onzekere markt met soms beste dips. En uiteindelijk ben ik uitgekomen op een MFI+RSI combinatie.

Deze bot start de deal als de RSI waarde bij de vorige 15min candle onder de 20 is gesloten. Tevens maakt de bot gebruik van de MFI start conditie. Zodra de vorige 15m candle voorbij de MFI 20 is gesloten en de voorgaande candles daarvoor zaten onder de 20, dan zal hij een signaal geven om een deal te starten.

Deze 2 start condities samen zorgen ervoor dat de meeste deals op een erg laag punt worden gestart. Het nadeel is, dat er soms een paar uur tot max 1á2 dagen geen nieuwe deals worden gestart.
Het grote voordeel is doordat de deals zo laag worden gestart je wat makkelijker met hogere TP waardes kan spelen.
TP testgroep: https://www.3c-tools.com/share/bot-group/9ygNkNwFJequ3f2D

En dan voor mij het belangrijkste, redbags... BTC is de afgelopen maanden nogal wispelturig, en heeft soms last van flinke dips.
Het voordeel van de flinke dips is dat er dan vaak veel deals worden gestart, en ook met hoge winsten kunnen sluiten. Het nadeel van de dips is dat je deals soms ook flink mee zakken.
M'n eerste MFI-RSI testgroep is sinds 18-01-22 actief, en toevallig op 19-01 t/m 22-01 is BTC ~19% gezakt.
In deze testgroep zitten 3 bots, alle 3 met andere RSI waardes. En de bot met RSI waarde <20 heeft door de dip van 19 t/m 22-01 geen redbags over gehouden. De bots met RSI waardes <30 en <40 hebben beide redbags met deals gestart op de 18e, en die deals staan rond de -20á30%.
MFI-RSI testgroep: https://www.3c-tools.com/share/bot-group/HnCbCvJ4RBRqwqVv

To CMC, or not to CMC...
Sinds het CMC script bestaat gebruiken bijna al m'n bots dat script, dus ook voor deze leek mij dat logisch.
En in het begin presteerde de CMCbot zonder 24h waarde het best, echter na een paar dagen werd die best hard ingehaald door de BTC_ALL bot. En dat komt door 2 punten:
1. De BTC_All bot triggert vaker z'n SO's dan de CMC bot, waardoor hij met meer winst de deals sluit.
2. De BTC_All bot heeft meer pairs om mee te traden, en zal mogelijk vaker nieuwe deals starten.
Al met al geeft de BTC_All bot meer winst, maar heeft ook wat meer risico omdat er shitcoins tussen kunnen zitten.
CMC/24h testgroep: https://www.3c-tools.com/share/bot-group/dRD5pyPVS8nBsPxw
2e CMC testgroep: https://www.3c-tools.com/share/bot-group/FfEg4C7qCKY844vD

Aantal deals, vaak gebruiken m'n bots 5á10 deals, en als ik er funds voor zou hebben zou ik eerder richting de 20 gaan. Deze bot gebruikt er maar 3. Omdat er vaak momenten zijn dat niet alle slots zijn gevuld, zou het zonde zijn als je bijv. 5 open slots hebt en er gebeurt niets mee. Dan liever minder actieve deals, maar wel meer winst per deal.

In de hierboven gelinkte bots zie je diverse SO instellingen voorbij komen, 5SO's, 10SO's en zelfs 25SO's.
Het is aan jezelf hoeveel % je wil opvangen. Ikzelf maak gebruik van een bot met 10 SO's.
Link naar m'n realbot: https://3commas.io/bots/8...ed_show?secret=a573219d5c

Ik heb ook nog diverse timeframes getest met de RSI/MFI startcondities, en vooralsnog werken de 15min timeframes het best.
Timeframe testgroep: https://www.3c-tools.com/share/bot-group/67Duw2Y8WgCTwGhG

De hierboven gelinkte realbot maakt gebruik van 10 SO's, en met een BO/SO verhouding van 10:1. Dit lijkt nogal vreemd, maar met een Volume Scale van 1.4 zullen de eerste SO's niet heel veel betekenen, maar vanaf SO4 zal je Required change % mooi stabiel blijven.
Voor de BO/SO verhoudingen heb ik ook een testgroep gemaakt, en de 10:1 verhouding met de VS op 1.4 werkt vooralsnog het beste.
BO/SO testgroep: https://www.3c-tools.com/share/bot-group/9hhy9XrVnhwxqvhu

Eerder had ik het al over dat de bot met hogere TP's kan werken, dat zie je ook wel terug in m'n echte bot, met een TP van 10%.
Let wel, deze waarde wordt bijna nooit gehaald, en is puur ingesteld voor snelle pump acties. De bot maakt echter ook gebruik van het trailingstoploss_tp script, en middels dat script probeer ik zoveel mogelijk deals zo hoog mogelijk te sluiten. Over het algemeen sluiten m'n deals tussen de 2á3%. Ik ben m'n config nog wel aan het finetunen, maar vooralsnog lijkt deze bij mij het best te werken.

TSL script: https://github.com/cyberj...med-trailingstoploss_tppy
Mijn config:
config = [{"activation-percentage": "3.0", "initial-stoploss-percentage": "2.0", "sl-increment-factor": "0.1", "tp-increment-factor": "0.1"}, {"activation-percentage": "4.0", "initial-stoploss-percentage": "2.5", "sl-increment-factor": "0.15", "tp-increment-factor": "0.15"}, {"activation-percentage": "5.0", "initial-stoploss-percentage": "3.0", "sl-increment-factor": "0.2", "tp-increment-factor": "0.2"}, {"activation-percentage": "6.0", "initial-stoploss-percentage": "3.5", "sl-increment-factor": "0.25", "tp-increment-factor": "0.25"}, {"activation-percentage": "7.5", "initial-stoploss-percentage": "5.0", "sl-increment-factor": "0.5", "tp-increment-factor": "0.5"}, {"activation-percentage": "10.0", "initial-stoploss-percentage": "7.5", "sl-increment-factor": "2.0", "tp-increment-factor": "2.0"}]


Conclusie:
En dan nu de conclusie na 1 groot lulverhaal, deze bot is erg geschikt in de huidige fluctuerende markt. Je hebt weinig last van de dips, en je kan mooie winsten pakken. Het is aan jezelf tot hoever je een dip wil afvangen met je aantal SO's, maar minimaal 10% is wel aan te raden. En als je meer veiligheid wilt raad ik aan om het CMC script te gebruiken.
Zoals hierboven al was vermeld, gebruik ik deze variant op m'n echte account, en die zal voorlopig actief blijven: https://3commas.io/bots/8...ed_show?secret=a573219d5c
Hoe de bot het gaat doen tijdens een bullrun/altseason, echt geen flauw idee…

[Voor 2% gewijzigd door Remy!!!! op 25-03-2022 11:08. Reden: Timeframe testgroep toegevoegd.]


Acties:
  • +1Henk 'm!

  • dsibma
  • Registratie: Januari 2005
  • Laatst online: 15:05
Matched: discord
Remy!!!! schreef op vrijdag 25 maart 2022 @ 10:30:
De laatste tijd ben ik weinig hier actief (ben meer op TG/Discord actief), maar de afgelopen weken ben ik druk geweest met diverse bot instellingen te testen voor de huidige want onzekere markt met soms beste dips. En uiteindelijk ben ik uitgekomen op een MFI+RSI combinatie.

Deze bot start de deal als de RSI waarde bij de vorige 15min candle onder de 20 is gesloten. Tevens maakt de bot gebruik van de MFI start conditie. Zodra de vorige 15m candle voorbij de MFI 20 is gesloten en de voorgaande candles daarvoor zaten onder de 20, dan zal hij een signaal geven om een deal te starten.

Deze 2 start condities samen zorgen ervoor dat de meeste deals op een erg laag punt worden gestart. Het nadeel is, dat er soms een paar uur tot max 1á2 dagen geen nieuwe deals worden gestart.
Het grote voordeel is doordat de deals zo laag worden gestart je wat makkelijker met hogere TP waardes kan spelen.
TP testgroep: https://www.3c-tools.com/share/bot-group/9ygNkNwFJequ3f2D

En dan voor mij het belangrijkste, redbags... BTC is de afgelopen maanden nogal wispelturig, en heeft soms last van flinke dips.
Het voordeel van de flinke dips is dat er dan vaak veel deals worden gestart, en ook met hoge winsten kunnen sluiten. Het nadeel van de dips is dat je deals soms ook flink mee zakken.
M'n eerste MFI-RSI testgroep is sinds 18-01-22 actief, en toevallig op 19-01 t/m 22-01 is BTC ~19% gezakt.
In deze testgroep zitten 3 bots, alle 3 met andere RSI waardes. En de bot met RSI waarde <20 heeft door de dip van 19 t/m 22-01 geen redbags over gehouden. De bots met RSI waardes <30 en <40 hebben beide redbags met deals gestart op de 18e, en die deals staan rond de -20á30%.
MFI-RSI testgroep: https://www.3c-tools.com/share/bot-group/HnCbCvJ4RBRqwqVv

To CMC, or not to CMC...
Sinds het CMC script bestaat gebruiken bijna al m'n bots dat script, dus ook voor deze leek mij dat logisch.
En in het begin presteerde de CMCbot zonder 24h waarde het best, echter na een paar dagen werd die best hard ingehaald door de BTC_ALL bot. En dat komt door 2 punten:
1. De BTC_All bot triggert vaker z'n SO's dan de CMC bot, waardoor hij met meer winst de deals sluit.
2. De BTC_All bot heeft meer pairs om mee te traden, en zal mogelijk vaker nieuwe deals starten.
Al met al geeft de BTC_All bot meer winst, maar heeft ook wat meer risico omdat er shitcoins tussen kunnen zitten.
CMC/24h testgroep: https://www.3c-tools.com/share/bot-group/dRD5pyPVS8nBsPxw
2e CMC testgroep: https://www.3c-tools.com/share/bot-group/FfEg4C7qCKY844vD

Aantal deals, vaak gebruiken m'n bots 5á10 deals, en als ik er funds voor zou hebben zou ik eerder richting de 20 gaan. Deze bot gebruikt er maar 3. Omdat er vaak momenten zijn dat niet alle slots zijn gevuld, zou het zonde zijn als je bijv. 5 open slots hebt en er gebeurt niets mee. Dan liever minder actieve deals, maar wel meer winst per deal.

In de hierboven gelinkte bots zie je diverse SO instellingen voorbij komen, 5SO's, 10SO's en zelfs 25SO's.
Het is aan jezelf hoeveel % je wil opvangen. Ikzelf maak gebruik van een bot met 10 SO's.
Link naar m'n realbot: https://3commas.io/bots/8...ed_show?secret=a573219d5c

Ik heb ook nog diverse timeframes getest met de RSI/MFI startcondities, en vooralsnog werken de 15min timeframes het best.
Timeframe testgroep: https://www.3c-tools.com/share/bot-group/67Duw2Y8WgCTwGhG

De hierboven gelinkte realbot maakt gebruik van 10 SO's, en met een BO/SO verhouding van 10:1. Dit lijkt nogal vreemd, maar met een Volume Scale van 1.4 zullen de eerste SO's niet heel veel betekenen, maar vanaf SO4 zal je Required change % mooi stabiel blijven.
Voor de BO/SO verhoudingen heb ik ook een testgroep gemaakt, en de 10:1 verhouding met de VS op 1.4 werkt vooralsnog het beste.
BO/SO testgroep: https://www.3c-tools.com/share/bot-group/9hhy9XrVnhwxqvhu

Eerder had ik het al over dat de bot met hogere TP's kan werken, dat zie je ook wel terug in m'n echte bot, met een TP van 10%.
Let wel, deze waarde wordt bijna nooit gehaald, en is puur ingesteld voor snelle pump acties. De bot maakt echter ook gebruik van het trailingstoploss_tp script, en middels dat script probeer ik zoveel mogelijk deals zo hoog mogelijk te sluiten. Over het algemeen sluiten m'n deals tussen de 2á3%. Ik ben m'n config nog wel aan het finetunen, maar vooralsnog lijkt deze bij mij het best te werken.

TSL script: https://github.com/cyberj...med-trailingstoploss_tppy
Mijn config:
config = [{"activation-percentage": "3.0", "initial-stoploss-percentage": "2.0", "sl-increment-factor": "0.1", "tp-increment-factor": "0.1"}, {"activation-percentage": "4.0", "initial-stoploss-percentage": "2.5", "sl-increment-factor": "0.15", "tp-increment-factor": "0.15"}, {"activation-percentage": "5.0", "initial-stoploss-percentage": "3.0", "sl-increment-factor": "0.2", "tp-increment-factor": "0.2"}, {"activation-percentage": "6.0", "initial-stoploss-percentage": "3.5", "sl-increment-factor": "0.25", "tp-increment-factor": "0.25"}, {"activation-percentage": "7.5", "initial-stoploss-percentage": "5.0", "sl-increment-factor": "0.5", "tp-increment-factor": "0.5"}, {"activation-percentage": "10.0", "initial-stoploss-percentage": "7.5", "sl-increment-factor": "2.0", "tp-increment-factor": "2.0"}]


Conclusie:
En dan nu de conclusie na 1 groot lulverhaal, deze bot is erg geschikt in de huidige fluctuerende markt. Je hebt weinig last van de dips, en je kan mooie winsten pakken. Het is aan jezelf tot hoever je een dip wil afvangen met je aantal SO's, maar minimaal 10% is wel aan te raden. En als je meer veiligheid wilt raad ik aan om het CMC script te gebruiken.
Zoals hierboven al was vermeld, gebruik ik deze variant op m'n echte account, en die zal voorlopig actief blijven: https://3commas.io/bots/8...ed_show?secret=a573219d5c
Hoe de bot het gaat doen tijdens een bullrun/altseason, echt geen flauw idee…
Hele nuttige informatie, zal het vanavond nog even doorpluizen :)

Ik maak zelf gebruik van een gratis 3C account, dus de analyse vindt vooral achteraf plaats en paper trading is geen optie. Heb je met MFI + RSI geen last van deals waar niet genoeg beweging in zit? Ik gebruik zelf QFL omdat ik dat zeker weet dat de koers al meerdere procenten op en neer gaat op een dag. RSI is relatief en ook met een waarde onder de 20 kan de dagelijkse fluctuatie van een pair nog te beperkt zijn om op korte termijn de TP van 1 procent te halen.

  • Tristan
  • Registratie: Maart 2002
  • Laatst online: 07:43
Matched: discord
Remy!!!! schreef op vrijdag 19 augustus 2022 @ 00:06:
[...]

Dat klopt, 3C kan je idd niet koppelen aan de NL crypto exchanges, maar (en dat is mijn mening) ik vind Binance zelf een stuk fijner werken met veel meer volume/pairs etc.

Als je op 3C een account aanmaakt, krijg je de eerste 3 dagen een pro abonnement om te proberen, dan kan je in hun paper omgeving paperbots aanmaken om ideeën te testen. Op die manier kan je even beproeven of je idee goed werkt of niet. En als je alsnog twijfelt kan je een 2e/3e/4e account aanmaken om het verder te testen :+
En je kan er ook voor kiezen om niet gelijk te groots te beginnen, ik heb nu een BTC bot actief die 'maar' ~$40 kost. Die maakt dus ook niet enorm veel winst, maar het zijn ideale bedragen om mee te testen of je idee/strategie überhaupt haalbaar is.

En als je een idee hebt, wil ik er best wel even een paperbot voor opzetten (ik heb nog een pro abo tot eind november).
Ik heb je Discord gejoined. Ik kan best $100 terug naar Binance sturen om als leergeld te gebruiken. Laten we morgen (vandaag) eens kijken!

  • Kaerel.
  • Registratie: Augustus 2010
  • Laatst online: 14:26
Matched: discord
bek schreef op woensdag 14 december 2022 @ 08:05:
[...]

Deze link werkt niet meer. Bestaat de groep nog onder een andere url?
https://3commas.io/?c=3CNEDERLAND

Excuses, foute link idd. Kan de telegramlink niet zo vinden :?

Dit is iig de discord van dezelfde groep: https://discord.gg/wR3X5XSJVg

[Voor 26% gewijzigd door Kaerel. op 14-12-2022 09:53]

Pagina: 1


Tweakers maakt gebruik van cookies

Tweakers plaatst functionele en analytische cookies voor het functioneren van de website en het verbeteren van de website-ervaring. Deze cookies zijn noodzakelijk. Om op Tweakers relevantere advertenties te tonen en om ingesloten content van derden te tonen (bijvoorbeeld video's), vragen we je toestemming. Via ingesloten content kunnen derde partijen diensten leveren en verbeteren, bezoekersstatistieken bijhouden, gepersonaliseerde content tonen, gerichte advertenties tonen en gebruikersprofielen opbouwen. Hiervoor worden apparaatgegevens, IP-adres, geolocatie en surfgedrag vastgelegd.

Meer informatie vind je in ons cookiebeleid.

Sluiten

Toestemming beheren

Hieronder kun je per doeleinde of partij toestemming geven of intrekken. Meer informatie vind je in ons cookiebeleid.

Functioneel en analytisch

Deze cookies zijn noodzakelijk voor het functioneren van de website en het verbeteren van de website-ervaring. Klik op het informatie-icoon voor meer informatie. Meer details

janee

    Relevantere advertenties

    Dit beperkt het aantal keer dat dezelfde advertentie getoond wordt (frequency capping) en maakt het mogelijk om binnen Tweakers contextuele advertenties te tonen op basis van pagina's die je hebt bezocht. Meer details

    Tweakers genereert een willekeurige unieke code als identifier. Deze data wordt niet gedeeld met adverteerders of andere derde partijen en je kunt niet buiten Tweakers gevolgd worden. Indien je bent ingelogd, wordt deze identifier gekoppeld aan je account. Indien je niet bent ingelogd, wordt deze identifier gekoppeld aan je sessie die maximaal 4 maanden actief blijft. Je kunt deze toestemming te allen tijde intrekken.

    Ingesloten content van derden

    Deze cookies kunnen door derde partijen geplaatst worden via ingesloten content. Klik op het informatie-icoon voor meer informatie over de verwerkingsdoeleinden. Meer details

    janee