Heh, blijft leuk dat motor vs auto verhaal, en hoeveel verschillen er per persoon in zitten.
Op mijn woonwerk-route (Alphen aan den Rijn <-> Zeist) heb ik alle verlies van het omkleden al 3x terug gewonnen voordat ik 's middags langs Utrecht ben. Maakt niet uit welke route je daar neemt, zodra de vakanties weer voorbij zijn staat het daar muurvast.
Omkleden kost hier hooguit een paar minuten, textielen jas en motorjeans (of bij regen textielen broek over de gewone broek). Op kantoor gaat dat tijdens het opstarten van de laptop, dus effectief kost dat uberhaupt geen tijd

Motor uit de tuin pulken kost een paar minuten meer dan de auto uit een parkeervak, maar die win ik op het werk weer terug doordat ik altijd direct de motorstalling in kan ipv een plekje moet zoeken ergens achterop het terrein.
Ik denk dat het omkleden + motor stallen e.d. over de hele dag gezien in totaal een minuut of 5 extra kost, dat win ik zelfs midden in de vakantie nog wel terug onderweg
OV vind ik geen optie, dat duurt van deur tot deur meer dan 1.5 uur, terwijl het met de motor de helft is. Daarnaast gaat stopt de bus niet voor mijn voordeur, en vind ik de tijdsdruk die het OV geeft (5 minuten langer doorwerken => volgende trein dus half uur later thuis) ongelovelijk irritant.
[Voor 13% gewijzigd door Chakotay op 16-08-2017 11:00]