Check alle échte Black Friday-deals Ook zo moe van nepaanbiedingen? Wij laten alleen échte deals zien

Verwijderd

Topicstarter
Heeft iemand een idee waar de maximum snelheid van de wegen opgeslagen zijn?
Zit dat in de kaarten zelf (Teleatlas) of ergens anders?
Heb 2 SD kaarten: In W Europa V715 geeft ie bvb veel meer max snelheden dan in W+E Europa V805. Had nogthans gedacht dat een hogere kaartversie ook een vollediger kaart zou zijn...?
In W Europa 715 zitten echter zeer veel foutieve max snelheden in.


PS: W Europa 715 zat std bij TT One XL (20/6/2008)

[ Voor 2% gewijzigd door een moderator op 13-07-2008 19:38 . Reden: aanhef en groeten is niet nodig ]


  • pven
  • Registratie: Oktober 1999
  • Niet online
Die informatie is in de kaart zelf opgeslagen. Als je Navcore8 gebruikt, dan kan je via mapshare updates ophalen waarbij snelheids-aanpassingen ook mee worden genomen, in Navcore7 zit dat helaas nog niet.

|| Marktplaats-meuk. Afdingen mag! ;-) || slotje.com for sale || Dank pven! ||


  • MSalters
  • Registratie: Juni 2001
  • Laatst online: 13-09 00:05
Het verschil tussen TomTom en TeleAtlas is tegenwoordig theoretisch, TA is een divisie van TT. Maar zoals je al merkte: de snelheden veranderen als je de kaart update, en met MapShare/8 zelfs samen met andere kaartupdates.

Overigens weet ik niet of 8.05 nieuwer is dan 7.15; het zou zomaar kunnen dat 805 de NavCore 8 variant is van 7.10.

Man hopes. Genius creates. Ralph Waldo Emerson
Never worry about theory as long as the machinery does what it's supposed to do. R. A. Heinlein