Toon posts:

Geen uitgaande mail sinds upgrade firmware E-Tech WGRT04

Pagina: 1
Acties:
  • 202 views sinds 30-01-2008
  • Reageer

Verwijderd

Topicstarter
Allereerst aan iedereen die dit leest de beste wensen voor het nieuwe jaar!

Sinds ik een paar dagen 'nieuwe' firmware (juli 2006) voor de E-Tech WGRT04 router heb geïnstalleerd, kan ik geen e-mail meer versturen.

Zodra ik de netwerkkabel vanaf het modem rechtstreeks in mijn PC steek, kan ik wel gewoon e-mailen. Het is geen browserprobleem, want ook in IE7 loop ik tegen dezelfde problemen op (ik gebruik zelf Opera 9.25). Na een paar aanwijzingen via Google heb ik geprobeerd om port 25 open te zetten op de router, maar als ik daarna met een programmaatje (Advanced Port Scanner) kijk of hij open staat, is dat niet het geval. Aan de andere kant weet ik ook niet of port 25 het probleem kan zijn, omdat ik op andere websites lees dat uitgaand verkeer altijd mogelijk is bij 'gewone' routers. Via Advanced Port Scanner zie ik trouwens dat op het modem (zonder router ertussen) de poorten 80 en 23 openstaan, terwijl op de router de poorten 80, 21 en 515 (printer) openstaan.

Het vreemde is dat het versturen van sommige webforms ook niet gaat (zo kon ik dit topic niet plaatsen via de router, terwijl de reply op een vorig topic zo wél lukte). De pagina blijft in dat geval laden tot er een timeout error verschijnt.

Ik weet dus even niet meer wat ik moet doen. Ik heb weinig verstand van netwerken en tot voor kort heeft het altijd zonder problemen gewerkt.

Verwijderd

Topicstarter
Niemand?

Verwijderd

Topicstarter
Op advies van de supportafdeling van E-Tech heb ik via de link http://192.168.1.1/sysp.htm de waarden MTU 0 en MTU 1 op 1400 gezet en de router gereboot.
Daarna werkte alles weer.