Themaforum Verkeer FAQ
Inhoudsopgave
- 1: Inhoudsopgave
- 2: Inleiding
- 3: Op Reis
- 4: In Goede Banen
- 5: Pech onderweg
- 6: Credits
- 7: Vervoer op IRC
Inleiding
Een Themaforum in het leven geroepen om alle zaken omtrend het fenomeen Vervoer te behandelen. Dit kan varieren van topics over favoriete automerken, tot algemene topics over verkeersproblematiek.
In deze FAQ kun je met name antwoorden vinden over de verschillende mogelijkheden om te reizen en de eventuele problemen die je daarbij op je pad kunt vinden.
Op Reis
Goed, op reis dan maar. Maar hoe komen wij op de plaats van bestemming? Hiervoor zijn de volgende websites erg geschikt:
Auto routeplanners:
Openbaar Vervoer:
Nederland
België
Vliegen
Vliegvelden Nederland
Vliegvelden België
In Goede Banen
Zonder goede regels zou het een grote chaos worden op onze wegen. Daarom heeft de overheid regelgeving in het leven geroepen, om de doorstroming zoveel mogelijk te bevorderen en te voorkomen dat er gevaarlijke situaties ontstaan.
Ten eerste moet je wel in staat zijn om op reis te gaan. Openbaar Vervoer zal je niet weigeren, maar voor het besturen van motorvoertuigen gelden restricties. Om te beginnen zul je over een rijbewijs moeten beschikken. Alles hierover kun je vinden in: Het grote rijbewijs topic
Rijksdienst voor het Wegverkeer Voor al je vragen over de staat waarin je voertuig moet verkeren, om überhaupt de weg op te mogen.
Handhaving in Nederland Zeer uitgebreide website over alles dat met verkeershandhaving te maken heeft.
Verzekeringen en andere onkosten bij het gebruik van een auto:
Pech onderweg
Onderweg naar je bestemming stranden is nooit leuk, maar een oplossing is ook hier dichtbij. De volgende organisaties kunnen je hierbij helpen:
Pechdiensten Nederland
Pechdiensten België
Credits
Aanmerkingen kunnen worden gemeld in: Feedbacktopic; opmerkingen en suggesties, of je kunt ze mailen naar:
Vervoer op IRC
Praten over de vervoer-onderwerpen kan ook op IRC! Ga naar irc.tweakers.net en kies kanaal #vervoer.
[Voor 33% gewijzigd door Grrrrrene op 18-12-2010 11:52]