<?xml version="1.0" encoding="ISO-8859-15"?>
<rss version="2.0"
 xmlns:rdf="http://www.w3.org/1999/02/22-rdf-syntax-ns#"
 xmlns:content="http://purl.org/rss/1.0/modules/content/"
 xmlns:atom="http://www.w3.org/2005/Atom"
>
	<channel>
		<copyright>All rights reserved</copyright>
		<pubDate>Thu, 24 Jul 2008 04:24:44 GMT</pubDate>
		<lastBuildDate>Thu, 24 Jul 2008 04:24:44 GMT</lastBuildDate>
		<docs>http://blogs.law.harvard.edu/tech/rss</docs>
		<description>GoT - list_messages</description>
		<image>
			<link>http://gathering.tweakers.net</link>
			<title>Gathering of Tweakers</title>
			<url>http://tweakimg.net/g/if/logo.gif</url>
		</image>
		<language>nl-nl</language>
		<link>http://gathering.tweakers.net/rss/list_messages/1289441</link>
		<atom:link href="http://gathering.tweakers.net/rss/list_messages/1289441" rel="self" type="application/rss+xml" />
		<title>[PC] TrackMania Forever - Spielerij - Games &amp; Discussies - GoT</title>
		<webMaster>gathering@tweakers.net (Administrator)</webMaster>
		<item>
			<title>Just_I</title>
			<link>http://gathering.tweakers.net/forum/list_message/29976009?data%5Bsource%5D=rss#29976009</link>
			<author>dummy@example.com (Just_I)</author>
			<description>donderdag 24 april 2008 21:48



Om het zoeken makkelijker te maken is dit topic ingedeeld in diverse onderdelen. Hieronder is een lijst te zien met alle onderdelen dit in dit topic behandeld worden.

&#8226; Inhoudsopgave
&#8226; Inleiding
&#8226; Het Spel
&#8226; Environments
&#8226; Screenshots
&#8226; Downloads / TMX
&#8226; FAQ



Welkom in het Trackmania Forever topic

Welkom in het topic voor al je informatie over zowel TrackMania Nations Forever (TMNF) en TrackMania United Forever (TMUF). Om te beginnen een kleine historie van het spel.

In 2006 werd door Nadeo het spel TMN uitgebracht, een gratis racegame voor iedereen. Dit spel groeide al snel uit tot een ware hit en kreeg een zeer grote (online) community. In 2007 werd TMU uitgbracht, een samenvoeging van drie spellen (TMO,TMS en TMN). De community van United en Nations werden steeds groter, alleen waren de tracks niet compatible met elkaar. Hiervanuit is het idee gekomen om beide spellen zo te maken dat deze wel compatible met elkaar zouden zijn en daaruit is dus TrackMania Forever ontstaan.


Nieuwe features

Er zijn een groot aantal nieuwe features, teveel om op te noemen, maar hier zijn een aantal grote nieuwe features t.o.v. TMN en TMURacen tegen zowel TMN als TMU rijder
Veel nieuwe blocks om nog mooiere banen te bouwen
Uitgebreide solo campaign met nieuwe uitdagende tracks
Offici&#235;le klassementen voor zowel offline racers als online racer
Nog veel meer ...
Systeem eisen:

CPU : Pentium IV 1,6 Ghz / Athlon 1600+ of hoger
Geheugen : 256 MB (512 MB voor Windows Vista) of hoger
Grafisch kaart : 16 MB 3D of hoger , compatible met DirectX 9.0c
HDD ruimte : 1,5 GB
OS : Windows 2000/XP 32 bit/XP 64 bit/Vista
^ top


Voor degenen die nog niet bekend zijn met de TrackMania reeks, hier een korte uitleg over het spel.

Game modes

In principe zijn er drie game modes: Multiplayer, Single player en de Editor.
Multiplayer : Met de multiplayer kan je naast LAN of het net tegen elkaar spelen ook op dezelfde PC tegen elkaar spelen
Single Player : Met de single player kan je Nadeo campaigns rijden, op je eigen creaties racen of op die van anderen
Editor : Met de editor kan zelf banen maken, filmpjes maken en je eigen auto een paintjob geven.

Voor de single player mode zijn er bij TMUF nog meer mogelijkheden. Naast de mogelijkheid van de race campaign, zijn er ook campaigns voor puzzle tracks, stunt tracks en platform tracks. Deze campaigns zijn wat anders van opzet dan de race campagin. Bij puzzle moet je met een beperkt aantal block een zo snel mogelijke track bouwen. Bij stunt moet je zoveel ingwikkeld mogelijke stunts uitvoeren voor punten. Bij platform moet je zo snel mogelijk bij de finish komen met zo min mogelijk respawns.


Track editor

Met de track editor kan je je eigen tracks opbouwen uit vele verschillende blocks, in TMU is dit meer dan 1.000 verschillende blocks. De grootte van het speelveld verschild per omgeving maar, dit ligt ongeveer rond de 45 blocks breed en 45 blocks lang.

In de track editor is ook een mediatracker ingebouwd. Met deze mediatracker kan je tracks voorzien van een intro en een outro (je eigen replay camera&#039;s). Wat ook handig is aan de mediatracker is dat je ook in-game vanalles toe kan voegen aan je tracks; zoals geluiden, afbeeldingen speciale camera standpunten of een route.

Aan je tracks kan je ook nog verschillende modificatie mods toevoegen. Met deze mods verander je de textures van de omgeving om een speciale sfeer weer te geven. Om het verhaal helemaal compleet te maken kan je ook je eigen muziek aan de track toevoegen.


Track stijlen:

Tracks zijn grof weg onder te verdelen in drie type tracks: Tech, Full Speed (FS) en Press Forward (PF). Het grootste deel van alle tracks word onderverdeeld in een van deze categorie&#235;n. Om  het beeld een beetje duidelijker te maken van deze stijlen, hier een korte omschrijving:
Tech : Dit zijn bijna waarbij je regelmatig op de rem moet, waarbij je driftend de bocht door moet, veel stuurbeweging achter elkaar maakt etc.
Full Speed : Bij dit soort track houd je continue heeft gaspedaal ingetrapt en stuur je jezelf door de track heen (vaak op hoge snelheid)
Press Forward : Bij dit soort tracks is er eigenlijk maar een ding wat er geld, houd je gas ten alle tijden ingedrukt, raak het stuur niet aan en je zal gewoon over de finish komen.

Er zijn onder deze stijlen nog wel wat onder verdelingen, maar die worden vanzelf wel duidelijk. Naast de drie genoemde stijlen zijn er ook nog wat specifiekere stijlen in TMU, zoals: Trial, Puzzle en nog een paar andere.


v v v v v - Dit gaat alleen op voor TMUF - v v v v v 
Coppers

TMU werkt met coppers, dit is zeg maar de valuta van het spel, net zoals we in het echte leven met Euro&#039;s betalen. In het begin van het spel krijg je 50 coppers, verder zijn coppers te verdienen door het spelen van de game in de Solo mode en in online competities. Daarnaast krijg je voor downloads van je eigen tracks etc. ook coppers (dit geld ook voor bijv. community tracks).

Met coppers moet je dus in-game betalen voor dingen die je download. Dit kunnen bijvoorbeeld video&#039;s, replay&#039;s, custom cars en natuurlijk (custom) tracks. Daarnaast kan je ook coppers gebruiken om je in te schrijven voor een online toernooi, dit kost je natuurlijk ook weer een aantal coppers.

Hoeveel coppers een custom auto kost of een replay of video&#039;s is nog niet bekend. De prijs van een custom track wordt bepaald door de blokken die gebruikt worden in de custom tracks. 


ManiaZones

Maniazones is een website waarbij alle players geranked worden in hun geografische plaats, zoals je rank in de wereld, per continent, je rank in Nederland/Belgi&#235;/ ... en zelfs per provincie. Ook ranking van clans worden opgenomen in ManiaZones.
In ManiaZones wordt ook een forum opgenomen voor TMU en een nieuws-portaal.


ManiaLink

ManiaLink is een persoonlijke pagina in TMU die zal werken als een soort van Myspace. Hierin kan je informatie van jezelf kwijt als custom tracks, je stats als rijder, je replay&#039;s etc.
^ top


Verschillende omgevingen

In TMNF heb je maar &#233;&#233;n environment in tegenstelling tot TMUF welke er zeven heeft. Het Stadium environment is de enige omgeving in TMUF die ook beschikbaar is in TMNF.

Hieronder vind je een korte omschrijving van de verschillende environments:







^ top


De eerste vier screenshots zijn het Stadium environment welke zich in zowel TMUF als TMNF bevind. De volgende vier screenshots zijn TMUF environments only.


 
 

 
 

^ top


Downloads

Tegen betaling kan je hier TMU downloaden. Er zijn abonnementen te koop van 1 maand (&#164;5,-), 6 maanden (&#164;19,99) en een unlimited versie (&#164;29,99). Tevens ligt TMU in de winkels te koop voor ongeveer &#164;30 euro

Mocht je al TMU hebben, dan kan je hier of hier een update naar TMUF vinden.

TMNF is in tegenstelling tot TMUF geheel gratis te downloaden. Hier zijn een aantal mirrors:
files.filefront.com
www.gamershell.com
www.clubic.com
tweakers.net

Hier kan je nog meer mirrors vinden.


Video&#039;s

Om TMNF te promoten is er een offici&#235;le trailer uitgebracht met een voorproefje van TMNF. Klik hier on de video te bekijken (streaming) of klik hier om het filmpje te downloaden (90 MB in .rar)

Kijk voor meer TM video&#039;s eens op TM Tube


TMX

Al die custom banen moet natuurlijk ergens blijven dus waar laat je die dan? Nou de meest makkelijke manier is TMX. Dit is een gratis website waar je al je banen kan delen, plus er zit een hele community op die site die je gaarg helpt met vanalles en nog wat (TM gerelateerd).

Let hier wel even op aangezien er voor TMUF en TMNF twee verschillende sites zijn.


Overige interessante links

TM Forum is het offici&#235;le forum voor TM
TM-Creative Tutorials voor alles wat met trackmania te maken heeft
TM Carpark is de plaats om custom wagens te krijgen
TM Mod is de plaats voor TM mods

^ top


Nadeo&#039;s FAQ (staat er nog niet bij momenteel)

Onze FAQ:

Nu TMU er is, hoe gaat het verder met TMN etc.?
De master servers voor TMO, TMS en TMN zullen blijven bestaan en zolang er servers zijn die mensen beschikbaar stellen met TM-server software zal je kunnen blijven spelen. Hoogstwaarschijnlijk zullen de servers wel leger raken als TMU echt aanslaat.

Heb ik een activation key nodig om te spelen?
Ja en nee, TMN is gratis en heeft geen key nog , maar TMU is niet gratis en heb je dus een key nodig om te spelen. Deze key krijg je bij het spel wat je koopt of je krijgt het toegestuurd als je het spel download (ook dit kost geld) of in het boekje als je hem in winkel koopt.

Klopt het dat je alleen op official servers punten kan verdienen?
Ja, de meeste servers zijn vrijwel allemaal official (zolang de ladders van Trackmania niet down zijn).

Waar hangt het aantal punten vanaf (Van de ranking, of hoelang je speelt?)
Als jij op een server met de spel mode &#039;Time track&#039; speelt, overigens zijn de meeste servers &#039;Time track&#039;, krijg je punten aan de hand van de plaats waar je eindigt. Alleen je snelste ronde telt. 

Verder speelt nog een aantal andere factoren mee die je aantal punten bepalen: Hoe hoger je staat, hoe lastiger het wordt om veel punten in 1 keer te halen + de ranking van je tegenstanders. Het komt er op neer, dat je punten krijgt als je hoger eindigt dan iemand die hoger staat op de ladder dan jij.
Bij spel mode &quot;rounds&quot; valt de meeste punten te verdienen in korte tijd. Hier krijg je elke keer maar &#233;&#233;n kans om een ronde te rijden. Je krijgt daar punten voor, net zo als bij formule 1 en wie als eerste bijvoorbeeld 30 punten haalt heeft gewonnen. Dan wordt de score berekend voor de ladder en die wordt weer in de ladder verwerkt.

Waar zie je het aantal punten dat je hebt verdiend na de race? 
Achter je naam op het scorebord als de tijd is afgelopen

Hoe kan je het volume van het geluid veranderen?
Als je in-game bent ga dan met de cursor naar de bovenkant van het scherm zodat er een balk naar benden komt. Hier kan je het muziek volume regelen als het volume van de geluidseffecten.

Welke tracks raden jullie aan om mee te beginnen?
Om te oefenen, de basis tracks in singleplayer.

Welke servers zijn leuk om op te spelen?
Meningen verschillen altijd, dus jij kan een server wel leuk vinden die een ander niet leuk vind. Maar toch raden we je een paar volgens ons leuke servers aan. Dit verdelen we in een aantal categorie&#235;n:

Makkelijk
.....................

Gemiddeld
.....................

Hard
.....................

Hoe kan je sterren verdienen? 
Niet, in TMF is het hele systeem van sterren op de schop gegaan. Over een tijdje komt er wellicht een nieuw systeem wat met tags gaat werken. Later meer hierover

Is er ook een GoT team?
Ja die is er. Ga naar http://www.maniazones.com . Log je zelf in met je nickname en wachtwoord. Onderin log je in op het team. 

Teamnaam: GoT
Wachtwoord: tweakers

Voor het inloggen op Maniazones heb je een community code nodig in plaats van je wachtwoord om in te loggen. Deze code kan je op verschillende manieren vinden:

1. Ga hier naar toe en gebruik daar je login + wachtwoord
2. Je kan de code ook in-game vinden door te gaan naar: Profile &gt; Player 

Kan ik ook [GoT] voor mijn naam krijgen?
Ja dat kan. Gewoon bij profile je nickname veranderen en [GoT] er voor zetten. Het &#8220;[GoT]&#8221; zetten in je profiel naam zorgt ervoor dan als je je nickname niet veranderd er &#8220;_GoT_&#8221; van wordt gemaakt.

Wat is het nut van een team (zoals het GoT-team)?
Niet zo veel. Alleen leuk om te kijken hoe jij presteert ten opzichten van de andere groepsleden. Dit is overigens alleen mogelijk voor TMU bezitters

Ik heb zelfgemaakte banen, waar kan ik die uploaden?
De grootste exchange server is deze. Voor deze site moet je je wel registreren, maar dat is niet zo heel veel moeite. Na het uploaden kan je een screenshot (320*240 pixels) toevoegen en kan je specifieke kenmerken van de track opgeven. Naast de exchange functie voor banen zit er ook nog een forum op deze site en wordt hier de wereldrecords voor de tracks bijgehouden.

Hoe verander ik de camerapositie in een zelf gemaakte baan?


Het veranderen van de muziek in je zelfgemaakte track, kan dat?
Ja, dat kan, maar om dat uit te leggen is een lang verhaal. Gelukkig heeft Basti504 een uitgebreide HOWTO geschreven in deel 3 van het TMN topic. Klik hier voor de HOWTO

Hoe zet ik een dedicated server op?
Op het TM-forum is een goede tutorial te vinden hoe je dit kan doen.

Kan ik zelf een auto aanpassen?
Ja, met de Painter die in TMF is ingebouwd kan je zelf je wagen een nieuwe paintjob geven.

Hoe krijg ik gekleurde letters in mijn nickname?
Gebruik de volgende code voor een bepaalde style voor je nicknames/Game names:

$i: italic
$s: shadowed
$w: wide spacing
$n: narrow spacing
$m: normal setting
$g: default color
$z: reset all
$$: ta write a &quot;$&quot;

Voor kleur kun je 3 karakters achter $ gebruiken. Er zijn 16 karakters in van 0 tot en met f (0123456789abcdef). Het eerste karakter bepaald de rood waarde, dan groen en dan blauw. Voorbeelden:

$000: black
$f00: red
$0f0: green
$00f: blue
$ff0: yellow
$f80: orange
$f0f: pink
$0ff: light blue
$888: grey
$fff: white

Als voorbeeld &quot;The Boss&quot; met &quot;The&quot; in italic and &quot;Boss&quot; in grote rode letters, zul je het volgende moeten typen: $iThe $z$w$f00Boss

Er zijn ook nog een paar speciale codes die alleen voor TMU werken:
$o: Bold with semi-wide spacing.
$h: Internal link to a ManiaLink.
$l: External link to an URL
^top
</description>
			<content:encoded><![CDATA[donderdag 24 april 2008 21:48<br />
<a name="inhoudsopgave"></a><table class="rml" style="width:600px;height:150px" cellspacing="0" cellpadding="0"><tr><td style="background-image:url(http://tweakers.net/ext/f/fJYcTWizE9ZYrhPDYgS6aMis/full.jpg)"><br>
<img src="http://tweakers.net/ext/f/6fqIPToB1qpwc6MF97k6h8jB/full.jpg" class="rml" width="600" height="150" title="http://tweakers.net/ext/f/6fqIPToB1qpwc6MF97k6h8jB/full.jpg" alt="http://tweakers.net/ext/f/6fqIPToB1qpwc6MF97k6h8jB/full.jpg"></td></tr><tr><td style="background-image:url(http://tweakers.net/ext/f/fJYcTWizE9ZYrhPDYgS6aMis/full.jpg)"><br>
<img src="http://tweakers.net/ext/f/DEgZnRtKJ4MCpVODS0LiqTX1/full.png" class="rml" width="600" height="40" title="http://tweakers.net/ext/f/DEgZnRtKJ4MCpVODS0LiqTX1/full.png" alt="http://tweakers.net/ext/f/DEgZnRtKJ4MCpVODS0LiqTX1/full.png"></td></tr></table><table class="rml" style="width:600px" cellspacing="0" cellpadding="20"><tr><td style="background-image:url(http://tweakers.net/ext/f/fJYcTWizE9ZYrhPDYgS6aMis/full.jpg)"><br>
<small>Om het zoeken makkelijker te maken is dit topic ingedeeld in diverse onderdelen. Hieronder is een lijst te zien met alle onderdelen dit in dit topic behandeld worden.<br>
<br>
&#8226; <a href="#inhoudsopgave" onclick="window.location.hash='inhoudsopgave';return false">Inhoudsopgave</a><br>
&#8226; <a href="#inleiding" onclick="window.location.hash='inleiding';return false">Inleiding</a><br>
&#8226; <a href="#spel" onclick="window.location.hash='spel';return false">Het Spel</a><br>
&#8226; <a href="#environments" onclick="window.location.hash='environments';return false">Environments</a><br>
&#8226; <a href="#screenshots" onclick="window.location.hash='screenshots';return false">Screenshots</a><br>
&#8226; <a href="#downloads" onclick="window.location.hash='downloads';return false">Downloads / TMX</a><br>
&#8226; <a href="#faq" onclick="window.location.hash='faq';return false">FAQ</a><br>
</small></td></tr></table><table class="rml" style="width:600px;height:40px" cellspacing="0" cellpadding="0"><tr><td style="background-image:url(http://tweakers.net/ext/f/fJYcTWizE9ZYrhPDYgS6aMis/full.jpg)"><a name="inleiding"></a><br>
<img src="http://tweakers.net/ext/f/y2kPaSd8OdeulGhDsKBbsiMC/full.png" class="rml" width="600" height="40" title="http://tweakers.net/ext/f/y2kPaSd8OdeulGhDsKBbsiMC/full.png" alt="http://tweakers.net/ext/f/y2kPaSd8OdeulGhDsKBbsiMC/full.png"><br>
</td></tr></table><table class="rml" style="width:600px" cellspacing="0" cellpadding="20"><tr><td style="background-image:url(http://tweakers.net/ext/f/fJYcTWizE9ZYrhPDYgS6aMis/full.jpg)"><br>
<small><b>Welkom in het Trackmania Forever topic</b><br>
<br>
Welkom in het topic voor al je informatie over zowel TrackMania Nations Forever (TMNF) en TrackMania United Forever (TMUF). Om te beginnen een kleine historie van het spel.<br>
<br>
In 2006 werd door Nadeo het spel TMN uitgebracht, een gratis racegame voor iedereen. Dit spel groeide al snel uit tot een ware hit en kreeg een zeer grote (online) community. In 2007 werd TMU uitgbracht, een samenvoeging van drie spellen (TMO,TMS en TMN). De community van United en Nations werden steeds groter, alleen waren de tracks niet compatible met elkaar. Hiervanuit is het idee gekomen om beide spellen zo te maken dat deze wel compatible met elkaar zouden zijn en daaruit is dus TrackMania Forever ontstaan.<br>
<br>
<br>
<b>Nieuwe features</b><br>
<br>
Er zijn een groot aantal nieuwe features, teveel om op te noemen, maar hier zijn een aantal grote nieuwe features t.o.v. TMN en TMU</small><ul class="rml-list"><li><small>Racen tegen zowel TMN als TMU rijder</small>
<li><small>Veel nieuwe blocks om nog mooiere banen te bouwen</small>
<li><small>Uitgebreide solo campaign met nieuwe uitdagende tracks</small>
<li><small>Offici&#235;le klassementen voor zowel offline racers als online racer</small>
<li><small>Nog veel meer ...</small></ul><small><br>
<b>Systeem eisen:</b><br>
<br>
CPU : Pentium IV 1,6 Ghz / Athlon 1600+ of hoger<br>
Geheugen : 256 MB (512 MB voor Windows Vista) of hoger<br>
Grafisch kaart : 16 MB 3D of hoger , compatible met DirectX 9.0c<br>
HDD ruimte : 1,5 GB<br>
OS : Windows 2000/XP 32 bit/XP 64 bit/Vista</small><br>
<div style="text-align:right"><a href="#inhoudsopgave" onclick="window.location.hash='inhoudsopgave';return false"><small>^ top</small></a></div></td></tr></table><table class="rml" style="width:600px;height:40px" cellspacing="0" cellpadding="0"><tr><td style="background-image:url(http://tweakers.net/ext/f/fJYcTWizE9ZYrhPDYgS6aMis/full.jpg)"><a name="spel"></a><br>
<img src="http://tweakers.net/ext/f/ZfB1qHhEeqYLvECDwKrWRur3/full.png" class="rml" width="600" height="40" title="http://tweakers.net/ext/f/ZfB1qHhEeqYLvECDwKrWRur3/full.png" alt="http://tweakers.net/ext/f/ZfB1qHhEeqYLvECDwKrWRur3/full.png"><br>
</td></tr></table><table class="rml" style="width:600px" cellspacing="0" cellpadding="20"><tr><td style="background-image:url(http://tweakers.net/ext/f/fJYcTWizE9ZYrhPDYgS6aMis/full.jpg)"><br>
<small>Voor degenen die nog niet bekend zijn met de TrackMania reeks, hier een korte uitleg over het spel.<br>
<br>
<b>Game modes</b><br>
<br>
In principe zijn er drie game modes: Multiplayer, Single player en de Editor.<br>
<span class="underline">Multiplayer</span> : Met de multiplayer kan je naast LAN of het net tegen elkaar spelen ook op dezelfde PC tegen elkaar spelen<br>
<span class="underline">Single Player</span> : Met de single player kan je Nadeo campaigns rijden, op je eigen creaties racen of op die van anderen<br>
<span class="underline">Editor</span> : Met de editor kan zelf banen maken, filmpjes maken en je eigen auto een paintjob geven.<br>
<br>
Voor de single player mode zijn er bij TMUF nog meer mogelijkheden. Naast de mogelijkheid van de race campaign, zijn er ook campaigns voor puzzle tracks, stunt tracks en platform tracks. Deze campaigns zijn wat anders van opzet dan de race campagin. Bij puzzle moet je met een beperkt aantal block een zo snel mogelijke track bouwen. Bij stunt moet je zoveel ingwikkeld mogelijke stunts uitvoeren voor punten. Bij platform moet je zo snel mogelijk bij de finish komen met zo min mogelijk respawns.<br>
<br>
<br>
<b>Track editor</b><br>
<br>
Met de track editor kan je je eigen tracks opbouwen uit vele verschillende blocks, in TMU is dit meer dan 1.000 verschillende blocks. De grootte van het speelveld verschild per omgeving maar, dit ligt ongeveer rond de 45 blocks breed en 45 blocks lang.<br>
<br>
In de track editor is ook een mediatracker ingebouwd. Met deze mediatracker kan je tracks voorzien van een intro en een outro (je eigen replay camera&#039;s). Wat ook handig is aan de mediatracker is dat je ook in-game vanalles toe kan voegen aan je tracks; zoals geluiden, afbeeldingen speciale camera standpunten of een route.<br>
<br>
Aan je tracks kan je ook nog verschillende modificatie mods toevoegen. Met deze mods verander je de textures van de omgeving om een speciale sfeer weer te geven. Om het verhaal helemaal compleet te maken kan je ook je eigen muziek aan de track toevoegen.<br>
<br>
<br>
<b>Track stijlen:</b><br>
<br>
Tracks zijn grof weg onder te verdelen in drie type tracks: Tech, Full Speed (FS) en Press Forward (PF). Het grootste deel van alle tracks word onderverdeeld in een van deze categorie&#235;n. Om  het beeld een beetje duidelijker te maken van deze stijlen, hier een korte omschrijving:<br>
<span class="underline">Tech</span> : Dit zijn bijna waarbij je regelmatig op de rem moet, waarbij je driftend de bocht door moet, veel stuurbeweging achter elkaar maakt etc.<br>
<span class="underline">Full Speed</span> : Bij dit soort track houd je continue heeft gaspedaal ingetrapt en stuur je jezelf door de track heen (vaak op hoge snelheid)<br>
<span class="underline">Press Forward</span> : Bij dit soort tracks is er eigenlijk maar een ding wat er geld, houd je gas ten alle tijden ingedrukt, raak het stuur niet aan en je zal gewoon over de finish komen.<br>
<br>
Er zijn onder deze stijlen nog wel wat onder verdelingen, maar die worden vanzelf wel duidelijk. Naast de drie genoemde stijlen zijn er ook nog wat specifiekere stijlen in TMU, zoals: Trial, Puzzle en nog een paar andere.<br>
<br>
<br>
</small><div style="text-align:center"><small><span class="red"><span class="underline"><b>v v v v v - Dit gaat alleen op voor TMUF - v v v v v </b></span></span></small></div><small><br>
<b>Coppers</b><br>
<br>
TMU werkt met coppers, dit is zeg maar de valuta van het spel, net zoals we in het echte leven met Euro&#039;s betalen. In het begin van het spel krijg je 50 coppers, verder zijn coppers te verdienen door het spelen van de game in de Solo mode en in online competities. Daarnaast krijg je voor downloads van je eigen tracks etc. ook coppers (dit geld ook voor bijv. community tracks).<br>
<br>
Met coppers moet je dus in-game betalen voor dingen die je download. Dit kunnen bijvoorbeeld video&#039;s, replay&#039;s, custom cars en natuurlijk (custom) tracks. Daarnaast kan je ook coppers gebruiken om je in te schrijven voor een online toernooi, dit kost je natuurlijk ook weer een aantal coppers.<br>
<br>
Hoeveel coppers een custom auto kost of een replay of video&#039;s is nog niet bekend. De prijs van een custom track wordt bepaald door de blokken die gebruikt worden in de custom tracks. <br>
<br>
<br>
<b>ManiaZones</b><br>
<br>
Maniazones is een website waarbij alle players geranked worden in hun geografische plaats, zoals je rank in de wereld, per continent, je rank in Nederland/Belgi&#235;/ ... en zelfs per provincie. Ook ranking van clans worden opgenomen in ManiaZones.<br>
In ManiaZones wordt ook een forum opgenomen voor TMU en een nieuws-portaal.<br>
<br>
<br>
<b>ManiaLink</b><br>
<br>
ManiaLink is een persoonlijke pagina in TMU die zal werken als een soort van Myspace. Hierin kan je informatie van jezelf kwijt als custom tracks, je stats als rijder, je replay&#039;s etc.</small><br>
<div style="text-align:right"><a href="#inhoudsopgave" onclick="window.location.hash='inhoudsopgave';return false"><small>^ top</small></a></div></td></tr></table><table class="rml" style="width:600px;height:40px" cellspacing="0" cellpadding="0"><tr><td style="background-image:url(http://tweakers.net/ext/f/fJYcTWizE9ZYrhPDYgS6aMis/full.jpg)"><a name="environments"></a><br>
<img src="http://tweakers.net/ext/f/nkqz3lRfLCgM4IMQ5S4FMAEU/full.png" class="rml" width="600" height="40" title="http://tweakers.net/ext/f/nkqz3lRfLCgM4IMQ5S4FMAEU/full.png" alt="http://tweakers.net/ext/f/nkqz3lRfLCgM4IMQ5S4FMAEU/full.png"><br>
</td></tr></table><table class="rml" style="width:600px" cellspacing="0" cellpadding="20"><tr><td style="background-image:url(http://tweakers.net/ext/f/fJYcTWizE9ZYrhPDYgS6aMis/full.jpg)"><br>
<small><b>Verschillende omgevingen</b><br>
<br>
In TMNF heb je maar &#233;&#233;n environment in tegenstelling tot TMUF welke er zeven heeft. Het Stadium environment is de enige omgeving in TMUF die ook beschikbaar is in TMNF.<br>
<br>
Hieronder vind je een korte omschrijving van de verschillende environments:<br>
<img src="http://tweakers.net/ext/f/eC4QjpEHPCzeAFvEQyI4JEkx/full.png" class="rml" width="560" height="271" title="http://tweakers.net/ext/f/eC4QjpEHPCzeAFvEQyI4JEkx/full.png" alt="http://tweakers.net/ext/f/eC4QjpEHPCzeAFvEQyI4JEkx/full.png"><br>
<img src="http://tweakers.net/ext/f/35OAG3zVyTV1I6Sab7a6nOQK/full.png" class="rml" width="560" height="271" title="http://tweakers.net/ext/f/35OAG3zVyTV1I6Sab7a6nOQK/full.png" alt="http://tweakers.net/ext/f/35OAG3zVyTV1I6Sab7a6nOQK/full.png"><br>
<img src="http://tweakers.net/ext/f/HnwT43Y1B7NU7GWopcrnwXRg/full.png" class="rml" width="560" height="271" title="http://tweakers.net/ext/f/HnwT43Y1B7NU7GWopcrnwXRg/full.png" alt="http://tweakers.net/ext/f/HnwT43Y1B7NU7GWopcrnwXRg/full.png"><br>
<img src="http://tweakers.net/ext/f/QqafoVMkLKiXNx0zXL731v9R/full.png" class="rml" width="560" height="271" title="http://tweakers.net/ext/f/QqafoVMkLKiXNx0zXL731v9R/full.png" alt="http://tweakers.net/ext/f/QqafoVMkLKiXNx0zXL731v9R/full.png"><br>
<img src="http://tweakers.net/ext/f/rUSxIujJkdPAiU92DqcDGbcO/full.png" class="rml" width="560" height="271" title="http://tweakers.net/ext/f/rUSxIujJkdPAiU92DqcDGbcO/full.png" alt="http://tweakers.net/ext/f/rUSxIujJkdPAiU92DqcDGbcO/full.png"><br>
<img src="http://tweakers.net/ext/f/MELUijGMLx1xukB1kYIl7PSN/full.png" class="rml" width="560" height="271" title="http://tweakers.net/ext/f/MELUijGMLx1xukB1kYIl7PSN/full.png" alt="http://tweakers.net/ext/f/MELUijGMLx1xukB1kYIl7PSN/full.png"><br>
<img src="http://tweakers.net/ext/f/SKX9B8cKwA37oE6iDPUxlGFA/full.png" class="rml" width="560" height="271" title="http://tweakers.net/ext/f/SKX9B8cKwA37oE6iDPUxlGFA/full.png" alt="http://tweakers.net/ext/f/SKX9B8cKwA37oE6iDPUxlGFA/full.png"><br>
</small><div style="text-align:right"><a href="#inhoudsopgave" onclick="window.location.hash='inhoudsopgave';return false"><small>^ top</small></a></div></td></tr></table><table class="rml" style="width:600px;height:40px" cellspacing="0" cellpadding="0"><tr><td style="background-image:url(http://tweakers.net/ext/f/fJYcTWizE9ZYrhPDYgS6aMis/full.jpg)"><a name="screenshots"></a><br>
<img src="http://tweakers.net/ext/f/kwJe8Fk5JHg9nTCe8TYDfwRB/full.png" class="rml" width="600" height="40" title="http://tweakers.net/ext/f/kwJe8Fk5JHg9nTCe8TYDfwRB/full.png" alt="http://tweakers.net/ext/f/kwJe8Fk5JHg9nTCe8TYDfwRB/full.png"><br>
</td></tr></table><table class="rml" style="width:600px" cellspacing="0" cellpadding="20"><tr><td style="background-image:url(http://tweakers.net/ext/f/fJYcTWizE9ZYrhPDYgS6aMis/full.jpg)"><br>
De eerste vier screenshots zijn het Stadium environment welke zich in zowel TMUF als TMNF bevind. De volgende vier screenshots zijn TMUF environments only.<br>
<br>
<div style="text-align:center"><br>
<a href="http://tweakers.net/ext/f/zeEU6b57J0IgoF1WxFZAeJRO/full.jpg" rel="external"><img src="http://tweakers.net/ext/f/tgG1tQEXSiLlLb3FNYKT5jQx/full.png" class="rml" width="275" height="206" title="http://tweakers.net/ext/f/tgG1tQEXSiLlLb3FNYKT5jQx/full.png" alt="http://tweakers.net/ext/f/tgG1tQEXSiLlLb3FNYKT5jQx/full.png"></a> <a href="http://tweakers.net/ext/f/6LWBJjS27DiFTx6YXmgAc81B/full.jpg" rel="external"><img src="http://tweakers.net/ext/f/M2h95F5MQOGm2hMWcnUxDBrj/full.png" class="rml" width="275" height="206" title="http://tweakers.net/ext/f/M2h95F5MQOGm2hMWcnUxDBrj/full.png" alt="http://tweakers.net/ext/f/M2h95F5MQOGm2hMWcnUxDBrj/full.png"></a><br>
<a href="http://tweakers.net/ext/f/mGKdYeUKLRYnU2pj3QNE8cYx/full.jpg" rel="external"><img src="http://tweakers.net/ext/f/lpbcmXA1HGtoQ3tJJ6oqEfdS/full.png" class="rml" width="275" height="206" title="http://tweakers.net/ext/f/lpbcmXA1HGtoQ3tJJ6oqEfdS/full.png" alt="http://tweakers.net/ext/f/lpbcmXA1HGtoQ3tJJ6oqEfdS/full.png"></a> <a href="http://tweakers.net/ext/f/UDYsZ8iqoF3veDkvKI1bWU8A/full.jpg" rel="external"><img src="http://tweakers.net/ext/f/qmXuzQ1OEpx3yaa6JISeaqp4/full.png" class="rml" width="275" height="206" title="http://tweakers.net/ext/f/qmXuzQ1OEpx3yaa6JISeaqp4/full.png" alt="http://tweakers.net/ext/f/qmXuzQ1OEpx3yaa6JISeaqp4/full.png"></a><br>
<br>
<a href="http://tweakers.net/ext/f/a62c68102957b6c0575fd16d50eb5e11/full.jpg" rel="external"><img src="http://tweakers.net/ext/f/fKpXocFlmg68D9MGT9jEEzqT/full.png" class="rml" width="275" height="206" title="http://tweakers.net/ext/f/fKpXocFlmg68D9MGT9jEEzqT/full.png" alt="http://tweakers.net/ext/f/fKpXocFlmg68D9MGT9jEEzqT/full.png"></a> <a href="http://tweakers.net/ext/f/196e74fab518136ce4771499c8d7e7e1/full.jpg" rel="external"><img src="http://tweakers.net/ext/f/FjFanyP1WM9ljgNx246WRm8C/full.png" class="rml" width="275" height="206" title="http://tweakers.net/ext/f/FjFanyP1WM9ljgNx246WRm8C/full.png" alt="http://tweakers.net/ext/f/FjFanyP1WM9ljgNx246WRm8C/full.png"></a><br>
<a href="http://tweakers.net/ext/f/a894560e23f9756defcb2e1044d407ed/full.jpg" rel="external"><img src="http://tweakers.net/ext/f/S3qlh53M40ORCQXnwd6g44gH/full.png" class="rml" width="275" height="206" title="http://tweakers.net/ext/f/S3qlh53M40ORCQXnwd6g44gH/full.png" alt="http://tweakers.net/ext/f/S3qlh53M40ORCQXnwd6g44gH/full.png"></a> <a href="http://tweakers.net/ext/f/710d28abc8ca570ecd112a754c8aa6ac/full.jpg" rel="external"><img src="http://tweakers.net/ext/f/2aP7zxwU2ZWg3VqtzUJH5HOg/full.png" class="rml" width="275" height="206" title="http://tweakers.net/ext/f/2aP7zxwU2ZWg3VqtzUJH5HOg/full.png" alt="http://tweakers.net/ext/f/2aP7zxwU2ZWg3VqtzUJH5HOg/full.png"></a><br>
</div><br>
<div style="text-align:right"><a href="#inhoudsopgave" onclick="window.location.hash='inhoudsopgave';return false"><small>^ top</small></a></div></td></tr></table><table class="rml" style="width:600px;height:40px" cellspacing="0" cellpadding="0"><tr><td style="background-image:url(http://tweakers.net/ext/f/fJYcTWizE9ZYrhPDYgS6aMis/full.jpg)"><a name="downloads"></a><br>
<img src="http://tweakers.net/ext/f/h2HrzvYcMvLhEHtL16OQtswC/full.png" class="rml" width="600" height="40" title="http://tweakers.net/ext/f/h2HrzvYcMvLhEHtL16OQtswC/full.png" alt="http://tweakers.net/ext/f/h2HrzvYcMvLhEHtL16OQtswC/full.png"><br>
</td></tr></table><table class="rml" style="width:600px" cellspacing="0" cellpadding="20"><tr><td style="background-image:url(http://tweakers.net/ext/f/fJYcTWizE9ZYrhPDYgS6aMis/full.jpg)"><br>
<small><b>Downloads</b><br>
<br>
Tegen betaling kan je <a href="http://focus.gamesplanet.com/game-trackmania-united-forever.html" rel="external">hier</a> TMU downloaden. Er zijn abonnementen te koop van 1 maand (&#164;5,-), 6 maanden (&#164;19,99) en een unlimited versie (&#164;29,99). Tevens ligt TMU in de winkels te koop voor ongeveer &#164;30 euro<br>
<br>
Mocht je al TMU hebben, dan kan je <a href="http://www.focus-files.com/tmuf/" rel="external">hier</a> of <a href="http://www.gamershell.com/news_48368.html" rel="external">hier</a> een update naar TMUF vinden.<br>
<br>
TMNF is in tegenstelling tot TMUF geheel gratis te downloaden. Hier zijn een aantal mirrors:<br>
<a href="http://files.filefront.com/TrackMania+Nations+Forever+Free+Full+Game/;10013754;/fileinfo.html" rel="external">files.filefront.com</a><br>
<a href="http://www.gamershell.com/download_24766.shtml" rel="external">www.gamershell.com</a><br>
<a href="http://www.clubic.com/demo-jeux-video-11300-0-trackmania-nations-forever.html" rel="external">www.clubic.com</a><br>
<a href="http://tweakers.net/meuktracker/17560/trackmania-nations-forever-21111.html" rel="external">tweakers.net</a><br>
<br>
<a href="http://www.trackmania.com/en/index.php?lang=en&amp;rub=news_info&amp;id=94" rel="external">Hier</a> kan je nog meer mirrors vinden.<br>
<br>
<br>
<b>Video&#039;s</b><br>
<br>
Om TMNF te promoten is er een offici&#235;le trailer uitgebracht met een voorproefje van TMNF. Klik <a href="http://www.trackmania.com/trailers/tmnf/" rel="external">hier</a> on de video te bekijken (streaming) of klik <a href="http://www.focus-files.com/videos/tmnf/trailer_tmn_forever_en.rar" rel="external">hier</a> om het filmpje te downloaden (90 MB in .rar)<br>
<br>
Kijk voor meer TM video&#039;s eens op <a href="http://www.tm-tube.com/" rel="external">TM Tube</a><br>
<br>
<br>
<b>TMX</b><br>
<br>
Al die custom banen moet natuurlijk ergens blijven dus waar laat je die dan? Nou de meest makkelijke manier is <a href="http://www.tm-exchange.com/" rel="external">TMX</a>. Dit is een gratis website waar je al je banen kan delen, plus er zit een hele community op die site die je gaarg helpt met vanalles en nog wat (TM gerelateerd).<br>
<br>
Let hier wel even op aangezien er voor TMUF en TMNF twee verschillende sites zijn.<br>
<br>
<br>
<b>Overige interessante links</b><br>
<br>
<a href="http://www.tm-forum.com/index.php" rel="external">TM Forum</a> is het offici&#235;le forum voor TM<br>
<a href="http://www.tm-creative.org/tutorials/index.phpTM" rel="external">TM-Creative</a> Tutorials voor alles wat met trackmania te maken heeft<br>
<a href="http://carpark.tm-community.com/" rel="external">TM Carpark</a> is de plaats om custom wagens te krijgen<br>
<a href="http://alf.red.free.fr/tmmod/?lang=en" rel="external">TM Mod</a> is de plaats voor TM mods<br>
</small><br>
<div style="text-align:right"><a href="#inhoudsopgave" onclick="window.location.hash='inhoudsopgave';return false"><small>^ top</small></a></div></td></tr></table><table class="rml" style="width:600px;height:40px" cellspacing="0" cellpadding="0"><tr><td style="background-image:url(http://tweakers.net/ext/f/fJYcTWizE9ZYrhPDYgS6aMis/full.jpg)"><a name="faq"></a><br>
<img src="http://tweakers.net/ext/f/YWWm7MIrZpSftBaKiea72ksC/full.png" class="rml" width="600" height="40" title="http://tweakers.net/ext/f/YWWm7MIrZpSftBaKiea72ksC/full.png" alt="http://tweakers.net/ext/f/YWWm7MIrZpSftBaKiea72ksC/full.png"><br>
</td></tr></table><table class="rml" style="width:600px" cellspacing="0" cellpadding="20"><tr><td style="background-image:url(http://tweakers.net/ext/f/fJYcTWizE9ZYrhPDYgS6aMis/full.jpg)"><br>
<small><b><a href="http://www.nadeo.com/modules/xfsection/?sel_lang=english" rel="external">Nadeo&#039;s FAQ</a></b> (staat er nog niet bij momenteel)<br>
<br>
<b>Onze FAQ:</b><br>
<br>
<b>Nu TMU er is, hoe gaat het verder met TMN etc.?</b><br>
De master servers voor TMO, TMS en TMN zullen blijven bestaan en zolang er servers zijn die mensen beschikbaar stellen met TM-server software zal je kunnen blijven spelen. Hoogstwaarschijnlijk zullen de servers wel leger raken als TMU echt aanslaat.<br>
<br>
<b>Heb ik een activation key nodig om te spelen?</b><br>
Ja en nee, TMN is gratis en heeft geen key nog , maar TMU is niet gratis en heb je dus een key nodig om te spelen. Deze key krijg je bij het spel wat je koopt of je krijgt het toegestuurd als je het spel download (ook dit kost geld) of in het boekje als je hem in winkel koopt.<br>
<br>
<b>Klopt het dat je alleen op official servers punten kan verdienen?</b><br>
Ja, de meeste servers zijn vrijwel allemaal official (zolang de ladders van Trackmania niet down zijn).<br>
<br>
<b>Waar hangt het aantal punten vanaf (Van de ranking, of hoelang je speelt?)</b><br>
Als jij op een server met de spel mode &#039;Time track&#039; speelt, overigens zijn de meeste servers &#039;Time track&#039;, krijg je punten aan de hand van de plaats waar je eindigt. Alleen je snelste ronde telt. <br>
<br>
Verder speelt nog een aantal andere factoren mee die je aantal punten bepalen: Hoe hoger je staat, hoe lastiger het wordt om veel punten in 1 keer te halen + de ranking van je tegenstanders. Het komt er op neer, dat je punten krijgt als je hoger eindigt dan iemand die hoger staat op de ladder dan jij.<br>
Bij spel mode &quot;rounds&quot; valt de meeste punten te verdienen in korte tijd. Hier krijg je elke keer maar &#233;&#233;n kans om een ronde te rijden. Je krijgt daar punten voor, net zo als bij formule 1 en wie als eerste bijvoorbeeld 30 punten haalt heeft gewonnen. Dan wordt de score berekend voor de ladder en die wordt weer in de ladder verwerkt.<br>
<br>
<b>Waar zie je het aantal punten dat je hebt verdiend na de race? </b><br>
Achter je naam op het scorebord als de tijd is afgelopen<br>
<br>
<b>Hoe kan je het volume van het geluid veranderen?</b><br>
Als je in-game bent ga dan met de cursor naar de bovenkant van het scherm zodat er een balk naar benden komt. Hier kan je het muziek volume regelen als het volume van de geluidseffecten.<br>
<br>
<b>Welke tracks raden jullie aan om mee te beginnen?</b><br>
Om te oefenen, de basis tracks in singleplayer.<br>
<br>
<b>Welke servers zijn leuk om op te spelen?</b><br>
Meningen verschillen altijd, dus jij kan een server wel leuk vinden die een ander niet leuk vind. Maar toch raden we je een paar volgens ons leuke servers aan. Dit verdelen we in een aantal categorie&#235;n:<br>
<br>
Makkelijk<br>
.....................<br>
<br>
Gemiddeld<br>
.....................<br>
<br>
Hard<br>
.....................<br>
<br>
<b>Hoe kan je sterren verdienen? </b><br>
Niet, in TMF is het hele systeem van sterren op de schop gegaan. Over een tijdje komt er wellicht een nieuw systeem wat met tags gaat werken. Later meer hierover<br>
<br>
<b>Is er ook een GoT team?</b><br>
Ja die is er. Ga naar <a href="http://www.maniazones.com" title="http://www.maniazones.com" rel="external">http://www.maniazones.com</a> . Log je zelf in met je nickname en wachtwoord. Onderin log je in op het team. <br>
<br>
Teamnaam: GoT<br>
Wachtwoord: tweakers<br>
<br>
Voor het inloggen op Maniazones heb je een community code nodig in plaats van je wachtwoord om in te loggen. Deze code kan je op verschillende manieren vinden:<br>
<br>
1. Ga <a href="http://www.trackmania.com/tmu-communitycode" rel="external">hier</a> naar toe en gebruik daar je login + wachtwoord<br>
2. Je kan de code ook in-game vinden door te gaan naar: Profile &gt; Player <br>
<br>
<b>Kan ik ook [GoT] voor mijn naam krijgen?</b><br>
Ja dat kan. Gewoon bij profile je nickname veranderen en [GoT] er voor zetten. Het &#8220;[GoT]&#8221; zetten in je profiel naam zorgt ervoor dan als je je nickname niet veranderd er &#8220;_GoT_&#8221; van wordt gemaakt.<br>
<br>
<b>Wat is het nut van een team (zoals het GoT-team)?</b><br>
Niet zo veel. Alleen leuk om te kijken hoe jij presteert ten opzichten van de andere groepsleden. Dit is overigens alleen mogelijk voor TMU bezitters<br>
<br>
<b>Ik heb zelfgemaakte banen, waar kan ik die uploaden?</b><br>
De grootste exchange server is <a href="http://united.tm-exchange.com/" rel="external">deze</a>. Voor deze site moet je je wel registreren, maar dat is niet zo heel veel moeite. Na het uploaden kan je een screenshot (320*240 pixels) toevoegen en kan je specifieke kenmerken van de track opgeven. Naast de exchange functie voor banen zit er ook nog een forum op deze site en wordt hier de wereldrecords voor de tracks bijgehouden.<br>
<br>
<b>Hoe verander ik de camerapositie in een zelf gemaakte baan?</b><br>
<br>
<br>
<b>Het veranderen van de muziek in je zelfgemaakte track, kan dat?</b><br>
Ja, dat kan, maar om dat uit te leggen is een lang verhaal. Gelukkig heeft Basti504 een uitgebreide HOWTO geschreven in deel 3 van het TMN topic. Klik <a href="http://gathering.tweakers.net/forum/list_message/26013097#26013097" rel="external">hier</a> voor de HOWTO<br>
<br>
<b>Hoe zet ik een dedicated server op?</b><br>
Op het <a href="http://www.tm-forum.com/" rel="external">TM-forum</a> is een goede tutorial te vinden hoe je dit kan doen.<br>
<br>
<b>Kan ik zelf een auto aanpassen?</b><br>
Ja, met de Painter die in TMF is ingebouwd kan je zelf je wagen een nieuwe paintjob geven.<br>
<br>
<b>Hoe krijg ik gekleurde letters in mijn nickname?</b><br>
Gebruik de volgende code voor een bepaalde style voor je nicknames/Game names:<br>
<br>
$i: italic<br>
$s: shadowed<br>
$w: wide spacing<br>
$n: narrow spacing<br>
$m: normal setting<br>
$g: default color<br>
$z: reset all<br>
$$: ta write a &quot;$&quot;<br>
<br>
Voor kleur kun je 3 karakters achter $ gebruiken. Er zijn 16 karakters in van 0 tot en met f (0123456789abcdef). Het eerste karakter bepaald de rood waarde, dan groen en dan blauw. Voorbeelden:<br>
<br>
$000: black<br>
$f00: red<br>
$0f0: green<br>
$00f: blue<br>
$ff0: yellow<br>
$f80: orange<br>
$f0f: pink<br>
$0ff: light blue<br>
$888: grey<br>
$fff: white<br>
<br>
Als voorbeeld &quot;The Boss&quot; met &quot;The&quot; in italic and &quot;Boss&quot; in grote rode letters, zul je het volgende moeten typen: $iThe $z$w$f00Boss<br>
<br>
Er zijn ook nog een paar speciale codes die alleen voor TMU werken:<br>
$o: Bold with semi-wide spacing.<br>
$h: Internal link to a ManiaLink.<br>
$l: External link to an URL</small><br>
<div style="text-align:right"><a href="#inhoudsopgave" onclick="window.location.hash='inhoudsopgave';return false"><small>^top</small></a></div></td></tr></table><table class="rml" style="width:600px;height:75px" cellspacing="0" cellpadding="0"><tr><td style="background-image:url(http://tweakers.net/ext/f/fJYcTWizE9ZYrhPDYgS6aMis/full.jpg)"><br>
<img src="http://tweakers.net/ext/f/1XXWidWL4bcwK8RShMfvaPRv/full.jpg" class="rml" width="600" height="50" title="http://tweakers.net/ext/f/1XXWidWL4bcwK8RShMfvaPRv/full.jpg" alt="http://tweakers.net/ext/f/1XXWidWL4bcwK8RShMfvaPRv/full.jpg"></td></tr></table>]]></content:encoded>
			<guid isPermaLink="false">http://gathering.tweakers.net/forum/list_message/29976009#29976009</guid>
			<pubDate>Thu, 24 Apr 2008 19:48:16 GMT</pubDate>
		</item>
		<item>
			<title>Just_I</title>
			<link>http://gathering.tweakers.net/forum/list_message/29976030?data%5Bsource%5D=rss#29976030</link>
			<author>dummy@example.com (Just_I)</author>
			<description>donderdag 24 april 2008 21:51
Gereserveerd

Mocht je opmerkingen hebben over de TS stuur me dan een DM in plaats van het in het topic te posten. Tik fouten kan je ook melden aangezien ik daar niet heel erg op gelet heb.</description>
			<content:encoded><![CDATA[donderdag 24 april 2008 21:51<br />
Gereserveerd<br>
<br>
Mocht je opmerkingen hebben over de TS stuur me dan een DM in plaats van het in het topic te posten. Tik fouten kan je ook melden aangezien ik daar niet heel erg op gelet heb.]]></content:encoded>
			<guid isPermaLink="false">http://gathering.tweakers.net/forum/list_message/29976030#29976030</guid>
			<pubDate>Thu, 24 Apr 2008 19:51:42 GMT</pubDate>
		</item>
		<item>
			<title>EDIT</title>
			<link>http://gathering.tweakers.net/forum/list_message/29976053?data%5Bsource%5D=rss#29976053</link>
			<author>dummy@example.com (EDIT)</author>
			<description>donderdag 24 april 2008 21:55
Mooie topicstart! </description>
			<content:encoded><![CDATA[donderdag 24 april 2008 21:55<br />
Mooie topicstart! <img src="http://gathering.tweakers.net/global/smileys/worshippy.gif" width="29"  height="15" alt="_/-\o_" class="smiley">]]></content:encoded>
			<guid isPermaLink="false">http://gathering.tweakers.net/forum/list_message/29976053#29976053</guid>
			<pubDate>Thu, 24 Apr 2008 19:55:13 GMT</pubDate>
		</item>
		<item>
			<title>TheZeroorez</title>
			<link>http://gathering.tweakers.net/forum/list_message/29976170?data%5Bsource%5D=rss#29976170</link>
			<author>dummy@example.com (TheZeroorez)</author>
			<description>donderdag 24 april 2008 22:16
Dat de topicstart mooi is weten we allemaal, dus dat hoeft niet echt gepost te worden 

Zo, dan heb ikzelf lekker w&#233;l een TVP 
Nee, bookmarks zijn ook prima op GoT, dus gebruik die liever.</description>
			<content:encoded><![CDATA[donderdag 24 april 2008 22:16<br />
Dat de topicstart mooi is weten we allemaal, dus dat hoeft niet echt gepost te worden <img src="http://gathering.tweakers.net/global/smileys/wink.gif" width="15"  height="15" alt=";)" class="smiley"><br>
<br>
<small>Zo, dan heb ikzelf lekker w&#233;l een TVP <img src="http://gathering.tweakers.net/global/smileys/hypocrite.gif" width="15"  height="20" alt="O-)" class="smiley"><br>
Nee, bookmarks zijn ook prima op GoT, dus gebruik die liever.</small>]]></content:encoded>
			<guid isPermaLink="false">http://gathering.tweakers.net/forum/list_message/29976170#29976170</guid>
			<pubDate>Thu, 24 Apr 2008 20:16:38 GMT</pubDate>
		</item>
		<item>
			<title>EDIT</title>
			<link>http://gathering.tweakers.net/forum/list_message/29976193?data%5Bsource%5D=rss#29976193</link>
			<author>dummy@example.com (EDIT)</author>
			<description>donderdag 24 april 2008 22:21
Tja, moest we toch wat van maken, nadat ik na het posten had gelezen dat commentaar via DM moest   
Wist er even niets beters van te maken </description>
			<content:encoded><![CDATA[donderdag 24 april 2008 22:21<br />
Tja, moest we toch wat van maken, nadat ik na het posten had gelezen dat commentaar via DM moest  <img src="http://gathering.tweakers.net/global/smileys/bloos.gif" width="15"  height="15" alt=":$" class="smiley"> <br>
Wist er even niets beters van te maken <img src="http://gathering.tweakers.net/global/smileys/bloos.gif" width="15"  height="15" alt=":$" class="smiley">]]></content:encoded>
			<guid isPermaLink="false">http://gathering.tweakers.net/forum/list_message/29976193#29976193</guid>
			<pubDate>Thu, 24 Apr 2008 20:21:15 GMT</pubDate>
		</item>
		<item>
			<title>Leftblank</title>
			<link>http://gathering.tweakers.net/forum/list_message/29976297?data%5Bsource%5D=rss#29976297</link>
			<author>dummy@example.com (Leftblank)</author>
			<description>donderdag 24 april 2008 22:41
Helaas is de ManiaZones site down op &#039;t moment, is &#039;t nu zo dat als je met TMN in GoT zat je met TMN Forever je ook automagisch in &#039;t team zit, of moet je je daar toch wel voor aanmelden?</description>
			<content:encoded><![CDATA[donderdag 24 april 2008 22:41<br />
Helaas is de ManiaZones site down op &#039;t moment, is &#039;t nu zo dat als je met TMN in GoT zat je met TMN Forever je ook automagisch in &#039;t team zit, of moet je je daar toch wel voor aanmelden?]]></content:encoded>
			<guid isPermaLink="false">http://gathering.tweakers.net/forum/list_message/29976297#29976297</guid>
			<pubDate>Thu, 24 Apr 2008 20:41:24 GMT</pubDate>
		</item>
		<item>
			<title>M2M</title>
			<link>http://gathering.tweakers.net/forum/list_message/29976340?data%5Bsource%5D=rss#29976340</link>
			<author>dummy@example.com (M2M)</author>
			<description>donderdag 24 april 2008 22:50
zeker coole topic start!:

maargoed, bij deze dus baantje drie versie twee:




LINK!

ik vind m (bijna) klaar, optionele PF start, links is gemakkelijk en sloom, rechts is &quot;moeilijk&quot; en snel. 

Voor de rest moet deze met een beetje gassen te doen zijn, succes iig!</description>
			<content:encoded><![CDATA[donderdag 24 april 2008 22:50<br />
zeker coole topic start!:<br>
<br>
maargoed, bij deze dus baantje drie versie twee:<br>
<br>
<img src="http://www.spymac.com/upload/2008/04/24/MCcQHeJKLX.jpg" class="rml" width="320" height="240" title="http://www.spymac.com/upload/2008/04/24/MCcQHeJKLX.jpg" alt="http://www.spymac.com/upload/2008/04/24/MCcQHeJKLX.jpg"><br>
<br>
<br>
<a href="http://tmnforever.tm-exchange.com/main.aspx?action=trackshow&amp;id=43345#auto" rel="external">LINK!</a><br>
<br>
ik vind m (bijna) klaar, optionele PF start, links is gemakkelijk en sloom, rechts is &quot;moeilijk&quot; en snel. <br>
<br>
Voor de rest moet deze met een beetje gassen te doen zijn, succes iig!]]></content:encoded>
			<guid isPermaLink="false">http://gathering.tweakers.net/forum/list_message/29976340#29976340</guid>
			<pubDate>Thu, 24 Apr 2008 20:50:48 GMT</pubDate>
		</item>
		<item>
			<title>Shrimp O Vis</title>
			<link>http://gathering.tweakers.net/forum/list_message/29976398?data%5Bsource%5D=rss#29976398</link>
			<author>dummy@example.com (Shrimp O Vis)</author>
			<description>donderdag 24 april 2008 23:02
Ik heb nu trackmania nations forever... maar mensen zien niet mijn eigen auto ingame.. alleen de standaard NL car.. (en mijn avatar geloof ik ook niet) Ik heb gehoord dat je een bepaalde toets in moet drukken ofzo ?  alleen weet ik niet welke..</description>
			<content:encoded><![CDATA[donderdag 24 april 2008 23:02<br />
Ik heb nu trackmania nations forever... maar mensen zien niet mijn eigen auto ingame.. alleen de standaard NL car.. (en mijn avatar geloof ik ook niet) Ik heb gehoord dat je een bepaalde toets in moet drukken ofzo ? <img src="http://gathering.tweakers.net/global/smileys/huh.gif" width="15"  height="15" alt=":S" class="smiley"> alleen weet ik niet welke..]]></content:encoded>
			<guid isPermaLink="false">http://gathering.tweakers.net/forum/list_message/29976398#29976398</guid>
			<pubDate>Thu, 24 Apr 2008 21:02:46 GMT</pubDate>
		</item>
		<item>
			<title>Muse</title>
			<link>http://gathering.tweakers.net/forum/list_message/29976408?data%5Bsource%5D=rss#29976408</link>
			<author>dummy@example.com (Muse)</author>
			<description>donderdag 24 april 2008 23:05
Je weet dat je ook een originele Trackmania gekocht moet hebben? </description>
			<content:encoded><![CDATA[donderdag 24 april 2008 23:05<br />
Je weet dat je ook een originele Trackmania gekocht moet hebben? <img src="http://gathering.tweakers.net/global/smileys/wink.gif" width="15"  height="15" alt=";)" class="smiley">]]></content:encoded>
			<guid isPermaLink="false">http://gathering.tweakers.net/forum/list_message/29976408#29976408</guid>
			<pubDate>Thu, 24 Apr 2008 21:05:11 GMT</pubDate>
		</item>
		<item>
			<title>M2M</title>
			<link>http://gathering.tweakers.net/forum/list_message/29976420?data%5Bsource%5D=rss#29976420</link>
			<author>dummy@example.com (M2M)</author>
			<description>donderdag 24 april 2008 23:07
quote:Muse schreef op donderdag 24 april 2008 @ 23:05:
Je weet dat je ook een originele Trackmania gekocht moet hebben? en P2P aan moet hebben staan, (en eventueel moet wachten totdat je skin naar iedereen geupload is? )</description>
			<content:encoded><![CDATA[donderdag 24 april 2008 23:07<br />
<blockquote><div>quote:</div><div class="message-quote-div"><b><a href="http://gathering.tweakers.net/forum/list_message/29976408#29976408" rel="external" class="messagelink">Muse schreef op donderdag 24 april 2008 @ 23:05</a>:</b><br>
Je weet dat je ook een originele Trackmania gekocht moet hebben? <img src="http://gathering.tweakers.net/global/smileys/wink.gif" width="15"  height="15" alt=";)" class="smiley"></div></blockquote>en P2P aan moet hebben staan, (en eventueel moet wachten totdat je skin naar iedereen geupload is? <img src="http://gathering.tweakers.net/global/smileys/biggrin.gif" width="15"  height="15" alt=":D" class="smiley">)]]></content:encoded>
			<guid isPermaLink="false">http://gathering.tweakers.net/forum/list_message/29976420#29976420</guid>
			<pubDate>Thu, 24 Apr 2008 21:07:18 GMT</pubDate>
		</item>
		<item>
			<title>Draven</title>
			<link>http://gathering.tweakers.net/forum/list_message/29976508?data%5Bsource%5D=rss#29976508</link>
			<author>dummy@example.com (Draven)</author>
			<description>donderdag 24 april 2008 23:24
Heb de track net even gespeeld, maar niet mijn ding.
Hier btw nog een video van wat replays:

http://www.youtube.com/watch?v=V_GSVHPB8MI

Is nog wel TMN, maar heb nog niet genoeg replays van Forever om wat leuks te maken </description>
			<content:encoded><![CDATA[donderdag 24 april 2008 23:24<br />
Heb de track net even gespeeld, maar niet mijn ding.<br>
Hier btw nog een video van wat replays:<br>
<br>
<a href="http://www.youtube.com/watch?v=V_GSVHPB8MI" title="http://www.youtube.com/watch?v=V_GSVHPB8MI" rel="external">http://www.youtube.com/watch?v=V_GSVHPB8MI</a><br>
<br>
Is nog wel TMN, maar heb nog niet genoeg replays van Forever om wat leuks te maken <img src="http://gathering.tweakers.net/global/smileys/puh2.gif" width="15"  height="15" alt=":P" class="smiley">]]></content:encoded>
			<guid isPermaLink="false">http://gathering.tweakers.net/forum/list_message/29976508#29976508</guid>
			<pubDate>Thu, 24 Apr 2008 21:24:46 GMT</pubDate>
		</item>
		<item>
			<title>krvabo</title>
			<link>http://gathering.tweakers.net/forum/list_message/29976544?data%5Bsource%5D=rss#29976544</link>
			<author>dummy@example.com (krvabo)</author>
			<description>donderdag 24 april 2008 23:35
quote:M2M schreef op donderdag 24 april 2008 @ 23:07:
[...]


en P2P aan moet hebben staan, (en eventueel moet wachten totdat je skin naar iedereen geupload is? )Welnee, je kunt gewoon een locator plaatsen in je &#039;my documents&#039;-map. Dat is een tekstbestandje met de locatie van de skin (bijv. trackmania-carpark.com/vehicles/_f80_KITT.zip).
Iedereen die dan aan heeft staan dat users hun eigen skin mogen tonen downloaden het bestand dan van die locatie over HTTP.

Maar je moet er dus inderdaad tmUf voor draaien, geen tmNf (tenzij je dus een eerdere versie hebt zoals sunrise zoals eerder gezegd)</description>
			<content:encoded><![CDATA[donderdag 24 april 2008 23:35<br />
<blockquote><div>quote:</div><div class="message-quote-div"><b><a href="http://gathering.tweakers.net/forum/list_message/29976420#29976420" rel="external" class="messagelink">M2M schreef op donderdag 24 april 2008 @ 23:07</a>:</b><br>
[...]<br>
<br>
<br>
en P2P aan moet hebben staan, (en eventueel moet wachten totdat je skin naar iedereen geupload is? <img src="http://gathering.tweakers.net/global/smileys/biggrin.gif" width="15"  height="15" alt=":D" class="smiley">)</div></blockquote>Welnee, je kunt gewoon een locator plaatsen in je &#039;my documents&#039;-map. Dat is een tekstbestandje met de locatie van de skin (bijv. trackmania-carpark.com/vehicles/_f80_KITT.zip).<br>
Iedereen die dan aan heeft staan dat users hun eigen skin mogen tonen downloaden het bestand dan van die locatie over HTTP.<br>
<br>
Maar je moet er dus inderdaad tmUf voor draaien, geen tmNf (tenzij je dus een eerdere versie hebt zoals sunrise zoals eerder gezegd)]]></content:encoded>
			<guid isPermaLink="false">http://gathering.tweakers.net/forum/list_message/29976544#29976544</guid>
			<pubDate>Thu, 24 Apr 2008 21:35:41 GMT</pubDate>
		</item>
		<item>
			<title>Muse</title>
			<link>http://gathering.tweakers.net/forum/list_message/29976553?data%5Bsource%5D=rss#29976553</link>
			<author>dummy@example.com (Muse)</author>
			<description>donderdag 24 april 2008 23:37
quote:Draven schreef op donderdag 24 april 2008 @ 23:24:
Heb de track net even gespeeld, maar niet mijn ding.
Hier btw nog een video van wat replays:

http://www.youtube.com/watch?v=V_GSVHPB8MI

Is nog wel TMN, maar heb nog niet genoeg replays van Forever om wat leuks te maken Strak hoor! Maar dat je kon rijden wist ik al.  Daar kom ik nog niet eens bij in de buurt...</description>
			<content:encoded><![CDATA[donderdag 24 april 2008 23:37<br />
<blockquote><div>quote:</div><div class="message-quote-div"><b><a href="http://gathering.tweakers.net/forum/list_message/29976508#29976508" rel="external" class="messagelink">Draven schreef op donderdag 24 april 2008 @ 23:24</a>:</b><br>
Heb de track net even gespeeld, maar niet mijn ding.<br>
Hier btw nog een video van wat replays:<br>
<br>
<a href="http://www.youtube.com/watch?v=V_GSVHPB8MI" title="http://www.youtube.com/watch?v=V_GSVHPB8MI" rel="external">http://www.youtube.com/watch?v=V_GSVHPB8MI</a><br>
<br>
Is nog wel TMN, maar heb nog niet genoeg replays van Forever om wat leuks te maken <img src="http://gathering.tweakers.net/global/smileys/puh2.gif" width="15"  height="15" alt=":P" class="smiley"></div></blockquote>Strak hoor! Maar dat je kon rijden wist ik al. <img src="http://gathering.tweakers.net/global/smileys/clown.gif" width="15"  height="15" alt=":+" class="smiley"> Daar kom ik nog niet eens bij in de buurt...]]></content:encoded>
			<guid isPermaLink="false">http://gathering.tweakers.net/forum/list_message/29976553#29976553</guid>
			<pubDate>Thu, 24 Apr 2008 21:37:15 GMT</pubDate>
		</item>
		<item>
			<title>.daan</title>
			<link>http://gathering.tweakers.net/forum/list_message/29976558?data%5Bsource%5D=rss#29976558</link>
			<author>dummy@example.com (.daan)</author>
			<description>donderdag 24 april 2008 23:38
quote:M2M schreef op donderdag 24 april 2008 @ 22:50:
zeker coole topic start!:

maargoed, bij deze dus baantje drie versie twee:

[afbeelding]


LINK!

ik vind m (bijna) klaar, optionele PF start, links is gemakkelijk en sloom, rechts is &quot;moeilijk&quot; en snel. 

Voor de rest moet deze met een beetje gassen te doen zijn, succes iig!Die sprong vlak voor de finish wil niet echt? Of ligt dat aan mij? Verder wel lekker baantje </description>
			<content:encoded><![CDATA[donderdag 24 april 2008 23:38<br />
<blockquote><div>quote:</div><div class="message-quote-div"><b><a href="http://gathering.tweakers.net/forum/list_message/29976340#29976340" rel="external" class="messagelink">M2M schreef op donderdag 24 april 2008 @ 22:50</a>:</b><br>
zeker coole topic start!:<br>
<br>
maargoed, bij deze dus baantje drie versie twee:<br>
<br>
[<a href="http://www.spymac.com/upload/2008/04/24/MCcQHeJKLX.jpg" rel="external">afbeelding</a>]<br>
<br>
<br>
<a href="http://tmnforever.tm-exchange.com/main.aspx?action=trackshow&amp;id=43345#auto" rel="external">LINK!</a><br>
<br>
ik vind m (bijna) klaar, optionele PF start, links is gemakkelijk en sloom, rechts is &quot;moeilijk&quot; en snel. <br>
<br>
Voor de rest moet deze met een beetje gassen te doen zijn, succes iig!</div></blockquote>Die sprong vlak voor de finish wil niet echt? Of ligt dat aan mij? Verder wel lekker baantje <img src="http://gathering.tweakers.net/global/smileys/smile.gif" width="15"  height="15" alt=":)" class="smiley">]]></content:encoded>
			<guid isPermaLink="false">http://gathering.tweakers.net/forum/list_message/29976558#29976558</guid>
			<pubDate>Thu, 24 Apr 2008 21:38:57 GMT</pubDate>
		</item>
		<item>
			<title>M2M</title>
			<link>http://gathering.tweakers.net/forum/list_message/29976626?data%5Bsource%5D=rss#29976626</link>
			<author>dummy@example.com (M2M)</author>
			<description>donderdag 24 april 2008 23:58
quote:.daan schreef op donderdag 24 april 2008 @ 23:38:
[...]

Die sprong vlak voor de finish wil niet echt? Of ligt dat aan mij? Verder wel lekker baantje misschien dat het aan mij ligt, omdat ik &#039;m te vaak gedaan heb. Als je het hebt over de PF start, het vreemde daaraan is, dat ik enkel een kruising heb gemaakt van een recht stuk baan (vlak na het begin) en verder helemaal niets verandert heb. In de eerste versie deed de PF start het nog wel gewoon met zo&#039;n dubbele master flip flap nogwat. nu niet meer. Anyway, zowel rechts als links is het gemakkelijk te doen. Aan de buitenkant blijven, en gas blijven geven.</description>
			<content:encoded><![CDATA[donderdag 24 april 2008 23:58<br />
<blockquote><div>quote:</div><div class="message-quote-div"><b><a href="http://gathering.tweakers.net/forum/list_message/29976558#29976558" rel="external" class="messagelink">.daan schreef op donderdag 24 april 2008 @ 23:38</a>:</b><br>
[...]<br>
<br>
Die sprong vlak voor de finish wil niet echt? Of ligt dat aan mij? Verder wel lekker baantje <img src="http://gathering.tweakers.net/global/smileys/smile.gif" width="15"  height="15" alt=":)" class="smiley"></div></blockquote>misschien dat het aan mij ligt, omdat ik &#039;m te vaak gedaan heb. Als je het hebt over de PF start, het vreemde daaraan is, dat ik enkel een kruising heb gemaakt van een recht stuk baan (vlak na het begin) en verder helemaal niets verandert heb. In de eerste versie deed de PF start het nog wel gewoon met zo&#039;n dubbele master flip flap nogwat. nu niet meer. Anyway, zowel rechts als links is het gemakkelijk te doen. Aan de buitenkant blijven, en gas blijven geven.]]></content:encoded>
			<guid isPermaLink="false">http://gathering.tweakers.net/forum/list_message/29976626#29976626</guid>
			<pubDate>Thu, 24 Apr 2008 21:58:06 GMT</pubDate>
		</item>
		<item>
			<title>baathaar</title>
			<link>http://gathering.tweakers.net/forum/list_message/29976695?data%5Bsource%5D=rss#29976695</link>
			<author>dummy@example.com (baathaar)</author>
			<description>vrijdag 25 april 2008 00:15
Leuk spel ! 

Wat ik me nog afvraag... bij de vorige versie had je een website waarop alle replays van de wereldrecords voor die (offic&#235;le) track op stonden, bestaat er voor Forever ook zo&#039;n site ?

* al gezocht heeft in t vorige deel, de ts en gegoogled maar niks gevonden  </description>
			<content:encoded><![CDATA[vrijdag 25 april 2008 00:15<br />
Leuk spel ! <img src="http://gathering.tweakers.net/global/smileys/smile.gif" width="15"  height="15" alt=":)" class="smiley"><br>
<br>
Wat ik me nog afvraag... bij de vorige versie had je een website waarop alle replays van de wereldrecords voor die (offic&#235;le) track op stonden, bestaat er voor Forever ook zo&#039;n site ?<br>
<br>
* al gezocht heeft in t vorige deel, de ts en gegoogled maar niks gevonden  <img src="http://gathering.tweakers.net/global/smileys/bloos.gif" width="15"  height="15" alt=":$" class="smiley">]]></content:encoded>
			<guid isPermaLink="false">http://gathering.tweakers.net/forum/list_message/29976695#29976695</guid>
			<pubDate>Thu, 24 Apr 2008 22:15:53 GMT</pubDate>
		</item>
		<item>
			<title>Draven</title>
			<link>http://gathering.tweakers.net/forum/list_message/29976715?data%5Bsource%5D=rss#29976715</link>
			<author>dummy@example.com (Draven)</author>
			<description>vrijdag 25 april 2008 00:24
quote:Muse schreef op donderdag 24 april 2008 @ 23:37:
[...]

Strak hoor! Maar dat je kon rijden wist ik al.  Daar kom ik nog niet eens bij in de buurt...Thnx =) Maar er zijn er nog wel wat snellere rijders als mij te vinden  Ben maximaal een hoge middelmoot 

En als antwoord op de vraag van baathaar, jij bedoelt:
http://www.tm-exchange.com/</description>
			<content:encoded><![CDATA[vrijdag 25 april 2008 00:24<br />
<blockquote><div>quote:</div><div class="message-quote-div"><b><a href="http://gathering.tweakers.net/forum/list_message/29976553#29976553" rel="external" class="messagelink">Muse schreef op donderdag 24 april 2008 @ 23:37</a>:</b><br>
[...]<br>
<br>
Strak hoor! Maar dat je kon rijden wist ik al. <img src="http://gathering.tweakers.net/global/smileys/clown.gif" width="15"  height="15" alt=":+" class="smiley"> Daar kom ik nog niet eens bij in de buurt...</div></blockquote>Thnx =) Maar er zijn er nog wel wat snellere rijders als mij te vinden <img src="http://gathering.tweakers.net/global/smileys/puh2.gif" width="15"  height="15" alt=":P" class="smiley"> Ben maximaal een hoge middelmoot <img src="http://gathering.tweakers.net/global/smileys/wink.gif" width="15"  height="15" alt=";)" class="smiley"><br>
<br>
En als antwoord op de vraag van baathaar, jij bedoelt:<br>
<a href="http://www.tm-exchange.com/" title="http://www.tm-exchange.com/" rel="external">http://www.tm-exchange.com/</a>]]></content:encoded>
			<guid isPermaLink="false">http://gathering.tweakers.net/forum/list_message/29976715#29976715</guid>
			<pubDate>Thu, 24 Apr 2008 22:24:17 GMT</pubDate>
		</item>
		<item>
			<title>Just_I</title>
			<link>http://gathering.tweakers.net/forum/list_message/29976762?data%5Bsource%5D=rss#29976762</link>
			<author>dummy@example.com (Just_I)</author>
			<description>vrijdag 25 april 2008 00:46
quote:krvabo schreef op donderdag 24 april 2008 @ 23:35:
Maar je moet er dus inderdaad tmUf voor draaien, geen tmNf (tenzij je dus een eerdere versie hebt zoals sunrise zoals eerder gezegd)Alleen met TMU kan je custom auto&#039;s/avatars gebruiken en zo dat anderen ze ook kunnen zien. Of je je TMN account gevalideerd hebt met een TMO of TMS account helpt niet.</description>
			<content:encoded><![CDATA[vrijdag 25 april 2008 00:46<br />
<blockquote><div>quote:</div><div class="message-quote-div"><b><a href="http://gathering.tweakers.net/forum/list_message/29976544#29976544" rel="external" class="messagelink">krvabo schreef op donderdag 24 april 2008 @ 23:35</a>:</b><br>
Maar je moet er dus inderdaad tmUf voor draaien, geen tmNf (tenzij je dus een eerdere versie hebt zoals sunrise zoals eerder gezegd)</div></blockquote>Alleen met TMU kan je custom auto&#039;s/avatars gebruiken en zo dat anderen ze ook kunnen zien. Of je je TMN account gevalideerd hebt met een TMO of TMS account helpt niet.]]></content:encoded>
			<guid isPermaLink="false">http://gathering.tweakers.net/forum/list_message/29976762#29976762</guid>
			<pubDate>Thu, 24 Apr 2008 22:46:08 GMT</pubDate>
		</item>
		<item>
			<title>baathaar</title>
			<link>http://gathering.tweakers.net/forum/list_message/29976857?data%5Bsource%5D=rss#29976857</link>
			<author>dummy@example.com (baathaar)</author>
			<description>vrijdag 25 april 2008 01:20
quote:Draven schreef op vrijdag 25 april 2008 @ 00:24:
[...]


Thnx =) Maar er zijn er nog wel wat snellere rijders als mij te vinden  Ben maximaal een hoge middelmoot 

En als antwoord op de vraag van baathaar, jij bedoelt:
http://www.tm-exchange.com/dat was m ja, bedankt </description>
			<content:encoded><![CDATA[vrijdag 25 april 2008 01:20<br />
<blockquote><div>quote:</div><div class="message-quote-div"><b><a href="http://gathering.tweakers.net/forum/list_message/29976715#29976715" rel="external" class="messagelink">Draven schreef op vrijdag 25 april 2008 @ 00:24</a>:</b><br>
[...]<br>
<br>
<br>
Thnx =) Maar er zijn er nog wel wat snellere rijders als mij te vinden <img src="http://gathering.tweakers.net/global/smileys/puh2.gif" width="15"  height="15" alt=":P" class="smiley"> Ben maximaal een hoge middelmoot <img src="http://gathering.tweakers.net/global/smileys/wink.gif" width="15"  height="15" alt=";)" class="smiley"><br>
<br>
En als antwoord op de vraag van baathaar, jij bedoelt:<br>
<a href="http://www.tm-exchange.com/" title="http://www.tm-exchange.com/" rel="external">http://www.tm-exchange.com/</a></div></blockquote>dat was m ja, bedankt <img src="http://gathering.tweakers.net/global/smileys/smile.gif" width="15"  height="15" alt=":)" class="smiley">]]></content:encoded>
			<guid isPermaLink="false">http://gathering.tweakers.net/forum/list_message/29976857#29976857</guid>
			<pubDate>Thu, 24 Apr 2008 23:20:19 GMT</pubDate>
		</item>
		<item>
			<title>alvi</title>
			<link>http://gathering.tweakers.net/forum/list_message/29976886?data%5Bsource%5D=rss#29976886</link>
			<author>dummy@example.com (alvi)</author>
			<description>vrijdag 25 april 2008 01:51
hmm, ik wist niet dat de united alle voorgaande plus nations-omgeving was...

(united, logisch natuurlijk, maar goed   )

Ik dacht dat het de nations-environment betrof plus nog wat nieuwe modes en wagens. &#039;k heb namelijk vorige week nog origal en sunrise extreme gekocht (voor de collectie), maar met die games valt online niets meer te doen (original zegt zelfs geen internetverbinding te vinden).

Ik heb de eerste (wat nu die desert-environment is) lang geleden massaal gespeeld, sunrise is nooit echt populair geweest. Nations heeft trackmania terug laten openbloeien met veel spelers als resultaat. Ik twijfelde nog op united te kopen, maar nu weet ik het niet echt zeker. Volgens mij ga ik die oudere environments niet zoveel meer spelen (en indien wel heb ik hier nog liggen als aparte game).

Wel leuk dat forever nu de stadium-environment uit nations forever en united forever compatibel maakt. Dat had ik eigelijk al verwacht met nations en united (vanilla).

Zien die oudere omgevingen er nog exact zo uit als de oude trackmania&#039;s? Of is het opgepoetst en is er extra content. Werken de oude tracks van 3-4 jaar geleden nog in de nieuwe united (in die &#039;classic&#039; omgevingen dus)</description>
			<content:encoded><![CDATA[vrijdag 25 april 2008 01:51<br />
hmm, ik wist niet dat de united alle voorgaande plus nations-omgeving was...<br>
<br>
(united, logisch natuurlijk, maar goed  <img src="http://gathering.tweakers.net/global/smileys/bonk.gif" width="30"  height="17" alt="8)7" class="smiley"> )<br>
<br>
Ik dacht dat het de nations-environment betrof plus nog wat nieuwe modes en wagens. &#039;k heb namelijk vorige week nog origal en sunrise extreme gekocht (voor de collectie), maar met die games valt online niets meer te doen (original zegt zelfs geen internetverbinding te vinden).<br>
<br>
Ik heb de eerste (wat nu die desert-environment is) lang geleden massaal gespeeld, sunrise is nooit echt populair geweest. Nations heeft trackmania terug laten openbloeien met veel spelers als resultaat. Ik twijfelde nog op united te kopen, maar nu weet ik het niet echt zeker. Volgens mij ga ik die oudere environments niet zoveel meer spelen (en indien wel heb ik hier nog liggen als aparte game).<br>
<br>
Wel leuk dat forever nu de stadium-environment uit nations forever en united forever compatibel maakt. Dat had ik eigelijk al verwacht met nations en united (vanilla).<br>
<br>
Zien die oudere omgevingen er nog exact zo uit als de oude trackmania&#039;s? Of is het opgepoetst en is er extra content. Werken de oude tracks van 3-4 jaar geleden nog in de nieuwe united (in die &#039;classic&#039; omgevingen dus)]]></content:encoded>
			<guid isPermaLink="false">http://gathering.tweakers.net/forum/list_message/29976886#29976886</guid>
			<pubDate>Thu, 24 Apr 2008 23:51:38 GMT</pubDate>
		</item>
		<item>
			<title>PeYote</title>
			<link>http://gathering.tweakers.net/forum/list_message/29976997?data%5Bsource%5D=rss#29976997</link>
			<author>dummy@example.com (PeYote)</author>
			<description>vrijdag 25 april 2008 05:36
quote:Leftblank schreef op donderdag 24 april 2008 @ 22:41:
Helaas is de ManiaZones site down op &#039;t moment, is &#039;t nu zo dat als je met TMN in GoT zat je met TMN Forever je ook automagisch in &#039;t team zit, of moet je je daar toch wel voor aanmelden?De vroegere Nations spelers zijn nieuwe accounts voor Forever, je moet je dus opnieuw aanmelden.
Ze gebruiken voor Forever de bestaande punten, medailles en teams van het oude United. Als je daar al in Got zat, zit je nu ook in Got.</description>
			<content:encoded><![CDATA[vrijdag 25 april 2008 05:36<br />
<blockquote><div>quote:</div><div class="message-quote-div"><b><a href="http://gathering.tweakers.net/forum/list_message/29976297#29976297" rel="external" class="messagelink">Leftblank schreef op donderdag 24 april 2008 @ 22:41</a>:</b><br>
Helaas is de ManiaZones site down op &#039;t moment, is &#039;t nu zo dat als je met TMN in GoT zat je met TMN Forever je ook automagisch in &#039;t team zit, of moet je je daar toch wel voor aanmelden?</div></blockquote>De vroegere Nations spelers zijn nieuwe accounts voor Forever, je moet je dus opnieuw aanmelden.<br>
Ze gebruiken voor Forever de bestaande punten, medailles en teams van het oude United. Als je daar al in Got zat, zit je nu ook in Got.]]></content:encoded>
			<guid isPermaLink="false">http://gathering.tweakers.net/forum/list_message/29976997#29976997</guid>
			<pubDate>Fri, 25 Apr 2008 03:36:16 GMT</pubDate>
		</item>
		<item>
			<title>lameeuw</title>
			<link>http://gathering.tweakers.net/forum/list_message/29977049?data%5Bsource%5D=rss#29977049</link>
			<author>dummy@example.com (lameeuw)</author>
			<description>vrijdag 25 april 2008 07:37
quote:alvi schreef op vrijdag 25 april 2008 @ 01:51:
Zien die oudere omgevingen er nog exact zo uit als de oude trackmania&#039;s? Of is het opgepoetst en is er extra content. Werken de oude tracks van 3-4 jaar geleden nog in de nieuwe united (in die &#039;classic&#039; omgevingen dus)Banen uit TMN kun je gewoon in TMNF spelen, draaien er hier ook nog wat van op de server. Nadeel is wel dat sommige getructe dingen (bijvoorbeeld een start met een bepaalde truc er in om zodoende goed uit te komen voor het vervolg van de baan) niet of niet goed meer uitpakken.</description>
			<content:encoded><![CDATA[vrijdag 25 april 2008 07:37<br />
<blockquote><div>quote:</div><div class="message-quote-div"><b><a href="http://gathering.tweakers.net/forum/list_message/29976886#29976886" rel="external" class="messagelink">alvi schreef op vrijdag 25 april 2008 @ 01:51</a>:</b><br>
Zien die oudere omgevingen er nog exact zo uit als de oude trackmania&#039;s? Of is het opgepoetst en is er extra content. Werken de oude tracks van 3-4 jaar geleden nog in de nieuwe united (in die &#039;classic&#039; omgevingen dus)</div></blockquote>Banen uit TMN kun je gewoon in TMNF spelen, draaien er hier ook nog wat van op de server. Nadeel is wel dat sommige getructe dingen (bijvoorbeeld een start met een bepaalde truc er in om zodoende goed uit te komen voor het vervolg van de baan) niet of niet goed meer uitpakken.]]></content:encoded>
			<guid isPermaLink="false">http://gathering.tweakers.net/forum/list_message/29977049#29977049</guid>
			<pubDate>Fri, 25 Apr 2008 05:37:28 GMT</pubDate>
		</item>
		<item>
			<title>.daan</title>
			<link>http://gathering.tweakers.net/forum/list_message/29977687?data%5Bsource%5D=rss#29977687</link>
			<author>dummy@example.com (.daan)</author>
			<description>vrijdag 25 april 2008 10:07
quote:M2M schreef op donderdag 24 april 2008 @ 23:58:
[...]


misschien dat het aan mij ligt, omdat ik &#039;m te vaak gedaan heb. Als je het hebt over de PF start, het vreemde daaraan is, dat ik enkel een kruising heb gemaakt van een recht stuk baan (vlak na het begin) en verder helemaal niets verandert heb. In de eerste versie deed de PF start het nog wel gewoon met zo&#039;n dubbele master flip flap nogwat. nu niet meer. Anyway, zowel rechts als links is het gemakkelijk te doen. Aan de buitenkant blijven, en gas blijven geven.Nope die PF start lukt prima. Ik bedoel de laatste jump, als je uit zo&#039;n gesloten ding komt, dan nog 1 bochtje en dan de finish. Ik knal steeds tegen zo&#039;n horizontale paal op, of ik haal de sprong niet. Wat na 2 minuten rijden een beetje frustrerend kan zijn </description>
			<content:encoded><![CDATA[vrijdag 25 april 2008 10:07<br />
<blockquote><div>quote:</div><div class="message-quote-div"><b><a href="http://gathering.tweakers.net/forum/list_message/29976626#29976626" rel="external" class="messagelink">M2M schreef op donderdag 24 april 2008 @ 23:58</a>:</b><br>
[...]<br>
<br>
<br>
misschien dat het aan mij ligt, omdat ik &#039;m te vaak gedaan heb. Als je het hebt over de PF start, het vreemde daaraan is, dat ik enkel een kruising heb gemaakt van een recht stuk baan (vlak na het begin) en verder helemaal niets verandert heb. In de eerste versie deed de PF start het nog wel gewoon met zo&#039;n dubbele master flip flap nogwat. nu niet meer. Anyway, zowel rechts als links is het gemakkelijk te doen. Aan de buitenkant blijven, en gas blijven geven.</div></blockquote>Nope die PF start lukt prima. Ik bedoel de laatste jump, als je uit zo&#039;n gesloten ding komt, dan nog 1 bochtje en dan de finish. Ik knal steeds tegen zo&#039;n horizontale paal op, of ik haal de sprong niet. Wat na 2 minuten rijden een beetje frustrerend kan zijn <img src="http://gathering.tweakers.net/global/smileys/clown.gif" width="15"  height="15" alt=":+" class="smiley">]]></content:encoded>
			<guid isPermaLink="false">http://gathering.tweakers.net/forum/list_message/29977687#29977687</guid>
			<pubDate>Fri, 25 Apr 2008 08:07:04 GMT</pubDate>
		</item>
		<item>
			<title>lameeuw</title>
			<link>http://gathering.tweakers.net/forum/list_message/29978076?data%5Bsource%5D=rss#29978076</link>
			<author>dummy@example.com (lameeuw)</author>
			<description>vrijdag 25 april 2008 11:10
heb die baan ook even gereden, valt me 1 ding op: als je de sprong niet haalt waar hierboven ook aan gerefereerd wordt en je respawned kom je achterstevoren bij het laatste cp te staan in dat tunneldeel (tenminste in TMNF), ik maar denken.... h&#233; dit had ik net toch de andere kant op gereden ?</description>
			<content:encoded><![CDATA[vrijdag 25 april 2008 11:10<br />
heb die baan ook even gereden, valt me 1 ding op: als je de sprong niet haalt waar hierboven ook aan gerefereerd wordt en je respawned kom je achterstevoren bij het laatste cp te staan in dat tunneldeel (tenminste in TMNF), ik maar denken.... h&#233; dit had ik net toch de andere kant op gereden ?]]></content:encoded>
			<guid isPermaLink="false">http://gathering.tweakers.net/forum/list_message/29978076#29978076</guid>
			<pubDate>Fri, 25 Apr 2008 09:10:38 GMT</pubDate>
		</item>
		<item>
			<title>Muse</title>
			<link>http://gathering.tweakers.net/forum/list_message/29978439?data%5Bsource%5D=rss#29978439</link>
			<author>dummy@example.com (Muse)</author>
			<description>vrijdag 25 april 2008 12:09
Het is goed te merken dat het pas net uit is, want je positie op de ladder verandert met de minuut.  Gisteravond zat ik ergens in de 14000 en vanmorgen was dat alweer 18000.
Laatst had ik TMN 3 weken niet gespeeld, was ik 300 plaatsen gezakt. 

Mja, lekker belangrijk ook. </description>
			<content:encoded><![CDATA[vrijdag 25 april 2008 12:09<br />
Het is goed te merken dat het pas net uit is, want je positie op de ladder verandert met de minuut. <img src="http://gathering.tweakers.net/global/smileys/puh2.gif" width="15"  height="15" alt=":P" class="smiley"> Gisteravond zat ik ergens in de 14000 en vanmorgen was dat alweer 18000.<br>
Laatst had ik TMN 3 weken niet gespeeld, was ik 300 plaatsen gezakt. <img src="http://gathering.tweakers.net/global/smileys/biggrin.gif" width="15"  height="15" alt=":D" class="smiley"><br>
<br>
Mja, lekker belangrijk ook. <img src="http://gathering.tweakers.net/global/smileys/clown.gif" width="15"  height="15" alt=":+" class="smiley">]]></content:encoded>
			<guid isPermaLink="false">http://gathering.tweakers.net/forum/list_message/29978439#29978439</guid>
			<pubDate>Fri, 25 Apr 2008 10:09:05 GMT</pubDate>
		</item>
	</channel>
</rss>