Berichten: 912
Reg. datum: 09 november 1999
Reg. datum: 09 november 1999
En vervolgens wederom dezelfde promotie te zien van de v1 versie. Het tekstje is al niet meer veranderd sinds 6 maanden...quote:morpheus schreef op dinsdag 29 april 2008 @ 14:10:
Betreffende G15 toetsenbord.
In vorige BBG wordt steevast geschreven dat de voorkeur uitgaat naar de G15 v1 omdat deze meer in smaak zou vallen dan de G15 v2.
Volgende problematiek:
- De G15 v1 wordt niet meer door logitech geleverd en ik zou het knap vinden als je een v1 nog vind.
- De link naar de pricewatch geeft een plaatje van de v1, maar alle shops die daar opgesomd worden verkopen alleen de v2
Conclusie: Er is geen optie tussen v1 en v2. Er is immers enkel een v2 te verkrijgen. Schrijf dan niet in de BBG dat de voorkeur uitgaat naar de v1. Immers zie ik in veel artikelen de verkrijgbaarheid als argument om een beter verkrijgbaar alternatief te kiezen, doe dat dan ook bij dit onderdeel.
Let wel, de BBG is erg goed. Maar zoals iemand hierboven ook al voor muizen een interesant verhaal neerzet, blijkt dat sommige randapparatuur totaal geen aandacht krijgt.quote:Inmiddels is er ook een nieuwe versie, de V2, van dit toetsenbord beschikbaar, maar wegens veel negatieve berichten hierover is er toch gekozen voor de V1.
morpheus wijzigde dit bericht 04-05-2008 22:23 (7%)