Hoofdcategorieën

Bekijk bericht in topic: [Ervaringen] Dell XPS M1530 - Deel 2

Voor zover mij bekend nog niet. Het zit hem iig niet in software/Vista/drivers want zelfs in de bios setup blijft hij hangen wanneer je op eject drukt.

Verder nog ff gekeken naar de 2e M1530 die ik als vervanging had gekregen voor de eerste met bol tobo en verbogen hoekje. De nieuwe heeft een ander toetsenbord en andere speakertjes die heel iets meer laag geven. Nog niet om over naar huis te schrijven, maar de "punch" valt net wat beter waar te nemen. De vorm van het bultje in het midden van de conus is iets minder lang gerekt en als je de accu er af haalt kan je aan de onderkant een rond magneetje/stukje ferriet aan de onderkant van de speaker zien, in plaats van een langwerpig stukje.

De nieuwe gaat vandaag retour in plaats van de eerste, ivm het scherm. Ben maar zo vrij geweest zelf het toetsenbord en afdekplaatje om te wisselen. :X

Bekijk bericht
Bericht:
Quote bericht:

VNU Media logo Powered by True

© 1998 - 2008 Tweakers.net - Alle rechten voorbehouden

Uitgever van: