Handleiding voor de dragon zit in AVR studio zelf. Nieuwste versie is gratis te downloaden bij Amel.quote:
Ja, alleen niet zoals bij de STK500 door de ISP connector. Bij de dragon zit een speciale "prik" header, met 3x VCC en 3x GND. De VTG van de ISP conn die kijkt alleen maar naar je VCC voltage, waardoor hij weet op welk voltage hij de MOSI, MISO en SCK moet aansturen.quote:- Kan de dragon mijn target van prik voorzien?
Nee, dit is niet nodig, het kan dus wel, alleen via die speciale header. Dacht dat die header iets in de 300mA kon leveren.quote:- Moet de dragon mijn target van prik voorzien?
Als je hem via de dragon van VCC voorziet wel lijkt me. Het is trouwens zo dat de dragon het niet doet als VTG niet is aangesloten. (opzich wel logisch)quote:- Moet de bestaande voeding van het target uitgezet worden
Je schakeling moet natuurlijk spanning hebbenquote:- Mag dat juist niet?
BJD wijzigde dit bericht 16-06-2007 10:47 (3%)