Ik heb mijn iso binnen. De download in het begin was wat traag. Uiteindelijk ook maar de torrent gedownload. Die helpt vrolijk mee met uploaden. Helaas voor de downloaders wordt de piek van mijn verbinding niet gehaald.
Ik twijfel of ik mijn laptop in één keer op 11.0 overzet. Onder 10.3 doet mijn Asus G1S het prima. Een losse compiz-installatie zat de tv-out in de weg. Dus misschien dat die nog problemen kan geven.
Gelukkig is de laptop voor erbij. Mijn grootste zorg is de ondersteuning van mijn matroxvideokaarten en compiz bij de andere computers. Ik hoef alleen maar beeld en geen fratsen. Dat is voor later, want als ik al tijd vind dit weekend, dan is het alleen om de laptop te installeren.
quote:
Ik weet nog niet wat ik mag verwachten van KDE4. Ik las dat nog niet alles werkt, maar wat dat dan is... Ik zal het meemaken.
quote:
disheaver schreef op donderdag 19 juni 2008 @ 19:16:
[...]De mirrors waren vroeger veel sneller dan de torrents, ook tijdens GM-day (naja, resultaten uit het verleden blabla-etc...)
Ik ben wel benieuwd of de package manager sneller is, en of er nog secondes uit de boot tijd is gehaald. Zal misschien eens een live-cd proberen, maar installatie zal het niet meer worden. Makkelijke distro die je niet makkelijk om zeep kunt helpen (relatief gezien dan), maar het niet hoeven wachten op nieuwe versies is ook wel lekker (arch)
Firefox redde de download ook niet in het eerste uur. Dus dat neem ik Suse niet kwalijk.
Met Yast ben ik zeer tevreden tot nu toe. De traagheid nam ik er gewoon bij. Rustig tweakers verder lezend tijdens t starten.

Ik hoop ook op snelheidsverbetering van Yast. Zeker om mijn ondersteunde kring tevreden te stellen. En boottijd? Never out! Dat is toch linux veel beter te doen? Mijn webserver heb ik net geboot na 127 dagen voor een kernelupdate.
quote:
Goed of slecht?
quote:
Console is errug fijn. Programma's zijn niet lastig en er is overal een MANual van. Je moet natuurlijk wel willen leren.
En verder, die torrent... kom halen dan. Ik heb nog snelheid over!

quote:
Populair is ook maar waar je je telling doet. Een goede topicstart zou ik fijn vinden. Ik wil wel meehelpen met info en uitbreiding.