Hoofdcategorieën
Device Settings
Topicacties

De HTC Magician (i-mate JAM/Qtek S100/MDA Compact) [Deel 2]

Pagina: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 last

Nieuw Topic
Goo goo g'joob
Berichten: 2.089
Reg. datum: 13 september 2003

http://members.home.nl/pieterstroink/GoT_startpost/Top_picture575.gif





http://members.home.nl/pieterstroink/GoT_startpost/i-Mate_Jam.jpg





Vorige delen:

De HTC Magician (i-mate JAM / Qtek S100 / MDA Compact) - Deel 1


Indeling:

Inleiding
Specificaties
Foto's
Mini FAQ
Tutorials & Tips
Links
Software
Overige vragen





HTC maakt al enige tijd telefoons die onder verschillende merken worden uitgebracht. Deze telefoons draaien op het Windows Mobile platform (zowel Pocket PC Phone edition als Smartphone edition).

HTC verkoopt de telefoons die ze maken niet onder hun eigen naam. Als je een toestel zonder abonnement wilt kopen, zal je ze onder de naam Qtek kunnen vinden. De HTC Magician in dit geval, zal je naast de naam 'Qtek S100' ook onder de naam 'i-Mate Jam' simlockvrij kunnen vinden.

Zelfs providers brengen de HTC telefoons onder hun naam op de markt met eventuele aanpassingen aan de software. Als je bijvoorbeeld een T-Mobile abonnement neemt krijg je de HTC Magician onder de naam "T-Mobile MDA Compact" met door T-Mobile aangepaste software.


HTC zal de Qtek S100 onder de volgende namen verkopen:
  • Qtek S100
  • i-mate JAM
  • T-Mobile MDA Compact
  • O2 XDA II Mini
  • Dopod 818




Afmetingen:
• 108.2 x 58 x 18.2 (LxBxD)

Gewicht:
• 150 gram inclusief accu

Besturingssysteem:
• Microsoft Windows Mobile 2003 SE Phone Edition

Processor:
• Intel® XScale Bulverde PXA272 416 MHz

Geheugen:
• Intern: 64MB ROM & 64MB RAM
• Extern: SDIO uitbreidbaar (256MB bijgeleverd bij de MDA Compact)

Batterij:
• Vervangbare en oplaadbare 1200 mAh Lithium-Polymer batterij
• Gesprekstijd: 2.5 ~ 5 uur
• Standby-tijd: 180+ uur

Display:
• Touchscreen
• 65.536 kleuren
• 240 x 320 pixels
• 2,8" TFT

Camera:
• 1.3 mega-pixel CMOS camera
• Zelfportret spiegel
• Camcorder (H.263 en MPEG4 encoder en decoder)
• 15 FPS voor QCIF encoderen
• 30 FPS voor QCIF decoderen

Verbindingen:
• GSM 900 MHz/1800 MHz/1900 MHz
• GPRS (General Packet Radio Service) Class 10
• CSD (Circuit Switched Data, ook bekend als GSM-data)
• HSCSD (High Speed Circuit Switched Data, bestaat niet in Nederland)

Interfaces:
  • Bluetooth 1.2 protocol class 2 (Maximaal 10 meter)
      Profielen:
    • Serial Port Profiel
    • Headset Profiel
    • Object Push Profiel
    • DUN Profiel
    • File Transfer Profiel
    • Hands-free Profiel
    • Generic Object Exchange Profiel

    • Infrarood Interface (Maximaal 115,200 bps)
    • Mini USB
    • MMC/SDIO card slot
    • Externe antenne connector
    • Headset/ microfoon stereo aansluiting, 2.5mm diameter

    Audio:
  • Ingebouwde Microfoon
  • Luidspreker voor Hands-Free ondersteuning
  • Audio sampling rates:
    • 16-bits
    • 8kHz
    • 11kHz
    • 22kHz
    • 44.1kHz
  • Codecs:
    • MPEG4 Video/Audio Streaming Services
    • AMR
    • AAC
    • WAV
    • WMA
    • MP3
    • MIDI
    Accessories:
  • Bijgeleverd:
    • Stylus (2x)
    • Stereo Headset met microfoon
    • AC Adapter met power plug
    • Carrying case
    • USB Sync. kabel (mini-USB/USB)
    • Gebruikershandleiding
    • Syncronisatie Software op CD
  • Optioneel:
    • Reislader
    • Autolader
    • Carkit met stereo en mute functie
    • Mono Headset met microfoon
    • IR Keyboard (zelfde als van de Qtek 2020)
    Pocket PC Phone Edition 2003 Applications:
    • Microsoft Pocket Outlook : Inbox, Contacts, Calendar, Tasks
    • Microsoft Windows Media Player
    • Microsoft MSN Messenger
    • Microsoft Pocket Internet Explorer
    • Microsoft ActiveSync
    • JAVA virtual machine (J2ME, CLDC1.1, MIDP 2.0)
    • FAX
    • Games
    • Calculator
    • Voice Notes





  • http://www.tweakers.net/ext/f/44405/thumb.jpg http://www.tweakers.net/ext/f/44406/thumb.jpg

    http://www.tweakers.net/ext/f/44407/thumb.jpg http://www.tweakers.net/ext/f/44408/thumb.jpg

    http://www.tweakers.net/ext/f/44409/thumb.jpg http://www.tweakers.net/ext/f/44410/thumb.jpg





    De volledige FAQ is hier te bekijken in het Engels. Hieronder zie je een overzicht van de belangrijkste punten uit deze FAQ, in het Nederlands vertaald. Ik heb enkele aanvullingen toegevoegd vanwege alle vragen in het topic. Tutorials en tips met betrekking tot de ervaringen van gebruikers vind je onder het kopje hieronder; “Tutorials & tips”



    Wat is het verschil tussen een Pocket PC Phone, een Smartphone en een normale telefoon?

    [li] Zowel een Smartphone als een Pocket PC Phone draait op een platform waaronder programma’s te installeren zijn. Zo heb je dus de mogelijkheid om veel meer uit je telefoon te halen dan uit een standaard telefoon. Overigens moet je dit niet verwarren met Java waaronder ook programma’s te installeren zijn, dit is namelijk geen besturingssysteem.

    [li] De grenzen tussen een Pocket PC Phone en een Smartphone zijn daarentegen wat vager. In zal me beperken tot Windows Mobile om het duidelijk te houden.
      Een Pocket PC Phone draait onder het ‘Windows Mobile for Pocket PC Phones’ platform en is te beschrijven als een PDA met telefoon functies. Ze zijn gemiddeld groter dan normale telefoons en Smartphones en hebben een toucshcreen die als muis fungeert. Ook zijn ze in sommige gevallen uitgerust met een QWERTY toetsenbord. [li]Een Smartphone draait onder het ‘Windows Mobile for Smartphones’ platform en heeft in tegenstelling tot de Pocket PC Phones geen touchscreen. De Smartphone kan dus niet met muis-navigatie bediend worden, je moet normale toetsen gebruiken om hem te bedienen. Hij is het beste te beschrijven als een telefoon met PDA functies.¨


    Hoe voer ik tekst (zoals SMSjes) in op mijn Qtek S100?

    [li] Je kan op verschillende manieren tekst invoeren op je Qtek S100. Je kan gebruik maken van een virtueel toetsenbord in QWERTY lay-out en in de vorm van een standaard keypad die met je duim te bedienen is. Je kan ook gebruik maken van een toetsenbord wat extern aan te sluiten is via bijvoorbeeld Bluetooth.

    [li] Je kan ook gebruik maken van de handschrift herkenning. Wanneer je op het beeldscherm een letter 'tekent' met je stylus herkent hij deze.




    Wat is het verschil tussen de Qtek S100 en de Qtek 9090?
      + punten: [li] De Qtek S100 is veel kleiner mede door het ontbreken van een toetsenbord [li] De Qtek S100 heeft een 1.3 MP camera [li] De Qtek S100 heeft een nieuwere generatie processor [li] De Qtek S100 standaard WMP 10 - punten: [li] De Qtek S100 heeft geen ingebouwde Wi-Fi (maar dit is wel mogelijk via een SDIO kaart) [li] De Qtek S100 heeft geen uitschuifbaar toetsenbord


    Wat voor programma’s zitten standaard op de Qtek S100?
      [li] Microsoft® Pocket Outlook; Inbox, Contacts, Calendar, Tasks [li] Microsoft® Windows® Media Player 10 [li] Microsoft® MSN Messenger [li] Microsoft® Pocket Internet Explorer [li] Microsoft® Pocket Word [li] Microsoft® Pocket Excel [li] Microsoft® ActiveSync [li] KSE Truefax v2.0 [li] Camera [li] Notes [li] Album (video & audio) [li] Photo contacts / Photo caller ID [li] Wireless Modem [li] Xbackup


    Wat voor accessoires krijg ik erbij?
      [li] 2 stylussen [li] AC adapter [li] Carrying case [li] Stereo headset [li] USB kabel [li] Handleiding [li] CD-Rom


    Hoe zet ik de Qtek S100 uit?

    [li] Je kan de telefoon uitzetten door op het netwerk signaal icoontje te klikken in de startbalk. Kies nu ‘turn flight mode on’ of ‘turn flight mode off’.

    [li] Je kan de PDA uitzetten door op de power button te drukken, hiermee blijven de telefoon functies echter wel aan.




    Hoe reset ik de Qtek S100?

    [li] Soft reset: Duw met je stylus in het gaatje aan de onderkant van je Qtek S100.

    [li] Hard reset: Terwijl je de power button ingedrukt houdt moet je met je stylus in het gaatje duwen aan de onderkant van je Qtek S100. Let op, je raakt zo alles kwijt wat je zelf veranderd hebt!





    Tutorials:

    Hier is de tutorial 'Windows Mobile 2003 for Pocket PC Phones', van Microsoft zelf te vinden.

    Hier is een tutorial te vinden die beschrijft hoe de Qtek S100 via bluetooth gebruik kan maken van de internet verbinding van je PC. Met dank aan onze mede GoT'er bin_jackson

    • Deze uitgebreide tutorial van Mex beschrijft hoe je het logo van je HTC Magician kan verwijderen met een suikerklontje:
      -Koop doos willekeurige suikerklonten -Neem 1 suikerklont ter hand -Plaats suikerklont op te verwijderen logo -Beweeg suikerklont langzaam op en neer over het te verwijderen logo -Schrik niet wanneer er krassen op lijken te komen -Beweeg op en neer tot het logo verdwenen is, er lijkt nu een diepe kras op te zitten -Maak een doekje vochtig met water -Veeg met vochtige doekje over de plek waar de kras lijkt te zitten -Zie daar, de kras verdwijnt als sneeuw voor de zon -Ruim doek op, leg overige 199 suikerklonten in kelder oid -Enjoy!


    Tips:

    Hier wordt beschreven hoe je je scherm kan uitzetten terwijl je muziek afspeelt in Windows Media Player.





    Officiele links:

    HTC
    Qtek
    Club i-mate
    Windows Mobile

    Onofficiele links:

    CompactJAM
    XDA-Developers.com
    Pocket PC Thoughts

    Reviews:

    Mobile-Review, deel 1
    Mobile-Review, deel 2

    Software links:

    FreewarePPC.com
    Handango
    PocketPCcity
    PocketGamer.org
    PocketGear.com
    PocketPCFreewares

    Themes:

    PocketThemes.com
    Pocket PC Themes.com

    Pricewatch (17-12-04):




    Applications:



    Spb Pocket plus 2.2

    http://trials.pocketgear.com/Product_images/1/1450/pocket+screenshot.gif

    Zeer handige Today plug-in. Met themes en andere opties zoals direct launch iconen op je desktop. Tabladen op je destop waaronder je verschillende iconen kan plaatsen. En een close button die programma's ECHT afsluit i.p.v ze op de achtergrond laat draaien.



    Betaplayer

    http://betaplayer.corecodec.org/screenshot.jpg

    Een van de beste, al dan niet de beste pocket Divx/XviD player van dit moment.



    PocketTV Enterprise Edition

    http://trials.pocketgear.com/Product_images/1/147/chopper-2002-320x240.jpg

    Award winning, zeer snelle (fullscreen) mpeg/mpg speler! Er is ook een gratis versie van PocketTV te krijgen. Namelijk PocketTV Classic. Deze werkt ook wel goed, maar is een stuk minder snel dan de Enterprise Edition.



    Pocket Music Bundle 3.1

    http://trials.pocketgear.com/Product_images/2/2835/kenwood.gif

    Goede winamp achtige music player met vele opties/instellingen en support voor onder andere MP3, OGG, WMA en Internet radio.



    Pocket Mechanic 1.49

    http://trials.pocketgear.com/Product_images/2/2790/PocketMechanic.GIF

    Storage Card Management utility voor onder andere je SD kaarten te formatteren, defragementeren, scannen, benchmarken en testen op fouten. Verder heb je nog een optie op je register op te schonen.



    PocketSnes

    http://www.ppc4all.com/software/por/386/foto1.jpg

    Goed werkende Snes Emulator!



    Pocket IRC

    http://pocketirc.com/images/Screen-020928-04.gif

    Zo kan je zelfs op je Qtek S100 in #Qtek komen praten op irc.tweakers.net :)



    Pocket Blinds

    http://www.stardock.com/products/pocketblinds/images/pocketblindsanim.gif

    De eerste gratis skinning extension waarmee je je startbalk kan veranderen en customizen met meer buttons.



    Battery Pack Pro

    http://www.omegaone.com/images/bpp/BppO_Ani.gif

    Een programma waarmee je makkelijk kan zien welke programma's aan staan en ze meteen sluiten. Ook houdt hij je batterij gebruik e.d. bij.



    Pocket Artist 2.7

    http://www.conduits.com/products/artist/images/screenshot.jpg

    Een programma om o.a. foto's mee te editten. Je kan PSD/JPG/GIF/BMP bestanden maken, openen, bewerken en opslaan.



    TV remote controller 5.5

    http://www.pdawin.com/remotea.gif

    Een programma waarmee je de Qtek S100 als afstandsbediening kunt gebruiken voor verscheidene apparaten zoals je TV, VCR en DVD speler. Hij biedt ook ondersteuning voor spraak opdrachten.



    Games:



    Worms World Party

    http://www.pdagold.com/img/articles/en/large/0000000116_jeRp40657.gif

    Worms op je Pocket PC, deze game heeft geen beschrijving nodig!



    Age of Empires

    http://trials.pocketgear.com/Product_images/4/4667/AOE%20animated.gif

    Age of Empires & The Rise of Rome bij elkaar.



    Gilbert Goodmate

    http://www.gilbertgoodmate.com/images/screen/screen3.jpg

    Dit is een in-game screenshot van Gilbert Goodmate, een game die goed laat zien waar de Qtek S100 toe in staat is.



    Anthelion

    http://www.antheliongame.com/images/anthelion/anthelion124.gif

    Een award winnende 3D space combat game met schitterende graphics en special effects.





    Heb je vragen of opmerking dan kan je ze altijd hier posten, of e-mailen naar:
    http://gathering.tweakers.net/forum/user_email_gfx/82530/FFFFFF/5C5850/1

    Ook heb ik #Qtek geregistreerd op irc.tweakers.net, deze channel kan je hier joinen.

    Met dank aan Ginz (voor zijn hulp met de tabellen e.d. in de startpost), deuxani (voor de foto's), Animal_X (voor zijn software tips) en alle anderen voor hun informatie en interesse _/-\o_

    ©Eggy – informatie uit deze startpost mag alleen gebruikt / gekopieerd worden met toestemming.

    http://members.home.nl/pieterstroink/GoT_startpost/End_picture.gif

    Eggy wijzigde dit bericht 27-12-2004 23:53 (32%)

    SE-NSE | Sony Ericsson - News, Services, Entertainment

    Ayofe Theme for Symbian S60

    Berichten: 1.227
    Reg. datum: 20 juni 2001

    Mooie startpost, maar wel een hele lap scroll werk :D

    Life is to short to spend behind your keyboard.

    Berichten: 7
    Reg. datum: 25 maart 2004

    Joepie! Deel 2! Maare hopelijk wordt er nu meer ge**** over het toestel zelf en worden er meer ervaringen uitgewisselt! Dat gezeur over abbo's zijn niet echt boeiend :Z meer voor mij en alle andere gelukkige bezitters :P

    Duzzz meer ervaringen/tips/trucs enzo posten.....
     
    didio.nl

    Dit word mijn eerste pocketpc :P weet iemand of ook outlooknotes erbij zit, zie ik niet hierboven in de eerste post staan.

    weinig tot niks..

    Berichten: 78
    Reg. datum: 07 december 2004

    En nu maar hopen dat KPN snel met de Qtek S100 op de markt komt,ben zeer benieuwd of het nog dit jaar is?

    guusje

    Berichten: 204
    Reg. datum: 31 januari 2004

    leuke startpost maar is dat programma tv-remote al getest met de mda compact? Op zijn grote broer (de mdaII) doet het programma het namelijk niet vanwege de zwakke IR beam. Alleen sommige pocketpc's kunnen het programma draaien zoals de ipaq etc. Dus voordat mensen blij worden gemaakt met een dooie mus moet eerst goed gekeken worden of het programma functioneel is met dit apparaat.
     
    Opel Corsa B GSI

    Very nice startpost, mijn complimenten :P
     
    dus.

    Is er al iets bekend over screenprotectors in nederland? Of gaan we over op een IA? ;o

    one more thing...

    succes ermee

    quote:
    broodjepoep schreef op vrijdag 10 december 2004 @ 00:34:
    leuke startpost maar is dat programma tv-remote al getest met de mda compact? Op zijn grote broer (de mdaII) doet het programma het namelijk niet vanwege de zwakke IR beam. Alleen sommige pocketpc's kunnen het programma draaien zoals de ipaq etc. Dus voordat mensen blij worden gemaakt met een dooie mus moet eerst goed gekeken worden of het programma functioneel is met dit apparaat.


    Ik heb het er net even opgezet

    Het werkt prima, op het feit na dat je maar max een 1.5 meter van de tv af kan zijn.
    Ligt dat aan het programma of aan de zwakke ir beam?

    Verder heb ik mijn lelijke t-mobile skin van de telefoon vervangen door een mooie blauwe :)

    www.triplepro.nl Het Promotiebedrijf van Nederland

    Berichten: 204
    Reg. datum: 31 januari 2004

    quote:
    lester schreef op vrijdag 10 december 2004 @ 00:45:
    [...]


    Ik heb het er net even opgezet

    Het werkt prima, op het feit na dat je maar max een 1.5 meter van de tv af kan zijn.
    Ligt dat aan het programma of aan de zwakke ir beam?

    Verder heb ik mijn lelijke t-mobile skin van de telefoon vervangen door een mooie blauwe :)


    nou dan mag ik je feliciteren want met de oude xda (mda) kon je alleen over een afstand van 30cm je tv bedienen want natuurlijk niet echt handig werkt. De xdaII kan het zowieso niet maar schijnbaar is de Ir van de mda compact dus sterk genoeg voor 1,5 meter. chapeau ;)


    plus hier nog een link naar een freeware programma SCUMM genaamd
    hiermee kun je oude klassiekers als day of the tentacle en monkey island mee spelen op je mda compact.
    http://www.scummvm.org/

    Orion wijzigde dit bericht 10-12-2004 01:10 (14%)

     
    Berichten: 47
    Reg. datum: 15 november 2004

    even ter info: pocketblinds werkt niet met 2003. Ik heb zelfs een harde reset nodig om die shit eraf te halen

    tekn0 m00zik

    Rodin
    Berichten: 2.233
    Reg. datum: 30 januari 2000

    quote:
    broodjepoep schreef op vrijdag 10 december 2004 @ 00:57:
    [...]
    plus hier nog een link naar een freeware programma SCUMM genaamd
    hiermee kun je oude klassiekers als day of the tentacle en monkey island mee spelen op je mda compact.
    http://www.scummvm.org/

    Jaaa! Full Throttle op mijn Imate! Briljant! _/-\o_

    http://www.scummvm.org/screenshots/scummvm_15.png

    p.s. nette OP!

    "It's better to keep your mouth shut and give the impression that you're stupid than to open it and remove all doubt." | Specs!

    Ik heb 2 vraagjes:

    kan ik ook op mijn mda
    PocketPC ARM,MIPS,SH3 programma's draaien ?
    of moeten het pocketpc2002,2003 programma's zijn ?

    en wat is het verschil tussen wince en pocketpc ?
     
    Alles kitz?
    Berichten: 688
    Reg. datum: 25 maart 2004

    Hé is hier niet iemand die een IA begint met MDA screenprotectors? ;)
    Hier kan je die bestellen: http://www.boxwave.com/pr...tector-i-mate-jam_411.htm
    Hopelijk gaat de prijs dan een stuk lager, want $12 voor één plasticje. :X
    Berichten: 474
    Reg. datum: 20 maart 2004

    quote:
    augustaugust schreef op vrijdag 10 december 2004 @ 00:19:
    En nu maar hopen dat KPN snel met de Qtek S100 op de markt komt,ben zeer benieuwd of het nog dit jaar is?

    Ik heb bericht gehad dat het de laatste week van december zou worden, kijk maar in deel q.
    Mooie startpost iig :*)
     
    Dubbelzinnig

    Ik ga in deel 2 weer even mijn vraag spuien: Weet iemand hoe het kan dat ik bij bluetooth geen COM5 kan instellen? Bij apparaatbeheer staat COM5 er ook niet bij..

    Dank u :)

    Ps. Tomb Raider ziet dr mooi uit zeg, op die telefoon! Exact hetzelfde spel ook als deel 1 op de pc, ik wist alles nog te vinden ;)
    Berichten: 14
    Reg. datum: 25 november 2004

    quote:
    m00k schreef op vrijdag 10 december 2004 @ 01:17:
    even ter info: pocketblinds werkt niet met 2003. Ik heb zelfs een harde reset nodig om die shit eraf te halen



    ik had gisteravond enthousiast pocketblinds erop gezet omdat ik het programma in de startpost zag staan, kan ik nu helemaal niets meer met dat ding! Het lijkt er op dat ik ook een harde reset moet doen. GVD!!! Er staan bestanden op die niet weg mogen raken en er is een hoop tijd in gaan zitten om hem te tweaken zoals hij was!

    Haal pocketblinds maar uit de lijst met software voor de mda compact want het is er duidelijk neit geschikt voor!! :(
     
    Berichten: 47
    Reg. datum: 15 november 2004

    quote:
    djbaz schreef op vrijdag 10 december 2004 @ 08:45:
    [...]


    ik had gisteravond enthousiast pocketblinds erop gezet omdat ik het programma in de startpost zag staan, kan ik nu helemaal niets meer met dat ding! Het lijkt er op dat ik ook een harde reset moet doen. GVD!!! Er staan bestanden op die niet weg mogen raken en er is een hoop tijd in gaan zitten om hem te tweaken zoals hij was!

    Haal pocketblinds maar uit de lijst met software voor de mda compact want het is er duidelijk neit geschikt voor!! :(


    ik ben alles kwijt iig en ik krijg ook BT niet meer aan de praat nu. Als alternatief voor pocketblinds is WisBar mischien een optie:

    http://www.lakeridgesoftware.com/wisbar/

    m00k wijzigde dit bericht 10-12-2004 09:30 (3%)

    tekn0 m00zik

    Berichten: 204
    Reg. datum: 31 januari 2004

    quote:
    strammer_max schreef op vrijdag 10 december 2004 @ 06:35:
    Ik heb 2 vraagjes:

    kan ik ook op mijn mda
    PocketPC ARM,MIPS,SH3 programma's draaien ?
    of moeten het pocketpc2002,2003 programma's zijn ?

    en wat is het verschil tussen wince en pocketpc ?


    wince=besturingssysteem
    pocketpc=de naam van het apparaat dat je hebt

    je kan met de mda compact xscale en ARM programma's draaien. Geen MIPS en SH3.

    ps voor de liefhebbers van adventures kan je de onderstaande link checken voor het spel gilbert goodmate. Dit is een adventure met spraak en muziek en laat goed zien waar je mda toe in staat is.
    http://www.z-logics.com/index2.html

    Orion wijzigde dit bericht 10-12-2004 10:11 (22%)

     
    Berichten: 9
    Reg. datum: 30 november 2004

    quote:
    broodjepoep schreef op vrijdag 10 december 2004 @ 00:57:
    [...]


    nou dan mag ik je feliciteren want met de oude xda (mda) kon je alleen over een afstand van 30cm je tv bedienen want natuurlijk niet echt handig werkt. De xdaII kan het zowieso niet maar schijnbaar is de Ir van de mda compact dus sterk genoeg voor 1,5 meter. chapeau ;)


    plus hier nog een link naar een freeware programma SCUMM genaamd
    hiermee kun je oude klassiekers als day of the tentacle en monkey island mee spelen op je mda compact.
    http://www.scummvm.org/
    nou bij mij doet hij het zo ongeveer over 3 meter, maar dan moet ik hem wel met de ir naar de tv richten.
     
    Goo goo g'joob
    Berichten: 2.089
    Reg. datum: 13 september 2003

    Thanks voor de complimenten allemaal! Tips, trucs, links, software e.d. die hier gepost worden zal ik proberen in de startpost te zetten mits ze natuurlijk interessant zijn. In het vorige deel was er totaal geen overzicht meer. Ik kan zelf natuurlijk niet testen of alle apps werken omdat ik zelf nog geen qtek s100 heb....

    Bij de index zou je overigens naar de verschillende delen moeten springen maar dat werkt dus niet.

    SE-NSE | Sony Ericsson - News, Services, Entertainment

    Ayofe Theme for Symbian S60

    Berichten: 118
    Reg. datum: 15 oktober 2004

    quote:
    broodjepoep schreef op vrijdag 10 december 2004 @ 10:01:
    [...]

    ps voor de liefhebbers van adventures kan je de onderstaande link checken voor het spel gilbert goodmate. Dit is een adventure met spraak en muziek en laat goed zien waar je mda toe in staat is.
    http://www.z-logics.com/index2.html


    Ga even de Demo downloaden om te kijken oft spel het waard is om 16 euro voor neer te leggen.

    Weet iemand waar je Worms World Party kan kopen, maar niet met een creditcard?
     
    didio.nl

    bij t-mobile zeggen ze ook maar wat, ik had gister gebeld en een email gestuurd naar de klantenservice, aan de telefoon zeiden ze dat ook zonder nummer ik toch het toestel kon unlocken voor 120,- (legaal dus) en in de email die ik kreeg kon het weer niet en heb je een nummer van t-mobile nodig.

    Iemand anders hier nog ervaring mee? Ik heb dus de MDA Compact gekocht zonder abo erbij.

    weinig tot niks..

    256K(arma)
    Berichten: 29.288
    Reg. datum: 24 oktober 2004

    quote:
    augustaugust schreef op vrijdag 10 december 2004 @ 00:19:
    En nu maar hopen dat KPN snel met de Qtek S100 op de markt komt,ben zeer benieuwd of het nog dit jaar is?
    Als KPN 'm gaat aanbieden komt Orange ook nog wel (denk ik met m'n positieve hoofd :) )

    XNB Destiny IV15: 15,6" 1920x1080 mat/ nVidia GTX675 2GB GDDR5 / Intel Core i7 3720QM 3,6GHz/ 8192MB 1600MHz RAM
    512GB SSD + 750GB HDD/ Integrated Backlight keyboard, BlueTooth, Wi-Fi N, HDMI, USB 3.0, FireWire & eSata / Windows 7 HP 64 bit

    256K(arma)
    Berichten: 29.288
    Reg. datum: 24 oktober 2004

    Nog twee kleine vraagjes:

    -Kun je er ook gewoon java games (.jar bestanden) op spelen? Ik heb er nu toch aardig veel gedownload op m'n huidige telefoon. Als ik deze dan naar de MDA-compact verzend werken ze dan wel!?

    -Om de MDA-compact als afstandsbediening te gebruiken op je tv heb je dan nog 'n speciale aansluiting (IR) op de tv nodig ofzo?

    XNB Destiny IV15: 15,6" 1920x1080 mat/ nVidia GTX675 2GB GDDR5 / Intel Core i7 3720QM 3,6GHz/ 8192MB 1600MHz RAM
    512GB SSD + 750GB HDD/ Integrated Backlight keyboard, BlueTooth, Wi-Fi N, HDMI, USB 3.0, FireWire & eSata / Windows 7 HP 64 bit

    Berichten: 155
    Reg. datum: 27 maart 2004

    het enige waar ik me aan irriteer is..

    dat als ik een programma of spel installeer op de storage card. dat ik niet de map aan kan geven... waar ik hem wil hebben. Dus krijg al die mappen in de root van de storage card.

    iemand enig idee hoe ik daar mappen voor kan aanwijzen?
     
    Large and in charge

    quote:
    CLB schreef op vrijdag 10 december 2004 @ 12:43:
    Nog twee kleine vraagjes:

    -Kun je er ook gewoon java games (.jar bestanden) op spelen? Ik heb er nu toch aardig veel gedownload op m'n huidige telefoon. Als ik deze dan naar de MDA-compact verzend werken ze dan wel!?

    -Om de MDA-compact als afstandsbediening te gebruiken op je tv heb je dan nog 'n speciale aansluiting (IR) op de tv nodig ofzo?


    Nope IR is inprincipe IR...

    Jammer is alleen dat de MDA geen Consumer IRDA heeft, wat krachtiger is (lees: grotere rijkwijdte)
     
    Nee
    Berichten: 56
    Reg. datum: 22 september 2004

    Is er een soort custom toetsenblokkering beschikbaar? Ik wil bijvoorbeeld als ik een mp3 afspeel in mediaplayer de toetsen kunnen blokkeren terwijl mediaplayer door blijft spelen.

    Nee

    Je meent het!

    Grr ik had dus Blue tooth werken... met de nadruk op had. Kom thuis vandaag. Wil hij geen verbinding meer maken. Althans


    Als ik bij active sync (zoals ik deed) op connect to bluetooth deed krijg ik nu na een tijdje de melding:

    "Cannot start communications with the desktop computer. The comunications port is not available. Another program may be using the port, or it may not be valid.

    Quit any programs what may be using the port and reconnect. If the problem persists, restart your device using the instructions provided by the manufacter."

    Ik heb inmiddels er al zelfs een harde reset aan gewaagd, maar ook dat helpt niks.

    Echter als ik op mijn pc bij bluetootlocatis kijk staat daar wel een seriele poort connectie die ik kan laten verbinden. Ook beide systemen reageren als ik probeer (geluidssignalen) te connecten. Maar toch wil hij niet.

    Iemand een suggestie?
     
    Don't Kick My frontdoor
    Berichten: 117
    Reg. datum: 08 augustus 2002

    Dat Gilbert is vet, jammer dat het een demo is, maar voorlopig kom ik toch niet verder :P kan geen lijm vinden voor de gebroken hendel :D
    Ik vind de tips voor de software toch nog wel het meest geniaal hier! Meer Meer Meer! :P als ik iets echt usefull vind merk je het ook wel :)

    Het kan altijd beter of meer..

    Berichten: 648
    Reg. datum: 24 maart 2003

    Voor als je een wifi card hebt: http://www.conduits.com/ce/player/ Hiermee kan je over het netwerk je muziek streamen en afspelen :)

    En voor bluetooth een tool: http://www.mobiluck.com ;)
     
    Foto foto..
    Berichten: 502
    Reg. datum: 15 oktober 2001

    Heb n net opgehaald bij Dixons, ligt nu aan de lader.
    Blijkt dat de prijs van 24 euro icm t-mobile 225 een foutje was, de verkoper dacht dat het een ander toestel was.. Zou nu 144 zijn.. Maar omdat alles al rond was qua abonnement toch voor 24 meegekregen :)

    Heeft er al iemand getest met meerdere bluetooth devices tegelijk ?
    Dus bijvoorbeeld én bluetooth carkit én bluetooth gps ? Werkt dat ?
     
    Berichten: 15
    Reg. datum: 09 december 2004

    Vreemd: Expansys heeft de Imate van de nederlandse site gehaald. Alleen de value pack is nog
    leverbaar. Hij staat nog wel op de belgische site, maar dan een stuk duurder
     
    Papa van Arjun
    Berichten: 5.281
    Reg. datum: 04 november 1999

    cool vette apps, maar eens even die pocketsnes proberen op m'n 2210...heheeh

    Namami nandanandanam...

    Berichten: 1.227
    Reg. datum: 20 juni 2001

    quote:
    Dagg schreef op vrijdag 10 december 2004 @ 07:15:
    [...]

    Ik heb bericht gehad dat het de laatste week van december zou worden, kijk maar in deel q.
    Mooie startpost iig :*)
    Zou dat ook inhouden dat hI hem ook gaat verkopen, icm iMode?

    Life is to short to spend behind your keyboard.

    Berichten: 39
    Reg. datum: 09 december 2004

    http: >:) //www.pocketmatrix.com/forums/viewforum.php?f=29&sid=7b2dd45506eed47a9fcda3a5e2723843


    dit is een link naar een forum, ze hebben daar over plaaystation emulat >:) >:) ors op hun ppc en het werkt gewoon (sommige spellen) ben benieuwd. Vanavond eens uitproberen http://gathering.tweakers.net/global/smileys/devil.gif
     
    didio.nl

    Heb mijn MDA ook binnen, nu nog hopen dat dat unlocken gaat..

    weinig tot niks..

    Berichten: 648
    Reg. datum: 24 maart 2003

    Waar kan ik nou die firmware krijgen waar iemand het in deel 1 over had? (die firmware om de camera kwaliteit te verbeteren) Ik heb helemaal niets kunnen vinden :'(
     
    Je meent het!

    quote:
    bin_jackson schreef op vrijdag 10 december 2004 @ 15:38:
    Waar kan ik nou die firmware krijgen waar iemand het in deel 1 over had? (die firmware om de camera kwaliteit te verbeteren) Ik heb helemaal niets kunnen vinden :'(
    Die is er ook niet... er werd naar gevraagd met als voorbeeld de update van de c500 (wat dt voor verbetering gaf bij de camera kwaliteit)
     
    Berichten: 648
    Reg. datum: 24 maart 2003

    hmz. Zoiets dacht ik al. Maarja, iemand bleef volhouden... ;)
     
    Na lang twijfelen tussen de sda en mda ga ik nu denk ik toch voor de mda, heb de papieren voor verlenging al aangevraagd bij t-mobile.

    Ik twijfel door het missen van normale toetsen, want ik hoor van de een dat het schadelijk kan zijn voor het touchscreen als je er met je vingers op drukt, en de ander zegt dat het niets uitmaakt. Kan iemand daar iets meer over vertellen?

    Verder vroeg ik me af als je bijvoorbeeld "pietje" even snel wil bellen, kan je dan naar het telefoonboek gaan en zoeken op "p" of "pi" heb je hier dan ook je stylus voor nodig?

    En hoe gaat het navigeren door het menu met de navigatie toetsen? kan je daarmee ook gewoon even een smsje mee lezen of even snel iets veranderen?
     
    Berichten: 47
    Reg. datum: 15 november 2004

    quote:
    Plukkie schreef op vrijdag 10 december 2004 @ 13:23:
    Grr ik had dus Blue tooth werken... met de nadruk op had. Kom thuis vandaag. Wil hij geen verbinding meer maken. Althans


    Als ik bij active sync (zoals ik deed) op connect to bluetooth deed krijg ik nu na een tijdje de melding:

    "Cannot start communications with the desktop computer. The comunications port is not available. Another program may be using the port, or it may not be valid.

    Quit any programs what may be using the port and reconnect. If the problem persists, restart your device using the instructions provided by the manufacter."

    Ik heb inmiddels er al zelfs een harde reset aan gewaagd, maar ook dat helpt niks.

    Echter als ik op mijn pc bij bluetootlocatis kijk staat daar wel een seriele poort connectie die ik kan laten verbinden. Ook beide systemen reageren als ik probeer (geluidssignalen) te connecten. Maar toch wil hij niet.

    Iemand een suggestie?
    ik heb exact hetzelfde probleem. Ik heb beide apparaten verwijderd in beide apparaten, en vanuit beide opnieuw gepaard: hielp niet. Ik ga er vanavond weer aan zitten, dus ik hou je op de hoogte.

    tekn0 m00zik

    Berichten: 648
    Reg. datum: 24 maart 2003

    unpairen, bluetooth COM ports weggooien, opnieuw pairen en de COM poorten weer aanmaken. (hele simpele oplossing, volgens mij kan het makkelijker maargoed, ik kan het hier niet testen ;) )
     
    Berichten: 47
    Reg. datum: 15 november 2004

    quote:
    bin_jackson schreef op vrijdag 10 december 2004 @ 16:32:
    unpairen, bluetooth COM ports weggooien, opnieuw pairen en de COM poorten weer aanmaken. (hele simpele oplossing, volgens mij kan het makkelijker maargoed, ik kan het hier niet testen ;) )



    dat werkte dus niet, maar ik heb het nu weer aan de praat:

    -alles unpairen en verwijderen uit desktop en mda
    -opnieuw paren
    -vanuit mda bluetooth active sync setup starten in bluetooth settings, dan verschijnt er een popup met start bonding blahblah. Deze gewoon open laten staan
    -vanuit mda activesync starten en dan verbinden over bluetooth

    dan werkt t hier weer

    m00k wijzigde dit bericht 10-12-2004 17:44 (7%)

    tekn0 m00zik

    Berichten: 204
    Reg. datum: 31 januari 2004

    quote:
    chisau schreef op vrijdag 10 december 2004 @ 15:14:
    http: >:) //www.pocketmatrix.com/forums/viewforum.php?f=29&sid=7b2dd45506eed47a9fcda3a5e2723843


    dit is een link naar een forum, ze hebben daar over plaaystation emulat >:) >:) ors op hun ppc en het werkt gewoon (sommige spellen) ben benieuwd. Vanavond eens uitproberen http://gathering.tweakers.net/global/smileys/devil.gif
    stel je daar niet al teveel van voor. het werkt namelijk nog niet echt super. of het gaat te traag of er is geen geluid. Laatst heb ik ook een amiga emulator getest op mijn mdaII. Ik kreeg turrican 2 werkend maar het ging wel erg traag. Maar misschien werkt dit in de toekomst wel. De spellen die speciaal voor de ppc gemaakt zijn kunnen ook erg mooi zijn. Check anders http://www.pocketgamer.org/homeindex.php voor gameinfo.
     
    Berichten: 474
    Reg. datum: 20 maart 2004

    quote:
    Ganymedus schreef op vrijdag 10 december 2004 @ 15:07:
    [...]


    Zou dat ook inhouden dat hI hem ook gaat verkopen, icm iMode?
    Ik denk eerder dat je bij de zakelijke markt moet wezen voor dit toestel dan. Bij vodafone kun je de Qtek 2020 krijgen als je bij een bisunespoint langs gaat of zakelijkemarkt beld, want daar is hij bij de citypoints niet leverbaar en dat komt ook niet.
     
    Berichten: 10
    Reg. datum: 31 maart 2003

    is er al iets bekend over eventuele softwaremodificaties op de T-Mobile versie van dit toestel? of gaat het alleen om een simlock die voor een x bedrag te verwijderen is?
     
    Opel Corsa B GSI

    quote:
    KrL schreef op vrijdag 10 december 2004 @ 14:21:Heeft er al iemand getest met meerdere bluetooth devices tegelijk ?
    Dus bijvoorbeeld én bluetooth carkit én bluetooth gps ? Werkt dat ?


    Nee dat is met geen enkel toestel mogelijk, althans voorlopig niet.
    Het komt misschien wel. Je hebt wel een carkit met gps via BT, kijk maar ff op www.parrot.com dacht ik.

    Voor zover ik weet komt ie in Februari de qtek s100
     
    256K(arma)
    Berichten: 29.288
    Reg. datum: 24 oktober 2004

    quote:
    Tha Biatch schreef op vrijdag 10 december 2004 @ 19:33:
    [...]


    Voor zover ik weet komt ie in Februari de qtek s100
    Bronnen? (spannend.........)

    XNB Destiny IV15: 15,6" 1920x1080 mat/ nVidia GTX675 2GB GDDR5 / Intel Core i7 3720QM 3,6GHz/ 8192MB 1600MHz RAM
    512GB SSD + 750GB HDD/ Integrated Backlight keyboard, BlueTooth, Wi-Fi N, HDMI, USB 3.0, FireWire & eSata / Windows 7 HP 64 bit

    Foto foto..
    Berichten: 502
    Reg. datum: 15 oktober 2001

    quote:
    Tha Biatch schreef op vrijdag 10 december 2004 @ 19:33:
    [...]


    Nee dat is met geen enkel toestel mogelijk, althans voorlopig niet.
    Het komt misschien wel. Je hebt wel een carkit met gps via BT, kijk maar ff op www.parrot.com dacht ik.


    Ik heb al een Parrot, helaas 'maar' de 3000 zónder gps..
    Maar ik twijfel nog een beetje of het misschien kan, aan de hand van deze page.. Iemand dit al geprobeerd ?
     
    Berichten: 474
    Reg. datum: 20 maart 2004

    quote:
    CLB schreef op vrijdag 10 december 2004 @ 19:46:
    [...]

    Bronnen? (spannend.........)
    Dat bericht wat ik geplaatst had van KPN was een bevestiging van Qtek zelf dus ik mag verwachten dat de Qtek S100 dan ook ongeveer komt of zelfs eerder.
     
    Berichten: 47
    Reg. datum: 15 november 2004

    ik heb WisBar advance geïnstalleerd, en ik vind het een hele relaxte applicatie. Een aanrader! Eén nadeel is alleen dat het icoontje voor je netwerk verdwijnt bij het gebruik ervan..

    m00k wijzigde dit bericht 10-12-2004 20:27 (32%)

    tekn0 m00zik

    Opel Corsa B GSI

    quote:
    CLB schreef op vrijdag 10 december 2004 @ 19:46:
    [...]

    Bronnen? (spannend.........)


    Van t-mobile,

    Ze hebben tot februari exclusiviteit met de Qtek s100
     
    Berichten: 1.649
    Reg. datum: 05 december 2004

    ontvang het toestel der toestellen morgen(van dixons op noordmolenstr in r'dam)

    ik wil alleen eigenlijk weten hoe klein je een film van 7 a 800 mb kan maken zodat je hem op de sd kan zetten , en ook nog wel een stuk of tien mp3 op passen?

    dat is mijn main goal met dit toestel>>flinke multimedia :+

    Riamh mé ag dul a thabhairt duit suas, ní bheidh mé in iúl duit síos

    Berichten: 62
    Reg. datum: 30 juli 2004

    quote:
    iron_mike010 schreef op vrijdag 10 december 2004 @ 21:15:
    ontvang het toestel der toestellen morgen(van dixons op noordmolenstr in r'dam)

    ik wil alleen eigenlijk weten hoe klein je een film van 7 a 800 mb kan maken zodat je hem op de sd kan zetten , en ook nog wel een stuk of tien mp3 op passen?

    dat is mijn main goal met dit toestel>>flinke multimedia :+
    Ik heb eerder vandaag ff een filmpje van ong. 700 mb proberen te verkleinen voor de mda...ik kwam uit op zo'n 220 mb, maar dan zal je wel in moeten leveren op de kwaliteit van het beeld en geluid.
     
    Berichten: 39
    Reg. datum: 09 december 2004

    remote programmatje werkt echt goed. als je richt kan je wel 3 meter bereik hebben, vooral de leer functie is heel goed uitgewerkt. Vraag me wel af tot waarneer je de trial versie mag gebruiken .
     
    Berichten: 1.649
    Reg. datum: 05 december 2004

    quote:
    Adw schreef op vrijdag 10 december 2004 @ 21:25:
    [...]


    Ik heb eerder vandaag ff een filmpje van ong. 700 mb proberen te verkleinen voor de mda...ik kwam uit op zo'n 220 mb, maar dan zal je wel in moeten leveren op de kwaliteit van het beeld en geluid.



    sweet, zolang het gewoon okee is vind ik het best!! het hoeft geen cinema ervaring te worden

    thanx

    Riamh mé ag dul a thabhairt duit suas, ní bheidh mé in iúl duit síos

    Berichten: 62
    Reg. datum: 30 juli 2004

    quote:
    iron_mike010 schreef op vrijdag 10 december 2004 @ 21:34:
    [...]


    sweet, zolang het gewoon okee is vind ik het best!! het hoeft geen cinema ervaring te worden

    thanx
    Ik had dat ene filmpje van die gozer die half life 2 in 3 uur had uitgespeeld, verkleind en aangepast...Maar dit filmpje had van zichzelf al een vrij slechte beeldkwaliteit omdat het 3 uur beeld was in een bestand van 700 mb. Dus al pas je een normale film aan dan moet de beeldkwaliteit nog zeer goed te doen zijn denk ik. Klik hier voor progje om je avi's te converten . Dan kan je het zelf een keertje proberen. :)
     
    Je meent het!

    quote:
    iron_mike010 schreef op vrijdag 10 december 2004 @ 21:34:
    [...]


    sweet, zolang het gewoon okee is vind ik het best!! het hoeft geen cinema ervaring te worden

    thanx


    Ik heb laatst een film van 700 Mb omgezet naar zo'n 117 Mb. Was nog niet eens de zwaarste compressie.

    Was best goed te doen om zo in de trein film te kijken. Je moet tenslotte toch wat...
     
    Berichten: 45
    Reg. datum: 10 december 2004

    Tweakers,

    Ik zit vol spanning te wachen op mijn mda....komt over een weekje.
    Ik heb 4 vraagjes:

    a) Heeft er al iemand ervaring met wifi via een sdio kaartje?
    b) Zijn er al wifi-G kaartjes voor deze pda?
    c)Maakt het uit van welk merk je sd geheugen koopt?
    d)In Amerika is geheugen veel goedkoper, iemand het daar al een gekocht of krijg je hier dan
    problemen met invoerrechten?

    Ik hoor het van jullie, ik geniet van alle berichten }) }) })
     
    Modbreak:
    geen warez op het forum!

    Korakal wijzigde dit bericht 12-12-2004 18:08 (80%)

     
    Derp
    Berichten: 2.037
    Reg. datum: 17 februari 2001

    is er ook iets van een gamecontroller ofzo voor bleutooth ? ivm met de gameboy spellen ( emulator ) ik kan me voorstellen dat the minish cap ( zelda ) niet echt lekker speelt met de knoppen die er nu op zitten .. heeft iemand meer info over de gameboy emulator of ie lekker speelt ?
     
    Berichten: 39
    Reg. datum: 09 december 2004

    zit er ook een handsfree functie op ? Ik kan dat niet vinden. .... en wat is westtektool durf niet meer te instaleren van de cd die gps monitor tool kon ik niet meer verwijderen (moest hardreset doen )
     
    Don't Kick My frontdoor
    Berichten: 117
    Reg. datum: 08 augustus 2002

    quote:
    chisau schreef op zaterdag 11 december 2004 @ 00:45:
    zit er ook een handsfree functie op ? Ik kan dat niet vinden. .... en wat is westtektool durf niet meer te instaleren van de cd die gps monitor tool kon ik niet meer verwijderen (moest hardreset doen )
    Tijdens je gesprek de Groene Hoorn toets ingedrukt houden.. Totdat in je startbalk een icoontje verschijnt. Nu bel je handsfree (speakerfunctie). Doe hetzelfde om weer terug te komen...

    Het kan altijd beter of meer..

    Berichten: 155
    Reg. datum: 27 maart 2004

    hmm om de een of andere reden is het klokje dat zich normaal rechtsbovenin bevind, bij mij verdwenen :?

    iemand enig idee hoe ik dat weer terug kan krijgen
     
    Berichten: 2.568
    Reg. datum: 08 maart 2000

    quote:
    iron_mike010 schreef op zaterdag 11 december 2004 @ 02:45:
    [...]


    uhmmmm.....

    hoe werkt deze site? |:(
    Via newsgroupen te downloaden...
     
    Shut up and squat !!

    quote:
    Dagg schreef op vrijdag 10 december 2004 @ 19:53:
    [...]

    Dat bericht wat ik geplaatst had van KPN was een bevestiging van Qtek zelf dus ik mag verwachten dat de Qtek S100 dan ook ongeveer komt of zelfs eerder.

    Aaah nice :D
    Wilde vandaag KPN gaan bellen om mijn abo op te zeggen (contract is eigenlijk al 2 maanden verlopen) en dan een T-mobile abo te nemen.
    Maar dat is dan niet meer nodig, heb zelf toch liever kpn.
    Hou ons op de hoogte als je meer weet.

    3x GTX280 Tri-Sli, i7 920 @ 4500 mhz, EVGA Classified, 6GB Dominator 1866, 3x Vertex 60 GB raid0, X-Fi, G7,G15,G25, 30" Dell 3007,Tt 1500W

    Berichten: 21
    Reg. datum: 09 december 2004

    Wat een top toestel zeg!!!
    2 weken in bezig en nog steeds niet uitgespeeld

    Ik zit wel met de 2 volgende problemen:

    probleem 1:
    Als ik wil "synchen" dan is er geen "aanvinkbox" voor contact en calender, weet iemand hoe ik daar "aanvinkboxen voor krijg zodat ik mijn contacten en calender kan synchen? :?

    probleem 2:
    onder " programs" heeft i 4 keer een help file geinstalleerd.
    Super irritant.. en ik krijg deze files niet weg .. ik heb al in de windows directory gekeken , maar daar staan de files niet in, ook de andere mappen heb ik allemaal bekeken, maar ik kon ze niet vinden. 8)7

    Wie weer hoe ik deze files kan verwijderen?

    Alvast bedankt
     
    Berichten: 186
    Reg. datum: 30 augustus 2002

    lekker slim TS..
    een programma erbij zetten om je mda compact als afstandsbediening te gebruiken..
    helaas gaat dit natuurlijk nooit werken zonder strong irda voor de consument,
    wat dus niet op de mda compact zit.
    En nee het werkt niet zonder.. ik heb de mdaII en alle remonte control proggies lopen vast zonder deze missende functie.
     
    Berichten: 204
    Reg. datum: 31 januari 2004

    quote:
    Dylan18 schreef op zaterdag 11 december 2004 @ 13:36:
    lekker slim TS..
    een programma erbij zetten om je mda compact als afstandsbediening te gebruiken..
    helaas gaat dit natuurlijk nooit werken zonder strong irda voor de consument,
    wat dus niet op de mda compact zit.
    En nee het werkt niet zonder.. ik heb de mdaII en alle remonte control proggies lopen vast zonder deze missende functie.
    volgens meerdere posters is het wel degelijk mogelijk om de mda compact te gebruiken als afstandbediening. Ik heb zelf ook de mdaII en de ir-beam is daar inderdaad te zwak maar 3 meter vind ik nog een goed resultaat voor de mda compact.
     
    Berichten: 186
    Reg. datum: 30 augustus 2002

    En je hebt je mda compact werkend gekregen als afstandsbediening dus?
    volgens mij niet uit je post valt op te maken.. graag iemand waarbij het wel gelukt is met zijn compact.

    Inderdaad theoretisch moet het werken.. maar met de mdaII lukt het ook niet in de praktijk

    Dylan18 wijzigde dit bericht 11-12-2004 13:42 (60%)

     
    Berichten: 155
    Reg. datum: 27 maart 2004

    quote:
    Dylan18 schreef op zaterdag 11 december 2004 @ 13:41:
    En je hebt je mda compact werkend gekregen als afstandsbediening dus?
    volgens mij niet uit je post valt op te maken.. graag iemand waarbij het wel gelukt is met zijn compact.

    Inderdaad theoretisch moet het werken.. maar met de mdaII lukt het ook niet in de praktijk



    hij werkt perfect bij mij. Maar zoals eerder gezegd, over meer dan 3 meter afstand functioneert hij niet.

    Ook de voice commands zijn heel leuk :D
     
    Rodin
    Berichten: 2.233
    Reg. datum: 30 januari 2000

    quote:
    Dylan18 schreef op zaterdag 11 december 2004 @ 13:41:
    En je hebt je mda compact werkend gekregen als afstandsbediening dus?
    volgens mij niet uit je post valt op te maken.. graag iemand waarbij het wel gelukt is met zijn compact.

    Inderdaad theoretisch moet het werken.. maar met de mdaII lukt het ook niet in de praktijk
    Werkt prima... Geen problemen hier..

    "It's better to keep your mouth shut and give the impression that you're stupid than to open it and remove all doubt." | Specs!

    Berichten: 537
    Reg. datum: 29 november 2004

    Goed, nu ik lees dat het via Active Sync hooguit een half uurtje duurt om een file van 200 MB op de SD kaart te zetten, wil ik het toch via Active Sync proberen. Het zou gewoon moeten werken tenslotte. iemand ervaring met het probleem dat ik via Active Sync (of gewoon via Explorer op mijn pc) niet gewoon op de SD kaart kan komen? Hij geeft steeds als ik de Explore button klik de melding: "Critical Communication Services have failed to start. Try resetting your mobile device etc etc." Iemand enig idee waaraan dit ligt?

    Bij mij ging het installeren van de GPRS monitor ook fout, ik kan hem alleen opstarten via programs, via het Today screen slaat er van alles op hol. Verder was na installatie het today screen vern**kt en moest ik de T-Mobile background selecteren en daarna terug naar de standaard Windows uitvoering voor alles weer normaal zichtbaar was. Ook krijg ik het programma er niet af, zowel met Remove Programs als handmatig via de file explorer werkt het niet. Iemand een oplossing?
     
    Berichten: 186
    Reg. datum: 30 augustus 2002

    quote:
    Werkt prima... Geen problemen hier..


    oke.. ik ben overtuigd dan >:) . :9
    ff een ander vraagje.. als het op de compact werkt, moet het ook werken op de mdaII lijkt me..
    helaas wel op een bereik van < 3m, maar het ZOU moeten werken..

    Is er iemand die de mdaII ook werkend heeft als afstandsbediening?
     
    Berichten: 333
    Reg. datum: 15 maart 2003

    Heeft iemand plaatjes van het hoesje / headset en al die andere accesoires?

    Of weet iemand waar ik die kan vinden
     
    Berichten: 361
    Reg. datum: 27 september 2001

    quote:
    manson909 schreef op vrijdag 10 december 2004 @ 19:29:
    is er al iets bekend over eventuele softwaremodificaties op de T-Mobile versie van dit toestel? of gaat het alleen om een simlock die voor een x bedrag te verwijderen is?


    Ik heb zojuist gebeld met de tmobile klantenservice, maar als je geen abonnee bent bij tmobile (dus prepaid of echt alleen maar de MDA Compact los hebt gekocht in Nederland). Dan is er op dit moment weinig hoop.

    De klantenserivce kon mij vertellen dat je pas na 1 jaar de unlock codes gratis kon opvragen. En anders helemaal niet. Wat wel een oplossing was, was de mogelijkheid om het door een vriend of familie te laten doen. Je geeft ze 120 euro en vervolgens krijgen zij een code waarmee jij je telefoon kan unlocken.

    Verder lijkt er weinig te gebeuren omtrent het omzijlen van simunlock codes. De interne structuur is volgens xda-developers.com gelijk aan de 'blue angel' (XDA III) en hiervoor is ook nog steeds geen mogelijkheid gevonden om hem via omwegen gratis te unlocken. En deze is al een paar maanden op de markt. Er is dus op dit moment weinig perspectief voor mensen die ook andere netwerken willen gebruiken op de Nederlandse MDA Compact zonder tmobile abbo.
     
    Rodin
    Berichten: 2.233
    Reg. datum: 30 januari 2000

    quote:
    N0torious schreef op zaterdag 11 december 2004 @ 03:04:
    hmm om de een of andere reden is het klokje dat zich normaal rechtsbovenin bevind, bij mij verdwenen :?

    iemand enig idee hoe ik dat weer terug kan krijgen

    Arg! Ik heb het opeens het zelfde probleem.... Soft-reset hebt niet...

    [EDIT]

    Fix:

    Het komt dus door dat ScummVM. Download de fix HIER!

    :)

    Animal_X wijzigde dit bericht 11-12-2004 19:13 (17%)

    "It's better to keep your mouth shut and give the impression that you're stupid than to open it and remove all doubt." | Specs!

    Berichten: 204
    Reg. datum: 31 januari 2004

    quote:
    Dylan18 schreef op zaterdag 11 december 2004 @ 14:49:
    [...]


    oke.. ik ben overtuigd dan &gt;:) . :9
    ff een ander vraagje.. als het op de compact werkt, moet het ook werken op de mdaII lijkt me..
    helaas wel op een bereik van < 3m, maar het ZOU moeten werken..

    Is er iemand die de mdaII ook werkend heeft als afstandsbediening?
    je deductie dat als het op de compact werkt het ook op de mdaII moet werken is niet juist. De mdaii heeft een te zwakke IRda om gebruikt te kunnen worden als remote. Kijk de verschillende fora er maar op na. (zoals http://forum.xda-developers.com/front_page.php). De Irda van de mda compact hoeft helemaal niet gelijkwaardig te zijn ondanks dat het van dezelfde fabrikant (HTC) vandaan komt.
     
    Berichten: 39
    Reg. datum: 09 december 2004

    ik gebruik nu een aantal dagen de mda compact en heb nu een klein beetje ervaring met deze toestel . De snes emulator werkt bijna perfect moet ik zeggen, alleen klote is dat je er niet fatsoenlijk er mee kan spelen 99% van de games. De tv remote prog. werkt ook heel lekker tot bereik van ong. 3 meter. betaplayer werkt echt grandioos. pocket plus is een must have.

    Nu over de telefoon functie daar ben ik niet helemaal blij mee. (dit is mijn mening)
    - klote speaker
    - mensen horen je niet zo duidelijk als met andere tel.
    -heel onhandig met 1 hand (is nog wel net te doen)
    - best wel traag vind ik , ook al heb je alles afgesloten
    - veelste groot
    - batterij duur is te kort als je met de tel een beetje speelt
    -matige handsfree speaker
    - je kan niet zien of iemand in gesprek is

    +scherm (dus dat je meteen veel tel nr ziet)
    +ontvangst


    kortom het is een goeie pda maar een matige telefoon (zit er over na te denken om de mda compact gewoon als pda erbij te gebruiken ipv tel.) maar ik kijk er nog een week er tegen aan over ik er niet aan wen.
     
    Jah wat zal ik ervan maken
    Berichten: 311
    Reg. datum: 11 juni 2001

    heeft iemand hier al internet via bluetooth werkend gekregen? Kheb het wel aan de praat, maar dat is niet echt wireless. De usb kabel moet namelijk aangesloten zijn :(, maar het moet toch wel mogelijk zijn om dat zonder kabel te kunnen doen? Kheb de tutorial van Jack geprobeerd, maar dat werkt niet helemaal :( Iemand een oplossing?

    De enige echte....

    Berichten: 106
    Reg. datum: 04 januari 2001

    quote:
    broodjepoep schreef op zaterdag 11 december 2004 @ 18:05:
    [...]


    je deductie dat als het op de compact werkt het ook op de mdaII moet werken is niet juist. De mdaii heeft een te zwakke IRda om gebruikt te kunnen worden als remote. Kijk de verschillende fora er maar op na. (zoals http://forum.xda-developers.com/front_page.php). De Irda van de mda compact hoeft helemaal niet gelijkwaardig te zijn ondanks dat het van dezelfde fabrikant (HTC) vandaan komt.


    Misschien werkt total remote wel goed op de MDA Compact /Jam http://www.griffintechnology.com/griffinmobile/totalremote/ Zij gebruiken een zgn remote extender via de sdio port.

    Er zijn al wat gegevens bekend over de opvolger van de Jam, zie hier (het bericht van futuredoc):
    http://www.howardforums.c...page=15&pagenumber=11
     
    Berichten: 155
    Reg. datum: 27 maart 2004

    quote:
    Animal_X schreef op zaterdag 11 december 2004 @ 16:43:
    [...]

    Arg! Ik heb het opeens het zelfde probleem.... Soft-reset hebt niet...

    [EDIT]

    Fix:

    Het komt dus door dat ScummVM. Download de fix HIER!

    :)


    bedankt voor de fix :D
    daar lag het dus bij mij ook aan.
     
    succes ermee

    steeds als ik TomTom start dan gaat de mda automatisch connecten met gprs, weet iemand waar dit voor is en hoe ik dit uitzet?

    www.triplepro.nl Het Promotiebedrijf van Nederland

    Gisteren me mda gekocht bij de dixons , zie ik na 3 uur een dode pixel rechts boven in het scherm , nou maar hopen dat ze hem willen om ruilen , heeft iemand ervaring hier mee ? :( :&#039;(
     
    Berichten: 149
    Reg. datum: 27 juni 2003

    Wellicht een tip. Bij Mycom heb ik een asus bluetooth gps muis gekocht. Het is een holux GR-230. Werkt perfect en kost maar 99 euro.

    Daar heb ik ook een vraag over. er zit een minuusb autolader bij. Deze is 5 v en 2 ampere. Kan ik deze gebruiken voor het laden van de telefoon (is 5 v 1 ampere)
     
    Foto foto..
    Berichten: 502
    Reg. datum: 15 oktober 2001

    quote:
    llpineapple schreef op zondag 12 december 2004 @ 10:03:
    Wellicht een tip. Bij Mycom heb ik een asus bluetooth gps muis gekocht. Het is een holux GR-230. Werkt perfect en kost maar 99 euro.

    Daar heb ik ook een vraag over. er zit een minuusb autolader bij. Deze is 5 v en 2 ampere. Kan ik deze gebruiken voor het laden van de telefoon (is 5 v 1 ampere)
    Lijkt me wel, de telefoon pakt wat ie nodig heeft, méér amperes kan dus iig geen kwaad.. Probeer het zou ik zeggen, en laat even weten of het werkt.. Heb ook wel interesse in die BT muis en meteen n lader r bij kan nooit kwaad :)
     
    Berichten: 215
    Reg. datum: 29 juli 2000

    quote:
    llpineapple schreef op zondag 12 december 2004 @ 10:03:
    Wellicht een tip. Bij Mycom heb ik een asus bluetooth gps muis gekocht. Het is een holux GR-230. Werkt perfect en kost maar 99 euro.

    GPS muis, slaat "muis" op de vorm, of is het ook een muis?

    Zo te zien niet http://www.holux.com.tw/Temp%20web/GR-230.html

    Wel een leuk idee: bluetooth muis en GPS receiver in 1.

    BTW kan hem ook niet zo 123 vinden op de mycom site.
     
    Berichten: 104
    Reg. datum: 29 november 2002

    Ik weet dat jullie niet zitten te wachten op een post als de volgende maar ik wil het toch maar even vermelden.
    Mijn t-mobile abbo is bijna verlopen (t-mobile 75 E 15,00 p/m) en ik dacht ach laat ik eens bellen om te kijken of ze een leuke aanbieding voor me hebben.
    Wat denk je bij een verlenging van twee jaar de MDA compact GRATIS!!!!!!!!! _/-\o_

    Ach ik denk dat ik het maar ga doen.
    Hehehe &gt;:)

    MSI K8N NEO 2 6600 GT 3000+ Corsair 2x512 kit

    Shut up and squat !!

    Wat is nu de goedkoopste manier om TomTom draaiende te krijgen?
    Zie wel hele paketten voor 280 euries, maar dat moet toch goedkoper kunnen?
    Als een vriend van mij de software heeft, kan ik die dan ook gebruiken of zit er nog iets van beveiliging in?

    3x GTX280 Tri-Sli, i7 920 @ 4500 mhz, EVGA Classified, 6GB Dominator 1866, 3x Vertex 60 GB raid0, X-Fi, G7,G15,G25, 30" Dell 3007,Tt 1500W

    Berichten: 215
    Reg. datum: 29 juli 2000

    quote:
    Wat denk je bij een verlenging van twee jaar de MDA compact GRATIS!!!!!!!!! _/-\o_
    ¤29,50 x 24 = ¤ 708,00 Dat is verre van GRATIS....
     
    Berichten: 106
    Reg. datum: 04 januari 2001

    Concurrentie voor de i-mate jam ???:

    http://msmobiles.com/news.php/2349.html
    http://www.nieuwemobiel.nl/index.php?Toestel_code=fcdb4c
    http://www.brighthand.com/article/BenQ_Showing_Off_P50

    Voordelen; 128 mb, wifi, keyboard, meer kleuren display :9~
    Nadelen; groter, zwaarder, niet bekend wanneer hij op de markt komt :( (size is a biggie for me, size DOES matter }) )

    No_mercy_on_u2 wijzigde dit bericht 12-12-2004 12:42 (9%)

     
    Shut up and squat !!

    quote:
    No_mercy_on_u2 schreef op zondag 12 december 2004 @ 12:40:
    Concurrentie voor de i-mate jam ???:

    http://msmobiles.com/news.php/2349.html
    http://www.nieuwemobiel.nl/index.php?Toestel_code=fcdb4c
    http://www.brighthand.com/article/BenQ_Showing_Off_P50

    Voordelen; 128 mb, wifi, keyboard, meer kleuren display :9~
    Nadelen; groter, zwaarder, niet bekend wanneer hij op de markt komt :( (size is a biggie for me, size DOES matter }) )
    En oerlelijk !!

    3x GTX280 Tri-Sli, i7 920 @ 4500 mhz, EVGA Classified, 6GB Dominator 1866, 3x Vertex 60 GB raid0, X-Fi, G7,G15,G25, 30" Dell 3007,Tt 1500W

    Berichten: 39
    Reg. datum: 09 december 2004

    quote:
    strammer_max schreef op zondag 12 december 2004 @ 07:58:
    Gisteren me mda gekocht bij de dixons , zie ik na 3 uur een dode pixel rechts boven in het scherm , nou maar hopen dat ze hem willen om ruilen , heeft iemand ervaring hier mee ? :( :&#039;(
    had ik ook maar is weg gegaan en niet meer terug gekomen .
     
    Dubbelzinnig

    quote:
    No_mercy_on_u2 schreef op zondag 12 december 2004 @ 12:40:
    Concurrentie voor de i-mate jam ???:

    http://msmobiles.com/news.php/2349.html
    http://www.nieuwemobiel.nl/index.php?Toestel_code=fcdb4c
    http://www.brighthand.com/article/BenQ_Showing_Off_P50

    Voordelen; 128 mb, wifi, keyboard, meer kleuren display :9~
    Nadelen; groter, zwaarder, niet bekend wanneer hij op de markt komt :( (size is a biggie for me, size DOES matter }) )
    Zou opzich leuk zijn, maar ik zou hem nooit willen gezien het een BenQ is :( heb slechte ervaringen met dat merk..
    Berichten: 2.371
    Reg. datum: 11 februari 2000

    quote:
    morkov schreef op zondag 12 december 2004 @ 11:54:
    Ik weet dat jullie niet zitten te wachten op een post als de volgende maar ik wil het toch maar even vermelden.
    Mijn t-mobile abbo is bijna verlopen (t-mobile 75 E 15,00 p/m) en ik dacht ach laat ik eens bellen om te kijken of ze een leuke aanbieding voor me hebben.
    Wat denk je bij een verlenging van twee jaar de MDA compact GRATIS!!!!!!!!! _/-\o_

    Ach ik denk dat ik het maar ga doen.
    Hehehe &gt;:)


    Dan had je hem ook gratis kunnen krijgen @ 30 minuten :)
    Dan krijg je deze telefoon voor 24 * 10.50 = 252 euro. (plus 2 jaar gratis 30 minuten per maand bellen.

    procyon wijzigde dit bericht 12-12-2004 13:18 (11%)

    Een lege verzameling is deelverzameling van elke verzameling

    Berichten: 39
    Reg. datum: 09 december 2004

    quote:
    llpineapple schreef op zondag 12 december 2004 @ 10:03:
    Wellicht een tip. Bij Mycom heb ik een asus bluetooth gps muis gekocht. Het is een holux GR-230. Werkt perfect en kost maar 99 euro.

    Daar heb ik ook een vraag over. er zit een minuusb autolader bij. Deze is 5 v en 2 ampere. Kan ik deze gebruiken voor het laden van de telefoon (is 5 v 1 ampere)



    Dit is zeker een goeie tip watvoor gr-230 ? Bij pdashop staat de holux gr-230BK voor 169 euro
    kan je me vertellen of dat de zelfde is ? hier is de link http://www.pdashop.nl/specialinterest/PocketPC-GPS
     
    Berichten: 333
    Reg. datum: 15 maart 2003

    Dit is wel vreemd, op de T-mobile.nl site staat

    2 jaar
    150 minuten p maand59.95
    225 minuten p maand0.00


    En op Smartphone.nl staat

    2 jaar
    150 minuten p maand0.00
    225 minuten p maand0.00


    Dan maar bij Smartphone.nl bestellen :)
     
    Berichten: 2.371
    Reg. datum: 11 februari 2000

    Ik krijg zelf (2 januari) ook een MDA Compact (of anders de MDA3) van mijn werk en ben nu al een beetje op zoek naar programma's en leuke accessoires

    Nu heb ik al een hele berg software kunnen vinden maar het vinden van de juiste accessoires blijkt wat moeilijker :(

    Ondanks dat ik thuis, op school en werk Wlan gebruiken kan vind ik een WLAN SDIO kaart onzin, vooral door de hoge kosten, beperkte geheugenopslag en het gammele antenne uitsteeksel. (heb daarom al wel een 1GB SD kaartje gekocht.)

    Ik synchroniseer mijn MDA wel op de oude manier en het liefst doe ik dat dan via een Cradle maar deze krijg je niet gratis bij de MDA compact (2 en 3 wel)
    Weet iemand waar je een cradle kan kopen voor de MDA Compact? (en mooie beschermhoesjes)

    Ik draai thuis trouwens ook Exchange server, kan de outlook op de MDA compact hier ook mee overweg? Want dan zou het hebben van wifi wel weer leuk zijn.

    procyon wijzigde dit bericht 12-12-2004 14:13 (12%)

    Een lege verzameling is deelverzameling van elke verzameling

    Berichten: 5
    Reg. datum: 06 november 2004

    Modbreak:
    geen warez hier

    Korakal wijzigde dit bericht 12-12-2004 18:11 (92%)

     

    Pagina: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 last



    Dit topic is gesloten.


    VNU Media logo Hosted by True

    © 1998 - 2012 Tweakers.net B.V. - Alle rechten voorbehouden - Contact - Jouw privacy - Algemene Voorwaarden

    Uitgever van:

    Website van het jaar 2011