quote:hidden schreef op zaterdag 07 mei 2005 @ 23:01:
is het ook mogenlijk om medere rrs feeds achter elkaar te zetten dan alleen die van xbox-scene ?
kan ze wel onder elkaar krijgen maar dat staat niet met de skin en leest niet zo prettig.
Hierop heb ik 't volgende gevonden :
http://www.feedjumbler.com/
Ff reggen, lijstje maken met je favoriete newsfeedz, ff url'etje in je home.xml pasten en tadaa
Meerdere newsfeeds achter elkaar in XBMC
DocGonzo photography | [12:14:30] (GerardHenninger): maar jij bent ook een lieve belg (L)(K)
Move along folks, nothing interesting to see here.
Ik heb vorige week mn doos laten softmodden
En daar stond een heeeleee oude versie van xbmc op.
Toen ben ik zelf even gaan padvinden en kwam ik op deze versie uit : XBMC.Build.0515-RNSSUCKS
Deze werkt alleen niet 100% hier want onder mijn programma's kan ik niet eens met mn cursor bewegen en zie ik ook echt nergens de programmas staan die er vroeger wel in stonden. Ook loopt deze versie vast als ik tijdens de Visualisatie op A druk en manneer ik het controle paneel te voorschijn tover met start (nog steeds visu mode) om door te spoelen etc...
Misschien dat iemand mij een linkje kan geven naar een recente build die deze problemen niet heeft?
B.V.D.
Macbook :D
Je moet de naam van de knop wijzigen en de locatie waar ie naartie verwijst, de rest laten staan want daarin staat aangegeven wat de locatie ie en weer je naartoe gaat bij het naar boven of omlaag bewegen van de richting.quote:Fire69 schreef op donderdag 26 mei 2005 @ 12:52:
Schweino, kan jij ff uitleggen hoe je de volgorde van de knoppen aanpast, want ik probeer het nu ook hier, maar krijg het niet goed.
Reg. datum: 31 augustus 2001
Bij uitzendinggemist is de kans veel groter dat de streams wel werken.
Je kunt kiezen uit Ned 1, 2 of 3 en je krijgt de programmas voor je neus. Druk op A om de bebijhorende info te zien, nogmaals op A om af te spelen. spreekt natuurlijk voor zich.


Download Dutchstream en Uitzendinggemist hier
Have fun,
BaKMaN
De build van Schweino is het allerbest! Even in het topic zoeken en je weet waar je hem vandaan kan halenquote:KeaveXL schreef op donderdag 26 mei 2005 @ 17:33:
Misschien dat iemand mij een linkje kan geven naar een recente build die deze problemen niet heeft?
B.V.D.
Reg. datum: 31 augustus 2001
quote:stevedep2 schreef op donderdag 26 mei 2005 @ 21:21:
Om uitzendingen van uitzendinggemist.nl te bekijken kan je de tool ASXcreator gebruiken. Deze tool maakt automatisch ASX bestanden die verwijzen naar streaming video bestanden van uitzendinggemist.nl. Deze bestanden kan je via 'my videos' in MCE benaderen.
www.xpressions.nl/download.htm
?
- dit gaat over xboxmediacenter, iets anders dan MCE
- in een ASF bestand (het bestandsformaat wat ze bij omroep.nl/uitzendinggemist gebruiken) staat de directe link naar de ASX. (een mms url), daar heb je geen tool voor nodig ?
hmmm wat ik wel bizar vind; hoe krijg je die vorige uitzendingen te pakken ?
bakman wijzigde dit bericht 26-05-2005 22:18 (8%)
heb sinds kort een Samsung drive en hij ziet wel een audiocd, haalt zelfs de juiste database info op maar speelt de cd vervolgens niet af.
Box lijkt dan ook te hangen.
Wellicht dat ik ergens een setting aan moet passen,
iemand een idee hoe of wat?
Het enige wat wel jammer is dat de kwaliteit van sommige filmpjes nog wel eens te wensen over laat.
Maar voor de rest top!
Reg. datum: 21 september 2004
http://specs.tweak.to/6635
Reg. datum: 22 maart 2005
Mis alleen de datum van uitzending. Op de omroepsite staat ie er ook bij. Is dat er nog in te proppen? Dat zou hem (bijna
Heb overigens gemerkt dat de omroepserver je der-afpleurt als jem te lang op pauze zet. Maar dat even terzijde.
Reg. datum: 16 februari 2005
http://paalsma.dyndns.org...mist/uitzendinggemist.zip
Het is niet meer als een batchfile met wat "ondersteunende" programmaatjes, maar het werkt prima. Naast de strm bestanden kun je ook nog *.url bestanden aanmaken die je rechtstreeks vanuit IE/WMP kunt starten.
ZIP bestand uitpakken en "uitzendinggemist!.bat" runnen, de rest wijst zich vanzelf.
Reg. datum: 31 augustus 2001
quote:Paalsma schreef op zondag 29 mei 2005 @ 02:12:
Omdat ik persoonlijk een beetje een hekel heb aan allerlei verschillende scripts (vooral een tikkie "andere huisgenoten onvriendelijk") in XBMC heb ik zelf wat gefröbelt om alle links van www.uitzendinggemist.nl gewoon in *.strm bestandjes te krijgen, zodat je ze netjes in een mapje onder de video-sectie kan plaatsen.
http://paalsma.dyndns.org...mist/uitzendinggemist.zip
Het is niet meer als een batchfile met wat "ondersteunende" programmaatjes, maar het werkt prima. Naast de strm bestanden kun je ook nog *.url bestanden aanmaken die je rechtstreeks vanuit IE/WMP kunt starten.
ZIP bestand uitpakken en "uitzendinggemist!.bat" runnen, de rest wijst zich vanzelf.
bizar zo'n .bat, het werkt wel, maar gaat wel bijzonder traag (????)
je kan trouwens ook gewoon de .asf's opslaan en hernoemen naar .strm dan werkt het ook op je Xbox. De .rm's doen het zowiezo al.
Reg. datum: 31 augustus 2001
ik zie de datum niet ?quote:reab schreef op zaterdag 28 mei 2005 @ 21:15:
Ha Bakman - heftig mooie script!
Mis alleen de datum van uitzending. Op de omroepsite staat ie er ook bij. Is dat er nog in te proppen? Dat zou hem (bijnakompleet maken.
Reg. datum: 31 augustus 2001
ik zit hier wel aan te denken, maar dan ga ik niet tvgids.nl gebruiken maar de tvgids van filmtotaal.nl deze is een stuk makkelijker te parsen. of anders de xmldata van wolf.quote:KontI schreef op vrijdag 27 mei 2005 @ 11:05:
Bakman serieus mooi stukje script.Maar ik dacht, je schijnt er nogal veel vanaf te weten. Mischien is het voor jou een koud klusje om een keer naar het tvgids script te kijken? Ik heb zelf gekeken maar ik kom er echt niet uit. En ik wil je niet opdringen hoor. thx.
bakman wijzigde dit bericht 29-05-2005 09:52 (4%)
Reg. datum: 16 februari 2005
quote:bizar zo'n .bat, het werkt wel, maar gaat wel bijzonder traag (????)
je kan trouwens ook gewoon de .asf's opslaan en hernoemen naar .strm dan werkt het ook op je Xbox. De .rm's doen het zowiezo al.
Het gaat inderdaad traag, dat ligt vooral aan het feit dat "zoeken" niet zo heel erg vlot gaat in een batchfile en dat er voor elk programma een een complete pagina binnengetrokken moet worden
Waarom een batchfile...omdat ik dacht dat ik dat wel ff snel zou doen ("zo gepiept") met een paar regeltjes zodat ik die kon aanroepen met met de scheduler van m'n servert. Uiteindelijk werd het toch iets uitgebreider dan gepland en heb ik het meteen maar "af gemaakt" (geen rits cl opties e.d.).
Als je de ASF's gewoon renamed krijg je allemaal "vreemde" namen, ik vond het zo wat netter.
Reg. datum: 22 maart 2005
quote:
Ja sorry, ik klikte op een willekeurige uitzending en zag meteen de datum/tijd in een grijze balk. Dacht dus dat dat standaard was - niet dus.
Maar ik kwam wel iets anders leuks tegen op portal.omroep.nl, namelijk het 'nu op tv/straks op tv' veldje. lijkt me een mooie vervanging voor het TVGIDS scriptje.
Omdat ik wel de complete lijst van shoutcast te zien krijg, en de streams in een playlist, na het selecteren van een radiostation denk ik niet dat 't een netwerkprobleem is. Zelfs dutchstream werkt perfect! (hulde aan BaKMaN)
Iemand een idee?
Gentoo, het kost je een paar honderd MB en 3 nachtjes werk, maar dat is het waard!

Het script is te vinden onder de volgende URL: http://www.reflexlight.nl...rs/tweakbox.v0.1.beta.zip
Ik moet er wel bijzeggen dat er nog wat schoonheidsfoutjes in zitten. Maar alle kritiek die leidt tot verbetering is welkom!
Gentoo, het kost je een paar honderd MB en 3 nachtjes werk, maar dat is het waard!
http://specs.tweak.to/6635
Reg. datum: 31 augustus 2001
quote:EWS99 schreef op maandag 30 mei 2005 @ 19:05:
Ik heb gister mijn oude en brakke xbmc versie bijgwerkt naar de huidige schweino build (25 mei). Nu werkt bijna alles zoals 't moet (vooral de scripts), op 1 ding na: Ik krijg geen geluid via Shoutcast. Ook Webradio werkt niet.
Omdat ik wel de complete lijst van shoutcast te zien krijg, en de streams in een playlist, na het selecteren van een radiostation denk ik niet dat 't een netwerkprobleem is. Zelfs dutchstream werkt perfect! (hulde aan BaKMaN)
Iemand een idee?
Hier nog iemand met precies hetzelfde probleem. Dezelfde Schweino-build, dezelfde problematiek. Raar!
Ik ben nummer drie op deze pagina die het 'probleem' heeft. Advies is welkom! Ik mis mijn webradio!
... en oranje! :P | Mijn Games collectie op de Wii, Cube en XBOX360.
http://specs.tweak.to/6635
quote:bakman schreef op dinsdag 31 mei 2005 @ 13:27:
Probeer eens een "officiele" release van team XBMC. Ik heb daar werkelijk nog nooit 1 probleem mee gehad, ik zie en hoor altijd mensen met problemen en als je dan vraagt wat voor release ze draaien dan zijn het gecompilede versies van "EXPERT", "ekb" en hier vooral de "schweino" build. Niet om deze mensen af te doen, maar wat hebben deze custom builds meer of anders te bieden dan de "officiele" builds ?
Scripts! En de Schweino build heeft nog nooit gefaald bij mij.
En hij wordt elke dag bijgewerkt
Reg. datum: 31 augustus 2001
www.xbmcscripts.com ?quote:EbOoZ schreef op dinsdag 31 mei 2005 @ 15:50:
[...]Scripts! En de Schweino build heeft nog nooit gefaald bij mij.
En hij wordt elke dag bijgewerkt
Het probleem zat dus ook in de "officiele" build (die er overigens niet is......, het team van XBMC compileert nooit zelf een build, ze kijken wel uitquote:Stampre schreef op dinsdag 31 mei 2005 @ 15:28:
Probleem opgelost. In de changelog staat op 27 mei, bugfix voor shoutcast. Ik heb de build van vandaag gedownload en voila webradio is up and running.
Reg. datum: 31 augustus 2001
dan vraag ik me af wat ik dan nu draai....? xbins ? hij is iig erg kaal qua scripts en dialogsubmenu (dat vind ik prettig)quote:Schweino schreef op dinsdag 31 mei 2005 @ 17:36:
[...]Het probleem zat dus ook in de "officiele" build (die er overigens niet is......, het team van XBMC compileert nooit zelf een build, ze kijken wel uit)
bakman wijzigde dit bericht 31-05-2005 20:00 (14%)
quote:
Het heeft ook met luiheid te maken
Nee maarum, hier waren erg veel positieve berichten over de build van Schweino. Na deze een keer geprobeert te hebben wou ik niets anders meer. Veel completer dan builds die je op IRC, Usenet, e.d. vindt.
Maar das mijn mening
Die scripts gebruik ik zelf eigenlijk ook nooit
EBOOZ wijzigde dit bericht 01-06-2005 09:41 (9%)
Reg. datum: 31 augustus 2001
ik heb jouw build nu op m'n X staan en het komt op het zelfde neer, lekker kaal maar compleet. Dus al met al heb ik gewoon een grote bek voordat ik weet waar ik over praatquote:Schweino schreef op woensdag 01 juni 2005 @ 09:09:
Het xbins team is niet verbonden met het xbmc team, dus je hebt idd de xbins compile.
Hahaha altijd handig, een beetje zelfkennisquote:bakman schreef op woensdag 01 juni 2005 @ 17:42:
[...]
ik heb jouw build nu op m'n X staan en het komt op het zelfde neer, lekker kaal maar compleet. Dus al met al heb ik gewoon een grote bek voordat ik weet waar ik over praat
(Thanx Schweino en Bakman)
Uitzending gemist werkt goed zolang ik maar niet ga vooruitspoelen, pauzeren en dat soort dingen.
Vanavond wil ik de scripts nog even in de DialogSubmenu zetten.
Weet iemand trouwens of het mogelijk is om bepaalde games met een wachtwoord oid te beveiligen ?
(sommige games hoeft mijn zoontje niet te spelen)
Want ik zit er nu sterk aan te denken Avalaunch eraf te gooien en gelijk XBMC te booten.
I haven't lost my mind! It's backed up on tape somewhere! My site
Playboy The Mansion?quote:Dr.DNA schreef op donderdag 02 juni 2005 @ 09:38:
(sommige games hoeft mijn zoontje niet te spelen)
Move along folks, nothing interesting to see here.
Prima toch, die lijkt me ook correctquote:bakman schreef op zondag 29 mei 2005 @ 09:27:
[...]
ik zit hier wel aan te denken, maar dan ga ik niet tvgids.nl gebruiken maar de tvgids van filmtotaal.nl deze is een stuk makkelijker te parsen. of anders de xmldata van wolf.
Een hele zooooi
Reg. datum: 02 juni 2005
Jullie ideeen?
alvast bedankt!
Reg. datum: 08 september 2003
Gewoon de subtitel in de subtitels map gooien. Vergeet niet de subtitles dezelfde naam te geven al sde divx-betsand heet.quote:Dorisje schreef op donderdag 02 juni 2005 @ 17:34:
Hoe zit het met ondertiteling bij divx films? Met bs player op de pc werkt dit prima, maar op de xbox heb ik nog niet iets gevonden waarmee dit kan Dus een programma waarmee ik ondertiteling bestanden samen met een divx film kan openen.
Jullie ideeen?
alvast bedankt!
Ik heb mijn xboxdash.xbe vervangen.. en nu start de xbox niet meer
Kan ik dit nog op een manier oplossen
quote:tonks schreef op donderdag 02 juni 2005 @ 19:31:
K*T,
Ik heb mijn xboxdash.xbe vervangen.. en nu start de xbox niet meer. alleen maar een service mededeling..
Kan ik dit nog op een manier oplossen
Ik zag laatst een recovery cd langs komen, alleen geen idee of dat werkt.
Ik heb de originele hdd niet ingehangen, dus gaat er wat mis......
Wenn ist das Nunstruck git und Slotermeyer? Ja!... Beiherhund das Oder die Flipperwaldt gersput! The price of freedom is eternal vigilance
Reg. datum: 31 augustus 2001
hij is in de maak, er zit verder geen programma info in, maar ik neem aan dat de meeste mensen uit een programmatitel wel iets op kunnen makenquote:BlackB1rd schreef op donderdag 02 juni 2005 @ 17:26:
[...]
Prima toch, die lijkt me ook correctIk wacht met smart op dit script
ik heb die recovery van die schweino.. maar die werkt nietquote:MeNTaL_TO schreef op donderdag 02 juni 2005 @ 20:47:
[...]
Ik zag laatst een recovery cd langs komen, alleen geen idee of dat werkt.
Ik heb de originele hdd niet ingehangen, dus gaat er wat mis......
Ermo wijzigde dit bericht 03-06-2005 10:39 (99%)
vraagje: ik heb een aantal cd op mn xbox gezet toen die nog niet omgebouwd was. nu wil ik ze in xbox media center hebben, maar die kan ze niet vinden. weet iemand hoe ik die cd's in mn xbmc krijg door middel van een link ofzo?
thx
450D | 12-24 4.0 | 17-50 2.8 | 70-300 VC USD | 50 1.8 MKII | Macbook Unibody
Reg. datum: 05 november 2004
quote:dCY schreef op donderdag 02 juni 2005 @ 18:01:
[...]
Gewoon de subtitel in de subtitels map gooien. Vergeet niet de subtitles dezelfde naam te geven al sde divx-betsand heet.
Of in dezelfde directory als de film zelf, dat werkt ook. Zowel .srt als idx/sub.
Wat werkt er niet aan? Wil 'ie niet booten? Is je xbox gemod (niet via softmod) of niet?quote:tonks schreef op donderdag 02 juni 2005 @ 23:07:
[...]
ik heb die recovery van die schweino.. maar die werkt niet
quote:Schweino schreef op vrijdag 03 juni 2005 @ 12:10:
[...]
Of in dezelfde directory als de film zelf, dat werkt ook. Zowel .srt als idx/sub.
[...]
Wat werkt er niet aan? Wil 'ie niet booten? Is je xbox gemod (niet via softmod) of niet?
Nou het punt is,
Ik heb die van je site gedownload.
En hem op een cd-r gebrand.
Nu las ik op een andere site dat xbox geen cd-r pakt.
Toen probeerde ik hem op een dvd-rw te branden en dat kon niet.
De xbox is niet met een chip gemod alleen met een cd.
Reg. datum: 21 september 2004
quote:bakman schreef op donderdag 02 juni 2005 @ 21:37:
[...]
hij is in de maak, er zit verder geen programma info in, maar ik neem aan dat de meeste mensen uit een programmatitel wel iets op kunnen maken
Bakman had je hier mischien nog iets aan?
http://www.xboxmediaplaye...e7824;act=ST;f=22;t=13174
quote:tonks schreef op vrijdag 03 juni 2005 @ 12:19:
[...]
Nou het punt is,
Ik heb die van je site gedownload.
En hem op een cd-r gebrand.
Nu las ik op een andere site dat xbox geen cd-r pakt.
Toen probeerde ik hem op een dvd-rw te branden en dat kon niet.
De xbox is niet met een chip gemod alleen met een cd.
Okay,
het zit zo:
Een xbox met een Samsung drive leest wel CDR, andere drives niet (sommige van de laaste generatie Philips drives uitgezonderd, maar het is niet met zekerheid te zeggen welke dat zijn). Alle drives lezen echter wel CDRW.
De iso die ik op mijn site heb staan kan je op zowel een CD als DVD branden, als dit niet lukt heb je een crappy brandprogramma
Samsung DVD drives lezen geen DVD+R en DVD+RW (tenzij je de bitsetting naar -ROM verandert), alle andere drives lezen zowel + als - R/RW (hoewel Philips en Thomson erg kieskeurig kunnen zijn).
Om te zien welke drive je hebt, zie http://www.system-mods.com/drives.jpg

Als je xbox "met een cd" is gemod dan ga ik er vanuit dat je een gesoftmodde xbox hebt (dus geen chip ingebouwd of Tsop flash). Indien dit het geval is kan je je xbox alleen nog repareren door er een chip in te laten bouwen. Het intact zijn van de bootstructuur is namelijk een voorwaarde voor een goede werking van de softmod, aangezien dit bij jou niet meer het geval is zal de xbox dus ook niet meer booten.
Er is misschien nog een andere oplossing, maar dan zal je moeten testen of je xbox nog wel originele spellen wil opstarten (ik gok echter dat dit niet zal werken). Mocht je xbox wel originele spellen opstarten dan kan je met een gehackte savegame een ftp server opstarten op je xbox en zo de harde schijf alsnog benaderen.
Schweino wijzigde dit bericht 03-06-2005 14:48 (17%)
Als ik de dvd erin doe dan knippert ie groen niks groen.. en als ik er niks in doe groen rood groen.
En spelletjes pakt ie wel.. dus er is nog hoop?
maar je kan 2 dingen doen:
of schijf eruit halen en aan pc hangen en ff je c schijf weer opnieuw overschijven
of via die gehackte savegame je xbox benanderen en zo alles goed zetten
quote:laurens0619 schreef op vrijdag 03 juni 2005 @ 20:04:
jazeker hoop maar ik denk niet dat dit de plaats is om dat uit te leggen
maar je kan 2 dingen doen:
of schijf eruit halen en aan pc hangen en ff je c schijf weer opnieuw overschijven
of via die gehackte savegame je xbox benanderen en zo alles goed zetten
Ik weet niet eens wat 'die' gehackte savegame is.. en al helemaal niet.. hoe ik eraan kom..
Ik ben helemaal niet thuis in het Xbox ombouw wereldje.. een kennis van me wel..maar om die nou helemaal te gaan bellen.. probeer het eerst liever zelf (ofja.. vraaghet op een forum
quote:tonks schreef op vrijdag 03 juni 2005 @ 18:55:
Ik heb het gebrand op een DVDRW, en nu weet ik niet of hij de dvd pakt.. ik weet niet hoe ik op die ftp kom..
Als ik de dvd erin doe dan knippert ie groen niks groen.. en als ik er niks in doe groen rood groen.
En spelletjes pakt ie wel.. dus er is nog hoop?
Er zou een menu tevoorschijn moeten komen (Evox), maar die krijg je dus niet.... Groen/uit is volgens mij dat je xbox de dvd probeert te lezen, probeer eens een ander merk dvd or een CDRW.
Hoe wil jij een XBFS schijf (die waarschijnlijk nog gelocked is ook) aan een PC hangen??quote:laurens0619 schreef op vrijdag 03 juni 2005 @ 20:04:
jazeker hoop maar ik denk niet dat dit de plaats is om dat uit te leggen
maar je kan 2 dingen doen:
of schijf eruit halen en aan pc hangen en ff je c schijf weer opnieuw overschijven
of via die gehackte savegame je xbox benanderen en zo alles goed zetten
Schweino wijzigde dit bericht 04-06-2005 00:17 (38%)
Reg. datum: 23 juni 2004
alvast heel erg bedankt op voorhand voor dit irritante probleem
quote:Schweino schreef op zaterdag 04 juni 2005 @ 00:16:
[...]
Er zou een menu tevoorschijn moeten komen (Evox), maar die krijg je dus niet.... Groen/uit is volgens mij dat je xbox de dvd probeert te lezen, probeer eens een ander merk dvd or een CDRW.
[...]
Hoe wil jij een XBFS schijf (die waarschijnlijk nog gelocked is ook) aan een PC hangen??
Ik heb een cdrw geprobeert toen kreeg ik rood groen rood groen,
En dan zal ik vanmiddag wel even een dvd+ gaan kopen
quote:Schweino schreef op zaterdag 04 juni 2005 @ 00:16:
[...]
Er zou een menu tevoorschijn moeten komen (Evox), maar die krijg je dus niet.... Groen/uit is volgens mij dat je xbox de dvd probeert te lezen, probeer eens een ander merk dvd or een CDRW.
[...]
Hoe wil jij een XBFS schijf (die waarschijnlijk nog gelocked is ook) aan een PC hangen??
dat stelt echt geen kont voor
ff bootable xbox linux cdtje downloade zodat je onder linux je xbox schijf kan benadenren
of onder windows via *** tooltje je xbox schijf op
en over het gelockte?
ken je de hotswap methode niet?
schijf opstarten in xbox, zodra die opgestart is en geunlockt de ide kabel van je pc eraan hangen en je zit er geunloaced op
maar je kan denk ik beter terecht op www..xbox-scene.com denk ik want gaat hier al beetje foute kant op
quote:ElByToS schreef op zaterdag 04 juni 2005 @ 00:26:
ik heb hier een backup van een film (zelf geript van de originele die ook in m'n bezit is) maar ik krijg het maar niet voor mekaar om er ondertiteling bij te krijgen (er zit geen menu bij) het rare is dat dit op pc (met powerdvd) wel vanzelf direct goed afspeeld...zijn er nog meer mensen met dit probleem ? ook al geprobeerd gewoon via het standaard xbox menu en dan met remote menu , maar dan komt er 'selection unavailable'
alvast heel erg bedankt op voorhand voor dit irritante probleem
zo uit mn hoofd:
bij het afspelen op Y druken, 2e kleine icoontje van links kiezen en je ondertitel taal kiezen
Heb het gevonden. Het leegmaken van de mappen e:\tdata\0face008 en e:\udata\0face008 zorgden ervoor dat de subtitles weer verschenen. Moest wel alle verdere instellingen weer wijzigen...quote:BigSurf schreef op zaterdag 04 juni 2005 @ 16:59:
Ik heb een klein probleempje. Subtitels van het formaat sub/idx worden prima getoond bij een film maar srt werkt niet meer. Niet meer omdat bij het mediacenter dat al op mijn xbox stond (heb 'm tweedehands) deze srt's prima werkten.. Ik zit nu op de 3 juni build van Schweino. Herkend iemand dit probleem? De srt subs staan net als de sub/idx in de video directory en staan uiteraard enabled via de OSD. Ook komt het voor dat bij versneld vooruit spoelen (32x) de box vast loopt maar daar is nog wel omheen te werken.
Reg. datum: 23 juni 2004
quote:laurens0619 schreef op zaterdag 04 juni 2005 @ 16:59:
[...]
zo uit mn hoofd:
bij het afspelen op Y druken, 2e kleine icoontje van links kiezen en je ondertitel taal kiezen
y doet nieteens iets
welke versie & build heb jij ?
Een hele zooooi
Reg. datum: 10 februari 2004
Reg. datum: 16 februari 2005
quote:Heeft iemand al journaal24 aan de praat gekregen, of is dat alleen via onlinestreams.nl te bekijken?
Deze link in een tekstbestandje zetten en saven met de extensie STRM:
http://www.omroep.nl/live/vpro5-bb.asx
Vervolgens het STRM bestandje in een videofolder opslaan. Werkt bij mij prima.
Reg. datum: 31 augustus 2001


Deze laat alleen de programma titels zien, gebruikt www.filmtotaal.nl als input.
download
Reg. datum: 08 september 2003
quote:bakman schreef op zondag 05 juni 2005 @ 20:33:
Voor de TVGids liefhebbers heb ik een scriptje in elkaar geflanst.
[afbeelding]
[afbeelding]
Deze laat alleen de programma titels zien, gebruikt www.filmtotaal.nl als input.
download
1 ding mis je wel in het script... een klokje.!
Dan weet je teninste wanner.. hoelang je nog moet wachten
Ik merk ik XBMC kan laten hangen door van shoutcast stream te wisselen zonder eerst de oude te stoppen. Hebben anderen hier ook last van ?
Net de laatste Schweino build erop gezet, en ook deze gaat hangen als ik een paar keer switch zonder de oude te stoppen.
Martkrui wijzigde dit bericht 05-06-2005 22:37 (24%)
I haven't lost my mind! It's backed up on tape somewhere! My site
Reg. datum: 10 februari 2004
quote:Paalsma schreef op zondag 05 juni 2005 @ 11:58:
[...]
Deze link in een tekstbestandje zetten en saven met de extensie STRM:
http://www.omroep.nl/live/vpro5-bb.asx
Vervolgens het STRM bestandje in een videofolder opslaan. Werkt bij mij prima.
fenx! zal t proberen.
Alleen heb ik nog een probleem waarvan ik nog geen oplossing heb kunnen vinden:
Als ik 'My music' open, dan krijg ik een leeg venster. m.a.w. ik zie dus geen directories of iconen. Wat ik ook probeer, ik krijg nix te zien en hij loopt dan ook zo vast.
Ik heb de laatste 'officiele' build geprobeerd en die van schweino, maar beide hebben het probleem.
Bij versie 1.0 werkte het wel, alleen werkten daar de scripts weer niet.
Ik heb de 008face folders ook gedelete, maar mocht niet baten.
Wat kan 't wezen????
Reg. datum: 08 september 2003
Staat de default directory goed voor "My Music" in de xboxmediacenter.xml..??quote:F-X schreef op zondag 05 juni 2005 @ 23:26:
[...]
fenx! zal t proberen.
Alleen heb ik nog een probleem waarvan ik nog geen oplossing heb kunnen vinden:
Als ik 'My music' open, dan krijg ik een leeg venster. m.a.w. ik zie dus geen directories of iconen. Wat ik ook probeer, ik krijg nix te zien en hij loopt dan ook zo vast.![]()
Ik heb de laatste 'officiele' build geprobeerd en die van schweino, maar beide hebben het probleem.
Bij versie 1.0 werkte het wel, alleen werkten daar de scripts weer niet.![]()
Ik heb de 008face folders ook gedelete, maar mocht niet baten.
Wat kan 't wezen????
Staat je 'Hide Parent Directory'-optie niet aan in je settings? Heb ik ook eens lopen achter zoeken!quote:F-X schreef op zondag 05 juni 2005 @ 23:26:
[...]
fenx! zal t proberen.
Alleen heb ik nog een probleem waarvan ik nog geen oplossing heb kunnen vinden:
Als ik 'My music' open, dan krijg ik een leeg venster. m.a.w. ik zie dus geen directories of iconen. Wat ik ook probeer, ik krijg nix te zien en hij loopt dan ook zo vast.![]()
Ik heb de laatste 'officiele' build geprobeerd en die van schweino, maar beide hebben het probleem.
Bij versie 1.0 werkte het wel, alleen werkten daar de scripts weer niet.![]()
Ik heb de 008face folders ook gedelete, maar mocht niet baten.
Wat kan 't wezen????
Fire69 wijzigde dit bericht 06-06-2005 14:27 (78%)
Move along folks, nothing interesting to see here.
Een hele zooooi
quote:Dr.DNA schreef op zondag 05 juni 2005 @ 22:36:
Volgens mij is er nog reden genoeg voor een nieuw topic
Ik merk ik XBMC kan laten hangen door van shoutcast stream te wisselen zonder eerst de oude te stoppen. Hebben anderen hier ook last van ?
Net de laatste Schweino build erop gezet, en ook deze gaat hangen als ik een paar keer switch zonder de oude te stoppen.
Net even getest (schweino build 3 june) en hier geen problemen met wisselen van stream zonder eerst de lopende te stoppen.
Net dacht ik even dat ie bleef hangen, maar na 10 seconden kwam toch het buffer / connecting window. Dus dat ie soms niet al te snel reageert blijkt hier wel het geval te zijn.
BlackB1rd wijzigde dit bericht 06-06-2005 12:07 (15%)
Een hele zooooi
Daar heb ik ook last van, maar dan ook met MP3's. Zal snel wel een fix voor komen denk ikquote:Dr.DNA schreef op zondag 05 juni 2005 @ 22:36:
Volgens mij is er nog reden genoeg voor een nieuw topic
Ik merk ik XBMC kan laten hangen door van shoutcast stream te wisselen zonder eerst de oude te stoppen. Hebben anderen hier ook last van ?
Net de laatste Schweino build erop gezet, en ook deze gaat hangen als ik een paar keer switch zonder de oude te stoppen.
Reg. datum: 08 november 2000
Ze stotteren alsof er gewoon niet genoeg data binnenkomt.
Maanden geleden werkte het wel perfect, maar nu krijg ik het niet meer werkende.
Ftp transfers gaan gewoon met 8 mb/sec, dus aan de kabelverbinding kan het niet liggen.
Ik heb allerlei builds geprobeerd.
Heeft iemand enig idee waaraan dit zou kunen liggen?
EBOOZ wijzigde dit bericht 06-06-2005 19:17 (87%)
Dus graag hier verder gaan voor alweer het derde topic !!!!!
[xbox] Xbox media center - Deel III
Pagina: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 last
Dit topic is gesloten.





