Gathering of Tweakers

Quicksearch
Atmoz' studeer/hobby/computer/slaap/eet-kamertje:

Een deel van deze foto's heb ik al eens gepost hier op GoT (en natuurlijk ook elders) maar er zitten een paar nieuwe foto's bij. Ondertussen heb ik ook nog een en ander veranderd op mijn (studenten) kamertje....


TV en projectiescherm:

http://members.home.nl/rweltens/Atmoz/kamer/tv_scherm.jpg


Beamer (Epson TW-10):

http://members.home.nl/rweltens/Atmoz/kamer/beamer.JPG


Beeld op scherm:

http://members.home.nl/rweltens/Atmoz/kamer/ice_age2_donker.jpg


DVD's + DTS bordje:

http://members.home.nl/rweltens/Atmoz/kamer/dvdkast.JPG


Overzicht foto:

http://members.home.nl/rweltens/Atmoz/kamer/tv_hoek2.jpg


Zit/slaap-bank:

http://members.home.nl/rweltens/Atmoz/kamer/slaapbank.JPG


Afstandsbedieningen:

http://members.home.nl/rweltens/Atmoz/kamer/afstandsbedieningen.jpg
(ooit eens vervangen door een Pronto ofzo)


Xbox (voor DivX/gamen):

http://members.home.nl/rweltens/Atmoz/kamer/xbox.JPG
De Xbox heeft tevens COMPONENT video uitgang zodat de kwaliteit erg hoog is. Uiteraard heb ik dit net als de digitale geluidsuitgang zelf erop gemaakt 8)

Studie/hobby/computer-plek:

http://members.home.nl/rweltens/Atmoz/kamer/bureau.JPG


Sterrenhemel/spots:

http://members.home.nl/rweltens/Atmoz/kamer/plaat.jpg
(voor de sfeer ;))


Laptop (waar ik soms DivX mee afspeel):

http://members.home.nl/rweltens/Atmoz/kamer/laptop.JPG


Dat was het zo'n beetje. Er staan nog meer foto's online maar die kun je zelf ook wel vinden met wat dir-browsing ;)

SONY 1292 - 9" Liquid Coupled Full-HD - CRT projector ;-)

One second could mean Second
Berichten: 79
Reg. datum: 30 september 2002

quote:



dit vind ik echt schitterende speakers om te zien.. die zuilen zien er echt super gelikt uit!


quote:
klinkt mischien een beetje stom, maareeh wat kan je er mee? het staat namelijk niet in mijn Loewe Foldertje... t klinkt wel intressant namelijk, maar dit kan je vast ook niet op een Aventos aansluiten of wel? (heb die Aventos nog niet, weet ook nog niet welk type er komt, maar er komt er een hier zeer binnenkort, de 3770 is trouwens in de aanbieding bij de correct voor de liefhebbers)

Ultimora wijzigde dit bericht 28-10-2004 23:41 (68%)

 
Ik vraag me vooral af wat een photoviewer is...? Iets van een geheugenslot ofzo?

www.carina-avensisclub.nl

Dream on
Berichten: 1769
Reg. datum: 07 december 2001

quote:

_Fonz:
Die luidsprekers, de Vector 16, lijken heel veel op mijn Magnat Vector Neelde 11. Vraag me af of hij intern ook anders is :)
Wilde dus ook gewoon die hele Needle set, maar de 16 had net wat betere specs enz. Het zijn iets nieuwere boxen en groter.

_Fonz wijzigde dit bericht 28-10-2004 23:56 (4%)

Team-NL Return to castle Wolfenstein You SuCK http://members.lycos.nl/iuwr/untitled.JPG

quote:
Ultimora schreef op 28 oktober 2004 @ 23:36:
[...]


dit vind ik echt schitterende speakers om te zien.. die zuilen zien er echt super gelikt uit!


[...]


klinkt mischien een beetje stom, maareeh wat kan je er mee? het staat namelijk niet in mijn Loewe Foldertje... t klinkt wel intressant namelijk, maar dit kan je vast ook niet op een Aventos aansluiten of wel? (heb die Aventos nog niet, weet ook nog niet welk type er komt, maar er komt er een hier zeer binnenkort, de 3770 is trouwens in de aanbieding bij de correct voor de liefhebbers)


Die speakers heb ik medegenomen omdat ze schitterend ogen, in het echt zijn ze zelfs veel mooier dan op de foto. En de geluidskwaliteit is voor die prijsklasse on overtroffend, helder, zeer open, vooral middengebied is lekker fris.

Over de Aventos, daar kan geen VGA module in. Pas vanaf de Nemos serie. Over de 3770, ik zou het luxere broertje nemen de 3970 is wel duurder maar:
-MediaPlus chassis, betere signaalverwerking en daardoor het DMI Plus systeem, de 3770 heeft DMI (dus zonder Plus), dit geeft een trillingsvrij plaatje, de 3770 is altijd nog een beetje beverig, weliswaar minimaal, maar toch
-PIP met een ingebouwde 2e tuner, dus echt 2 zenders tegelijk kijken, niet zoals meneer Philips en Sony vroeger dat je er een 2e apparaat aan moet hangen
-Bij de platin uitvoering is het front en de achterkant dezelfde kleur, bij de 3770 verschillende tinten zilver
-Control 150 afstandsbediening, de 3770 heeft de control 100 en die heeft rubber toetsje ipv geplastificeerd. Het rubber slijt en de nummers verdwijnen, bij de 150 heb je dat niet.
De 3970 zal kwa prijs rond de 1199,- euro uitkomen.

Eventueel wat de Nemos 28 extra heeft voor 100,- euro meer (1299,- euro), veel beter geluid, je kan je tv ook als centerspeaker gebruiken in een surround installatie via een verloopkabel (mits je een normale volwaardige receiver heb, niet zo'n prutding simpelding van het kruidvat, dan zou je tv kwa geluiskwaliteit veel beter zijn dan de rest van je speakers b.t.w.), stukje design, uitbreiding met eventueel een VGA module.

Wat je verder met een VGA module kan, je geeft je PC beeld met een resolutie van 640 x 480 door naar je pc (800 x 600 moet mogelijk zijn, ben ik nog aan uit uitzoeken), maar 640 x 480 is al erg mooi. Lijkt weinig, maar is het niet. Vergeet niet, in tegenstelling tot een tv-out, dat je letters en dergelijke scherp op de beeld staan, dus je kan gewoon windows verkenner opstarten en alles ook scherp lezen. Verder komt er een IR-link bij, zit ingebouwd in de module, als je bijvoorbeeld apparatuur in een gesloten kast eronder heb staan dan geeft je tv het IR signaal van je AB door, hoef je de deurtjes niet te openen.

@MikeyMan:
Achter het klepje van mijn tv zitten geheugensloten voor de meest gangbare geheugen kaarten, soort van 6-in-1 cardreader, kan je leuk je foto's mee op het beeld toveren.

Loewe Aconda 9381HD + JVC SR-VD400U D-VHS

Oke dan, eindelijk is mijn setup in volle glorie te zien :) Na een verbouwing die nogal wat tijd / energie innam had ik er weinig puf meer voor, maar de laatste twee dagen heb ik mijn speakers netjes opgehangen mbv mooie gefineerde spaanplaten :)

http://www.xs4all.nl/~rvdgeijn/speakersklein/IMG_1005.JPG

http://www.xs4all.nl/~rvdgeijn/speakersklein/IMG_1006.JPG

http://www.xs4all.nl/~rvdgeijn/speakersklein/IMG_1007.JPG

http://www.xs4all.nl/~rvdgeijn/speakersklein/IMG_1008.JPG

http://www.xs4all.nl/~rvdgeijn/speakersklein/IMG_1009.JPG

http://www.xs4all.nl/~rvdgeijn/speakersklein/IMG_1010.JPG

http://www.xs4all.nl/~rvdgeijn/speakersklein/IMG_1011.JPG

http://www.xs4all.nl/~rvdgeijn/speakersklein/IMG_1012.JPG

http://www.xs4all.nl/~rvdgeijn/speakersklein/IMG_1013.JPG

http://www.xs4all.nl/~rvdgeijn/speakersklein/IMG_1014.JPG

http://www.xs4all.nl/~rvdgeijn/speakersklein/IMG_1015.JPG

De sfeer komt er niet helemaal uit omdat die Ixus niet zo best foto's schiet in het donker, maar het is zo best gezellig. Ik wil alleen nog een boekenkastje aan de voorkant links naast de tv hebben met een lampje erop, zodat ik wat licht heb en me dvd's kwijt kan :)

edit: plaatjes gefixt, en de specs natuurlijk |:(

Onkyo TX-DS595
Onkyo DV-S555
5 maal Kef Q1
Rel Strata III
Kabels voorkant: van den Hul Clearwater en normaal koper gebiwired
Kabels achterkant: El cheapo dik snoer :)
Tv: Sony KV32FX68 32" vlak scherm

Kabels bij de boxen aan de achterkant verdwijnen nog achter het knieschot :)

neographikal wijzigde dit bericht 29-10-2004 00:34 (14%)

Misschien wat snel, maar je pics werken niet :)

edit:

Je maakt ons natuurlijk wel extra nieuwsgierig nu ;)

CamU wijzigde dit bericht 29-10-2004 00:25 (44%)

* Workstation * / * Server * / * Laptop * / Monica: My motto is: "get out before they go down". Joey: "That is so not my mott

quote:
CamU schreef op 29 oktober 2004 @ 00:24:
Misschien wat snel, maar je pics werken niet :)

edit:

Je maakt ons natuurlijk wel extra nieuwsgierig nu ;)
probleem gefixt, leef je uit ;)
Times like these...
Berichten: 1747
Reg. datum: 28 september 2000

Mooi spul.
Ik zie daar 5x Q1 en een REL Strata III ?

Een q1 als center? Heb je 3x2 Q1, of heb je een losse Q1 kunnen regelen?
En waarom geen Q9c als center?

Meer pics van je receiver e.d! :)

...call for a Big Lebowski

Times like these...
Berichten: 1747
Reg. datum: 28 september 2000

Ah goed geraden zie ik :*)

Erg mooi spul hoor.

En wat een gigantische kamer heb je, daar kan je vast een breed scherm + beamer in kwijt ;)

Hoe kom je aan een oneven aantal Q1's?
Samengedaan met iemand?

...call for a Big Lebowski

quote:
Da_man schreef op 29 oktober 2004 @ 00:30:
Mooi spul.
Ik zie daar 5x Q1 en een REL Strata III ?

Een q1 als center? Heb je 3x2 Q1, of heb je een losse Q1 kunnen regelen?
En waarom geen Q9c als center?

Meer pics van je receiver e.d! :)



Ik heb samen met een vriend dezelfde set gekocht, en aangezien de center 2x zo duur was als een normale Q1 :X hebben we 1 setje opgesplitst en zodoende hadden we allebei vijf Q1's :) Verkoper stond vreemd te kijken, doe maar 10 Q1's, 2 Onkyo's, 50m kabel, en 30 bananenpluggen :+

Ik zal morgen wat pics maken van de receiver, het wordt nu tijd om eens te gaan :z :)

edit: gebruik je edit knop ;) Maar thanks :) Het kostte wat moeite, om het zover te krijgen hier maar het was het wel waard :) Alleen in deze kamer ging al 30 liter witsel (mijn kamer is 43m2) :+ Flink aantal liters verf, 8,5 tubes kit en nog wat meer zooi :) (Huis was 13 jaar niet onderhouden.... We hebben alles zowat gesloopt en opnieuw opgebouwd)

neographikal wijzigde dit bericht 29-10-2004 09:46 (33%)

quote:
neographikal schreef op 29 oktober 2004 @ 00:28:
[...]

probleem gefixt, leef je uit ;)
Mooi zoals je die kabels hebt afgewerkt. Ik vind zo'n setje toch altijd wat mooier in een opgeruimde kamer met net afgewerkte kabels. Jammer van die foto in het donker, maar ik ga er maar vanuit dat het beeld ook goed is :)

* Workstation * / * Server * / * Laptop * / Monica: My motto is: "get out before they go down". Joey: "That is so not my mott

Times like these...
Berichten: 1747
Reg. datum: 28 september 2000

quote:
neographikal schreef op 29 oktober 2004 @ 00:35:
[...]


Ik heb samen met een vriend dezelfde set gekocht, en aangezien de center 2x zo duur was als een normale Q1 :X hebben we 1 setje opgesplitst en zodoende hadden we allebei vijf Q1's :) Verkoper stond vreemd te kijken, doe maar 10 Q1's, 2 Onkyo's, 50m kabel, en 30 bananenpluggen :+

Ik zal morgen wat pics maken van de receiver, het wordt nu tijd om eens te gaan :z :)


Ja dat dacht ik al, volgens mij heb ik dat verhaal wel eens eerder gelezen :)
Dikke korting >:)

Qua design vind ik de Q1 erg mooi, qua geluid zou het iets helderder mogen.
Je zou trouwens ook voor 6.1 kunnen gaan dan :P

...call for a Big Lebowski

quote:
PichelPluz schreef op 29 oktober 2004 @ 00:19:
[...]
Over de Aventos, daar kan geen VGA module in. Pas vanaf de Nemos serie. Over de 3770, ik zou het luxere broertje nemen de 3970 is wel duurder maar:
-MediaPlus chassis, betere signaalverwerking en daardoor het DMI Plus systeem, de 3770 heeft DMI (dus zonder Plus), dit geeft een trillingsvrij plaatje, de 3770 is altijd nog een beetje beverig, weliswaar minimaal, maar toch
-PIP met een ingebouwde 2e tuner, dus echt 2 zenders tegelijk kijken, niet zoals meneer Philips en Sony vroeger dat je er een 2e apparaat aan moet hangen
-Bij de platin uitvoering is het front en de achterkant dezelfde kleur, bij de 3770 verschillende tinten zilver
-Control 150 afstandsbediening, de 3770 heeft de control 100 en die heeft rubber toetsje ipv geplastificeerd. Het rubber slijt en de nummers verdwijnen, bij de 150 heb je dat niet.
De 3970 zal kwa prijs rond de 1199,- euro uitkomen.

Wat je verder met een VGA module kan, je geeft je PC beeld met een resolutie van 640 x 480 door naar je pc (800 x 600 moet mogelijk zijn, ben ik nog aan uit uitzoeken), maar 640 x 480 is al erg mooi. Lijkt weinig, maar is het niet. Vergeet niet, in tegenstelling tot een tv-out, dat je letters en dergelijke scherp op de beeld staan, dus je kan gewoon windows verkenner opstarten en alles ook scherp lezen. Verder komt er een IR-link bij, zit ingebouwd in de module, als je bijvoorbeeld apparatuur in een gesloten kast eronder heb staan dan geeft je tv het IR signaal van je AB door, hoef je de deurtjes niet te openen.

@MikeyMan:
Achter het klepje van mijn tv zitten geheugensloten voor de meest gangbare geheugen kaarten, soort van 6-in-1 cardreader, kan je leuk je foto's mee op het beeld toveren.


Over de 3970 t.o.v. de 3770, ben ik het helemaal met je eens... Daarom ben ik ook voor de 3970 gegaan... En die was idd 1199... En dr is geen cent vanaf te lullen bij die gasten :S
Alleen wat je zegt over die vga-module ben ik niet helemaal zeker van... Als je op de site van loewe(.de) kijkt (wat overigens een veel mooiere en betere site is dan de nederlandse) staat wel dat er een vga module beschikbaar is, die dus inderdaad 640x480 kan weergeven. En inderdaad ook iets over ir link. Maar mijn duits is niet zo geweldig (lees: heb geen zin om het te ontcijferen) dat ik het hele verhaal volg...
Merk je met die vga-uitbreiding ook verschil met bijvoorbeeld divx films? (hoewel ik vind dat de tv daar al mooie dingen van produceert hoor!)
Je hebt zeker geen foto van hoe dat uitbreidingsslot van die vga module eruit ziet? Anders schroef ik m'n tv wel gewoon open....
Laatste vraag; hoe ben jij in het service menu van je tv gekomen?

www.carina-avensisclub.nl

Berichten: 701
Reg. datum: 11 december 2000

quote:
zie ik daar een screenshot van starwars 2 ? :P volgens mij de beginscene , echt een lekkere scene voor je sub , die lekker mee brult als het spaceship overvliegt en landt op de planeet , ik gebruik die scene ook vaak als demo voor wat de sub allemaal kan :)

xdc wijzigde dit bericht 29-10-2004 00:48 (75%)

PC Specs - HT Specs :B&W 600 S3, Rotel 1066+1075

Berichten: 9689
Reg. datum: 27 januari 2000

quote:
Da_man schreef op 29 oktober 2004 @ 00:37:Qua design vind ik de Q1 erg mooi, qua geluid zou het iets helderder mogen.
Is niet zo gek: die Q1 gebruikt een coaxiaal chassis. Daarbij werkt de woofer als een hoorn voor de tweeter, maar een hoorn werkt maar voor twee octaven. Dat betekent in praktijk dat je relatief meer midhoog krijgt dan hoog. Dan verzwak je de tweeter met een L-pad en dan krijg je te weinig hoog. Zo'n speaker heeft gewoon wat electronische correctie nodig.

Wel grappig trouwens dat iedereen de center speaker zoiezo op zijn kant legt, terwijl dat eigenlijk helemaal de bedoeling niet is. Niet dat het voor de Q1 uitmaakt, heeft symetrische horizontale en verticale afstraling.
Of is het vanwege esthetische redenen?

Wel mooi afgewerkte set.
 
quote:
MikeyMan schreef op 29 oktober 2004 @ 00:38:
[...]


Over de 3970 t.o.v. de 3770, ben ik het helemaal met je eens... Daarom ben ik ook voor de 3970 gegaan... En die was idd 1199... En dr is geen cent vanaf te lullen bij die gasten :S
Alleen wat je zegt over die vga-module ben ik niet helemaal zeker van... Als je op de site van loewe(.de) kijkt (wat overigens een veel mooiere en betere site is dan de nederlandse) staat wel dat er een vga module beschikbaar is, die dus inderdaad 640x480 kan weergeven. En inderdaad ook iets over ir link. Maar mijn duits is niet zo geweldig (lees: heb geen zin om het te ontcijferen) dat ik het hele verhaal volg...
Merk je met die vga-uitbreiding ook verschil met bijvoorbeeld divx films? (hoewel ik vind dat de tv daar al mooie dingen van produceert hoor!)
Je hebt zeker geen foto van hoe dat uitbreidingsslot van die vga module eruit ziet? Anders schroef ik m'n tv wel gewoon open....
Laatste vraag; hoe ben jij in het service menu van je tv gekomen?


De Aventos series ondersteund die uitbreiding NIET. De uitbreiding komt boven de kabelaansluiting, die dikke zwarte plug is de VGA kabel (bijgeleverd bij de module), daarboven zitten 2 gaatjes voor de IR-link en rechts van de VGA plug, niet zichtbaar op de foto zit de audio ingang. Ik ga mijn tv niet openschroeven om een foto van de binnenzijde te maken, maar daar valt ook niets te zien. Je moet aan de buitenkant al de voorbewerkte plekken zien waar die moet komen, die je in jouw geval niet ziet. De beeldkwaliteit is vele malen beter dan welke tv-out dan ook, DivX is zo mooi dat je gewoon gaat zien dat het DivX is, normaal wordt het een beetje verbloemd door de wazigheid van de tv-out. Ik heb bijvoorbeeld WMV-HD trailers bekeken en ik viel achterover van de kwaliteit van het beeld.
Voor het service menu:
-druk op het toestel het knopje in waar dat pijltje in een cirkeltje bij staat, je krijgt dan een menu in beeld.
-blijf drukken op dat knopje totdat de zwarte balk op 'service' staat
-zodra het balkje op service staat, moet je binnen 1 sec. op de knop 'm'drukken op je AB

een tip: Verander niets in het menu waar je niet weet waar het voor dient!

http://members.rott.chello.nl/d.paans/closeup.jpg

PichelPluz wijzigde dit bericht 29-10-2004 01:02 (3%)

Loewe Aconda 9381HD + JVC SR-VD400U D-VHS

Berichten: 607
Reg. datum: 17 december 2003

omg! wat een aansluitingen!!!

[ help me (A) ]

Ik snap het niet ik heb nu ongeveer 2 jaar een loewe Xelos
http://www.lefflershifi.com/Library/Products/Loewe/Graphics/loeweXelosarktis.jpg

Ik vind het echt een Kl*te F*ck K*t TV. Ik vraag me af of jullie van deze punten geen last hebben.

1. Het geluid!!!, erbarmelijk WAT SLECHT serieus mijn mono philips tvtje vind ik nog beter. Stemmen zijn vaak onverstaanbaar, achtergrond geluid wordt veel te hard weergegeven waardoor belangrijke dingen vaak niet te verstaan zijn. Muziek klinkt er super K*t op.

2. De afstandsbediening wat een onding, hij reageert super vaak slecht of verkeerd, laat em zowiezo 1x vallen en hij ligt helemaal uit elkaar. (ik bedoel iedereen weet uit ervaring dat een afstandsbediening gewoon echt heel vaak valt)

3. De beeld instelling, standaard staat deze tv op de "Panorama stand", echt geweldig hoor die 2 zwarte balken aan de zijkant die van mijn tv meer een 62 dan een 72cm maakt. Dan heb je nog 3 andere standen:
ZOOM - echt degene die dat verzonnen heeft mogen ze terplekke (naja laat ik me maar in houden)
4:3 - Deze stand kunnen ze zowiezo weg laten ik bedoel daar zie ik het nut echt niet van in.
En Ext16:9 - Deze stand is helemaal beeld vullend maar vervormt wel iets, dat vervormen vind ik niet zo'n probleem dat hou je toch, dit is mijn fav stand. Mooi zou je denken stel hem daar dan vast op in, geen problemen meer.
Nou is het helaas bij deze geweldige tv mogelijk om hem standaard op panorama/4:3/zoom in te stellen MAAR NIET OP EXT16:9....(IK VRAAG ME AF WAAROM NIET ?!?!?!? INGODSNAAM WAAROM)

Nou zoals jullie merken word ik er zeer emotioneel van je koopt een tv in de veronderstelling met Loewe kwaliteit in huis te halen en wat krijg je ervoor terug, ps sorry voor me gevloek :D:D

Ik vroeg me af of andere loewe bezitters deze problemen ook kennen
 
quote:
PichelPluz schreef op 29 oktober 2004 @ 01:01:
[...]


De Aventos series ondersteund die uitbreiding NIET. De uitbreiding komt boven de kabelaansluiting, die dikke zwarte plug is de VGA kabel (bijgeleverd bij de module), daarboven zitten 2 gaatjes voor de IR-link en rechts van de VGA plug, niet zichtbaar op de foto zit de audio ingang. Ik ga mijn tv niet openschroeven om een foto van de binnenzijde te maken, maar daar valt ook niets te zien. Je moet aan de buitenkant al de voorbewerkte plekken zien waar die moet komen, die je in jouw geval niet ziet. De beeldkwaliteit is vele malen beter dan welke tv-out dan ook, DivX is zo mooi dat je gewoon gaat zien dat het DivX is, normaal wordt het een beetje verbloemd door de wazigheid van de tv-out. Ik heb bijvoorbeeld WMV-HD trailers bekeken en ik viel achterover van de kwaliteit van het beeld.
Voor het service menu:
-druk op het toestel het knopje in waar dat pijltje in een cirkeltje bij staat, je krijgt dan een menu in beeld.
-blijf drukken op dat knopje totdat de zwarte balk op 'service' staat
-zodra het balkje op service staat, moet je binnen 1 sec. op de knop 'm'drukken op je AB

een tip: Verander niets in het menu waar je niet weet waar het voor dient!


Kijk, die voorbewerkte plek zie ik wel... Sterker nog... Het ziet er exact! hetzelfde uit als op jouw foto... En als ik met mijn zaklamp in zo'n gaatje schijn, kan ik aan de binnenkant zelfs iets van hele brede isa aansluitingen zien zitten...
edit: op de site van loewe.nl staat dat de vga module voor chassis Q2400 en Q2500 is, en ik heb een 2500B

MikeyMan wijzigde dit bericht 29-10-2004 09:42 (5%)

www.carina-avensisclub.nl

quote:
CamU schreef op 29 oktober 2004 @ 00:37:
[...]


Mooi zoals je die kabels hebt afgewerkt. Ik vind zo'n setje toch altijd wat mooier in een opgeruimde kamer met net afgewerkte kabels. Jammer van die foto in het donker, maar ik ga er maar vanuit dat het beeld ook goed is :)



Beeld = :9 . Ik ben echt volledig weg van die DV-S555, daar kan die Marantz van beneden bij lange na niet tegenop :) Hij kostte een paar centen, en was moeilijk leverbaar maar het was de investering waard :)

quote:
Da_man schreef op 29 oktober 2004 @ 00:37:
[...]


Ja dat dacht ik al, volgens mij heb ik dat verhaal wel eens eerder gelezen :)
Dikke korting >:)

Qua design vind ik de Q1 erg mooi, qua geluid zou het iets helderder mogen.
Je zou trouwens ook voor 6.1 kunnen gaan dan :P
quote:
Jag schreef op 29 oktober 2004 @ 01:00:
[...]
Is niet zo gek: die Q1 gebruikt een coaxiaal chassis. Daarbij werkt de woofer als een hoorn voor de tweeter, maar een hoorn werkt maar voor twee octaven. Dat betekent in praktijk dat je relatief meer midhoog krijgt dan hoog. Dan verzwak je de tweeter met een L-pad en dan krijg je te weinig hoog. Zo'n speaker heeft gewoon wat electronische correctie nodig.

Wel grappig trouwens dat iedereen de center speaker zoiezo op zijn kant legt, terwijl dat eigenlijk helemaal de bedoeling niet is. Niet dat het voor de Q1 uitmaakt, heeft symetrische horizontale en verticale afstraling.
Of is het vanwege esthetische redenen?

Wel mooi afgewerkte set.


Ik vond juist het hoog van deze speakers het beste van wat ze in de luisterruimte hadden staan (stuk of 25 verschillende speakers), enige wat de Q1 een klein beetje mistte was wat power in het laag. En daar komt die sub mooi om de hoek kijken :) Ik heb de treble wel íetjes omhoog staan om het hoog wat harder door te laten komen, maar met het hoog an sich is verder niks mis imho. Een stuk klassiek / stuk akoestisch gitaar is echt lekker om naar te luisteren :)

Nou dat je het trouwens zegt, ik kan hem hier ook rechtop zetten. Mijn zelfgemaakte steunen zullen het wel houden :) Maar ik vind het esthetisch wat mooier (gelukkig zie je de oude sok niet die de luidspreker wat naar beneden richt niet :+ ), daarom ligt hij op z'n kant.

quote:
xdc schreef op 29 oktober 2004 @ 00:47:
[...]


zie ik daar een screenshot van starwars 2 ? :P volgens mij de beginscene , echt een lekkere scene voor je sub , die lekker mee brult als het spaceship overvliegt en landt op de planeet , ik gebruik die scene ook vaak als demo voor wat de sub allemaal kan :)
Yup idd Star Wars II :) Erg lekkere scene voor je sub, ik heb gisteravond even de set aan me pa laten horen nu dat tie af is met Star Wars II, Gladiator en U571 :9 Was errug mooi, akoestiek is echt prachtig in deze kamer, enige nadeel is de houten vloer. Daarom staat m'n sub ook op 2 lagen spikes en een betontegel van 40kg :)

neographikal wijzigde dit bericht 29-10-2004 10:13 (21%)

Allegro ma non troppo

quote:
Verbal Kint schreef op 28 oktober 2004 @ 15:53:
[...]

Al op markt.hifi.nl gekeken? Dat zijn in het algemeen wat serieuzere verkopers, van wat serieuzere spullen.

Deze kan ik je bijvoorbeeld aanraden.
_/-\o_

Hasmit

quote:
MikeyMan schreef op 29 oktober 2004 @ 09:28:
[...]


Kijk, die voorbewerkte plek zie ik wel... Sterker nog... Het ziet er exact! hetzelfde uit als op jouw foto... En als ik met mijn zaklamp in zo'n gaatje schijn, kan ik aan de binnenkant zelfs iets van hele brede isa aansluitingen zien zitten...
edit: op de site van loewe.nl staat dat de vga module voor chassis Q2400 en Q2500 is, en ik heb een 2500B


Het moet een Q2400H, Q2500H of Q2550H chassis zijn. Die VGA module bestaat al vele jaren en de Aventos nog niet. De info zullen ze wel niet goed aangepast hebben. Loewe heeft bewust sommige dingen weggelaten uit de Aventos, omdat het toch hun 'budget' lijn is.

@ robbie1234:

1. Geluid is een bekend probleem van de gehele Xelos serie, komt omdat de klankkast zeer klein is. Enige manier om het fatsoenlijk te laten klinken is alle geluid instellingen op neutraal te zetten
2. Moet je die ook niet laten vallen! Het is niet gek dat dat ding het niet goed meer doet als jij hem laat vallen. Daar kan de AB niets aan doen! Verder kan je als je naar een goede loewe dealer gaat (dus geen Media Markt of BCC) een nieuwe bovenkant en onderkant van je AB los kopen. Kost je ongeveer 15 euro samen en je AB zit weer perfect in elkaar. Is goedkoper dan een nieuwe AB (77 euro)
3. Hiervoor had ik een philips breedbeeld (28pw9527) en ik irriteerde me helemaal de t*ring aan de vervorming in het beeld. Die Philips en bijna alle andere merken trekken dat beeld helemaal uit zijn verband. Vooral links en rechts aan de zijkant zie je een F1 wagen groter worden dan in het midden van het beeld (kijk bijv. naar de nieuwsticker of CNN of RTL5 kan je ook precies zien wat ik bedoel, bij philips en dergelijke zie je de tekst groot in de hoek beginnen, dan kleiner worden en aan de andere kant weer groot worden). Doordat loewe die techniek toepast heb je dat effect niet meer. Ik heb liever een iets kleiner beeld dan dikke koppen en vervormde F1 auto's. Gelukkig kijk ik veel DVD dus heb je dat probleem niet. En op de kabel zie je ook steeds meer PalPlus uitzendingen.

PichelPluz wijzigde dit bericht 29-10-2004 11:29 (6%)

Loewe Aconda 9381HD + JVC SR-VD400U D-VHS

VGA module kan wel degelijk in de Aventos, staat in mijn handleiding.

Intel Core 2 Duo E8400 / Asus P5Q-E / 2 x 2GB PC6400 Cl6 / Sapphire HD4870 512MB / Samsung 640GB / Hitachi 250 GB / NEC ND-3800 / Asus 16x48x DVD / Arctic Freeze Pro 7

quote:
Dark Master schreef op 28 oktober 2004 @ 15:05:
[...]


Dank je wel haha eerste reactie op me setje :) ....
K heb het via via gekocht zit nog geen krasje op en ziet er echt mooi uit en er komt echt goed geluid uit als sony zo nou was doorgegaan :/ .


Hier is ie ook nogsteeds in prima staat. Iedere ochtend gaat ie aan en pas weer uit als iedereen in bed ligt. (we hebben hem sinds 1992) Was er als kind al helemaal gek mee, en dat komt natuurlijk wel door de mooie equalizer! Dolby Prologic was toen helemaal hip...

Er hangen trouwens 2 hele grote Sony speakers aan van 160 watt en 2 Sony surround speakers van 90 watt.

-roberth- wijzigde dit bericht 29-10-2004 12:30 (11%)

| AMD Athlon64 3000+ | Asus K8N-E Deluxe | Corsair 2048MB DDR-400 | ATI RADEON 9200 ViVo 128MB | Samsung 500 GB SATA | NEC ND3550 DVD±R/RW DL | Samsung SyncMaster 913n 19" TFT | Apple MacBook | Corsair 4096MB DDR2-667 | 80GB SATA


Dit topic is gesloten.


© 1998-2008 Tweakers.net BV - Based on React - Hosted by True - Served by Adrastos

© 1998-2008 Tweakers.net BV - Based on React - Hosted by True - Served by Adrastos

[RSS][XML]

Update Tracker

Active Topics
Active Topics
Frontpage Nieuws
Frontpage Nieuws