Gathering of Tweakers

Quicksearch
Mountainbike t3h pwn
Berichten: 21.643
Reg. datum: 07 november 2000

http://crew.tweakers.net/shittyoldman/got/homecinemaheader.jpg
Post hier foto's en specs van je home-cinema! deel 12
Nummer 12 alweer, lekker doorposten zo ! Zoals uit de titel wel moet blijken is dit topic dus bedoeld om eens fijn met je eigen thuisbioscoop zut te patsen.
Je zou kunnen zeggen dat het ooit allemaal eens begonnen naar aanleiding van een topic van tbusquet (link), waar veel plaatjes van zijn subwoofer project en HT ruimte werden gepost. Ook bij anderen ontstond de drang om plaatjes van de eigen HT te posten. Helemaal nadat een vervolgtopic (link) werd gestart. Zo ontstond het idee van het eerste "Post-hier-je-foto's topic".

Wat willen we graag
Er gelden wat richtlijnen voor dit topic. Hieronder wat we graag zien:
  • Natuurlijk foto's van je home cinema. Liefst zelfgemaakte foto's. Als je niet over een digicam beschikt of er aan kunt komen mag je ook gerust je specs posten, maar probeer er dan wat plaatjes bij te zoeken (van de fabrikant) om het nog interessant te houden ;)
  • Als je toch al foto's aan het maken bent, doe dat dan niet alleen van je apparatuur en scherm of TV, maar pak ook wat mee van de ruimte, de zitlocatie, speakerplaatsing, etc. Die Marantzen hebben we nou wel gezien, een beetje variatie mag best :P
  • Foto's die misschien onnuttig lijken zijn ook prima. Denk aan de achterkant van een receiver, de aansluitterminals van een speaker, de golfbalstructuur van een basreflexpijp, de inputs van een projector, etc. Voor de HT-freaks is dat namelijk erg interessant.
  • Uiteraard worden een beetje degelijke kwaliteit foto's meer gewaardeerd dan die van je 5 jaar oude 120x90 webcam. Grote foto's is ook prima, maar deze moet je absoluut resizen en de kleinere versie voor het forum gebruiken. Zie onderaan deze post voor meer info.
Wat willen we liever niet
Er zijn ook wat dingen die we liever niet zien in dit topic gezien het daar niet voor bedoeld is of sowieso niet op dit forum past. Let hier even op.
  • Ga niet om de 100 posts weer nieuwe foto's van je eigen set neerzetten. Als je je eigen set te vaak showt hebben we het op den duur wel gezien. Of je moet iets ingrijpends hebben veranderd wat het waard is om direct te vermelden, of je moet nieuwe foto's hebben van iets dat je voorgaande keer niet hebt laten zien. Het topic gaat snel, niet iedereen zal stukken terugbladeren, dus je hoeft die post dan niet te editten maar je kunt dan gewoon een nieuwe plaatsen, zolang het maar niet steeds hetzelfde is.
  • Het is niet verstandig om hier een uitgebreide "wat-moet-ik-kopen" discussie te starten. Dit is sowieso al niet echt gewenst binnen AVH (de volgorde is: eerst zelf op onderzoek uitgaan, winkels bezoek, speakers luisteren, en dan terugkomen voor je ervaringen en een discussie, want dan weet je namelijk waar je over praat :) ), maar dit topic is er dus eigenlijk ook niet voor. Het is makkelijker voor jezelf en zeker voor anderen om dit gescheiden te houden.
  • Liever ook geen Bose discussies en zeker geen kabel discussies. Met name die laatste lopen vaak uit tot flames en andere ongein. Een conclusie wordt niet getrokken. Laat op dit gebied anderen ook in hun waarde. Als jij niks moet hebben van duurdere kabels is dat prima, maar ga geen discussie aan met iemand die daar wel graag geld aan besteed. En andersom gaat hetzelfde op.
  • Iedereen heeft een set van een andere klasse. De ene heeft een Cine 9 hangen en een über geluidje, de ander nauwelijks een 14" TV met Trust speakers. Ga elkaar niet uitlachen. Dat je thuis op de grond loopt de krijsen van het lachen is best, maar het komt niet zo leuk over als je dit op het forum laat weten.
  • Het gaat dus om je Home Cinema. Nu is de definitie hiervan wellicht wat lastig vast te stellen, het gaat om de plek waar jij je films kijkt. Echter kan dit ook gewoon achter je PC monitor zijn met een surround speakersetje. Nu valt dit gevoelsmatig niet echt onder "Home Cinema" en er zijn ook weinig mensen die het interessant vinden. Je moet het maar zo zien, als je set enkel uit PC onderdelen bestaat, post het dan maar liever niet. Het is ook weer niet verboden ofzo, als het er gewoon erg goed uitziet heb ik er weinig moeite mee. Het is een beetje een gevoelskwestie. Maar als straks de helft enkel uit PC setjes bestaat zal dit kennelijk moeten worden verscherpt :P.
Wat hebben we al gehad
Een berg links naar voorgaande topics:

Post hier foto's en specs van je home-cinema!
Post hier foto's en specs van je home-cinema! deel 2
Post hier foto's en specs van je home-cinema! deel 3
Post hier foto's en specs van je home-cinema! deel 4
Post hier foto's en specs van je home-cinema! deel 5
Post hier foto's en specs van je home-cinema! deel 6
Post hier foto's en specs van je home-cinema! deel 7
Post hier foto's en specs van je home-cinema! deel 8
Post hier foto's en specs van je home-cinema! deel 9
Post hier foto's en specs van je home-cinema! deel 10
Post hier foto's en specs van je home-cinema! deel 11

Foto's uploaden, posten, resizen, etc
Voor de mensen met wat minder forum ervaring ;) bij deze een overzichtje van de mogelijkheden bij het posten van foto's.

De benodigde webspace
Je hebt webspace nodig waar je je plaatje op kunt parkeren om vervolgens dit plaatje op het forum te laten zien. Je kunt dus niet een attachment bij je bericht voegen (iets dat op sommige andere fora wel werkt). Je moet voor je eigen ruimte zorgen.

Hiervoor kun je de ruimte gebruiken die veelal beschikbaar wordt gesteld door je internet provider. Deze is te benaderen via FTP. Meer info en instructies zijn de vinden bij je provider. (bijv. Planet, @Home, xs4all)

Een andere optie is een 'picserver' gebruiken, bijvoorbeeld http://picserver.student.utwente.nl/

De benodigde 'tags'
Om een plaatje te tonen in je post kun je de volgende tags gebruiken:

[img]http://www.domein.nl/plaatje.jpg[/img]
Waarbij je dus de url van je plaatje tussen de img tags zet. Dit gebruik je voor normale plaatjes, met een normale bestandsgrootte en normale afmetingen (zo rond de 640x480).

[url=http://www.domeinm.nl/plaatje.jpg]
[img=512]http://www.domein.nl/plaatje.jpg[/img][/url]
Dit gebruik je voor plaatjes die een slagje groter zijn, bijv. 1024x768, maar nog steeds een normale bestandsgrootte (ca 100KB per stuk ofzo). Door de opgegeven waarde '512' wordt het plaatje verkleind afgebeeld, maar een linkje naar het origineel welke opent in een nieuw venster.

Voor hele grote plaatjes met een ruime bestandsgrootte moet je zogeheten thumbnails gebruiken. Ofwel: een kleine versie van het plaatje welke je tevens gebruikt als link naar de grote versie. Je kunt hier niet van de resize functie van het forum gebruik maken omdat mensen alsnog het hele bestand moeten downloaden, het wordt enkel verkleind weergegeven. Voor mensen met een tragere verbinding is het niet fijn om eerst 2MB te downloaden voor 3 plaatjes (bovenop de rest van het topic). (gebeurt het toch dan wordt je post ge-edit en worden er links van gemaakt).
Deze code dien je dan te gebruiken:

[url=http://www.domeinm.nl/plaatje.jpg]
[img]http://www.domein.nl/thumbnail.jpg[/img][/url]
Let dus op het verschil tussen plaatje.jpg (de grote versie) en thumbnail.jp (de kleine versie).

En verder
En verder veel plezier :), bij problemen kun je een TopicReport (TR) sturen middels het handje bovenaan. En pats er lekker op los :P

Owja, je kunt ook nog verder kletsen op irc.tweakers.net in kanaal #audio

JT wijzigde dit bericht 23-10-2004 12:36 (8%)

"Sometimes life can only really begin with the knowledge of death. That it can all end, even when you least want it to."

Mijn Honda Civic ESi uit 1992

Mountainbike t3h pwn
Berichten: 21.643
Reg. datum: 07 november 2000

quote:
triple_A schreef op 23 oktober 2004 @ 00:34:
[...]

Eerst nog een poosje m'n huidige setup;
2×sony zuilen als front
2×Sony boekenplank als rear
een mission m7c1 als center,
en een shiva als sub (wordt binnenkort ook nog uitgerust met een conrad amp :9 )

Als fronts heb ik wel een paar opties open staan; een setje DCM Timeframe's (V6.0 :9~ ), of een setje DIY's visaton's :)
Ah, k. Je krijgt hem zelf, maar toch wil ik zeggen, pas op met speakers die van zichzelf al erg helder zijn. B&W zou ik er bijvoorbeeld niet op aansluiten.

JT wijzigde dit bericht 23-10-2004 00:42 (3%)

"Sometimes life can only really begin with the knowledge of death. That it can all end, even when you least want it to."

Mijn Honda Civic ESi uit 1992

Feel the BASS!!

quote:
JT schreef op 23 oktober 2004 @ 00:36:
[...]

Ah, k. Je krijgt hem zelf, maar toch wil ik zeggen, pas op met speakers die van zichzelf al erg heler zijn. B&W zou ik er bijvoorbeeld niet op aansluiten.

OK, thanx voor de tip :)
Maar ben je (of iemand anders hier) bekent met de Timeframe serie?
Qua helderheid vallen ze wel mee vind ik, klinken gewoon erg lekker :Y)

edit:

Crappy plaatje van een PDF bestandje van de DCM Timeframe 6.0:
http://img63.exs.cx/img63/4023/tf-V60.jpg
:9

triple_A wijzigde dit bericht 23-10-2004 12:33 (15%)

fun...anyone?

FKA 'bobje86nl' \o/

/terugvindpost ;).

Wat me opviel in het vorige deel, en ook in degene daarvoor, is dat er toch best wel veel mensen een uitgebreide PC-setup posten. Opzich niets mis mee, maar echt home-cinema hoort toch echt in de huiskamer :).
Mountainbike t3h pwn
Berichten: 21.643
Reg. datum: 07 november 2000

Over terugvindposts: door op dit icoontje te klikken: http://gathering.tweakers.net/images/icons/bookmark_message_new.gif
bookmark je het topic :)

Edit: werkt niet :? Anyways, het icoontje naast dat icoontje of je wel of niet online bent.

JT wijzigde dit bericht 23-10-2004 00:50 (24%)

"Sometimes life can only really begin with the knowledge of death. That it can all end, even when you least want it to."

Mijn Honda Civic ESi uit 1992

Berichten: 548
Reg. datum: 01 oktober 2000

quote:
Bobje schreef op 23 oktober 2004 @ 00:45:
/terugvindpost ;).

Wat me opviel in het vorige deel, en ook in degene daarvoor, is dat er toch best wel veel mensen een uitgebreide PC-setup posten. Opzich niets mis mee, maar echt home-cinema hoort toch echt in de huiskamer :).


Ben ik niet met je eens. Ik vind dat men moet posten waar ze films op kijken. :*)
Als dat dan een CRT met lullig pc speakersetje is moet men dat kunnen posten.

Hackintosh: Core 2 Duo 3GHz | Asus P5W DH Deluxe | 8GB G.Skill PC6400 | Asus 7900 GTX

Times like these...
Berichten: 1747
Reg. datum: 28 september 2000

Ik heb vandaag 2 Vincent SP996 monoblocks gescoord 8)
Pics vanaf eind volgende week.

...call for a Big Lebowski

Ik zoek een goede dvi kabel om me htpc met me lcd te verbinden. Omdat ik waarschijnlijk op een kabel van 10 meter uit ga kom wil ik wel een goede kwaliteits kabel hebben omdat ik anders waarschijnlijk problemen met het uiteindelijke plaatje ga krijgen.

Ik deel 11 van dit topic zag ik iemand die een oehlbach kabel had gebruikt, is er een webshoppie waar deze gekocht kan worden of zijn er mensen met vergelijkbare lengtes dvi kabels die ze me kunnen aanraden?
 
quote:
JvS schreef op 23 oktober 2004 @ 00:31:
[...]

niet van mij. Wat mij betreft kopieer jij de TS en maakt er een leuk deel 12 van :)

Hmm, en dat zeg je net als ik slaap :( :P

Anyway, er was ooit iets over te doen toen iemand anders dan een mod een nieuw topic opende.. topic 934957 , dat topic dus, en ja dat is getrashed :P
quote:
JT schreef op 23 oktober 2004 @ 00:36:
[...]

Ah, k. Je krijgt hem zelf, maar toch wil ik zeggen, pas op met speakers die van zichzelf al erg helder zijn. B&W zou ik er bijvoorbeeld niet op aansluiten.
Hm, qua klankkleur liggen B&W en Mission vrij dicht bij elkaar toch? Beide vrij helder en warm? Ik heb iig niet zulke problemen met Pioneer en Mission.... :)

PC specs!---Pulse mee voor GoT!
[22:49:37] <@Remy> ik wil een opblaasbare dSLR :+

Berichten: 47
Reg. datum: 17 februari 2004

Nou ik heb hier al heel wat sets voorbij zien komen. dus ik zal ik de mijne ook maar een keer posten. Het is niet zo highend als somige hier maar ik vindt hem leuk genoeg voor in mijn huisje.

tv: Philips 28PW9509
dvd: Pioneer DV-444
amp: Pioneer VSX-D510
Front: aldi speakers (eltax geloof ik)
Rear: sattalietjes van JBL SCS138
Center: die van de JBL set
Subwoofer: wederom van de SCS138

en verder een xbox met de nodige aanpassingen voor media center.

wat fotos:

het geheel
http://www.klaphekje.com/pics/GOTaudio1.jpg

de bank
http://www.klaphekje.com/pics/GOTaudio2.jpg

detail
http://www.klaphekje.com/pics/GOTaudio3.jpg
 
Oja, JT, verander die eerste "11" in de TS nog ff door een "12" ? ;)
quote:
tgf_78 schreef op 23 oktober 2004 @ 11:32:
Nou ik heb hier al heel wat sets voorbij zien komen. dus ik zal ik de mijne ook maar een keer posten. Het is niet zo highend als somige hier maar ik vindt hem leuk genoeg voor in mijn huisje.

tv: Philips 28PW9509
dvd: Pioneer DV-444
amp: Pioneer VSX-D510
Front: aldi speakers (eltax geloof ik)
Rear: sattalietjes van JBL SCS138
Center: die van de JBL set
Subwoofer: wederom van de SCS138

en verder een xbox met de nodige aanpassingen voor media center.

wat fotos:

het geheel
[afbeelding]

de bank
[afbeelding]

detail
[afbeelding]


Leuk setje... :) nog nooit gezien die Pioneer receiver? Is zeker van voor mijn tijd :P

Wat staat er nog onderin die grote CD/DVD-kast rechts ? :P

PC specs!---Pulse mee voor GoT!
[22:49:37] <@Remy> ik wil een opblaasbare dSLR :+

The man with the plan

quote:
tipex schreef op 23 oktober 2004 @ 07:32:
Ik zoek een goede dvi kabel om me htpc met me lcd te verbinden. Omdat ik waarschijnlijk op een kabel van 10 meter uit ga kom wil ik wel een goede kwaliteits kabel hebben omdat ik anders waarschijnlijk problemen met het uiteindelijke plaatje ga krijgen.

Ik deel 11 van dit topic zag ik iemand die een oehlbach kabel had gebruikt, is er een webshoppie waar deze gekocht kan worden of zijn er mensen met vergelijkbare lengtes dvi kabels die ze me kunnen aanraden?
Kabels vind je vaak op eBay, zo ook deze.

Great minds think alike!

Yep dat is um. Let wel je krijgt hem niet goed weggewerkt het is namelijk een brandweerslang ;)
 
Berichten: 47
Reg. datum: 17 februari 2004

quote:
XanderH schreef op 23 oktober 2004 @ 11:46:

Leuk setje... :) nog nooit gezien die Pioneer receiver? Is zeker van voor mijn tijd :P

Wat staat er nog onderin die grote CD/DVD-kast rechts ? :P


die pioneer is idd niet meer in de maak. zo oud is ook weer niet. maar de opvolger is geloof ik de VSX-511.

en dat onder in de cdkast is een stapeltje slimline doosjes. met cd's die ik niet zo heel belangrijk vindt. dus niks spannends
 
Mountainbike t3h pwn
Berichten: 21.643
Reg. datum: 07 november 2000

Voor de mensen die een HT willen beginnen met goede speakers of die nog een setje extra willen: Tannoy Mercury speakers voor ¤40. Weet alleen niet welk type, zal wel de m1 zijn.
quote:
XanderH schreef op 23 oktober 2004 @ 11:25:
[...]


Hm, qua klankkleur liggen B&W en Mission vrij dicht bij elkaar toch? Beide vrij helder en warm? Ik heb iig niet zulke problemen met Pioneer en Mission.... :)
Ik had toen een setje Missions gehoord, weet niet meer welke. 77 of 78 serie. Misschien wel die nieuwe ronde serie. Maar die klonk nogal dofjes, en die zou er dan redelijk bij passen. Ik heb een Pioneer VSX-D812 en daarop vind ok mijn B&Wtjes DM600S3 toch wel veel te veel hoog geven.
quote:
XanderH schreef op 23 oktober 2004 @ 11:46:
Oja, JT, verander die eerste "11" in de TS nog ff door een "12" ? ;)
Done :)

JT wijzigde dit bericht 23-10-2004 12:53 (34%)

"Sometimes life can only really begin with the knowledge of death. That it can all end, even when you least want it to."

Mijn Honda Civic ESi uit 1992

quote:
XanderH schreef op 23 oktober 2004 @ 11:25:
[...]

Hmm, en dat zeg je net als ik slaap :( :P

Anyway, er was ooit iets over te doen toen iemand anders dan een mod een nieuw topic opende.. topic 934957 , dat topic dus, en ja dat is getrashed :P
Dat was omdat er eerder was aangegeven dat het nieuwe topic al in de maak was en vanzelf geopend zou worden :) , eerdere topics zijn ook door anderen geopend dus dat is niet zo'n probleem (alleen bij dat ene geval :P )
 
Diet Coke and a pizza please
Berichten: 2997
Reg. datum: 26 januari 2004

De ''nieuwe'' NAD Stereo Receiver 705:

http://img63.exs.cx/img63/235/NADamp.jpg

Let niet op het behang :r :X :P .

Barry wijzigde dit bericht 23-10-2004 17:13 (11%)

The man with the plan

quote:
Barry_Loef schreef op 23 oktober 2004 @ 17:12:
De ''nieuwe'' NAD Stereo Receiver 705:

[afbeelding]

Let niet op het behang :r :X :P .
Leuk behang! :Y)

Great minds think alike!

av receiver
http://www.onkyo.net/uk/cms/prodimg/hometh/txds595s.jpg

dvdspeler onkyo dvs555
http://www.onkyo.net/uk/cms/prodimg/hometh/dvs555s.jpg

4x quadral ascent 650
http://www.quadral.com/big/ascent650.jpg

1x quadral sub 8
http://www.quadral.com/big/SUB_80.jpg

1x visonik v center
(kan er zo geen fatsoendelijk plaatje van vinden)

bekabeling alles oehlbach

tv
http://www.consumer.philips.com/catalog/28/28PW8719_12_webImageFullSize.jpg
 
Times like these...
Berichten: 1747
Reg. datum: 28 september 2000

quote:
mx_player schreef op 23 oktober 2004 @ 19:12:
av receiver
[afbeelding]

dvdspeler onkyo dvs555
[afbeelding]

4x quadral ascent 650
[afbeelding]

1x quadral sub 8
[afbeelding]

1x visonik v center
(kan er zo geen fatsoendelijk plaatje van vinden)

bekabeling alles oehlbach

tv
[afbeelding]


Het is leuker om real-life pics te posten ;)

Die DVD speler hebben mijn pa en ma ook, mooi ding. Ook voor cdweergave.

...call for a Big Lebowski

Moolteepass
Berichten: 2742
Reg. datum: 17 september 2001

zo, deel 12 alweer :|

Waar is mijn voornemen van mijn set in deel 10 te posten :w
quote:
Da_man schreef op 23 oktober 2004 @ 19:17:
[...]


Het is leuker om real-life pics te posten ;)

Die DVD speler hebben mijn pa en ma ook, mooi ding. Ook voor cdweergave.
ik zal eens een keer foto's maken
 
Back on Planet Telex
Berichten: 5791
Reg. datum: 04 november 2001

quote:



En tevens een mooie vensterbank!

Maar ook een leuke receiver hoor. Good old times.

zimbab wijzigde dit bericht 23-10-2004 22:37 (14%)

I tried, in vain, to disconnect my brain. I don't know if I can handle it....handle so....much pain.
Hoch in die Bergen, da steht ein Gerät, da werden die Mädel elektrisch genäht.

Diet Coke and a pizza please
Berichten: 2997
Reg. datum: 26 januari 2004

Sinds mijn 6e is er niks aan mijn kamer veranderd! :X Ik mag al heel lang me kamer anders inrichten, maar ik twijfel enorm de verbouwing, de inloopkast moet weg, zodat ik meer ruimte voor mijn speakers heb.

Btw: De amp is stabiel op 2 Ohm ;) .
Zo we zijn gisteren eindelijk bezig geweest met het wegwerken van de kabels, op de eerder getoonde foto's lag er nog totaal geen bekabeling. Gisteren de nodige gaten in de vloer gemaakten zie hier het resultaat, je ziet nog steeds geen kabels, maar deze keer hebben we wel geluid :)

http://www.schaaps.nl/huis/fronts1.jpg

http://www.schaaps.nl/huis/fronts3.jpg
 

Dit topic is gesloten.


© 1998-2008 Tweakers.net BV - Based on React - Hosted by True - Served by Alectrona

© 1998-2008 Tweakers.net BV - Based on React - Hosted by True - Served by Alectrona

[RSS][XML]

Update Tracker

Active Topics
Active Topics
Frontpage Nieuws
Frontpage Nieuws