Hoofdcategorieën
Topicacties

[PC] Command & Conquer 3: Tiberium Wars

Pagina: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... 52 53 54 55 last

Nieuw Topic
De mutans zijn idd mensen die te lang zijn bloot gesteld aan tiberium dat werd ook een beetje uitgelegd in dat filmpje met die talkshow waar die tiberius in voorkwam.

Threads.....

Berichten: 1.193
Reg. datum: 25 maart 2002

Het wordt niet alleen een beetje uitgelegd. In Tib Sun werkt het GDI samen met die mensen. Ik weet niet meer hoe ze heten, maar dat volk heeft een speciale naam. Ze hebben zich helemaal aangepast aan het leven in/met Tiberium als ik me niet vergis. Tis alweer lang geleden :).

I've noticed you're around, um. I find you very attractive, um. Would you go to bed with me? | DHTML Tetris

Flying Ruchia ^_^
Berichten: 934
Reg. datum: 19 oktober 2001

quote:
Wmm schreef op 23 juni 2004 @ 08:58:
Het wordt niet alleen een beetje uitgelegd. In Tib Sun werkt het GDI samen met die mensen. Ik weet niet meer hoe ze heten, maar dat volk heeft een speciale naam. Ze hebben zich helemaal aangepast aan het leven in/met Tiberium als ik me niet vergis. Tis alweer lang geleden :).
Die luit heten 'The Forgotten'

| Mijn specs | Sometimes human's are...

\o\ EMOTION /o/
Berichten: 1.923
Reg. datum: 13 juni 2003

ze werken in Tib Sun samen omdat ze allebij iets tegen NOD hebben. NOD wilt alle tiberian en jaagd de mensen die er wonen weg of nog liever ze worden vermoord. maar in het NOD verhaal werken de mutans samen met NOD omdat NOD een gdi base over neemt en dus lekker mutans gaat pesen met GDI spul die ze hebben geript. en dus worden ze boos op GDI en gaat NOD de redder spelen.

ik was vooral dol op de diddie tanks en de carriers van TS je laat 2 lege careiers voorop vliegen en erachter 5 carriers die een diddie tank vast hebben ( die tank met zo'n beam, molt super snel en hard ) de 2 lege carriers gaaan bijna cker kapot door de samsites maar ondertussen zijn de andere 5 alweer geland :o. snel warfact en MVC en natuurlijk de REF te pakken nemen. een potje kun je binnen 5 min winnen als je de strat goed gebruikt :P niet altijd even leuk, maar het is dat of een CC (cyborg commando) in je base die alles opblaast :P

you should not attack your enemy before fully understanding his potentials

En die tanks met zo'n beam mogen ze er van mij dit keer dus uit laten..

Threads.....

altijd blijven lachen!

quote:
daves2hd schreef op 22 juni 2004 @ 21:01:
Petroglyph neemt op het moment alleen ervaren mensen aan. ze willen denk ik so snel mogenlijk iets opbouwen en zorgen dat ze fans en winst hebben. een bedrijf opzetten in vegas kost niet nix denk ik zo. helaas is het mooie oude WW studios niet meer in leven dat ik weet :'(. wil zelf ook de game programering in ect. hoop ooit eens een baan bij Petroglyph te kunnen vinden nu WW niet meer bestaat. is er iemand hier naar de E3 geweest? Petroglyph was er ook als het goed is. heb nergends iets van ze gezien, had eigenlijk iets gehoopt te horen van ze.
Petroglyph was wel op de E3 maar als bezoeker niet als standhouder. Sowieso gaat hun spel een thema krijgen wat nog niet aangekondigd is (nee ik weet ook niet wat) dus voor volgend jaar mei zal er niets van getoond worden. Een bedrijf opzetten kost altijd geld trouwens, of je nu in Vegas zit of niet. Onroerend goed is zelfs verbazend goedkoop in Las Vegas, zolang je niet op de Strip of in Old Downtown wil bouwen.
Gedigitaliseerd tot op het bot

Ze mogen de muziek in een nieuw spel wel eens weer wat beter maken, na RedAlert1 vond ik het niet veel soeps meer.

Ik wil weer het 'Act on Instinct' gevoel!
\o\ EMOTION /o/
Berichten: 1.923
Reg. datum: 13 juni 2003

de muziek van alle C&C's ownt :+

ik las dit: Bron

Sorry Command & Conquer fans, sounds like it was just concept art.

A few days ago, a photograph that supposedly confirmed the development of Command & Conquer 3 was posted at PlanetCNC and quickly made its way across the internet. Today, CNC Den posted a note from Adam Isgreen, Game Design Director at Electronic Art's LA Studio, confirming the picture to be nothing more than concept art.

"What you saw was a concept / inspirational piece of art that we did over a year ago that displays on our internal EA monitors here at EALA," Isgreen revealed. "Concept art is our "What if?" avenue to explore things we may or may not want to do in the future with game content, a certain look, or atmosphere / tone."

Isgreen also explained the setting of the concept art - "It's an image of a Scrin Primal defending against a GDI attack on a Scrin base. Obviously, the primal is winning."

The original image has been taken down from Planet CNC per EA's request. As of right now, there is no indication one way or the other that Command & Conquer 3 is currently in development.


dus het hoeft helemaal niet zo te zijn dat ze aan een nieuwe C&C bezig zijn :( Grrr, al die hoop voor misschien wel nix.
sterker nog ik denk dat deze pic nog van Westwood was, die wilden een vervolg op Ts gaan maken,... :O

you should not attack your enemy before fully understanding his potentials

Berichten: 180
Reg. datum: 11 augustus 2003

Ook al zouden ze bezig zijn met een cnc 3, dan zou het alsnog heeeeel lang duren voordat ie in de winkels ligt.
 
Newbie
Berichten: 298
Reg. datum: 28 februari 2004

Het is inderdaad concept art van een jaar oud, wat per ongeluk in de rotatie terecht is gekomen op de TV-schermen op een EA LotR:BfME-dag. Het is echt, maar het zegt niet veel. Dat er op concept-art niveau aan een C&C werd gewerkt was al langer bekend, nog voor EA WW compleet ophief. Daarna is de boel waarschijnlijk zo goed als stil gelegd, misschien dat er de laatste tijd weer wat aan gedaan is op een lage prioriteit. Ook is het mogelijk dat er na EA's LotR weer meer mankracht naar een nieuwe C&C gaat.

Petroglyph werkt definitief niet aan een C&C volgens communitymensen die contacten hebben met ex-WW personeel dat nu bij Petroglyph werkt. Van de originele C&C-teams zijn er overigens nog een paar bij EA, zoals Adam Isgreen van wie die quotes zijn dat het idd concept art is, en ook:

quote:
Someone had a camera when they visited EALA.
The photo is not a fake.

No, I can’t comment beyond that.

;)

Lou
quote:
Directly from Louis Castle, founder of Westwood Studios.

It is real.


http://forums.cncden.com/showthread.php?p=59972#post59972

Verder werkt Joe Kucan aka Kane niet meer voor EA, maar men liet destijds wel doorschemeren dat ze hem opnieuw zouden inhuren (meer op een freelance basis zegmaar) mocht het nodig zijn. Gezien de lange tijd tussen Tiberian Sun en de eventuele volgende C&C is dat ook best nog wel logisch.

Het zou ook kunnen dat, als ze "echte" (dus niet in-game) cutscenes doen, ze ze in CGI maken zoals in Renegade. Als je daar wat moeite voor doet ziet dat er ook zeker niet slecht uit.

A;s laatste wil ik zeggen dat ik het EA absoluut niet toevertrouw een goede C&C te maken, en ik zeker even de kat uit de boom ga kijken voor ik het spel koop, als het ooit uitkomt ("na Duke Nukem Forever" :P ).

NHJ BV wijzigde dit bericht 24-06-2004 14:42 (3%)

Charlie was a chemist, but Charlie is no more. What Charlie thought was H2O was H2SO4.

\o\ EMOTION /o/
Berichten: 1.923
Reg. datum: 13 juni 2003

niemand vertrouwd Ea met onze geliefde C&C games. helaas is er nix aan te doen.

dat Petroglyph niet meer aan een C&C werkt wist iedereen al. Ea heeft C&C in handen en we kunnen er nix tegen doen. maar Petroglyph komt denk ik 70% zeker met een lieve lieve zoete RTS game aan kakken over een jaartje of wat :o.

er zijn er echt steeds minder nie nog bij Ea blijven wekren die van WW afkomen. ik denk ook dat het hele WW team neit te herenigen is, gewoon omdat een hoop al ander werk hebben. een aantal bij Ea blijven werken omdat ze daar iets hebben en bij Petroglyph nog geen zekerheid is en een klein bedrijf kan zo weer instorten. en een hoop hebben er geen zin meer in.

helaas C&C gaat pijltje down. maar uit het as van de oude WW team komt nogwel iets. ik w8 Petroglyph's z'n game gewoon af.

you should not attack your enemy before fully understanding his potentials

InsideGamer!

Jongens jongens, chill chill. Dat C&C3 eraan komt staat vast, alleen God z'n dank nog niet nu! Het ging om een concept art, ze waren gewoon aan het kijken wat het beste het publiek aanspreekt.

En ach ja, Electronic Arts kan goed melken, maar niet alles wat ze uitgeven is bij devinitie kut. Er zijn genoeg goede spellen van EA.

Daarnaast wou ik mijn bijdrage leveren aan de wedstrijd 'welk C&C deel is het slechtst'. Dat is namelijk C&C Generals. Vindt er geen drol aan, Tiberian Dawn en Tiberian Sun waren meesterlijk, Red Alert overtrof dat ook nog eens, en Renegade was een welkome afwisseling (wat overigens ook getuigd van ballen bij WestWood). Red Alert 2 vondt ik persoonlijk wat minder.
 
Rawrrr!
Berichten: 11.339
Reg. datum: 17 december 2000

Belangrijk vind ik toch dat er coole cutscenes komen :) Van Tib Sun kun je zeggen wat je wilt, maar de cutscenes vond ik erg styly. Beide intro's waren gewoon erg cool, met aantal zeer stoere acteurs (James Biehn en James Earl Jones to name a few), en ze hadden tenminste nog een serieus toontje itt die stomme slapstick filmpjes van Red Alert 2.

Ik vond trouwens Generals minder slecht dan ik dacht. Speelt best lekker. Maar je komt niet echt into het spel omdat er geen verhaal of karakters inzitten. Maar ik moet zeggen dat het voor mij toch wel een bewijs is dat een 3d rts wel KAN werken.

DarkX wijzigde dit bericht 24-06-2004 17:29 (28%)

 
\o\ EMOTION /o/
Berichten: 1.923
Reg. datum: 13 juni 2003

quote:
Snappie88 schreef op 24 juni 2004 @ 17:14:
Jongens jongens, chill chill. Dat C&C3 eraan komt staat vast, alleen God z'n dank nog niet nu! Het ging om een concept art, ze waren gewoon aan het kijken wat het beste het publiek aanspreekt.

En ach ja, Electronic Arts kan goed melken, maar niet alles wat ze uitgeven is bij devinitie kut. Er zijn genoeg goede spellen van EA.

Daarnaast wou ik mijn bijdrage leveren aan de wedstrijd 'welk C&C deel is het slechtst'. Dat is namelijk C&C Generals. Vindt er geen drol aan, Tiberian Dawn en Tiberian Sun waren meesterlijk, Red Alert overtrof dat ook nog eens, en Renegade was een welkome afwisseling (wat overigens ook getuigd van ballen bij WestWood). Red Alert 2 vondt ik persoonlijk wat minder.
als je nou eesn naar boven scrolled dan zie je dat ik allang had neer gezet dat eht een cosept art was,....

you should not attack your enemy before fully understanding his potentials

altijd blijven lachen!

quote:
NHJ BV schreef op 24 juni 2004 @ 14:41:
http://forums.cncden.com/showthread.php?p=59972#post59972

Verder werkt Joe Kucan aka Kane niet meer voor EA, maar men liet destijds wel doorschemeren dat ze hem opnieuw zouden inhuren (meer op een freelance basis zegmaar) mocht het nodig zijn. Gezien de lange tijd tussen Tiberian Sun en de eventuele volgende C&C is dat ook best nog wel logisch.


Nou ik heb van eerder genoemde Lou (Louis "Bruce Wayne" Castle) juist gehoord dat het ontslag van Joe Kucan op een dusdanige manier is gegaan dat Joe nooit meer iets met ze te maken wil hebben...ik schat de kans dat hij inhuurbaar is dan ook vrij klein...

quote:
DarkX schreef op 24 juni 2004 @ 17:22:
Belangrijk vind ik toch dat er coole cutscenes komen :) Van Tib Sun kun je zeggen wat je wilt, maar de cutscenes vond ik erg styly. Beide intro's waren gewoon erg cool, met aantal zeer stoere acteurs (James Biehn en James Earl Jones to name a few), en ze hadden tenminste nog een serieus toontje itt die stomme slapstick filmpjes van Red Alert 2.
Michael Biehn dan he...geen James. Zelfde acteur waar ook Solid Snake oorspronkelijk op gebaseerd was trouwens :) Ik weet dat ze nog heel veel van die movie props hebben opgeslagen ergens. Eens even kijken of ik daar wat van te pakken kan krijgen, dat zijn leuke collectors items :D
Die Biehn speelde toch ook de rol van Kyle Reese in Terminator 1 (1984)?

Now I break you... Like I break your friend.

Rawrrr!
Berichten: 11.339
Reg. datum: 17 december 2000

Euh, idd Michael Biehn. Maar hij is wel strak in dit soort militaire rollen (zijn vrij korte rol als Seal leader in The Rock is bijna hetzelfde als rol in Tib Sun).
 
Newbie
Berichten: 298
Reg. datum: 28 februari 2004

quote:
MrRudi schreef op 24 juni 2004 @ 18:03:
[...]


Nou ik heb van eerder genoemde Lou (Louis "Bruce Wayne" Castle) juist gehoord dat het ontslag van Joe Kucan op een dusdanige manier is gegaan dat Joe nooit meer iets met ze te maken wil hebben...ik schat de kans dat hij inhuurbaar is dan ook vrij klein...
Hmm...dat heb ik dan zeker gemist. Misschien dat ze dan CGI gebruiken, net als in Renegade (zat Kane immers ook in). Als ze daar de kwaliteit van opschroeven is het wel bruikbaar, alleen heb je dan natuurlijk de stem niet :'(

Charlie was a chemist, but Charlie is no more. What Charlie thought was H2O was H2SO4.

Berichten: 3.061
Reg. datum: 21 september 2001

Woej ik lees net op de site van Frank Klepacki ( de maker van de muziek van C&C enzo ) dat hij nu werkt bij Petroglyph Games en meewerkt aan een ''top secret'' project 8) 8) :9~ Zouden ze mssn dan toch aan een nieuwe C&C werken daar ??

bron: http://www.frankklepacki.com/

AMD Athlon 3000+ | 2048 DDR Geheugen | GeForce 7800 GS DDR3 AGP |

a.k.a. Lampy
Berichten: 287
Reg. datum: 28 maart 2003

quote:
Timocos schreef op 30 juni 2004 @ 18:27:
Woej ik lees net op de site van Frank Klepacki ( de maker van de muziek van C&C enzo ) dat hij nu werkt bij Petroglyph Games en meewerkt aan een ''top secret'' project 8) 8) :9~ Zouden ze mssn dan toch aan een nieuwe C&C werken daar ??

bron: http://www.frankklepacki.com/
neej ;)

Rrrrr!

Koe!

quote:
Timocos schreef op 30 juni 2004 @ 18:27:
Woej ik lees net op de site van Frank Klepacki ( de maker van de muziek van C&C enzo ) dat hij nu werkt bij Petroglyph Games en meewerkt aan een ''top secret'' project 8) 8) :9~ Zouden ze mssn dan toch aan een nieuwe C&C werken daar ??

bron: http://www.frankklepacki.com/
Lijkt me niet, aangezien EA de rechten van C&C heeft.
Jamaica has a bobsled team!
Berichten: 3.159
Reg. datum: 10 april 2004

Ik hoop dat ze niet de enige van Generals gaan gebruiken.
Ik ben blij dat ik die game niet gekocht heb, want na 5 min spelen was ik 't al zal. Wat een kl*te interface was dat zag. Het hele C&C gevoel weg.
Geef mij maar de allereeste paar delen met Kane, GDI & James Earl Jones. :D

* Derice weet nog hoe geschokkeerd m'n ouders waren toen ze zagen hoe Kane Steth even voor je neus uitbeeld knalde met een kogel door z'n kop. :D
En hoe gek ze werden van het "Unit Ready" :D
Berichten: 3.061
Reg. datum: 21 september 2001

quote:
Derice schreef op 30 juni 2004 @ 18:38:
En hoe gek ze werden van het "Unit Ready" :D
Hahahahahaha hier ook ... unit ready - unit lost _/-\o_ Nostalgie _/-\o_

AMD Athlon 3000+ | 2048 DDR Geheugen | GeForce 7800 GS DDR3 AGP |

Whaha toen mij vader dat nog speelde ja. Ohh goeie ouwe zaniktijd :D
"Gvd kloteherrie doe die koptelefoon op!"
Unit Ready, Unit Ready, Building :*)
was Prutz0r.
Berichten: 7.852
Reg. datum: 17 augustus 2001

quote:
Timocos schreef op 30 juni 2004 @ 18:40:
[...]


Hahahahahaha hier ook ... unit ready - unit lost _/-\o_ Nostalgie _/-\o_

En wat dacht je van:

Silos needed
Affirmative
Yes sir? Yes sir? Yes sir?

Ik wacht vol verwachting op het 'top secres poject'. Ook al duurt het een paar jaar, ik haal 'm.

Gallery / Specs / Sony VAIO FZ38M / Last.fm
* in Burnaby/Vancouver, Canada.
Now back to our regular program.

Pagina: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... 52 53 54 55 last


Dit topic is gesloten.


VNU Media logo Powered by True

© 1998 - 2008 Tweakers.net - Alle rechten voorbehouden

Uitgever van: