Daar ben ik weer!!!
Na wat privézaken omtrent een treinreis en ReseTTim heb ik nu zijn computer in beslag genomen en ga ik jullie onthullen wat voor brouwsels ik vandaag in de inspiratievolle uurtjes na mijn tweede rijles heb gemaakt.
Ten eerste:
http://www.stylite.nl/my/portfolio/2003/orientalwikkel.jpg
Dit is een wikkel voor om een Pringles bus. Ik heb m dus precies op 23x22,5 gemaakt, 300dpi. Helaas was acrobat vanmiddag niet zo lief tijdens het printen en maakte hij er een scale to fit print van, dus heb ik hem nog te groot

Ja, ik heb de chinese muur en een Japanse geisha door elkaar gebruikt... en dan weer een chinees teken waarvan ik niet zou weten wat het voorstelt
Ten tweede:
de omslag voor mijn nieuwe schetskladblok. Ik houd er op het moment 2 dummies en een kladblokje op na...

maar dat kladblokje heeft een hele saaie voorkant met GALLERY erop en wat andere wannabe-design tekentjes... dus ik wilde die vervangen.
En dat is deze geworden:
http://www.stylite.nl/my/portfolio/2003/kladblokomslag.jpg
Ik had totaal geen flauw idee wat ik er op wilde, als het maar 'classy' en heel erg fout en oud was. Dus, de Amerikaanse jaren '30 stijl heb ik getracht enigszins ietsiepietsie na te bootsen

... ach, wat weet ik ervan... met een uitspraak in de trant van 'How about a nice cup of shut the fuck up' een lieve melding dat de inhoud van dit kladblokje alleen maar nutteloos spul bevat. Enjoy!
De 'DB' in het midden is juist daar geplaatst omdat het omslagje een overlap heeft, en ik wil zelf kiezen hoe ik m eromheen vouw en ik wil niet afhankelijk zijn van een precies in de hoek geplaatst naampje.
Comments welkom

...de proefjes zijn er al uit, maandag worden ze geprint.
Dark Blue wijzigde dit bericht 18-12-2003 18:35 (6%)