Hoofdcategorieën
Device Settings
Topicacties

Tweewekelijkse Aldi en LIDL aanbiedingen [Deel IV] Vorige deelOverzichtVolgende deelLaatste deel

Pagina: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 last

Nieuw Topic
Berichten: 28.738
Reg. datum: 21 maart 2000

Nieuwe aanbiedingen, nieuw topic :)

Het is eens in de twee weken raak in AV: Bouwmarkten, mediamarkten en vooral de Aldi en LIDL strooien bij 80% van de nederlandse huishoudens hun reclame in de bussen. Met als gevolg een stortvloed aan "is dit wat" topics, door mensen die graag voor weinig een (veelal) speakersetje -al dan niet met DVD- speler willen kopen en zich afvragen welke kwaliteit ze kunnen verwachten. Ik heb ze een tijdje toegestaan, maar het werd op een gegeven moment het te erg. En heb ze daarom de afgelopen week consequent (zoveel mogelijk dan ) op slot gedaan. Niet omdat ze per topic niet aan de eisen voldeden, maar simpelweg omdat ze door hun grote aantal een te grote vervuiling gaven.

Maar uiteindelijk zou je in AV wel dit soort vragen moeten mogen stellen Dus vandaar dat we het voor de komende tijd in dit topic centraal gaan houden.
Dus ook al gaat de titel over ALDI's en LIDL's, dit topic is er ook voor de praxis/karwei/blokker enz enz enz. aanbiedingen.

Dus, dames en heren AV bezoekerts: Elcheapo DVD spelertje op het oog, knallend speakersetje gespot: Overleg hier of het wat is.

(deel 3 is hier te vinden:Tweewekelijkse Aldi en LIDL aanbiedingen [Deel III] )
 
Enjoy the silence!
Berichten: 63
Reg. datum: 07 februari 2003

quote:
UnderClock schreef op 06 August 2003 @ 21:24:
[...]
Gouden tip, Magic_Mirage! _/-\o_ Zowel de aanbieding als de website van Correct, die ik nog niet had gezien. Mochten mensen problemen hebben met de link, probeer 'www2' te vervangen door 'www1' of navigeer van de homepage via producten naar - Kopieer/Fax/Kantoor Apparatuur - Beletteringssystemen.

Heb hem vanochtend telefonisch besteld en vanmiddag afgehaald (woon in Rotterdam, dus makkie).

Geinig geel apparaatje. EUR 11,82 is geen geld. Werkt op 6 AA-size batterijen (exclusief), een cassette (labelkleur: wit) is wel meegeleverd. Ben nu batterijen aan het laden, om hem later te kunnen gebruiken. De adapteraansluiting ziet er vrij standaard uit, dus een stabiele universele adapter op 9 Volt zal ook wel werken.

De Lidl-aanbieding betreft de Brother P-Touch 60
De Correct-aanbieding betreft de Brother P-Touch 65.
Afgezien van de kleur heb ik geen schokkende verschillen kunnen ontdekken in de opsommingen van de features. Die van Lidl heb ik niet gezien, maar bij de P-65 van Correct zit een (duidelijke) Nederlandse handleiding en een Europees gerantiebewijs.

Het is niet uit te sluiten dat Lidl zijn aanbieding nog (in prijs naar beneden) aanpast. Dat heb ik ze de laatste weken een aantal keer zien doen met de tijdelijke producten. Het lijkt me desondanks sterk dat ze in de buurt kunnen komen van die Correct-prijs.

Bij Correct is die P-65 goed uit voorraad leverbaar, zo begreep ik.

Even een update (kan niet meer bij mijn oorspronkelijke post, vanwege sluiten thread).
Het gaat te ver om heel uitgebreid verslag te doen van dit apparaat, want dit soort apparaten bestaan al heel lang. Met name de prijs is in dit geval interessant.
Ik heb met de P-Touch 65 van Correct mijn eerste 6 etiketjes afgedrukt. Het apparaat werkt gewoon goed. Ik heb alleen nog geen trucje gevonden om het label gemakkelijk en snel los te maken van de achterkant, 't is een beetje pielen met je nagel.
Nog wat aanvullende details: de meegeleverde labelcassette is 9mm wit. Er passen ook 12mm cassettes in.

Heeft iemand toch de Lidl-aanbieding gekocht en daar ervaringen mee?

UnderClock wijzigde dit bericht 08-08-2003 12:28 (3%)

 
Berichten: 4.436
Reg. datum: 12 oktober 2000

Dan kun je mijns inziens toch beter voor een Dymo gaan.
Die hebben namelijk een rolletje er in zitten, met het papierstripje aan de achterkant in het midden doorgesneden. Label ff een beetje dubbelvouwen, en het klapt open.
Misschien zijn die rolletjes ook wel voor Brother verkrijgbaar, dat durf ik zo niet te zeggen.
Berichten: 209
Reg. datum: 15 oktober 2002

Dymo is een stuk duurder dan zo'n Brother.
 
Berichten: 28.738
Reg. datum: 21 maart 2000

waar kan je tapejes krijgen voor deze apparaten? zijn die standaard?
(vraagt hij terwijl er een ptouch 550 voor zijn neus staat en er dus helemaal niet zo'n kanariegeel ding nodig is...)
 
Tigo Nova & Reno Ferre
Berichten: 6.166
Reg. datum: 13 april 2000

Meestal is het bij die label printertjes zo; dat je niet moet focussen om het labeltje van het stikkervel te halen, maar het stikkervel van het label..

Snapte zelf ook niet dat het verschil maakte, een collega attendeerde mij erop; en sindsdien krijg ik met gemak de velletjes van elkaar..
Enjoy the silence!
Berichten: 63
Reg. datum: 07 februari 2003

quote:
Lampje schreef op 08 August 2003 @ 13:20:
waar kan je tapejes krijgen voor deze apparaten? zijn die standaard?
(vraagt hij terwijl er een ptouch 550 voor zijn neus staat en er dus helemaal niet zo'n kanariegeel ding nodig is...)
Even gezocht, want ik was zelf ook wel benieuwd...

Dit zijn de volgens de Brother-site de accessoires voor de kanariegele P-Toucht 65 (typenummers zag ik ook staan in de handleiding)

Op de site van Correct staan ze onder Supplies - Belettering Supplies

Een vervangend tapeje van dezelfde soort als meegeleverd wordt (wit, 9mm: MK221 9MM ZWART OP WIT) komt dus op EUR 9,52 inclusief BTW aldaar. Zou volgens de Brother-site 8 meter lang zijn.
 
Team Anticimex & Lock
Berichten: 1.124
Reg. datum: 23 september 2001

Gisteren bij de lidl het sateliet setje gekocht (60,- Euro) uit de krant van nu en moet zeggen voor het geld een super setje. Alles incl kabel, tuner, schotel, lnb etc.

Enigste wat eventueel erbij komt is een beugel voor aan de muur.

Aansluiten en gelijk werken... heel net beeld en audio.

Wel alleen voor de analoge satelieten.
Voor de mensen die zoiets zoeken absoluut een aanrader :)
 
Berichten: 836
Reg. datum: 14 januari 2003

kun je er wel digitaal van maken van dit sateliet setje?

Kastje erbij kopen o.i.d?

(Heb de ballen verstand van dit soort spul)

mcb1

Berichten: 28.738
Reg. datum: 21 maart 2000

quote:
UnderClock schreef op 08 August 2003 @ 14:25:
Een vervangend tapeje van dezelfde soort als meegeleverd wordt (wit, 9mm: MK221 9MM ZWART OP WIT) komt dus op EUR 9,52 inclusief BTW aldaar. Zou volgens de Brother-site 8 meter lang zijn.
Daar was ik al bang voor: tapeje kost net zoveel als het apparaat :P
 
Sunglasses at night

brother is zeker familie van HP met z'n aso-dure cartridges.. :P

being high is my total existence
Catch Interactive

Team Anticimex & Lock
Berichten: 1.124
Reg. datum: 23 september 2001

quote:
mcb1 schreef op 08 August 2003 @ 17:14:
kun je er wel digitaal van maken van dit sateliet setje?

Kastje erbij kopen o.i.d?

(Heb de ballen verstand van dit soort spul)
Nee, volgens mij niet. Mischien mbv de soldeerbout maar dat zal niet het idee zijn neem ik aan. :)
 
Enjoy the silence!
Berichten: 63
Reg. datum: 07 februari 2003

quote:
Lampje schreef op 08 August 2003 @ 17:21:
[...]
Daar was ik al bang voor: tapeje kost net zoveel als het apparaat :P
Idd, maar goed, het apparaat is dan wel afgeprijsd tot iets meer dan een derde van de reguliere prijs.

Na nog even wat sites doorgespit te hebben, gezien dat:
De reguliere prijs EUR 29,50 Ex BTW is volgens Brother.nl - als het Lidl-apparaat inderdaad hetzelfde is, is hun prijs (even los gezien van de Correct-prijs) dus verre van spectaculair.
De prijs in de USA ook zo rond de US$ 30 schommelt, en dat ze daar een andere kleur hebben (Amazon.com)
Ik niet de eerste ben die zich afvroeg hoe het label los te maken van zijn ruggetje (customer review Nextag.com)

De Engelstalige handleiding (PDF) staat online. Komt inhoudelijk, qua plaatjes, tabellen en indeling grotendeels overeen met de Nederlandse.
quote:
Punksmurf schreef op 08 August 2003 @ 17:37:
brother is zeker familie van HP met z'n aso-dure cartridges.. :P
Ja, het is duidelijk waar ze de omzet vandaan moeten halen. ;)

Maar goed, het is dan ook thermische technologie, en dat is altijd wel prijzig, dacht ik.
Vergeleken met labels in een inkjet of laserprinter heb je wel "alles in 1". te weten:
- "Inkt/toner" (niet dus, want is thermisch);
- Papier+plaklaag, ofwel het etiket;
- Laminaatlaagje (glad, glimmend beschermlaagje op het label)

Maar het blijft idd prijzig vergeleken met de aanschaf van het apparaat.

Update 12-8-2003 9:50
quote:
Krypt schreef op 08 augustus 2003 @ 13:25:
Meestal is het bij die label printertjes zo; dat je niet moet focussen om het labeltje van het stikkervel te halen, maar het stikkervel van het label..
Is inderdaad een goede tip! Focussen op het ruggetje in plaats van de sticker. Ik heb gistereren een aantal nieuwe labels geprint, en met die techniek ging het een stuk vlotter, thanks!

UnderClock wijzigde dit bericht 12-08-2003 09:52 (15%)

 
Zo.
Berichten: 3.730
Reg. datum: 27 februari 2003

ALDI BELGIE

19" TFT Medion -> 699 euro
128 MB USB stick -> 39,95 euro

Vanaf 20/8/2003
Kawaii
Berichten: 6.026
Reg. datum: 25 november 2001

quote:
RedVox schreef op 08 August 2003 @ 17:56:
[...]


Nee, volgens mij niet. Mischien mbv de soldeerbout maar dat zal niet het idee zijn neem ik aan. :)


Dat kan idd niet, analoog en digitaal zijn totaal verschillend. Analoog heeft sowieso wel zijn beste tijd gehad. Ik heb zelf een digitale DVB kaart in mijn PC hangen (WinTV Nova CI) met een common interface. Nu nog ff een CAM (common access module) aanschaffen en dan kan ik via mijn smartcard weer Canal+ kijken. :)

Canal+ etc. kun je niet op een analoge ontvanger bekijken (voordat hier weer vragen over gaan komen ;) )

(MMO)RPG fan :) - LOTRO & Diablo 3.

ach, je typt eens wat...
Berichten: 574
Reg. datum: 05 mei 2002

quote:
Eijkb schreef op 13 augustus 2003 @ 19:02:
ALDI BELGIE

19" TFT Medion -> 699 euro
128 MB USB stick -> 39,95 euro

Vanaf 20/8/2003
Kun je misschien iets meer over die TFT vertellen? Ik heb op de verschillende Medion sites gekeken maar kan alleen iets over 15"en 17" TFT vinden.

Ray-zor wijzigde dit bericht 13-08-2003 23:39 (6%)

You can conquer the world, but i'll still be in it.

Zo.
Berichten: 3.730
Reg. datum: 27 februari 2003

Ik zou het graag doen, maar ik kan op de site van Aldi Belgie alleen de USB stick terug vinden. Als ik er aan denk dan post ik straks wel de info uit het krantje (maar daar moet ik thuis voor zijn, en nu ben ik ´helaas´ aan het werk).

Met de search op GoT kom je wel een paar topics tegen waar de 19" vermeld staat. Ik heb niet gekeken ofdat er specs bij staan.

Eijkb wijzigde dit bericht 14-08-2003 11:13 (22%)

Berichten: 2.167
Reg. datum: 21 maart 2002

ik heb dus deze surround set gekocht:
http://kruidvat.amercom.n...ine_60_pagina_1_groot.jpg

klinkt goed, voor die prijs :)

alleen ik heb dus ook die Tom-Tec DVD100 bij de kruidvat weg, dus geen surround :(
 
let's make things better

quote:
AgoNitE schreef op 14 August 2003 @ 11:49:
ik heb dus deze surround set gekocht:
http://kruidvat.amercom.n...ine_60_pagina_1_groot.jpg

klinkt goed, voor die prijs :)

alleen ik heb dus ook die Tom-Tec DVD100 bij de kruidvat weg, dus geen surround :(
Dit kan toch nooit goed zijn voor zo'n prijs ? :7

http://www.priyantha.nl

Berichten: 981
Reg. datum: 22 september 2001

quote:
Priyantha Bleeker schreef op 14 August 2003 @ 13:28:
[...]

Dit kan toch nooit goed zijn voor zo'n prijs ? :7
Hier in het oude topic gaf ik al aan dat het okay stuff was. (Ik heb die 5.1 set).
quote:
AgoNitE schreef op 14 August 2003 @ 11:49:
ik heb dus deze surround set gekocht:
http://kruidvat.amercom.n...ine_60_pagina_1_groot.jpg

klinkt goed, voor die prijs :)

alleen ik heb dus ook die Tom-Tec DVD100 bij de kruidvat weg, dus geen surround :(


wat voor ingangen heeft dit apparaat
kan ik mijn ps2 er ook digitaal op aansluiten?

Tijd van werken, tijd van rusten

Sunglasses at night

nee zie het andere topic

being high is my total existence
Catch Interactive

Berichten: 2.167
Reg. datum: 21 maart 2002

Left&Right ingangen

Sub&Center ingangen
L&R Front Ingangen
L&R Surround Ingangen

Over je PS2 heb ik geen idee, er zit geen digitale uitgang op :(
 
Sunglasses at night

je bedoeld een digitale ingang zeker ;)
en driek vroeg of hij zijn ps2 er digitaal op aan kon sluiten .. niet dus

being high is my total existence
Catch Interactive

Volle pully!
Berichten: 116
Reg. datum: 14 mei 2002

quote:
Eijkb schreef op 13 augustus 2003 @ 19:02:
ALDI BELGIE

19" TFT Medion -> 699 euro
128 MB USB stick -> 39,95 euro

Vanaf 20/8/2003


Weet iemand of die stick USB 2.0 is?

En de kwaliteit? Ik zag bij Paradigit een 128mb USB 2.0 + docking voor 50 Euro.

<EDIT>
Heb effe gezocht en gevonden:

Medion AG

USB Memory Drive 128 MB

Plug&Play Speicher für die USB-Schnittstelle mit 128 MB RAM, im Aluminium-Gehäuse

Best.-Nr. 30001228

So einfach kann mobiler Datentransfer sein! Nehmen Sie Ihre digitalen Bilder, Dokumente und Präsentationen überall mit hin. Stecken Sie einfach das MEDION Memory Drive in die USB Schnittstelle Ihres Notebooks oder Computers und schon können Sie Ihre Daten übertragen.

Plug and Play:
Eine echte Plug and Play-Verbindung, die auch das Wechseln im laufenden Betrieb ermöglicht

Sicherheit:
Schützen Sie Ihre Daten von unbefugtem Zugriff mit einem Passwort.
Unabhängigkeit:
Für den Einsatz des Medion USB Memory Drive benötigen Sie weder ein zusätzliches Netzteil noch eine Batterie. Die Stromversorgung erfolgt über Ihren PC oder Ihr Notebook.

USB 2.0 (auch kompatibel mit USB 1.1)
Etwa 1.000.000x wiederbeschreibbar

BRON: http://www.medionshop.de/...&ArtDetail.curritem=5

div-er wijzigde dit bericht 18-08-2003 10:24 (63%)

Canon G3 // Dell Laptop // Medion Desktop // en nog wat zut...

quote:
div-er schreef op 18 August 2003 @ 10:00:
[...]


Weet iemand of die stick USB 2.0 is?

En de kwaliteit? Ik zag bij Paradigit een 128mb USB 2.0 + docking voor 50 Euro.

<EDIT>
Heb effe gezocht en gevonden:

Medion AG

USB Memory Drive 128 MB

Plug&Play Speicher für die USB-Schnittstelle mit 128 MB RAM, im Aluminium-Gehäuse

Best.-Nr. 30001228

So einfach kann mobiler Datentransfer sein! Nehmen Sie Ihre digitalen Bilder, Dokumente und Präsentationen überall mit hin. Stecken Sie einfach das MEDION Memory Drive in die USB Schnittstelle Ihres Notebooks oder Computers und schon können Sie Ihre Daten übertragen.

Plug and Play:
Eine echte Plug and Play-Verbindung, die auch das Wechseln im laufenden Betrieb ermöglicht

Sicherheit:
Schützen Sie Ihre Daten von unbefugtem Zugriff mit einem Passwort.
Unabhängigkeit:
Für den Einsatz des Medion USB Memory Drive benötigen Sie weder ein zusätzliches Netzteil noch eine Batterie. Die Stromversorgung erfolgt über Ihren PC oder Ihr Notebook.

USB 2.0 (auch kompatibel mit USB 1.1)
Etwa 1.000.000x wiederbeschreibbar

BRON: http://www.medionshop.de/...&ArtDetail.curritem=5
Die Medion USB Flash drive is héél langzaam, gebruik liever een diskette in combinatie met winzip.
Berichten: 1.096
Reg. datum: 10 juni 2001

quote:
-DarkShadow- schreef op 18 August 2003 @ 22:26:
[...]
Die Medion USB Flash drive is héél langzaam, gebruik liever een diskette in combinatie met winzip.
Vreemde reaktie. Elke USB-drive -ongeacht of deze nou USB 1.1 of 2.0 is- is sneller dan een floppy, waar bovendien maar 1.44 mb op past. Lekker kloten dan met winzip en 100 floppies :?

Trouwens, in de specs staat dat de Medion USB Flash drive USB 2.0 is. Dat lijkt me niet zo traag...

Maar persoonlijk zou ik dan liever voor een paar tientjes meer een 256mb halen, zoals deze
 
Volle pully!
Berichten: 116
Reg. datum: 14 mei 2002

quote:
JazzySOB schreef op 18 augustus 2003 @ 22:48:
[...]
Vreemde reaktie. Elke USB-drive -ongeacht of deze nou USB 1.1 of 2.0 is- is sneller dan een floppy, waar bovendien maar 1.44 mb op past. Lekker kloten dan met winzip en 100 floppies :?

Trouwens, in de specs staat dat de Medion USB Flash drive USB 2.0 is. Dat lijkt me niet zo traag...

Maar persoonlijk zou ik dan liever voor een paar tientjes meer een 256mb halen, zoals deze


Het design is wel 'anders' en het oog wil ook wat.
Maar waarom moet ik in W98 een driver installeren?
En Linux? Waarom zijn sommige sticks wel compatible en andere niet? Ze zijn toch allemaal compatible mits de kernel maar 2.4 of >> is. Of zie ik iets over het hoofd (zoals de bestandsindeling: fat/fat32/.....).

Canon G3 // Dell Laptop // Medion Desktop // en nog wat zut...

Berichten: 1.106
Reg. datum: 05 november 2001

Naar mijn weten moet je altijd een driver installeren om deze sticks met Windows 98 te laten werken. Dat is ook mijn grootste bezwaar ertegen. Ik ben er nooit een tegen gekomen waarbij dit niet zo is.
 
the alien you never expected
Berichten: 5.464
Reg. datum: 12 maart 2003

Wanneer gaat Aldi/LIDL nou eens goedkope video kaarten verkopen :@
 
bla bla bla
Berichten: 4.002
Reg. datum: 23 april 2002

verkeerde topic :/

MewBie wijzigde dit bericht 23-08-2003 22:19 (108%)

Pentax K-5 :: K10D :: DA 18-55 :: DA 18-250 :: DA* 16-50 :: DA* 60-250 :: Sigma 8-16 DC HSM

Berichten: 319
Reg. datum: 11 december 2001

In de Belgische Lidl is vanaf volgende week dit te koop:

http://users.pandora.be/scheers/Laptop.jpg

Meer details zijn er niet bij gegeven... Dus men weet niet hoeveel RAM erin zit, en welke grafische kaart... Even op de site van Targa gezocht, en er zou een Radeon 9000 inzitten.

Nog een vraagje: Die netwerkkaart, is die ook nog gewoon aansluitbaar met CAT5-UTP kabel?
 
WieMie Actief

quote:
SRS schreef op 24 August 2003 @ 13:52:
In de Belgische Lidl is vanaf volgende week dit te koop:

[afbeelding]

Meer details zijn er niet bij gegeven... Dus men weet niet hoeveel RAM erin zit, en welke grafische kaart... Even op de site van Targa gezocht, en er zou een Radeon 9000 inzitten.

Nog een vraagje: Die netwerkkaart, is die ook nog gewoon aansluitbaar met CAT5-UTP kabel?
Ik gok van niet... Hoewel, veel laptops hebben UTP onboard... Let wel op dat het een AZERTY-toetsenbord zou kunnen zijn... Hebben meeste Belgen, vandaar.
 
Berichten: 2.371
Reg. datum: 11 februari 2000

quote:
SRS schreef op 24 August 2003 @ 13:52:
Nog een vraagje: Die netwerkkaart, is die ook nog gewoon aansluitbaar met CAT5-UTP kabel?
Hoe anders? :?

Een lege verzameling is deelverzameling van elke verzameling

Berichten: 319
Reg. datum: 11 december 2001

quote:
WieMie schreef op 24 August 2003 @ 14:00:
[...]


Ik gok van niet... Hoewel, veel laptops hebben UTP onboard... Let wel op dat het een AZERTY-toetsenbord zou kunnen zijn... Hebben meeste Belgen, vandaar.

Ik ben zelf een Belg :) Inderdaad, Azerty is hier de standaard :)

quote:
De netwerkkaart is zo eentje met antenne, voor wireless internet/netwerk... Maar ik vraag me gewoon af of ze ook nog UTP-aansluitbaar is...

SRS wijzigde dit bericht 24-08-2003 14:17 (27%)

 
Overclocker for life...

tuurlijk gewoon aanlsuitbaar met UTP, en er zit nog altijd een Normale netwerk kaart in.
Waarschijnlijk zit er ook 512 mb ram in, en een ati 9600 ipv 9000.
Als het tenminste dezelfde is al in Nederland. (ga ik wel van uit)
Berichten: 319
Reg. datum: 11 december 2001

quote:
henri schreef op 24 August 2003 @ 15:06:
tuurlijk gewoon aanlsuitbaar met UTP, en er zit nog altijd een Normale netwerk kaart in.
Waarschijnlijk zit er ook 512 mb ram in, en een ati 9600 ipv 9000.
Als het tenminste dezelfde is al in Nederland. (ga ik wel van uit)


Mmh... klinkt zéér aanlokkelijk :P

Raden jullie hem aan?
 
i am i
Berichten: 923
Reg. datum: 21 januari 2001

Kan er iemand al iets meer zeggen over deze tv/DVD-speler combi van de blokker?

Dwz: is dit soms een ondermerk van een ander, bekender merk?
Is het beeld fatsoenlijk en het geluid?

Tacoos wijzigde dit bericht 25-08-2003 18:31 (23%)

What do you mean: I don't pay my bills!? Why do you think i'm broke, huh!?

Berichten: 54
Reg. datum: 28 december 2001

ik denk dat dit de nieuwe 19" tft's zijn uit de aldi..

AMD Athlon XP 1900+, GF3 TI 200, 2 x IBM 60 GB, A7V266 - ER, 512 MB DDR

Debian abuser

quote:
PlagueNG3K schreef op 25 augustus 2003 @ 20:41:
ik denk dat dit de nieuwe 19" tft's zijn uit de aldi..
Ahum, TFT-scherm? :7
http://www.medionshop.de/articleimages/large/10002855.jpg

"I hope Santa brings me a big bag of coke for Christmas and a whore to snort it from."
#hardewaren, hét hardwarekanaal

Is er ook helemaal klaar voor!

quote:
Zit daar nu een speaker vanvoor in , of is dat een design?

Feiten in de audio zijn zoals feiten in de liefde, redelijk onbestaand of op z'n minst zeer persoonlijk.

Owkay, ik open er net een topic over (Lord of the Pentium in "DVD speler voor 57 euro bij Blokker") en vroeg me af of die goedkopie dvd spelers van blokker ook beschrijfbare dvd's lezen. Iets van DVD-R(W) of DVD+R(W). Iemand dat al eens getest ?
quote:
SRS schreef op 24 August 2003 @ 13:52:
In de Belgische Lidl is vanaf volgende week dit te koop:

[afbeelding]

Meer details zijn er niet bij gegeven... Dus men weet niet hoeveel RAM erin zit, en welke grafische kaart... Even op de site van Targa gezocht, en er zou een Radeon 9000 inzitten.

Nog een vraagje: Die netwerkkaart, is die ook nog gewoon aansluitbaar met CAT5-UTP kabel?
Kun je dan niet beter een Dell nemen? 3.06 Ghz, 512MB DDR, 40GB HDD voor ongeveer 1500. Lijkt me niet onaardig. Zit geloof ik ook een Radeon 9000 in, maar dat zou ik moeten opzoeken als ik de folder nog heb... Check iig ff bij dell als je meer wilt weten.
 
Just p00p!

http://stuwww.uvt.nl/~s528254/images/provision.jpg

Dit ding heeft een vriend van mij en hij is zwaar kut, in ieder geval hier dan, maar het moet haast wel aan dit ding liggen, hier even wat mankementen:

* dvd's worden alleen afgespeeld als ze nog helemaal mooi en gaaf zijn, gehuurde dvd's zijn bijna niet af te spelen (stotterend beeld, haperingen).
* mp3 cd's zelfde verhaal
* de OSD is heel slecht, je ziet alleen de eerste 6 tekens van je mp3 file en daar schiet je dus nix mee op
* afstandbediening is niet relax, heeft onnodige knoppen en is verder gewoon el cheapo uitgevoert, het bereik is ook om te behelpen, je moet meestal 6 keer op een knop drukken vanuit een andere hoek voordat ie het doet

... zou ik niet kopen, maar ach wat verwacht je anders voor dat geld.
 
Overclocker for life...

sjees zon ding moeten ze gewoon niet verkopen, straks denken mijn schoonouders nog van: ach, das niet duur, ff halen dan maar... En dan wil ik daar straks een filmpje kijken, moet jehaast nog je eigen videorecorder meenemen..tssss ff waarshuwen dan maar ;)
Berichten: 1.096
Reg. datum: 10 juni 2001

Adviesprijs 179,95! yeah sure... LOL ;)
 
Berichten: 236
Reg. datum: 21 juli 2002

Heey toen ik dat ding zag dacht ik meteen aan het merk Redstar of AEG want die hebben de zelfde ab's (en wie nog wel niet meer!!¿¿¿???) Want ze zetten gewoon op een apparaat dat door een bepaalde fabicant is gemaakt hun naam en dan verkopen ze het als hun eigen naam. Niet kopen want het is echt troep!!!!!!!! :r :r :r

Geloof niets van de bovenstaande texten..of toch wel??

Berichten: 981
Reg. datum: 22 september 2001

ik heb die afstb. ook :P en die deawoo's ook en die finluxxen ook etc.... maar tussen deze appareten (software) zit wel GROTE verschillen (hardware ook). Ene dvd speler is degelijker, werkt beter, ontvangt IR-afstb. beter etc.. trouwen op die afstb. zijn de knoppen vaak anders gelabbeled met andere functies.. dus ik denk dat die merken de receiver + afstb. goedkoop inkopen ofzo.
WieMie Actief

http://oege.ie.hva.nl/~ooster48/hema.gif
E849.- klinkt niet erg duur, hoewel ik niet op zoek ben naar een laptop (en deze dus ook niet ga kopen).
 
Berichten: 433
Reg. datum: 27 april 2002

een celeron en 64mb shared video geheugen :|
 
Pimpbot 2000

Hmm, ik heb net de Blokker DVD speler gehaald en hij speelt netjes mijn DVD+R's en SVCD's af, dus ik ben tevreden. :D

Salus Juristen - Procederen - Adviseren

Blue
Berichten: 3.658
Reg. datum: 07 februari 2002

quote:
SRS schreef op 24 August 2003 @ 13:52:
In de Belgische Lidl is vanaf volgende week dit te koop:

[afbeelding]

Meer details zijn er niet bij gegeven... Dus men weet niet hoeveel RAM erin zit, en welke grafische kaart... Even op de site van Targa gezocht, en er zou een Radeon 9000 inzitten.

Nog een vraagje: Die netwerkkaart, is die ook nog gewoon aansluitbaar met CAT5-UTP kabel?
Kan iemand me meer info hier over geven, aangezien ik niets kan vinden op de lidl.be site.....
Berichten: 101
Reg. datum: 27 augustus 2001

Vanaf 28-8 bij lidl: http://www.lidl.nl/lnl/ap...A575135FFC1256D8A0052A2EE

Zou het wat zijn als tijdelijke vervanging van m'n huidige TV? (is helaas kaduuk) Of kan ik beter ff verder zoeken?
 
Berichten: 858
Reg. datum: 05 maart 2002

HALLO=== 50Hz televisie joh! Dat wil je niet
 
Berichten: 101
Reg. datum: 27 augustus 2001

quote:
925013 schreef op 26 August 2003 @ 20:56:
HALLO=== 50Hz televisie joh! Dat wil je niet
Tjah, heb nooit naar het beeld van een 50 Hz TV gekeken... geen id hoe erg het is.
 
Is er ook helemaal klaar voor!

quote:
925013 schreef op 26 August 2003 @ 20:56:
HALLO=== 50Hz televisie joh! Dat wil je niet

Wat is er mis met een 50 hz tv?
Als we niet zo rotverwend waren met een 100 hz hadden we allemaal nog een 50 hz ..

Feiten in de audio zijn zoals feiten in de liefde, redelijk onbestaand of op z'n minst zeer persoonlijk.

awesome
Berichten: 3.136
Reg. datum: 21 december 2000

quote:
Psychotic_01 schreef op 26 August 2003 @ 21:10:
[...]


Tjah, heb nooit naar het beeld van een 50 Hz TV gekeken... geen id hoe erg het is.
Wanneer ben je geboren dan? In het jaar 2010? Voorlopig zijn 50Hz tv's behoorlijk mainstream.
 
Berichten: 101
Reg. datum: 27 augustus 2001

Ehh... ik ben zo rotverwend met een 100 Hz...
Maar ben ff bij de buren wezen kijken naar hun 50 Hz, maar dat valt best mee eigenlijk.
Maargoed, zou de TV zelf in orde zijn? Lijkt mij op het eerste gezicht niks mis mee. Maar misschien dat iem. een andere mening heeft?
 
Just me

Voor gewoon dagenlijks tv gebruik voldoet ie prima volgens mij en ¤169 is zeker een leuk prijsje.http://www.messengerjokes.com/top3.jpghttp://www.messengerjokes.com/vak.jpg
Berichten: 24.110
Reg. datum: 20 december 2000

50 Hz op een 21" tv gaat prima, pas vanaf 28" is 100Hz een nuttige optie. Veder kan ik weinig over de tv zeggen, staat niets bij van merk (van de beeldbuis vooral) oid, misschien staat er een demotoestel te spelen, en anders is het kopen op de gok. Veel geld is het iig niet :)
Berichten: 4.302
Reg. datum: 01 juni 2001

Wat heeft het beeldformaat nou met 50 of 100Hz te maken?
Ik heb hier een 21" en een 28" staan, allebei 50Hz en dat kun je zien ook.
 
Ik heb hem zelf ook
Berichten: 38.652
Reg. datum: 07 februari 2000

jongens: de beste 50hz 100hz discussies:
50Hz beter dan 100Hz voor DVD?
en
50 of 100 hz breedbeeld?

lees ze door, daar staat het allemaal. Gaan we hier weer vrolijk over de productjes keuvelen :)
 
Berichten: 319
Reg. datum: 11 december 2001

quote:
DoRRoN schreef op 26 augustus 2003 @ 20:15:
[...]
Kan iemand me meer info hier over geven, aangezien ik niets kan vinden op de lidl.be site.....

Klopt, op hun site stond/staat er niets over op... Hij stond bij hun reclame-advertentie in de Streekkrant hier. Heb de laptop sinds gisteren... Er was slechts 1 exemplaar in ons Lidl-filiaal.

Prachtig laptopje!
 
TrueCrypts Everything
Berichten: 887
Reg. datum: 16 mei 2002

Die dvd speler uit de Blokker kost in Belgïe blijkbaar meer!
Hier moeten we er 69¤ voor neerleggen
 
asus a7v133 256 sdram 133 mhz
Berichten: 734
Reg. datum: 10 februari 2001

quote:
Sovereign schreef op 26 August 2003 @ 20:04:
Hmm, ik heb net de Blokker DVD speler gehaald en hij speelt netjes mijn DVD+R's en SVCD's af, dus ik ben tevreden. :D



heb hem sinds vanmiddag hier liggen en moet je zeggen dat ding speelt echt goed af kwaliteit van het beeld ook lekker scherp.

hier vreet dat ding dvd/svcd/vcd/mp3/cdr/cdrw


dvd+r kan ik zelf niet testen maar tot nu toe ben ik zeer tespreken over deze el cheopo dvd speler _/-\o_

Canon powershot S40

Samsung HD's!!!!
Berichten: 1.573
Reg. datum: 08 maart 2001

die dvd-speler van de wehkamp lijkt mij ook wel aardig, JVC!!

http://www.wehkamp.nl/p_p...&Artikelnummer=618557

voor 109 euro, iemand ervaring daarmee?
 
quote:
zandpaddo schreef op 28 August 2003 @ 17:51:
die dvd-speler van de wehkamp lijkt mij ook wel aardig, JVC!!

http://www.wehkamp.nl/p_p...&Artikelnummer=618557

voor 109 euro, iemand ervaring daarmee?
Ja, ik heb er hier twee staan en zelf zou ik hem zeker niet willen hebben. Tevens is 109 euro teveel voor die DVD-speler. Hij moet mp3's lang laden, nummers zoeken is lastig, digitaal uit ondersteund weinig formaten, beeldkwaliteit is niet erg goed.
troep.com

ik zag dat ze bij de aldi weer draadloze muizen en printers hadden, komen de pc's er ook weer aan?

The two basic principles of Windows system administration:
For minor problems, reboot
For major problems, reinstall

Berichten: 836
Reg. datum: 14 januari 2003

Ha die Aldi-muis heb ik ook i.p.v. Medion staat er bij mij Qware op. (En ik heb er in het begin van het jaar 25 Euro's voor betaald)

Goede muis voor het geld!

mcb1

Berichten: 299
Reg. datum: 19 juli 2003

Wat vinden jullie van de Aldi printer (HP Deskjet 3420)? Vind hem zelf nogal aan de dure kant, de nieuwe 3550 kost slechts 10 euro meer bij Paradigit. Daartegenover staat natuurlijk de 3 jaar garantie die je bij de Aldi krijgt.

"The highest form of morality is not to feel at home in one's own country." Theodor Adorno

WieMie Actief

quote:
mcb1 schreef op 29 August 2003 @ 19:08:
Ha die Aldi-muis heb ik ook i.p.v. Medion staat er bij mij Qware op. (En ik heb er in het begin van het jaar 25 Euro's voor betaald)

Goede muis voor het geld!


Ik had die van Trust, voor F99 gekocht, laatst voor E45 verkocht. (lees: tijdje geleden alweer)

Sweex: E26,95 (Aldi: E22,99)

WieMie wijzigde dit bericht 30-08-2003 22:58 (12%)

 
Lembongan view
Berichten: 416
Reg. datum: 28 augustus 2001

quote:
Machi schreef op 30 augustus 2003 @ 22:33:
Wat vinden jullie van de Aldi printer (HP Deskjet 3420)? Vind hem zelf nogal aan de dure kant, de nieuwe 3550 kost slechts 10 euro meer bij Paradigit. Daartegenover staat natuurlijk de 3 jaar garantie die je bij de Aldi krijgt.


Mij lijkt het wel wat... heb 'm net gehaald namelijk! :)

Gisteravond wat reviews over gelezen en voor mij is het een ideale printer. Compact (staat prima op m'n HP scanner), volgens de reviews prima kwaliteit en niet duur (aanschaf). Als je vaak print, is het trouwens niet verstandig deze aan te schaffen... Via internet is hij trouwens nog wel goedkoper te krijgen (zie pricewatch), maar dit was lekker makkelijk, Aldi zit om de hoek hier en anders was ik toch weer voor een veel duurdere gegaan! :)

Voor mensen die niet al te veel printen en te lui zijn om via internet te kopen of bang zijn dat ze dan met een veel duurdere opgescheept komen te zitten, rennen naar de Aldi voor het te laat is! ;)
 
Gadgetfetisjist
Berichten: 40.683
Reg. datum: 04 februari 2000

quote:
zandpaddo schreef op 28 August 2003 @ 17:51:
die dvd-speler van de wehkamp lijkt mij ook wel aardig, JVC!!

http://www.wehkamp.nl/p_p...&Artikelnummer=618557

voor 109 euro, iemand ervaring daarmee?
Bij de Makro zag ik m'n eigen Pioneer DV350S ineens voor 109 euro inc.BTW staan. Vorig jaar was ie nog 199 euro en voor die 109 euro is het een topding :)

"Als een rommelig bureau staat voor een rommelige geest, waar staat een leeg bureau dan voor?" - Albert Einstein

Berichten: 1.384
Reg. datum: 12 maart 2002

Deze week in de folder van de Belgishe suppermarkt Carrefour:
http://home.tiscali.be/thedud3/tokai.JPG

Best duur in vergelijking met de KiSS DP-330 DVD / DivX speler.
Zijn er grote verschillen?

The opinions stated in the above post are purely those of the author,
and do not represent intelligent life of any form.

Berichten: 574
Reg. datum: 07 mei 2003

quote:
The_Dud3 schreef op 10 September 2003 @ 12:18:
Deze week in de folder van de Belgishe suppermarkt Carrefour:
[afbeelding]

Best duur in vergelijking met de KiSS DP-330 DVD / DivX speler.
Zijn er grote verschillen?
Speelt zo'n ding elke divx film (divx 3.01 tot 5.04) ?

.:: The difference between GENIUS and STUPIDITY is that genius has its limits! ::.

Berichten: 176
Reg. datum: 20 december 2001

naja, nog maar een keer dan, word een beetje gek van deze topics, maarja got is niet meer zoals vroeger :&#039;(

http://members.lycos.nl/peligro2k/dvd-150.jpeg
http://members.lycos.nl/peligro2k/dvd-40.jpeg

kwam deze dingen tegen, en ben net op zoek naar een dvd speler, weet alleen niet welke van de 2 het zal worden, de dvd spelers zelf zullen best ok zijn denk ik, alleen twijfel ik eraan of deze ook dvdr lezen...en de boxjes van de eerste zal dit iests zijn ? of is de kwaliteit hier zo slecht van dat het niet de moeite is ?
 
quote:
The_Dud3 schreef op 10 September 2003 @ 12:18:
Deze week in de folder van de Belgishe suppermarkt Carrefour:
[afbeelding]

Best duur in vergelijking met de KiSS DP-330 DVD / DivX speler.
Zijn er grote verschillen?
Eeeh...op deze link staat:
quote:
Let op, deze speler ondersteunt géén MPEG-4 / DivX !

Alweer bijna 11 jaar met deze nick op GoT :)

troep.com

ok, wat denken jullie van de 54 speed!!! brander volgende week:
http://www.aldi.nl/OFFER_NL/home.htm

The two basic principles of Windows system administration:
For minor problems, reboot
For major problems, reinstall

Berichten: 1.039
Reg. datum: 14 oktober 2001

quote:
Jimbolino schreef op 13 September 2003 @ 00:16:
ok, wat denken jullie van de 54 speed!!! brander volgende week:
http://www.aldi.nl/OFFER_NL/home.htm
Imho niet zo'n spectaculaire aanbieding. Een Lite-on brander is nog goedkoper. Misschien is deze 2x langzamer (2 speed, niet de helft van de snelheid 8)7), maar dat zijn nou niet spectaculaire snelheidswinsten waar ieder1 op zit te wachten. Bovendien moet je dan media hebben die deze snelheid aankan...

eL_Jee wijzigde dit bericht 13-09-2003 00:22 (6%)
Reden: kleine verduidelijking 8)7

 
niet zo geweldig, het is wel goedkoop maar wat is nu het snelheidsverschil? Of je nu in 3:30 of 3:40 minuten brand, dat is niet meer zo heel erg belangrijk. Geen enkele brander brand op zijn topsnelheid, meestal beginnen ze langzaam bij 1x en worden tijdens het branden steeds sneller, totdat de topsnelheid behaald wordt. Helaas ben je dan al klaar met branden, maar dat is maar bijzaak :+

Op zich is het een leuk ding, als je nog geen brander hebt kun je hem zeker kopen, maar een nog goed werkende 32x ofzoiets ervoor wegdoen zou zonde zijn.


Bovendien moet je natuurlijk wel erg lang in de rij gaan staan voor dat ding :+
Berichten: 176
Reg. datum: 20 december 2001

heeft niemand een idee over die dvd spelers van de makro ?
zou namelijk graag wat advies willen aangezien ik ze dinsdag ga ophalen. (als het wat is dan)
 

Acties:


teacher
Moderator Consumentenelektronica
Berichten: 8.355
Reg. datum: 24 september 2001

nou.. voor die 40 euro kan je geen buil vallen denk ik. (just my 2 cents)

"Two ways to choose, which way to go, decide for me, please let me know."

Ik heb hem zelf ook
Berichten: 38.652
Reg. datum: 07 februari 2000

quote:
peligro2k schreef op 12 September 2003 @ 23:04:
naja, nog maar een keer dan, word een beetje gek van deze topics, maarja got is niet meer zoals vroeger :&#039;(

[afbeelding]
[afbeelding]

kwam deze dingen tegen, en ben net op zoek naar een dvd speler, weet alleen niet welke van de 2 het zal worden, de dvd spelers zelf zullen best ok zijn denk ik, alleen twijfel ik eraan of deze ook dvdr lezen...en de boxjes van de eerste zal dit iests zijn ? of is de kwaliteit hier zo slecht van dat het niet de moeite is ?

vroeger moest je ook gewoon zelf luisteren hoor.

Koop die crap, test het en breng het terug als het niets is.
 
Berichten: 176
Reg. datum: 20 december 2001

ja heb ik aangedacht maar de makro is vrij ver weg, en heb zelf geen auto, dus meerdere keren erheen gaan zal moeilijk worden.
Maar is het aantal watt van die boxen te laag ? of kan er tog wel redelijk ok geluid uit komen
 
Berichten: 176
Reg. datum: 20 december 2001

bij de makro is ook geen mogelijkheid om het ff te testen he ?

edit:
bij makro schijn je ook niet te kunnen ruilen

peligro2k wijzigde dit bericht 14-09-2003 17:52 (34%)

 
Volgens mij ligt dat anders
Berichten: 902
Reg. datum: 17 september 2000

Van de meeste aanbiedingen bij de Makro staat er wel een exemplaar te spelen. Je kunt er dus beperkt naar 'luisteren' en min of meer vergelijken met andere toestellen.
Natuurlijk is de Makro geen 'luisterzaak' waar je in alle rust in een aparte ruimte je eigen CD'tjes kunt beluisteren - het is een groothandel waar particulieren niet eens terecht kunnen.
Ik heb hem zelf ook
Berichten: 38.652
Reg. datum: 07 februari 2000

Het aantal watt zegt geen reet. 1 watt is al zat om hard te spelen. Lees anders de FAQ eens door, daar kan je vast heel veel van leren. Koop geen dingen zonder ze zelf te beluisteren, of koop het gewoon. Aan ons vragen of een nog niet beschikbaar setje wat is, is niet nuttig. JIJ moet er naar luisteren en JIJ moet het mooi vinden, niet wij

JvS wijzigde dit bericht 14-09-2003 18:04 (44%)

 
Berichten: 1.384
Reg. datum: 12 maart 2002

quote:
peligro2k schreef op 14 September 2003 @ 17:33:
bij de makro is ook geen mogelijkheid om het ff te testen he ?

edit:
bij makro schijn je ook niet te kunnen ruilen

Veel kans dat ze gewoon staan te spelen ;)

En ruilen gaat wel hoor, ik heb mijn Trust cam die kapot was na 6 maanden omgeruild tegen een aankoopbon :*) _/-\o_

The opinions stated in the above post are purely those of the author,
and do not represent intelligent life of any form.

Berichten: 176
Reg. datum: 20 december 2001

das wel nice idd :) The_Dud3. Heeft iemand verder nog opmerkingen over een van de 2 setjes ? tnx alvast
 
Berichten: 472
Reg. datum: 14 september 2003

Is dit een beetje waar voor z'n geld
of zijn er betere aanbiedingen?
http://www.lidl.be/Conten...detail/1/index.jsp?id=814

Het is gewoon voor normaal thuisgebruik (eigenlijk voor gebruik op kot... Afprinten van taken etc.) De inktpatronen zijn redelijk duur maar ik koop gewoon een hervul-kitje dat doe ik ook al jaren voor onze oude HP...

"If it works, don't fix it"

quote:
deleenheir schreef op 15 September 2003 @ 18:07:
Is dit een beetje waar voor z'n geld
of zijn er betere aanbiedingen?
http://www.lidl.be/Conten...detail/1/index.jsp?id=814

Het is gewoon voor normaal thuisgebruik (eigenlijk voor gebruik op kot... Afprinten van taken etc.) De inktpatronen zijn redelijk duur maar ik koop gewoon een hervul-kitje dat doe ik ook al jaren voor onze oude HP...
Lexmark staat nu niet echt bekend om z'n goede kwaliteit met inktjet printers...

Alweer bijna 11 jaar met deze nick op GoT :)

Berichten: 472
Reg. datum: 14 september 2003

welk merk dan wel?

"If it works, don't fix it"

Berichten: 97
Reg. datum: 06 mei 2002

Die Dayton heb ik ook, althans, een speler die er precies zo uit ziet. Mijnes heet Daytek en was 80 euro ofzo bij de mediamarkt. Kan zijn dat het een ander type is, maar is identiek qua uiterlijk.

Ohja, prima speler, zeer tevreden over.
 
Berichten: 176
Reg. datum: 20 december 2001

heb hem net gehaald, ziet er erg mooi uit moet ik zeggen, alles zit erbij, scart kabel, afstandsbediening, batterijen.
 
Tigo Nova & Reno Ferre
Berichten: 6.166
Reg. datum: 13 april 2000

Kun je dadelijk misschien wat zeggen over de kwaliteit; misschien is het wel wat voor m'n vriendin die zit te springen om een goedkope DVD speler..
Vanaf donderdag bij Lidl (België) een leuke draadloze muis voor ¤19,99

http://www.lidl.be/Conten...detail/1/index.jsp?id=856

lijkt dit wat? Zou ze graag kopen, maar kan er weinig over vinden.

verder nog een usb hub, laptops, usb stick en een 2.1 setje.
 
kangoeroe
Berichten: 1.331
Reg. datum: 01 juni 2001

in de It's folder (ok, geen aldi of lidl, maar leek me toch een leuke aanbieding) stond een nette philips 100hz 70 cm breedbeeld in zilver en antraciet, voor nog geen 600 euro. goedkoper had ik breedbeeld tv's van philips/ sony nog niet gezien...

zeker gezien het feit dat ik geen zilvere wil en wel alles zilver is tegenwoordig leek me dit een heel aardige, agree?!

"Nee," zei de man "hij is onze goeroe die alles kan" en ik was lekker op dreef dus ik zeg: "Nou, dat zal dan wel een kangoeroe zijn"

Berichten: 9.872
Reg. datum: 13 maart 2001

http://www.aldi.nl/OFFER_NL/OFFER_38/OFF07.HTM

ik ga misschien deze halen. Ik geloof dat een soortgelijke bij de Perry het dubbele kost...
 

Pagina: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 last



Dit topic is gesloten.


VNU Media logo Hosted by True

© 1998 - 2012 Tweakers.net B.V. - Alle rechten voorbehouden - Contact - Jouw privacy - Algemene Voorwaarden

Uitgever van:

Website van het jaar 2011